Gyvenimas ir stilius

 

9Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

Skurdeliene ilgaamze_su_dukra_ir_anuke„Gyvenimas buvo vargingas. Vaikus sunkiai auginau, tačiau džiaugiuosi, kad visi užaugo geri“, - sako penkių vaikų mama Zofija Skurdelienė. Balandžio 20 dieną Šilutėje gyvenanti ilgaamžė atžventė 95-ąjį gimtadienį.

Garbingo jubiliejaus proga ilgaamžę pasveikino Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, socialinė darbuotoja Oksana Kalitina.

EKSA 5Liną mėgstančios ir vasarą stilingos norinčios būti šilutiškės jau turėtų suskubti į Šilutės centre įsikūrusią „Eksos“ parduotuvę - čia pradėta prekiauti naujausia lino kolekcija „Linas tarsi žiedai“.

Jau 8-ąją lino gaminių kolekciją pristatę žinomi Šilutės gamintojai šįkart pasiūlė 17 naujausių modelių, kuriuos sukūrė Lena Vitkauskienė.

Visuomet madingas linas šįkart žavi ne tik iš mados neišeinančia natūralia spalva, bet ir klasikinėmis - balta, juoda, mėlyna bei visai netikėtomis - koraline raudona ir chaki. O išbaigtumo kolekcijai prideda prie modelių priderinti aksesuarai ir rankinės iš to paties lino ir kitų natūralių medžiagų.

Riauba sveikinaIr vardinės, ir garbus 90-mečio jubiliejus - tokias progas gegužės 7-ąją šventęs šilutiškis Stanislovas Ruikys turi ką papasakoti apie ilgą savo gyvenimą. Prisipažįsta: buvo „kaip juodas arklys“ - tiek įvairiausių darbų ir papildomų pareigų visada ir vienu metu jam tekdavo.

Šilutėn senolis su žmona Joana atsikėlė tik prieš 10-metį ir dabar dienas leidžia dailiame namelyje Vandens gatvėje, greta podukros sodybos.

seneliu namai_seja_darzovePavasaris daugelį traukia į sodą ir daržą. Vieniems tai - darbas, kitiems - atsipalaidavimo ir mėgstamas laisvalaikio praleidimo būdas. Ypač, jei daržo puoselėjimas buvo mielas užsiėmimas daugelį metų.

Tą malonumą savo globotiniams nusprendė suteikti Šilutės senelių globos namai, įgyvendindami projektą „Savos daržovės“.

Amway Home_nuotr_1Apdulkėję ir nešvarūs langai, giliai spintose užsigulėję rūbai ar patalynė – tai rūpesčiai, su kuriais artėjant vasarai susiduria daugelis. Nors Lietuvoje vėluojantis pavasaris švaros darbus pavėlino, tačiau vasarą vis tiek norisi pasitikti gaiviuose ir švara dvelkiančiuose namuose. Kaip greitai ir efektyviai susitvarkyti ir išvalyti namus bei įsileisti į juos pavasario gaivos, pataria namų švaros linijos „Amway Home“ ekspertas Stanislavas Lenartas.

Lietuviki pato_enklai_KinijojeŠią savaitę Kinijos pašto organizuojamoje tarptautinėje pašto ženklų parodoje „Pašto kelias. Šilko kelias. Kelias į atsinaujinimą“ eksponuojami ir lietuviški pašto ženklai. Reprezentuoti šalį pasirinkti serijos „Europa“ pašto ženklai, nes jie įprasmina Lietuvos kultūrinę tapatybę Senojo žemyno bendrystėje.

 vikingas-spaudaiŠiandien visi kviečiami į atsisveikinimą su... senaisiais vikingais. Taip, perskaitėte teisingai. Gauruoti ir dideli vikingai – tarptautinio žaidimo „Vikingų loto“ simbolis. Ši savaitė – paskutinė, kai jie kvies kovoti dėl prizų. Jau nuo gegužės 18 d. laukia kardinalūs loterijos pokyčiai.

deividas-dulkys-delfi-ir-twitter-nuotr-74625042Iki sezono pabaigos Deividui Dulkiui liko vos vienos rungtynės, po kurių planavo išvykti poilsio, o grįžęs į Lietuvą laukti naujų karjeros pasiūlymų. Bet iš Krepšinis.lt sužinojęs, kad pateko į išplėstinį rinktinės kandidatų sąrašą, jis jau nebėra toks užtikrintas dėl savo vasaros veiklos tvarkaraščio. „Esu ne tiek nustebintas, kiek pamalonintas“, – šiek tiek pasimetęs prisipažino 29-erių gynėjas, iš paties Dainiaus Adomaičio kol kas taip ir nesulaukęs jokios užuominos.

Ukmergės naujienos

,,,,,