Gyvenimas ir stilius

Untitled4Šeima, tai mūsų didžiausias gyvenime turimas turtas, būtent ji mums padeda judėti į priekį, nepasiduoti ir išlikti pozityviems. Tačiau skubantis gyvenimas, darbų gausa dažnai atima labai daug mūsų laiko ir paskęstame darbuose, o laiko šeimai lieka vis mažiau, kas su laiku turi labai neigiamą poveikį, tiek mūsų savijautai, tiek tarpusavio ryšiui.

 

5e72177459375Dėl karantino uždarius sporto klubus ir grupines treniruotes, fizinį aktyvumą palaikyti norintys gyventojai ieško būdų treniruotis namuose. Pasak jogos trenerės Linos Jurevičiūtės, sportas namuose ir grupinėse treniruotėse kartu su treneriu skiriasi. Namuose netaisyklingai atliekami pratimai gali būti ne tik neefektyvūs, bet ir žalingi raumenims, sąnariams. Trenerė pataria, kaip sporto ritualus perkelti į namus ir dalinasi jogos asanomis pradedantiesiems.

 

636741666617348891-best-toilet-paper-charmin-gettyimagesNors prekybininkai ramina, kad maisto ir būtiniausių produktų atsargų pakaks, gyventojai ir toliau šluoja parduotuvių lentynas. Be ilgai negendančių maisto produktų viena populiariausių prekių Lietuvoje šiomis dienomis tapo tualetinis popierius, dėl kurio trūkumo jaudinamasi bene labiausiai. Vis dėlto gamintojai ramina visuomenę ir tikina, kad su tualetinio popieriaus stygiumi Lietuva nesusidurs bei skatina apsipirkinėti atsakingai.

 

autoMylintys transporto priemone dažniausiai rūpinasi ne tik gedimais, mažiausiais nesklandumais, tačiau taip pat ir auto priedais, kurie gali užtikrinti, kad su mašina kasdien įveikiami atstumai ne tik padės sutaupyti daug laiko, tačiau ir užtikrins komfortabilias keliones. Tiesa, šiuo metu auto priedų pasiūla tokia plati bei tokia įvairi, tad rasti tinkamiausius gali atrodyti sunku. O ko reikia, kad kelionės būtų patrauklios – aptarsime mes straipsnyje.

 

NuotrUnsplashcomKiekvieną pavasarį kartu su šviežių daržovių derliumi ant lietuvių pietų stalo sugrįžta pavasarinės salotos, šaltibarščiai ir daugybė kitų patiekalų. Laukiamiausių daržovių sąraše esantis agurkas yra ypač mėgstamas dėl daugybės savo savybių. Prekybos tinklo „Iki“ ekspertai atskleidžia, kodėl lietuviai taip vertina šią daržovę ir pataria, ką pasigaminti iš šviežių agurkų be jau įprastų patiekalų.

 

1-zidiniaiŠaltuoju metų laiku ar vėsų vasaros vakarą sunku rasti jaukesnę vietą nei prie židinio. Šilta antklodė, puodelis karštos arbatos ar kakavos, knyga ar mylimo žmogaus glėbys – ko dar gali reikėti? Juk dabar galima mėgautis tokia visapusiška šiluma be didelio vargo. Židiniai gali būti įvairiausi, tereikia išsirinkti jums ir jūsų namams tinkamiausią.

 

5e68dbb655788Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį, šventinių renginių dalyviai Vilniuje sukūrė unikalią dovaną Lietuvai – apie 400žmonių susibūrė į rekordinio dydžio Vytį. Šią iniciatyvą bus siekiama užregistruoti kaip naują Lietuvos rekordą.

 

89638819 2952094998187351_7438400641002635264_n„Aš esu kovotojas už ekonominę žmonių gerovę, už geresnę Lietuvos ateitį. Pažymėjimas man nuolat tai primena. Pažvelgęs į jį visuomet pagalvoju, ką dar galiu nuveikti mūsų žmonių, mūsų miesto ir Lietuvos labui“, – tokiais žodžiais UAB „Mantinga“ savininkas ir įkūrėjas Klemencas Agentas paaiškina, kodėl dar ir šiandien savo piniginėje nešioja tėčio laisvės kovų dalyvio pažymėjimą.

 

1200x1200 PI_horoscope._SX970._CB488496935_._SX970_.0Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.