Gyvenimas ir stilius

Petrosiene 90_jubiliejusPro savų namų langus Vilų gatvėje Aldona Petrošienė mato Pirmąją gimnaziją - mokyklą, kurioje išdirbo daugiau kaip pusę amžiaus.

„Tai brangiausia mokykla, antri namai, visas gyvenimas, visa širdis atiduota“, - šią gimnaziją prisimena visų gerbiama mokytoja. Sausio 6-ąją dieną 90-ies metų jubiliejų atšventusi moteris buvo ne tik pedagogė, bet ir gidė, dalyvavusi įvairiose veiklose, visa širdimi mylinti ne tik Šilutę, bet ir Lietuvą.

A. Petrošienė pažįstama daugeliui šilutiškių. Su garbiu jubiliejumi ją pasveikino ir Šilutės rajono savivaldybės ir seniūnijos vadovai.

 

Untitled-1 copyGeros patalynės pasirinkimas reikalauja laiko bei žinių, tačiau ją radus galite jaustis ramūs, kad ji Jums tarnaus ilgai, taip pat, visą naudojimo laiko tarpą bus funkcionali bei stilinga. Apskritai, patalynė internetu dažniausiai pasirenkama įvertinus tik stiliaus niuansus, tačiau yra kur kas daugiau smulkmenų, kurios vertos Jūsų dėmesio ir kurios gali garantuoti, kad miegas bus saldus ir gaivus.

 

Tarptautin asmenukiu_dienaJei ne, tai paskubėkite, nes 2020 m. sausio 15-ąją, trečiadienį, Šilutės Hugo Šojaus muziejus švęs tarptautinę asmenukių muziejuje dieną.

 

MIRAUSKĮ kokią užeigą traukiate pavalgyti cepelinų? Kur su draugais keliaujate ragauti mėsainių? O kur ruošiami skaniausi kebabai ar kepamos picos? Tinklaraštininkas Riebus katinas paskelbė geriausiai šiuos patiekalus gaminančių įstaigų rinkimus – jo sekėjai ir skaitytojai galėjo atiduoti balsą už įstaigą, kuri šiuos patiekalus ruošia geriausiai.

Malonu pranešti, kad gardžiausius cepelinus gaminančių šalies įmonių sąraše, 5-oje vietoje yra šilutiškės Virginijos Mirauskienės vadovaujama kavinė „Klumpė“.

 

104621446-f26155ed-74e3-455d-9ce9-707122966591Šalies knygynuose ką tik pasirodė naujausia rašytojos Ignės Zarambaitės knyga „Juodavandeniai“, priskiriama paauglių literatūros kategorijai. Knygoje pasakojama paslaptinga ir įtraukianti istorija apie šešiolikmetės Anos ir jos draugų gyvenimo pokyčius.

Anot autorės, nėra temų, kuriomis negalėtum kalbėti su vaiku ar paaugliu, ji taip pat pridūrė, kad „visi turime paslapčių – tamsių ir dar tamsesnių“, nesvarbu, kokio amžiaus esame. Apie visa tai išsamiau – pokalbyje su autore.

90 metis_uselis_2Saugų seniūnijos Stankaičių kaime gyvenančiam Petrui Useliui ką tik pasibaigę 2019-ieji buvo ypatingi - garbaus amžiaus senolis atšventė 95-ąjį gimtadienį. Sukaktuvininką pasveikinti nuvykę Saugų seniūnijos l. e. p. seniūnas Kęstutis Sadauskas ir socialinio darbo organizatorė Daiva Kazlauskienė pasidžiaugė sukaktuvininko guvumu, iškalba ir puikia nuotaika.

Sukaktuvininkui sveikintojai linkėjo sveikatos, stiprybės, sulaukti 100-ojo gimtadienio ir pasidžiaugė jo nugyventais metais.

Ilgaamze Stanisauskiene_2Būrys vaikų ir anūkų savaitgalį suvažiavo į Šilutėje gyvenančios Stasės Stanišauskienės namus. Moteris šventė 90-ies metų jubiliejų. Ją pasveikinti atvykę Šilutės valdžios atstovai žavėjosi jaunatviška senjorės išvaizda, nuoširdžiu bendravimu.

Darbo knygaNuolat pildoma darbo knyga padeda geriau planuoti veiklą ir sutaupyti daug laiko, o smagi citata ar praktiškas patarimas kalendoriaus lape praskaidrina nuotaiką ar net pasufleruoja atsakymą į kylančius klausimus. Tad kalendorių ir darbo knygų paklausa išlieka stabili net išmaniųjų telefonų laikais.

 

LPsavitarnossiuntterminalaiLietuvos pašto statistika rodo, kad kasmet žmonės rašo mažiau, bet daiktų siunčia vis daugiau: lyginant 2018 m. ir 2019 m. tą patį 9 mėnesių laikotarpį, siuntinių išsiųsta net 19 proc. daugiau, tuo tarpu laiškų – 17 proc. mažiau. Kad šventiniu laikotarpiu siuntų kiekiai padidėja, jokia naujiena, tačiau šie metai, o konkrečiai – gruodžio mėnuo, Lietuvos paštui buvo rekordiniai – per vieną dieną buvo apdorota daugiau nei 638 tūkst. siuntų. Jeigu toks siuntų kiekis kasdien pasiektų Lietuvos pašto logistikos centrus, per metus kiekvienas[i] Lietuvos gyventojas gautų po daugiau nei 83 siuntas.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt