Gyvenimas ir stilius

LukosiusBalandžio 14 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariate (toliau – Šilalės r. PK) buvo pristatytas naujasis Šilalės r. PK viršininkas šilutiškis Audrius Lukošius.

IMG 3264_LargeKiekvieno pavasario Lietuvos jūrų muziejus laukia su nerimu, nes nežino, kiek ruoniukų-pamestinukų „dovanos“ Baltija. Šiemet muziejaus augintinių kolekcija pasipildė jau dviem gyvūnėliais. Tai – Baltijos pilkųjų ruonių jaunikliai, bangų ir vėjų atplėšti nuo ką tik gretimose pakrantėse apsivaikavusių patelių ir priplakti prie ne itin svetingos mūsų pakrantės.

ilgaamzes Kazlauskiene_ir_KuskieneŠilutės rajono savivaldybė tęsia tradiciją jubiliejų proga pasveikinti rajono ilgaamžius. Kovo pabaigoje Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis ir socialinė darbuotoja Oksana Kalitina aplankė šilutiškes Zofiją Ščerbetkienę, Bronę Kuskienę ir Aldoną Kalinauskienę. Senolėms linkėta daug stiprybės ir sveikatos.

Gydytoju pomegiai_Balcenas_su_Padimansku_krepsinio_rungtyneseNe vien duona žmogus sotus, ne vien vaistais jis gydomas. Todėl Pasaulinės sveikatos dienos išvakarėse sėdame su dviem Šilutės ligoninės gydytojais kalbėtis apie... Ne, ne apie ligas ir vaistus, o apie širdžiai mielus laisvalaikio pomėgius.

„Įrodykite mūsų skaitytojams, kad kiekvienas žmogus turi turėti labai mėgiamą užsiėmimą, kad miela veikla palaiko ne tik fizinę, bet ir psichikos sveikatą“, - prašau urologo Edgaro PADIMANSKO ir odos ligų gydytojo Leono BALČĖNO.

Ir jie įrodo. Vienas nedelsdamas patikina, kad jei žemėje nebūtų motociklo, meškerės ir krepšinio aikštelės, jo jau seniai lauktų „plačiai minkštų palatų duris atvėręs Švėkšnos psichiatrijos departamentas“. O antrasis pirštu pabaksnoja į stalą, ant kurio po stiklu, be naujausių medikamentų informacinių lapelių, guli ir Klaipėdos krepšinio komandos „Neptūnas“ varžybų grafikas visam balandžio mėnesiui.

Abu kartu jie dar išplečia akis ir perklausia: „Negi yra tokių žmonių, kurie hobio neturėtų?..“ Galų gale reziumuoja: „Blogai tokiems, labai blogai“.

easter-1489664Pavasaris...

Saulė, giedras dangus, pirmoji perkūnija ir kupina kraitelė viltingo laukimo...

Štai ir vėl apsisuko metų ratas, štai ir vėl grįžome į tą akimirką, kai tarytum palytėti stebuklingos šviesos atgimstame naujai Vilčiai, Meilei, Tikėjimui, naujam Džiaugsmui.

Velyku stalas_StanelieneSekmadienį - gražiausia pavasario šventė - Velykos. Neseniai rašėme, kaip šią šventę švęsdavo senieji šio krašto gyventojai. Šiandien kalbiname dabartinius - gydytojus, verslininkus, politikus, bankininkus, kultūros įstaigų atstovus: „Kokie Jūsų Velykų pusryčiai? Su kuo valgote kiaušinius?“.

automatinis KDAutomatiniai kavos aparatai yra tokie įrenginiai, kurie atitinka tam tikrus kriterijus: jie gali sumalti kavos pupeles, pumpuoti vandenį, kol jis užkaitinamas iki nustatytos temperatūros, ir užplikyti sumaltas kavos pupeles reikiamu vandens kiekiu. Automatiniai kavos aparatai supila kavą į pastatytą puodelį, o kai kurie jų tuo pat metu gali pilti kavą į du pastatytus puodelius.

kiausiniai 2_0Artėjant šv. Velykų šventėms, labai pagyvėja prekyba kiaušiniais, todėl ir šių produktų kontrolei skiriama daugiau dėmesio. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai, kaip ir kiekvienais metais, vertino, ar prekybos vietose kiaušiniais prekiaujama tinkamai, laikantis nustatytų kokybės, ženklinimo, pakuotės ir kt. reikalavimų. Vertinti tiek lietuviški, tiek ir iš Lenkijos ar Latvijos atvežti kiaušiniai.

1Į Vilnių atvyko lietuvių kilmės Vokietijos poetė ir grafikė Aldona Gustas. Ji dalyvaus savo parodos „Moterys su burnomis“ atidaryme Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, kuris vyks balandžio 11 d. 18 val.

A.Gustas gimė 1932 m. Šilutės rajone, čia ir Klaipėdoje prabėgo jos vaikystė. Per Antrąjį pasaulinį karą jos šeima bėgo iš tėvynės ir 1945 m. pasiekė (Vakarų) Berlyną, kur menininkė gyvena iki šiol.

Ukmergės naujienos