Gyvenimas ir stilius

 

dog-647528 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

 

Untitled-2 copy5 milijonai peržiūrų internetinėje svetainėje „Youtube“ ir sutartis su viena žinomiausi pasaulyje muzikos įrašų kompanijų. Iš Šilutės kilusios Beatričės Pundžiūtės, arba tiesiog Beatrich, dainą „Superstar“ drąsiai galima vadinti šios vasaros hitu. Tačiau jauna mergina – ne vieno hito atlikėja. Tuo įsitikinti galės visi, jau šį penktadienį atvykę į Beatrich gyvo garso koncertą populiariausiame Lietuvoje gėjų klube „Soho“.

 

Piesinys-1000x56327-erių šilutiškis Saulius Gudelevičius sako, jog yra vienas iš tų menininkų, kuriam menas yra pragyvenimo šaltinis. Arba, tariant paprastai, valgau iš to duoną, neslepia jis. Paklausite, kuo šilutiškis susijęs su Kaunu? Išmintis byloja, jog meno kūrinys, kai jis sukuriamas, nebepriklauso menininkui, jis priklauso visiems. Tad taip nutiko ir šį kartą – visai neseniai Sauliaus kuriamas gatvės menas buvo pastebėtas Kauno valdžios atstovų ir nugulė prie pavojingiausių pėsčiųjų perėjų mieste.

 

5a01584e29130Artėjant adventui dažnas susimąsto, ką gali nuveikti geriau ir prasmingiau, išsikelia tam tikrus reikalavimus ar susidaro darbų sąrašą, o tėveliai skuba ieškoti šokoladinių advento kalendorių savo mažiesiems. Motinystės įkvėpta išradinga ir veikli mama Simona Krasauskienė (32 m.) prieš dvejus metus sukūrė Kalėdų laukimo stebuklą savo vaikams, kurį simboliškai pavadino Stebuklų eglute, o pernai jos sugalvotas advento kalendorius pasklido ne tik po Lietuvą, bet ir po visą pasaulį. Jis išskirtinis – tai, matyt, pirmasis pasaulyje advento kalendorius, skirtas ne tik vaikams, o visai šeimai!

DEIMANTINES 2Dvi dukros su žentais, šeši anūkai ir anūkės su sutuoktiniais ir aštuoni proanūkiai susirikiavo į sveikintojų eilę juknaitiškių Eugenijos ir Juozo Kvedaravičių deimantinėse vestuvėse.

Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Lilija Valaitienė „Šilutės naujienoms“ sakė, kad, kiek ji pamena, tai pirmosios deimantinės vestuvės registruotos šiame skyriuje. Auksinės vestuvės skyriuje registruojamos bent kartą ar kelis kartus per metus. Tačiau 60 metų santuokos patvirtinimas - pirmas.

Deimantinius jaunavedžius pasveikinti atvyko ir mero regalijomis pasipuošęs savivaldybės vadovas Vytautas Laurinaitis. Sveikindamas ilgamečius sutuoktinius, jis sakė, kad jų gyvenimas turėtų būti užkrečiamas pavyzdys visiems.

 

horoskopKą žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

 

Raudonasis karis_-_Santa_MariaGaminant namuose, net kas trečias „Maximos“ pirkėjas ieško naujų, iš tolimų šalių atkeliavusių skonių ir receptų. Ant lietuvių stalo vis dažniau garuoja kinų, japonų, tailandiečių, meksikiečių, marokiečių ir kitų šalių virtuvių patiekalai. Dėl augančio susidomėjimo, parduotuvių lentynose galima rasti vis daugiau skirtingų šalių patiekalams skirtų produktų ir išmėginti naujus receptus.

Naujus patiekalų skonius lietuviai išbando ne tik restoranuose ar užkandinėse, bet vis dažniau įvairių patiekalų receptus išmėgina ir namuose. Vien per mėnesį „Maximos“ pirkėjai įsigyja apie 150 tūkst. skirtingų įvairių šalių virtuvių patiekalams naudojamų ingredientų, o kiekvienais metais susidomėjimas ūgteli dešimtadaliu.

 

Olimpiados klausimo_paveikslelisAr kūdikių sauskelnėse galima rasti naftos produktų? Kokių gyvūnų žarnynuose susikaupusios dujos labiausiai nuodija pasaulį? O kaip verdant kiaušinį pusryčiams, sutaupyti net 60 proc. energijos? Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) organizuotos Nacionalinės aplinkosaugos olimpiados metu į panašius klausimus atsakinėjo beveik 2000 tūkst. 7–8 klasių moksleivių iš visos Lietuvos. Netradicinio formato olimpiadoje, kuriai klausimynas buvo sudaromas su saikinga komikų grupės „Humoro klubo“ humoro doze, moksleiviams teko gerai pasukti galvą. 194 moksleiviai iš 1905 surinko daugiau nei 80 balų iš 100 galimų. Išanalizavus rezultatus, paaiškėjo, kad moksleiviai daugiausia teisingų atsakymų pateikė į klausimus, susijusius su išteklių taupymu.

fotokonkursas Margaritos_Sarkaites_nuotraukaĮkvėpti milžiniškų moliūgų, šiugždančių lapų, sodrių gamtos spalvų ir ankstyvo ryto šaltuko, spalio viduryje skelbėme fotografijų konkursą „Auksinis ruduo“. Šiandien atėjo metas pagarsinti nugalėtojus ir juos pradžiuginti mūsų redakcijos ir rėmėjų įsteigtais prizais!

Ukmergės naujienos