Gyvenimas ir stilius

 

grandparents-1969824 960_720Socialiniame tinkle atlikta apklausa rodo, kad aktyvūs, veiklūs senjorai paneigia visus stereotipus apie senatvę. Pasiteiravus visuomenės, ar jų artimi seneliai gyvena aktyviai ir ar turi kokį nors hobi, paaiškėjo, kad 63 proc. senjorų propaguoja aktyvų gyvenimo būdą ir turi net kelis mėgstamus užsiėmimus nuo kojinių mezgimo, siuvimo, darbo sode, iki vaikščiojimo šiaurietiškomis lazdomis, ar net keliavimo po kalnus.

 

1323 184ccee7500471b81b6d42075e1856a2Kas sieja Nemunėlio Radviliškį ir Holivudą? Kuo panašūs Stelmužės ąžuolas ir Palanga? Kam neįtiko trumpa Kauno Laisvės statulas suknelė? Kieno ranka perrašytas atrastas Nepriklausomybės aktas? Kuris Lietuvos Prezidentas vasarojo su Anapilio vėlėm? Kuo dėta pelėdos iškamša Signatarų namuose? Kuriame muziejuje eksponuojamos J.Basanavičiaus kojinės?

 

esoteric-652641 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

 

shutterstock 5995505181Nors šių metų vasara geru oru nelepino, lietuviai vis tiek noriai leisdavo laiką gamtoje, gamindavo maistą ant grilių bei kepsninių. Grilio ekspertai negaili pagyrų tobulėjančiai kepimo ant žarijų kultūrai mūsų šalyje, na o griliui skirtos produkcijos gamintojai bei pardavėjai dalinasi augančių pardavimų statistika.

Saltinis -_PixabayKuo pakeisti įprastas valymo priemones, jeigu auginate vaikus, esate alergiškas tam tikrai buitinei chemijai, o gal rūpinatės aplinkos tarša? Pasirodo, net jei kalbama apie purviniausių paviršių valymą, ekologiška ar gamtai draugiškos sudėties priemonė gali būti lygiai tokia pat efektyvi. „Maximos“ duomenimis, parduotuvių lankytojai pastaruosius dvejus metus vis dažniau renkasi natūralesnius buities priežiūros produktus – bekvapius valiklius, jautriai odai skirtus ploviklius ar ekologiškas priemones. Rinktis tikrai yra iš ko – vien šiuo metu „Maximos“ parduotuvėse siūloma daugiau kaip 1200 buitinės chemijos prekių, kurių nemaža dalis – ekologiškos ar draugiškos aplinkai.

Maxima darzovesKartais svečiai užsuka neįspėję iš anksto ir tenka skubiai šaldytuve ieškoti, kuo juos pavaišinti. Nors vakare užkandžiauti kaloringu maistu nepatartina, dažnai tai greičiausias būdas paruošti vaišių stalą. Tačiau yra ir tokių užkandėlių, kurių net prieš miegą pakramsnojus sąžinė negrauš. „Maximos“ ekspertai pataria, kaip greitai pasigaminti ne tik skanius, sveikus bei pigius užkandžius, bet kartu ir nustebinti svečius.

Traškučiai, kietasis sūris, dešra su pelėsiu – populiarūs užkandžiai, tačiau juos derėtų vartoti saikingai. Gal atėjo laikas išbandyti kažką naujo? Pavyzdžiui, brokolių „sparnelius“ ar burokėlių „traškučius“?

„Kas sveikiau, ne būtinai – brangiau. Užkandžiams rinkdamiesi sezoninius vaisius ir daržoves, skanumynus paruošite vos už kelis eurus“, – pataria Aidas Poleninas, „Maximos“ maisto gamybos departamento direktorius.

 

trenk turasLietuvoje sparčiai augant aktyvaus laisvalaikio šalininkų gretoms, milžiniško dėmesio sulaukia nauja judėjimo kryptis - pėsčiųjų žygiai. Pėsčiųjų žygių bangą pradėjęs organizatorius „TrenkTuras“ sako, kad per dvejus metus pėsčiųjų žygio dalyvių skaičius išaugo 13 kartų: 2015 metais pirmą kartą pajūriu keliavo 550 žygeivių, šiemet jų atvyko 7500. Spalio 7-ąją Nemuno kilpų žygyje taip pat tikimasi rekordinio dalyvių skaičiaus.

 

Adresato mobiliojo_telefono_nurodymasGyventojų laiškų dėžutėse mažėja laiškininkų paliekamų informacinių pranešimų apie gautą ir pašte saugomą siuntą. Šiuo metu jau dažniau nei kas penktas Lietuvos pašto siunčiamas pranešimas apie adresatus pasiekusias pašto siuntas yra elektroninis – atsiųstas SMS žinute arba el. laišku.

 

astrology-1244769 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

Ukmergės naujienos