Gyvenimas ir stilius

 

MaximaAtsitraukus nuo kalėdinio stalo dažnas susiduria su problema: ką daryti su šventinių patiekalų likučiais? Išmesti maisto nesinori, tačiau pabaigti valgyti nebėra nei jėgų, nei vietos skrandyje. Bet išeitis yra: pasitelkus kūrybiškumą, šventinių patiekalų likučius nesunku „prikelti naujam gyvenimui“ – panaudoti naujų patiekalų gamybai, tačiau tai reikėtų daryti atsargiai ir itin didelį dėmesį kreipti į patiekalų galiojimą.

nertos kojinytes_RamintaArtėjant gražiausioms metų šventėms šilutiškė Raminta Maziliauskytė nepamiršta tų, kuriems labiausiai reikia šilumos, gerumo ir su maišu savo rankų darbo dovanų kasmet ateina į “Šilutės naujienų” redakciją. Šilčiausius savo palinkėjimus moteris ir šiemet įnėrė į kelioliką nertų batukų porų, kurie bus išdalinti nepasiturinčių šeimų vaikams. Prie savo rankų darbo dovanų Raminta dar pridėjo visą maišą pirktinių kojinyčių.

christmas-2971961 960_720Mielieji, trumpas dienos dygsnis. Toks trumpas, kad vos spėjus atmerkti akis jau ir vėl tamsu. Bet naktis daugiau neilgės. 7.14 lygiai tiek dabar tos dienos, bet dar šiek tiek palūkėkime, sustokime niekur neskubėdami, ir jau visai netrukus pastebėsime, kad diena ilgėja, kad pradedame eiti į šviesą.

 

house-1407562 960_720Nelaimingi atsitikimai, susiję su gyvenamuoju būstu ir turtu, gali gerokai apkartinti šventes. Tipinė nelaimė švenčių metu paliktuose namuose – vandens užliejimas. Ką reikėtų žinoti, švenčių metu išvykstant iš namų ilgesniam laikui, kad nemalonumai nepriverstų grįžti ir negadintų šventinės nuotaikos, pataria specialistai.

 

Arvi keptas_kalakutasArtėjant didžiosioms metų šventėms, dažnas suka galvą, kaip nustebinti ir pamaloninti svečius. O pastarųjų metų apsipirkimo prieš šv. Kalėdas tendencijos rodo, jog kalėdiniam pietų stalui pirkėjai vis dažniau renkasi kalakutą. Būtent dėl šios priežasties gruodžio 20 d. į lietuvišką prekybos tinklą „Maxima“ atkeliauja didžiausias iki šiol, rekordinis kiekis – 10 tūkst. ekologiškai užaugintų kalakutų, kuriuos šventėms paruošė didžiausias šalyje, lietuviškas kalakutų augintojas „Arvi kalakutai“.

 

LackoDainininkas Valdas Lacko (36 m.) savo pirmąjį solinį koncertą surengė salėje, kurioje beveik prieš du dešimtmečius intensyviai treniravosi sunkiosios atletikos varžyboms. Dabartiniame Hugo Šojaus konferencijų ir susitikimų centre Šilutėje dainininkas simboliškai pristatė naują savo dainą pavadinimu „Nauja pradžia“.

googleKokie žmonės, vietos ir įvykiai šiemet pasaulyje susilaukė daugiausia dėmesio? Kokia naujiena pasaulyje buvo populiariausia per paskutiniuosius 12 mėnesių? Kokie nauji muzikantai bei filmai labiausiai patraukė vartotojų dėmesį? Visa tai šiandien skelbiama „Google“ 2017 m. paieškų rezultatų suvestinėje, kuri, remiantis ieškotais raktažodžiais, leidžia apžvelgti esminius šių metų momentus ir pagrindines tendencijas pasaulyje ir Lietuvoje.

 

17. Stebuklo_filmavimas_nuotr.aut._Matas_AstrauskasDaug įsimintinų ir stiprių vaidmenų teatre sukūrusi, vakar savo 53-ąjį gimtadienį atšventusi Eglė Mikulionytė debiutavo kine – pirmą kartą jai teko pagrindinis moters vaidmuo. Kaip sako pati prieš savaitę kinuose pasirodžiusios tragikomedijos „Stebuklas“ aktorė: „Jau atrodo, kad viską suvaidinai ir viską padarei, metai bėga ir manai, kad nieko nauja neatsiras, o staiga – tokia dovana! Pasirodo, kad viskas tik prasideda...“. Aktorei antrina režisierė Eglė Vertelytė: „Džiaugiuosi, kad pagaliau Eglės talentu galima gėrėtis ir kino ekranuose“.

 

1349 f5a7743978bc626ffdfbf11826de4276Šiaurės Lietuvos krašte, garsėjančiame aludarystės tradicijomis bei bajorų virtuve, dešiniajame Kruojos upės krante – klasicistinio stiliaus dvaras, patekęs į Rekordų knygą kaip didžiausias iki šių dienų išlikęs dvaro pastatų kompleksas mūsų šalyje. Jame visais metų laikais, tiek vasarą, per naktigonę, tiek kalėdmečiu, klausant pasakos apie Spragtuką, galima pasinerti į dvarišką gyvenimą ir dvaro istorijas – apie baronus fon Ropus, apie to meto dvaro technikos stebuklus, vėjo malūną ar net lietuviškojo Robino Hudo, Tado Blindos, ūsus. Pakruojo dvaras skelbiamas Patraukliausia Lietuvos kultūrinio turizmo traukos vietove 2017.

Ukmergės naujienos