Gyvenimas ir stilius

zibaiciai dalia_ir_anatolijusBuvęs pedagogas, šilutiškis Anatolijus Žibaitis, kilęs iš Gardamo apylinkės, neseniai visuomenei pristatė naują apybraižų knygą „Gardamo istorijos vingiai“.

Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje surengtose knygos sutiktuvėse dalyvavęs Šilutės pirmosios gimnazijos istorijos mokytojas Algirdas Gečas papasakojo apie savo įspūdžius perskaičius naująjį  leidinį.

„Esu įsitikinęs, kad ši knyga turėtų tapti Gardamo krašto žmonių knyga, liudijančia ir stiprinančia jų ryšį su gimtine. Ir ne tik gardamiškių“, - tvirtina A.Gečas ir savo įžvalgomis dalijasi su „Šilutės naujienų“ skaitytojais.

1 Pasysiu_biblioteka_tautodailininke_benetienePašyšių bibliotekoje vyko rusniškės tautodailininkės Violetos Benetienės delmonų, sukurtų iš veltinio, parodos „Baltų mitologinės dievybės“ atidarymas.

asmenukes prie_sojausPrisijungdama prie Vasario 16-osios minėjimo renginių, „Šilutės naujienų“ redakcija skelbia fotokonkursą „Asmenukė iš Vasario 16-osios“.

candlesMeilės dienos proga ne vienas savo antrąją pusę kviesime vakarienės romantiškoje žvakių šviesoje. Nors liepsnos suteikia jaukumo ir švelniai apšviečia patalpas, tačiau kai kurios žvakės gali būti pavojingos mūsų sveikatai, mat į aplinką skleidžia pavojingas medžiagas. VšĮ Baltijos aplinkos forumo cheminių medžiagų specialistai pataria rinktis kuo natūralesnes žvakes ir nepamiršti saiko.

Meil yraPasaulyje populiari ir daugumos įsimylėjėlių laukiama šventė dažnai tampa ir dideliu galvos skausmu – o kaip gi nustebinti mylimąjį ar mylimąją. Pagal statistiką, pasaulyje dažniausiai yra dovanojami saldainiai, atvirukai ir gėlės. Skamba pakankamai banaliai, tačiau ką daryti, kuomet ši diena visuomet ateina greitai, o laiko pasiruošti lieka tik po darbų?

meiles paieskosArtėjanti visų įsimylėjėlių diena - vasario 14-oji - daugeliui susuka galvas, o ypač tiems, kas šalia neturi antrosios pusės.

Štai draugės ieškantis šilutiškis sugalvojo originalų susipažinimo būdą, kuris netgi daug ko gyvenime mačiusias moteris privertė kikenti.

Taigi 32 metų Valentinas (vardas pakeistas) nuėjo į kirpyklą ir paliko vizitinę kortelę su užrašu „Laisvas paprastas vaikinas, be žalingų įpročių, nori susipažinti su laisva mergina nuo 24 iki 30 metų, rimtai draugystei“.

Tokia žinia greitai nuvilnijo per visą miestą ir pasiekė „Šilutės naujienų“ redakciją.

0.461251001486717236Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus kolekcija praturtėjo unikaliu eksponatu – neįprastos spalvos briedės iškamša. Tokia spalva susidarė dėl kūno dangos pigmentacijos – joje melanino gerokai mažiau, nei turėtų būti.

ratomskyte monika_portretas_MG_3907Vasaris ypatingas ne tik todėl, kad jis - paskutinis žiemos mėnuo, nešantis žinią apie tai, jog greitai sulauksime šiltų saulės spindulių, sugrįžusių paukščių klegėjimo. Šis mėnuo pažymėtas ypatingomis datomis - jau pripratome vasario 14-ąją minėti Įsimylėjėlių dieną, o Vasario 16-ąją buriamės su pagarba atšvęsti Valstybės atkūrimo dieną. Abi šias iš pirmo žvilgsnio skirtingas šventes vienija bendras jausmas -meilė. Meilė draugui, artimui, meilė Tėvynei, jos praeičiai, dabarčiai bei ateičiai.

Ta proga kviečiame susipažinti su kuriančia kraštiete Monika Ratomskyte, kuri teigia, kad ją įkvepia būtent meilė. Mergina ne tik kuria eilėraščius, jos poezija virsta ir skambiomis dainomis.

Monikos sukurti tekstai jau antrus metus skambėjo iš rusniškio Valdo Lacko lūpų per nacionalines „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankas.

Legionieriai„Nebijokite su mumis pasisveikinti ar pasikalbėti. Mes esame draugiški ir mokame pasakyti „Labas“, - linksmai sako Šilutės krepšinio komandos legionieriai Ulyssesas Thomasas III (Ulysses Thomas III) ir Brianas Stevenas Wanamakeris (Brian Steven Wanamaker).

Mezon - NKL sezono metu Šilutėje gyvenantys amerikiečiai yra rezultatyvūs žaidėjai, per varžybas į priešininkų krepšius įmetantys ir po 20 taškų. O štai Ulysesso dėjimas viena ranka buvo pripažintas gražiausiu epizodu 14-ąją Mezon-NKL pirmenybių savaitę.

„Šilutė - mažas miestas, bet man patinka žmonės, maistas“ , - atvirauja Ulyssesas. Beje, Šilutė yra pirmasis miestas Europoje, į kurį jis prieš metus atvyko žaisti krepšinio.

Profesionaliems krepšininkams Lietuva patinka, tačiau mūsų mieste jiems trūksta sporto renginių, kino, vietų, kur būtų galima pavalgyti įvairesnio maisto.

Ukmergės naujienos

,,,,,