Gyvenimas ir stilius

zuviene-74368150Kodėl svarbu keliauti ir ragauti? Gastronominio turizmo specialistų teigimu, keliautojai per maistą įgyja tokių pat patirčių kaip ir per dailę ar muziką. Vasaros savaitgaliams Turizmo departamentas adaptavo 10 maršrutų po Lietuvos regionus su idėjomis, ko kuriame būtina paragauti.

the-day-of-knowledge-1636816 960_720Norėčiau papasakoti apie Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokytojo Broniaus Mulskio išskirtinį poelgį, kuris labai sujaudino ne tik mane, bet ir mano šeimą.   

1a Peleda_drugys_Caligo_eurilochus___kopijaAkmenės krašto muziejuje išsirito „drugiai-pelėdos“ (Caligo). Muziejaus lankytojų laukia egzotiški įspūdžiai muziejuje įrengtose „džiunglėse“ – gyvų drugelių oranžerijoje. Be to, tam tikromis sąlygomis gyvų drugelių ekspozicijos lankytojams leidžiame nemokamai fotografuotis su šiais pasakiško grožio drugeliais ir pasijusti it tropikų džiunglėse.

egle-ir-valerijus-paulauskaivaikai-tevus-supranta-kai-uzaugaŠešetas vaikų. Šiais dviem žodžiais daug kas pasakyta. Paklaustas, ar sunku būti tėvu šešiems skirtingo amžiaus žmonėms, Valerijus Paulauskas tik pažvelgė nustebęs. Nemėgsta tuščiažodžiauti. Atsakymą išskaičiau iš žvilgsnio: „Ar sunku? Negalvoju apie tai. Esu tėvas, ir taškas.“ Ir nuėjo tramdyti įsidūkusio mažėlio.

gyvunai kiaune_3„Prie kelio guli mažutėlis žvėriukas, matyt, šeškiukas“, - neįprastas pagalbos šauksmas gegužės pabaigoje pasiekė Všį „Šilutės gyvūnų gerovė“ savanorius.

Rūpestingiems gyvūnų globėjams neliko nieko kita, kaip tik gelbėti laukinuką. Kaip paaiškėjo vėliau, jauniklis pasirodė esąs ne šeškiukas, o kiauniukas.

Aplinkosaugininkai nuolat perspėja, kad imti laukinių gyvūnų jauniklių nevalia, tačiau kartais nutinka taip, kad be žmogaus pagalbos gyvūnas būtų pasmerktas mirčiai. Taip buvo ir šiuo atveju.

Gyvūną radę žmonės įsitikinę, kad kiaunės jauniklis greičiausiai būtų žuvęs po automobilio ratais.

 naaujgaimiaiBirželio 1-oji - Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ta proga Lietuvos statistikos departamentas pateikia statistinę informaciją apie Lietuvos vaikus.

2017 m. pradžioje Lietuvoje gyveno 510,4 tūkst. vaikų iki 18 metų amžiaus ir jie sudarė 17,9 proc. visų šalies gyventojų. Berniukų buvo 13,1 tūkst. daugiau negu mergaičių.

suo 0Apsisprendę įsigyti augintinį (šunį ar katę), renkamės kokią veislę pasirinkti, įsigyti grynaveislį ar mišrūną, o gal būt priglausti pamestinuką, tačiau ar visuomet pasirūpiname tapti savo naujojo draugo pilnateisiais šeimininkais?

Nertos kepureles_Raminta_Maziliauskyte40 nertų kepuryčių, 18 porų megztų batukų - tai šilutiškės Ramintos Maziliauskytės rankų darbo dovanos, skirtos mažyliams.

R.Maziliauskytė jau šešerius metus nepamiršta „Šilutės naujienų“ inicijuotos akcijos „Spalvotas pavasaris“, kurios metu moterys dovanojo vaikams pačių megztas kepurytes. Kasmet prieš birželio 1-ąją - Tarptautinę vaikų gynimo dieną - į mūsų redakciją Raminta atneša didžiulį maišą savo nėrinių, į kuriuos įpina ir daug geriausių palinkėjimų.

Ir šiemet jos megztos ir nertos kepurytės, batukai, taip pat dar 30 porų pirktinių kojinyčių pasieks sunkiau besiverčiančių šeimų vaikus. Ramintos dovanas pažadėjo išdalyti Šilutės r. savivaldybės Vaiko teisių apsaugos specialistės.

Depositphotos 72908487_originalNepažeisto gaminio pristatymas – pardavėjo atsakomybė, todėl tuomet, jei tenka transportuoti siuntas, svarbu pasirūpinti  produkcijos saugumu. Tą užtikrins tinkamai pasirinktos pakavimo medžiagos, kurių šiandien galime rasti iš tiesų daug. Taigi, kaip garantuoti transportuojamų gaminių saugumą?

Ukmergės naujienos