Gyvenimas ir stilius

 solimeta batu_sepeciaiBatų valytuvas NORDES išties gali būti puiki dovana sau ir artimui, visiems, kurie rūpinasi savo namų arba bet kokios kitos paskirties patalpų švara, ypač kai ateina toks, kaip šis, nešvarus sezono metas.

„Nenešti purvo į namus - lyg ir savaime suprantamas dalykas, todėl prie durų visi turime pasidėję kilimėlį. Tačiau, jei pasižiūrėtume atidžiau, įsitikintume, jog kilimėlis gelbsti tik iš dalies. Lietingą dieną į namus vis tiek patenka nemažai purvo, o tai erzina. Rudenį ši problema tampa dar aktualesnė, o kur dar žiema ir tirpstančio sniego balos. Toks šepetys ypač reikalingas, kai žemę nukloja lipnus sniegas“, - sako pirmosios Klaipėdoje pradėjusios diegti šią naujovę įmonės „Solimeta“ atstovas Rimantas Vasiliauskas.

PASTATAS 1Pro pastabių šilutiškių akis nepraslysta jokie pasikeitimai ar naujovės mieste. Šįkart mūsų skaitytojai pasiūlė pamatyti, kaip įprastą bendrą vaizdą pakeitė vienas naujai suremontuotas individualus namas.

Tas namukas miesto pakraštyje esančiame Darbininkų kvartale, Žalgirio gatvėje, išties pastebimas iš tolo. Aplink stovinčių įprasto dizaino ir spalvų namų apsuptyje jis atrodo it išsišokėlis - bent jau taip jį pavadino mūsų skaitytojas.

Ar išties tokia neįprasta apdaila yra toleruotina Šilutėje, plačiai garsėjančioje savo išskirtiniu architektūriniu veidu? Ar nevertėtų labiau kontroliuoti ir individualių namų kvartaluose savo sodybas remontuojančių žmonių? Ir ar iš viso Šilutės architektai mato tas naujoves? O gal namo šeimininkai tokias inovacijas atlieka be jokių leidimų? - tokius klausimus, iškeltus „Šilutės naujienų“ skaitytojo, perdavėme Šilutės r. savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjui Viktorui Bičkauskui.

muziejaus restauratores_kucinskaja_ragelieneŠilutės Hugo Šojaus muziejų pasiekė gera žinia. Muziejaus fondų saugotoja, restauratorė, laikinai einanti direktorės pareigas Natalija Kučinskaja Lietuvos Respublikos kultūros ministerijoje apgynė dokumentų restauratorės pirmąją kvalifikacinę kategoriją, o  muziejaus restauratorė Idalija Ragelienė apgynė antrąją tekstilės restauratorės kvalifikacinę kategoriją.

degina eurusPrieblanda, žvakės kaip kapinėse, stiklinė, dubenėlis vandens ant stalo ir iš juodo kiaušinio išlindusi gyvatė - tai „galingiausios aiškiaregės“ burtai, kuriuos patyrė viena šilutiškė.„Šilutės naujienoms“ ji pasakojo, kad du apsilankymai pas šią būrėją jai ir jos sūnui kainavo 230 eurų. Laimei, šilutiškiai laiku atsipeikėjo ir už piktosios dvasios išvarymą nepuolė deginti 999 eurų, kaip jiems siūlė aiškiaregė.

Į redakciją užsukusi moteris savo patirtimi pasidalijo todėl, kad nori, jog kiti būtų budresni ir nepatektų į tokias pinkles. „Tiek daug esu girdėjusi apie panašius dalykus, ir atrodė, kad viską žinau, tačiau ir pati papuoliau į tokią situaciją, kur emocijos užtemdė sveiką protą“, - pasakojo ji.

kate narvelyValstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad nuo 2016 m. gruodžio 1 d. gyvūnų savininkams gyvūnų augintinių pasai išduodami tik sumokėjus nustatyto dydžio valstybės rinkliavą ir pateikus teritoriniam VMVT padaliniui tai patvirtinantį dokumentą (ar jo kopiją).

rsz dsc_9532195 173 Eur „Vikingų loto“ laimėtojas atsiimti savo laimikio atvykti netruko. Centriniame loterijos biure Vilniuje laimingas vyras pasirodė drauge su savo sūnumi, kuris jį lydėjo ilgą kelią iš gimtosios Šilutės.

karve bianka_marozas_DSCN0058Ne veltui sakoma, kad tas, kas myli gyvūnus, yra labai geras žmogus... Nepatikėsit, kiek šilumos, gerumo ir šypsenų galima pasisemti pas Laučių kaime gyvenančius ūkininkus Astą ir Remigijų Marozus. Štai, jau kuris laikas važiuojantieji pro šių sutuoktinių sodybą stabteli ne tik dėl šalia kelio stovinčios jų įkurtos mažutės pieno produktų krautuvėlės, kur galima nusipirkti išskirtinio skonio sūrių, bet ir akis paganyti į aptvaruose besiganančius augintinius. Savo jaukioje sodyboje Asta ir Remigijus randa erdvės įvairiems gyvūnams ir paukščiams, kurie šeimai neša tik džiugesį.

Vasaros pabaigoje pas ūkininkus apsigyveno ir labai egzotiškai mūsų akiai atrodantis gyvūnas, kurio šaknys - Škotijos aukštikalnėse. Tai - garbiniuota, galingais ragais apsiginklavusi hailendų veislės karvė, vardu Bianka. Įspūdinga gražuolė, besigananti pakelėje, patraukia visų važiuojančių pro Laučius žvilgsnius.

IMG 3087Pateikiame informaciją apie artimiausiu metu įvyksiančias santuokas, registruojamas Šilutės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje.

90 mete_DauksienePraėjusią savaitę gausūs sveikintojų būriai suko į atokų Gardamo seniūnijos Šiaudėnų II kaimą, mat čia gyvenanti Stanislava Daukšienė šventė savo 90-ąjį jubiliejų.

Garbaus amžiaus senolė sveikintojus sužavėjo ne tik šmaikštumu ir optimizmu, bet ir puikia atmintimi, neprilygstamomis politikos ir visuomeninio šalies gyvenimo žiniomis.

Ukmergės naujienos