Gyvenimas ir stilius

gaidysTikima, kad ateinantys metai bus tokie, kaip juos sutiksime. Visada norima, kad ištisus metus lydėtų sėkmė, tad pasistenkime, kad taip ir nutiktų.

Ateinantys 2017-ieji - Ugninio Gaidžio metai - tikrai bus palankūs, jei sutikdami Naujuosius metus pasirinksime tinkamus drabužius bei aksesuarus, pasirūpinsime gausiu vaišių stalu bei papuošime namus.

Pasitikti Ugninį Gaidį vertėtų ne bet kaip - jei norime pelnyti jo palankumą, reikės šiek tiek pasistengti.

kaciukas su_kaled.kepureŠv. Kalėdų ir Naujųjų Metų šventės – nuostabus metas, tačiau ne visada jis toks jūsų augintiniams. Todėl reikėtų imtis tam tikrų papildomų atsargumo priemonių. Keletas patarimų, kaip išvengti šventinių stresų naminiams gyvūnams:

IMG 6283Pateikiame informaciją apie artimiausiu metu įvyksiančias santuokas, registruojamas Šilutės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje.

90 mete_Alma_SaldukieneGruodžio 18-ąją devyniasdešimties metų jubiliejų šventė Degučiuose gyvenanti vaikų meilės ir globos apsupta Alma Saldukienė.

Jubiliatę sveikino Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Žemaičių Naumiesčio seniūnas Virginijus Stasiulis ir socialinio darbo organizatorė Alma Pupšienė. Visi jie jubiliatei linkėjo daug daug sveikatos ir sulaukti 100 metų.

Simtametis Pranas_MatuzasKad visi šimtamečiai taip gerai atrodytų ir tokie guvūs būtų - sukosi mintis užsukus pas Šilutės Darbininkų kvartale gyvenantį Praną Matuzą. Gruodžio 16-ąją jis atšventė triženklį - 100-ąjį - jubiliejų.

„Reikia dirbti ir negulėti. Jeigu dirbsi, tai ir uždirbsi, o jeigu lakstysi, nieko neturėsi“, - žodžius, tapusius jo gyvenimo taisykle, atskleidžia ilgaamžis.

Kad tėvelis ir šiandien be darbo nesėdi, patvirtina ir vaikai, o tuo tarpu valdžios atstovai, atvykę pasveikinti šimtametį, linksmai prisiminė, kad kai Praną sveikino prieš penkerius metus, iš pradžių jo nerado, mat senolis, užsilipęs ant stogo, šiferiuką tvarkė.

fotokonkursas 1_vietaKalėdos jau visai ranka pasiekiamos, todėl baigėsi ir „Šilutės naujienų“ redakcijos skelbtas fotokonkursas „Mano Kalėdos“. Beveik visą mėnesį redakcijos „Facebook“ paskyroje skelbėme fotografijas, atspindinčias Jūsų kalėdinę nuotaiką. Atėjo metas pagarsinti nugalėtojus ir juos pradžiuginti mūsų redakcijos ir rėmėjų įsteigtais prizais!

riedlentesVakarų šalyse išpopuliarėjusios riedlentės jau porą dešimtmečių yra gana dažnas paauglių pasirinkimas. Apskritai riedlentės tai ne tik smagus laiko praleidimas. Tai ir sportas, lavinimasis, tobulėjimas bei kiti pliusai, kuriuos pastebi ne tik vaikai, tačiau ir suaugę asmenys.

Zuvies fileNe paslaptis, kad savo sultingu rausvumu ir nauda sveikatai lašiša jau kuris laikas užkariavusi lietuvių širdis. Specialistai vienareikšmiškai pripažįsta šios žuvies naudą sveikatai. Vis dėlto ar taip pamilę lašišą, ne be reikalo pamirštame itin vertingą baltąją žuvį?

dr. Jono_Basanaviiaus_porstretas_sukurtas_i_pato_enklIš apyvartos išimti ir netrukus galioti nustosiantys lito nominalo pašto ženklai tapo originaliu meno kūriniu. Savo unikaliais piešiniais, sukurtais iš netradicinių medžiagų, stebinanti menininkė Jolita Vaitkutė iš daugiau nei 10 tūkst. pašto ženklų suklijavo tautos patriarcho – dr. Jono Basanavičiaus – portretą. Paveikslas eksponuojamas Vilniaus centriniame pašte.

Ukmergės naujienos

,,,,