Gyvenimas ir stilius

Kaip tinkamai_supakuoti_pato_siuntVis labiau įsismarkaujant šventinių pašto siuntų ir kalėdinių sveikinimų siuntimui, Lietuvos paštas gyventojams pataria, kaip tinkamai pasirūpinti paštu siunčiamomis kalėdinėmis dovanomis, kad jos laiku ir saugiai pasiektų adresatus.

IMG 2770Linksmuolė klounė, stebuklingoji Fėja, nežemiškoji kosminė Mergaitė, Pelytė Mini ar iš pačios Ledo šalies atvykusi Princesė Elza - tai tik nedaugelis personažų, kuriuos gali suvaidinti iš Šyšos kaimo kilusi Skirmantė Tutlytė.

„Darbas su vaikais teikia lobius gerų emocijų, naujovių, tyrumo, nuoširdumo. Aš labai myliu vaikus, galbūt tai yra raktas, kuris man atrakina duris į jų širdeles. Šis darbas man be galo patinka. Dovanoti kitam džiaugsmą - pasakykit, kas gali būti geriau?..“, - apie animatorės darbą kalba mergina.

Skirmantė dar turi ir daugybę kitų veiklų, kurios neleidžia jai snausti. Teatrologijos studijų magistro laipsnio siekianti mergina dar vaidina Klaipėdos parodijos teatre „Žvaigždė“ (rež. Vytautas Balalis) ir Pantomimos teatre „A“, rengia teatro pamokėles vaikams Šilutės darželiuose, yra įkūrusi vaikų švenčių organizavimo įmonę „Mažasis aitvaras“.

elektronine-parduotuve-apsipirkimas-internetu-pirkimas-online-pirkti-internetuVis daugiau lietuvių apsipirkinėja elektroninėse parduotuvėse – tyrimų duomenimis, net penktadalis prekes užsisako internetu ir šis skaičius nuolat auga. Tai suvokdami internetiniai verslai kreipia itin didelį dėmesį į klientų atsiliepimus ir būtent jie tampa elektroninių parduotuvių pokyčių priežastimi.

sturmai60 saulėlydžių. Tiek žurnalistė Asta Lipštaitė palydėjo pamario krašte nusprendusi laikinai pakeisti profesiją.

Asmenukiu lazda_suteiks_daugiau_smagaus_laiko_nei_uzsakyta_pusvalandzio_fotosesijaŽmonės sako, Kalėdos tai ramybės ir susikaupimo metas. Deja, dažnai vakarus su šeima pakeičia nesibaigiantys vaikščiojimai iš vienos parduotuvės į kitą, o dovanojimo džiaugsmą užgožia tinkamų dovanų paieškos. Švenčių laukimas pavirsta maža pinigų leidimo fiesta. Taip yra ne vien Lietuvoje, todėl įdomu, kiek kalėdinėms dovanoms išleidžia skirtingose pasaulio šalyse gyvenantys žmonės ir ar brangios dovanos tikrai tiek daug kainuoja?

Vilniaus oro_uostasLietuvos oro uostai per metus aptarnauja daugiau nei 4 mln. keleivių. Skirtingose pasaulio šalyse nuskambėję incidentai lėmė, kad griežtesne kontrole teko pasirūpinti ir Lietuvos oro uostams. Aviacijos saugumu besirūpinantys Lietuvos oro uostų ekspertai sako, kad keleiviai vis geriau įsisąmonina draudžiamų vežti daiktų sąrašus, tiesa, pažeidimų vis dar pasitaiko.

silumos namelis_teatro_aiksteje_3Vakar Klaipėdos Teatro aikštėje buvo įžiebta Kalėdų eglutė. Pagrindinėje miesto aikštėje rinkosi minios smalsuolių. Žmonės atėjo pasigrožėti įžiebta eglute ir šventiniais atributais – magišku sniego rutuliu, įrengta prakartėle. Nuo šiandien čia veikia ir „Fortum“ šilumos namelis.

 solimeta batu_sepeciaiBatų valytuvas NORDES išties gali būti puiki dovana sau ir artimui, visiems, kurie rūpinasi savo namų arba bet kokios kitos paskirties patalpų švara, ypač kai ateina toks, kaip šis, nešvarus sezono metas.

„Nenešti purvo į namus - lyg ir savaime suprantamas dalykas, todėl prie durų visi turime pasidėję kilimėlį. Tačiau, jei pasižiūrėtume atidžiau, įsitikintume, jog kilimėlis gelbsti tik iš dalies. Lietingą dieną į namus vis tiek patenka nemažai purvo, o tai erzina. Rudenį ši problema tampa dar aktualesnė, o kur dar žiema ir tirpstančio sniego balos. Toks šepetys ypač reikalingas, kai žemę nukloja lipnus sniegas“, - sako pirmosios Klaipėdoje pradėjusios diegti šią naujovę įmonės „Solimeta“ atstovas Rimantas Vasiliauskas.

PASTATAS 1Pro pastabių šilutiškių akis nepraslysta jokie pasikeitimai ar naujovės mieste. Šįkart mūsų skaitytojai pasiūlė pamatyti, kaip įprastą bendrą vaizdą pakeitė vienas naujai suremontuotas individualus namas.

Tas namukas miesto pakraštyje esančiame Darbininkų kvartale, Žalgirio gatvėje, išties pastebimas iš tolo. Aplink stovinčių įprasto dizaino ir spalvų namų apsuptyje jis atrodo it išsišokėlis - bent jau taip jį pavadino mūsų skaitytojas.

Ar išties tokia neįprasta apdaila yra toleruotina Šilutėje, plačiai garsėjančioje savo išskirtiniu architektūriniu veidu? Ar nevertėtų labiau kontroliuoti ir individualių namų kvartaluose savo sodybas remontuojančių žmonių? Ir ar iš viso Šilutės architektai mato tas naujoves? O gal namo šeimininkai tokias inovacijas atlieka be jokių leidimų? - tokius klausimus, iškeltus „Šilutės naujienų“ skaitytojo, perdavėme Šilutės r. savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjui Viktorui Bičkauskui.

Ukmergės naujienos

,,,,,