Gyvenimas ir stilius

279Artėjant šventėms prekybos centrų vitrinose, televizijoje, reklaminiuose leidiniuose ir kitur mirgėte mirga informacijos apie įvairiausias akcijas ir nuolaidas, tačiau Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba vartotojus ir verslininkus ragina neprarasti budrumo.

ozysLapkričio 11-oji - šv. Martynas tradiciniame mūsų kalendoriuje yra paskutinė rudens šventė. O priežodis sako: „Po šv. Martyno tik velniai laužo vantas“. Atseit, lapų medžių šakose nebėra; šiaurys vėjas nuogas šakas blaško.

Senjorai Svyturio_arenoje_fotopolis.eu_nuotrNeįtikėtinas vaizdas Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, krepšinio rungtynių metu: pasiremdami lazdomis, įsikibę į vaikštynes ir sėdintys vežimėliuose garbaus amžiaus senoliai iš globos namų „Senjorų Eldoradas“ atvažiavo stebėti LKL vyrų krepšinio komandų „Neptūnas“ ir „Pieno žvaigždės“ kovos.

Septintą, aštuntą dešimtį perkopę ir net dešimtą dešimtį pradėję senoliai azartu nė kiek nenusileido kaukiančiai arenos publikai. O grįžę namo ne vieną dieną gyveno tais itin karštais įspūdžiais.

Galimybę pajusti neregėtas sportines aistras senjorams suteikė Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ir „Tete-a-Tete“ kazino antrus metus vykdomas projektas „Savas tarp svetimų“. Šįkart iniciatyvos šūkis buvo: „Seneli, eime į krepšinį!“

keliones su_misija_yriai_nemunuVšĮ „Pasaulio pažinimo paramos ir premijų fondo“ iniciatyva gruodžio 1-ąją įvyks pirmieji apdovanojimai, kuriuose bus pagerbti keliautojai, savo žygius skiriantys kilnioms misijoms.

Tarp atrinktų kandidatų - net trys mūsų kraštiečiai: keliautojas Dainius Kinderis ir irkluotojai Domantas Laukevičius bei Tomas Adomaitis.

Palaikyti kraštiečius ir padėti jiems laimėti svajonių kelionę į bet kurią pasaulio šalį galima „Facebook“ paskyroje „Pažink pasaulį“ (ant dalyvio nuotraukos spausti „PATINKA“).

„Šilutės naujienos“ kviečia išsamiau susipažinti su kandidatais iš mūsų krašto ir jų atliktais žygiais.

Kalediniai pasto_zenklaiLietuvos paštas jau skelbia apie artėjančias didžiausias metų šventes – šv. Kalėdas ir Naujuosius metus. Šį šeštadienį, lapkričio 12 dieną, į apyvartą išleidžiami šventiniai pašto ženklai.

butina-paskaitytiKiekvienais metais tuo pat metu susiduriame su dilema: kokias kalėdines dovanas rinktis savo artimiesiems? Ką šiais metais padovanoti? – šis klausimas sukasi mūsų galvoje labai daug kartų ir neretai tampa beveik retoriniu Kalėdų karštligės metu. Tam, kad išvengtume paskutinės minutės neapgalvotų pirkinių, apie dovanas vertėtų galvoti jau dabar. Varle.lt specialistai sudarė 10 patarimų sąrašą, kurie padės protingai išsirinkti kalėdines dovanas.

vartotoju teisesŠalies namų ūkių pirkinių krepšelio tyrimo rezultatai nustebino net pačius tyrėjus. Visiškai netikėtai paaiškėjo, kad perkamiausia Lietuvos gyventojų prekė yra plastikinis pirkinių krepšelis. Antroje vietoje pagal populiarumą atsidūrė loterijos bilietas.

img-1410 1_origSunku spręsti, sutapimas tai ar ne, bet kai dainininkė Samanta Tina atvyko iš kaimyninės Latvijos į Švėkšnos moliūgų žibintų šventę „Mes už šviesą 2016”, virš miestelio tūnoję lietingi debesys kaip mat prasisklaidė, o viešniai pradėjus pasirodymą, lietų menančių ženklų ir visai neliko.

Netrukus ir parkas tapo sausakimšas nuo norinčių pasimėgauti šviesos ir muzikos harmonija smalsuolių. Visi ženklai tarytum kuždėte kuždėjo - galingojo balso savininkė išgelbėjo šventę. Tarsi atrodė, kad Samanta Tina yra talentinga ne tik savo balsu, bet ir turi magiškų galių sustabdyti lietų. Beje, nebelijo visai ir kitą šventės dieną.

skaitmeninio rastingumo_mokymai_4Ruduo - pats darbymetis Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje. Čia vyksta įvairaus spektro renginiai: knygų pristatymai, susitikimai su žymiais žmonėmis, jaunimo pamėgti užsiėmimai su konstruktorių rinkiniais bei trimatėmis modeliavimo programomis, interaktyvūs šokiai, boulingo čempionatai, daug kitų įdomių, kiekvieno saviraišką skatinančių veiklų. Vyresniems žmonėms rengiami kompiuterinio raštingumo mokymai.

Ukmergės naujienos