Gyvenimas ir stilius

clannad-koncerto-akimirka-52ed32b79b399Garsus Šilutės krepšinio treneris Stepas Kairys su žmona Janina sulaukė antros anūkės, kurią padovanojo dukra Kornelija ir jos sužadėtinis grupės ŽAS narys Linas Zareckas-Choras.

IliustracijaŽiemą, kai termometro stulpelis rodo neigiamą temperatūrą, daugelis vairuotojų susiduria su sunkumais užvesti automobilį. Pagrindinėmis priežastimis įvardijami silpni akumuliatoriai, užšalęs kuras ar aušinimo skystis. Tačiau kenkėjų kontrolės ekspertai „Dezinfa“ tikina, kad sunkumus užvesti transporto priemonę gali sukelti ir graužikai.

zasytiene 1Jei iki šiol kuriame atokiame Švėkšnos kampelyje dar ir buvo muziejininkės Monikos ŽĄSYTIENĖS nepažįstantis žmogus, tai dabar tikriausiai ir to vieno nebeliko. Mat seniūnijos žmonės Moniką šiemet pasiūlė, o vėliau balsuodami patys išrinko rinkimų „Metų švėkšniškis 2016“ nugalėtoja.

Švėkšnos Padėkos vakaro metu, kai buvo paskelbta apie Monikos įvertinimą, ji prisipažino, jog tuo metu jai kilo tik vienas klausimas: „Už ką?..“

O ketvirtą kartą „Metų švėkšniškio“ rinkimus rengiančio internetinio laikraščio „Švėkšnos naujienos“ leidėjas Jonas Girskis sakė manantis, jog labai simboliška, kad Sausio 13-ąją vykusio renginio metu pagarbos ženklai atiduoti žmogui, kurio visa veikla susijusi su miestelio istorijos saugojimu.

rasytoja Igne1Šilutiškė Ignė Zarambaitė tiesiog mėgaujasi kūryba, kuri vertintojų buvo pastebėta bei pripažinta dar prieš dvejus metus. Mergina jau spaudžia prie krūtinės antrą savo „kūdikį“ - knygelę „Skudurinukė“, skirtą vaikams.

Dar 2015-aisiais Ignė debiutinį kūrinį „Emilio laiškas“ pristatė Nacionaliniam vaikų literatūros konkursui, kurį surengė labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ steigėjai Andrius Mamontovas ir Ramūnas Karbauskis. Šilutiškės literatūrinis debiutas buvo pripažintas geriausiu, ir fondas „Švieskime vaikus“ „Emilio laišką“ išleido 30 tūkstančių egzempliorių tiražu.

Kaip apsaugoti_telefona_ziemaAr kada susimąstėte, kaip ir kodėl šaltis paveikia jūsų telefoną, planšetinį arba nešiojamąjį kompiuterį? Ar žinote, kad ne temperatūra, o jūsų veiksmai gali nepataisomai sugadinti juos? Didiesiems šalčiams netrukus vėl sukaustant Lietuvą, elektronikos remonto ekspertas dalijasi keliais patarimais, kaip apsaugoti savo išmaniuosius telefonus ar kitus įrenginius.

loveArtėjant vasario mėnesiui, „Šilutės naujienų“ redakcija jį skelbia MEILĖS mėnesiu. Šis mėnuo daugeliui svarbus ne tik dėl to, kad minėsime Vasario 14-ąją, šv. Valentino dieną, bet ir nenumaldomai savo širdimis bei laukimu artėsime prie pavasario.

Senoji SiluteDabartinės Lietuvos teritorijoje šimtmečiais gyvena ne tik lietuviai, bet ir daugybė kitų tautų – totoriai, karaimai, žydai, romai ir daugelis kitų. Šių tautų atstovai gyvena šalia mūsų, bet, ar  mes juos pažįstame? Ar žinome jų istoriją, tradicijas ir papročius? Pagaliau, ar tai, kad šios tautos gyvena šalia, galima panaudoti turizmui Lietuvoje plėsti?

sveksnos sveikuolis_rekordininkas_priceviciusKaune gyvenantis švėkšniškis Kęstutis Pricevičius daugeliui jau žinomas kaip rekordininkas. 2013 m. Lietuvos rekordų agentūra įregistravo jo pasiektą šalčiausių maudynių atviruose vandenyse rekordą: drąsuolis 2012-ųjų vasario 2-ąją Nemune išsimaudė lauke esant 30 laipsnių šalčio.

Valdas Lacko_2Šeštadienio vakarą LRT televizijos studijoje surengtas antrojo šių metų „Eurovizijos“ atrankos koncertas. Paskutinysis ant scenos pasirodė praėjusių metų „Eurovizijos“ atradimas Valdas Lacko. Komisija nusprendė, jog ir ši daina verta kito etapo.

Ukmergės naujienos

,,,,,