Gyvenimas ir stilius

Amway Home_nuotr_1Apdulkėję ir nešvarūs langai, giliai spintose užsigulėję rūbai ar patalynė – tai rūpesčiai, su kuriais artėjant vasarai susiduria daugelis. Nors Lietuvoje vėluojantis pavasaris švaros darbus pavėlino, tačiau vasarą vis tiek norisi pasitikti gaiviuose ir švara dvelkiančiuose namuose. Kaip greitai ir efektyviai susitvarkyti ir išvalyti namus bei įsileisti į juos pavasario gaivos, pataria namų švaros linijos „Amway Home“ ekspertas Stanislavas Lenartas.

Lietuviki pato_enklai_KinijojeŠią savaitę Kinijos pašto organizuojamoje tarptautinėje pašto ženklų parodoje „Pašto kelias. Šilko kelias. Kelias į atsinaujinimą“ eksponuojami ir lietuviški pašto ženklai. Reprezentuoti šalį pasirinkti serijos „Europa“ pašto ženklai, nes jie įprasmina Lietuvos kultūrinę tapatybę Senojo žemyno bendrystėje.

 vikingas-spaudaiŠiandien visi kviečiami į atsisveikinimą su... senaisiais vikingais. Taip, perskaitėte teisingai. Gauruoti ir dideli vikingai – tarptautinio žaidimo „Vikingų loto“ simbolis. Ši savaitė – paskutinė, kai jie kvies kovoti dėl prizų. Jau nuo gegužės 18 d. laukia kardinalūs loterijos pokyčiai.

deividas-dulkys-delfi-ir-twitter-nuotr-74625042Iki sezono pabaigos Deividui Dulkiui liko vos vienos rungtynės, po kurių planavo išvykti poilsio, o grįžęs į Lietuvą laukti naujų karjeros pasiūlymų. Bet iš Krepšinis.lt sužinojęs, kad pateko į išplėstinį rinktinės kandidatų sąrašą, jis jau nebėra toks užtikrintas dėl savo vasaros veiklos tvarkaraščio. „Esu ne tiek nustebintas, kiek pamalonintas“, – šiek tiek pasimetęs prisipažino 29-erių gynėjas, iš paties Dainiaus Adomaičio kol kas taip ir nesulaukęs jokios užuominos.

paulauskaiDaugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2017 Metų šeimos rinkimus“. Kaip ir kasmet, šiais metais bus išrinkta šeima, galinti tapti sektinu pavyzdžiu visoms Lietuvos šeimoms.

Šiame konkurse dalyvauja ir traksėdiškių Eglės bei Valerijaus PAULAUSKŲ šeima, auginanti šešias atžalas.

Balsuoti už šią gausią šeimyną galima puslapyje http://www.dsa-mes.lt/metu-seima-2017/.

kampiniai-zidiniaiŽidinys yra puikus papuošimas kiekvieniems namams. Vietą židiniui galima rasti praktiškai bet kokiame būste, apipavidalinimas taip pat gali būti parenkamas pagal bendrą būsto interjerą. Šiuolaikiniai židiniai nebėra statomi vien tik iš plytų ar akmens, bet ir iš marmuro, plieno ar net stiklo. Viskas priklauso tik nuo fantazijos ir finansinių galimybių. Tačiau dažnai, įsirenginėjant būstą, susiduriama su dilema – kokio dizaino židinį išsirinkti. Šiuo metu, kai pasirinkimas yra išties didžiulis, šį maloni problema tampa dar aktualesnė.

Stilingų namų svetainė decopolis.lt paruošė keletą įdėjų ir patarimų kaip išsirinkti geriausią židinį kiekvieniems namams.

motina SkurdelieneArtėjant Motinos dienai, gegužės 5-ąją, į šalies Prezidentūrą ir vėl suvažiuos didžiausios pagarbos vertos moterys iš visos Lietuvos - 7 ir daugiau vaikų pagimdžiusios ir dorais žmonėmis išauklėjusios motinos, kurias sukvietė šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Šilutės rajonas šiemet į iškilmes išlydės Vainute gyvenančią Aldoną SKURDELIENĘ, kuriai Prezidentė įteiks ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį.

Lietuvos patas_aptarnavimasLietuvos paštas kviečia rinkti geriausiai klientus aptarnaujančius darbuotojus. Gyventojai galės įvertinti paštų ir finansinių paslaugų „PayPost“ skyrių darbuotojų bei LP EXPRESS kurjerių darbą. Gyventojų vertinimai – savotiškos rekomendacijos, remiantis jomis visoje šalyje bus ieškoma Lietuvos pašto herojų.

1Dėvėtų drabužių parduotuvėse dažnai galima atrasti tikrų lobių, o tai lengviau padaryti žinant ko, kur ir kada reikia ieškoti, teigia viena iš tinklaraščio apie madą TryOn.lt autorių Rugilė Kančaitė.

Ukmergės naujienos