Gyvenimas ir stilius

sveikino ilgaamzi_Toliusi„Kol kas aš negaliu rūgoti, bėdos nėra“, - apie dabartinį savo gyvenimą kalba Juknaičiuose gyvenantis Edvardas Toliušis, spalio 10 dieną šventęs 90-ąjį jubiliejų. Tądien su gimtadieniu jį sveikino ne tik šeimos nariai, bet ir Šilutės rajono savivaldybės, Juknaičių seniūnijos atstovai.

Tomas Gabrielius_KuzasBesirūpinančios savo nagais damos vieningai teigia, kad apsilankiusios pas vienintelį Lietuvoje vaikiną manikiūrininką Tomą Garbrielių Kuzą įsitikina, kad nėra ne vyriškų profesijų. Manikiūro, pedikiūro ir antakių priežiūros specialistas savo amatą tikrai išmano.

1Grakštūs, ekspresyvūs, o kartais netgi svajingi augalai ir paukščiai, laivai, pastatai ir jų fragmentai tautodailininkės Rūtos Emigart Čiuželienės rankose pavirsta kerinčiais karpiniais, atspindinčiais vis kitą istoriją, pasakojimą, mintį. Taip atsirado paroda „Tai, kas artima ir miela“, kurią autorė pristatė spalio 14 dieną Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje.

IMG 8589Pateikiame informaciją apie artimiausiu metu įvyksiančias santuokas, registruojamas Šilutės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje.

KnapkisSenosios laivadirbystės tradicijų puoselėtojas iš Rusnės Simas Knapkis, atkūręs daug istorinių Kuršių marių valčių, tarp jų ir tas, kuriomis pernai bei šiemet plaukė TV projekto „Nacionalinė ekspedicija: Nemunu per Lietuvą“ dalyviai, pagamino, kaip pats tikina, paskutinį laivą. „Keičiu profesiją“, – prisipažino jis.

keliauk ir_ragaukJau šį šeštadienį 18:30 val. per BTV bus rodoma naujoji kulinarinio turizmo laida „Keliauk ir ragauk. Lietuva“, kurioje bus pristatyti gražiausi Lietuvos kultūros ir gamtos objektai bei tradiciniai lietuviški valgiai.

„Mažiausiai supratome apie ką tarmiškai kalbėjo šišioniškiai - Mažosios Lietuvos gyventojai. Bet birškis su germole, cypole ir ropikėmis buvo skanu“, - sakė Pamaryje apsilankiusi laidos vedėja Beata Nicholson.

Andrius Gostautas_vaiku_darzelyje._Organizatoriu_nuotrŠiandien – Tarptautinė virėjo diena. Tačiau per 10 milijonų virtuvės šefų 103 šalyse ją minės ne gamindami (ar, nors kartą, ragaudami!) naują įmantrų patiekalą savo restoranų lankytojams, o kurdami meną lėkštėje... su vaikais.

sveikino Petra_Stasyti„Taip jau Dievulis užplanavo, kad tokio ilgo amžiaus sulaukiau“, - sako spalio 2-ąją 95-erių metų jubiliejų atšventęs Petras Stasytis.

Spiečių kaime gimęs, Ciparių kaime gyvenęs senolis ir dabar dienas leidžia Žemaičių Naumiesčio apylinkėse - ant ežero kranto esančioje senjorų rezidencijoje. Jis atskleidžia, kad norint ilgai gyventi visame kame reikia jausti saiką.

Fotokonkursas I_vietaRugsėjo pabaigoje, vis labiau rudenėjant, kvietėme prisiminti vasarą ir dalyvauti „Šilutės naujienų“ suregtame nuotraukų konkurse „Vasaros akimirkos“.

Gražuolė gulbė, ant ryškaus gėlės žiedo lipantis grambuolys, Aukštumalos pažintinis takas ar marių vaizdai, atostogos su artimais žmonėmis - tai jūsų vasaros akimirkos.

Kaip ir žadėjome, atėjo metas šiandienos laikraštyje paskelbti nugalėtojus.

Ukmergės naujienos