Gyvenimas ir stilius

peledaLietuvos zoologijos sodas 2017-uosius metus pasitiko savo auginamų gyvūnų kolekciją papildęs įspūdingu paukščiu – baltąja pelėda (lot. Bubo scandiacus). Baltosios pelėdos patelė išsirito 2015 m. liepą ir į Kauną atkeliavo iš Talino zoologijos sodo. Naujoji gyventoja drąsiai elgiasi naujuose namuose, ramiai reaguoja į lankytojus bei darbuotojus.

DEIKAIKiek daugiau kaip prieš 60 metų už poliarinio rato esančiame Igarkos mieste niekam nieko nesakę susituokė du jaunuoliai tremtiniai Leonardas ir Janina. Tik po dviejų savaičių, Naujųjų metų išvakarėse, apie savo priesaiką vienas kitam jie pranešė šeimai, artimiausiems draugams ir giminaičiams.

„Vienas kitam padėdami, pasiglostydami, be didelių piktumų ir išgyvenome visus tuos metus, taip dienas leidžiame ir šiandien“, - sako Leonardas ir Janina.

Dabar, prieš Naujuosius, deimantinė pora vėl švęs vestuves - suvažiuos pulkas vaikų, vaikaičių, provaikaičių.

AstrologijaPagal kinų kalendorių, Ugninio (arba raudonojo) Gaidžio metai prasidės 2017 metų sausio 28 dieną. Tuomet įvyks pirmoji 2017 metų mėnulio Jaunatis. Būtent nuo to momento pajusime tikrąją metų valdovo energiją.

Gaidys - apsigimęs karjeristas. O Ugnies stichijos dominavimas ateinančiais 2017 metais jam suteiks lyderio savybių. Metai iškels į aukštumas vadovus ir lyderius, visuomeninius veikėjus.

Sanchajaus gyventojaiŠvenčių dienomis, kai jaukiuose namuose sėdome prie gardžiausiais valgiais nukrautų stalų, jie sėdėjo ant palaikiais skudurais pridengtų dėžių ar senų baldų liekanų. Ant stalų dėjo nežinia ką, bet tikrai ne išmanių šeimininkių keptus pyragus ir troškintas žąsis. Dėjo silkės puselę, duonos kriaukšlę arkokią konservų dėžutę. Nebuvo ant stalų ir šventiškai padabintos eglės šakutės, o jei kur ir buvo, tai tiesiog nuo čia pat augančių spygliuočių nulaužta, bet jokio blizgučio nemačiusi.

Dar vienas „būtinas dalykas“ buvo ant jų stalų - butelis stipresnio gėrimo, nes tie vyrai tikino, kad iš kur nors jį vis tiek „susivairuos“: nutemps į „metalinę“ čia pat besimėtančio metalo gabalų - va jau ir bus už ką švęsti...

Tokio vargo ir to metalo apsčiai matėme dar prieškalėdžiu pasukę į pastaruoju metu liūdnai garsėjantį vakarinį Šilutės pakraštį - „Šanchajaus“ garažų rajoną. Garsėjantį todėl, kad nežiūrint į tai, jog čia daugelį metų tie garažai buvo kai kurių šilutiškių gyvenamasis rajonas, prieš kelis mėnesius buvo pradėtas „Šanchajaus“ sunaikinimo procesas. Bet... pinigai baigėsi, procesas sustojo, o keletas vyrų garažuose kaip gyveno, taip ir tebegyvena.

Tik va - Kalėdų pas juos, kad ir kaip ieškojome, neradome...

Daniausiai pato_siuntoseArtėjant Naujųjų metų sutikimui, Lietuvos paštas gyventojams primena, kad paštu ir siuntų savitarnos terminalais yra draudžiama siųsti fejerverkus ir kitus pirotechnikos gaminius. Tai gali sukelti rimtą pavojų tiek pašto darbuotojams, tiek siuntų gavėjams.

gaidysTikima, kad ateinantys metai bus tokie, kaip juos sutiksime. Visada norima, kad ištisus metus lydėtų sėkmė, tad pasistenkime, kad taip ir nutiktų.

Ateinantys 2017-ieji - Ugninio Gaidžio metai - tikrai bus palankūs, jei sutikdami Naujuosius metus pasirinksime tinkamus drabužius bei aksesuarus, pasirūpinsime gausiu vaišių stalu bei papuošime namus.

Pasitikti Ugninį Gaidį vertėtų ne bet kaip - jei norime pelnyti jo palankumą, reikės šiek tiek pasistengti.

kaciukas su_kaled.kepureŠv. Kalėdų ir Naujųjų Metų šventės – nuostabus metas, tačiau ne visada jis toks jūsų augintiniams. Todėl reikėtų imtis tam tikrų papildomų atsargumo priemonių. Keletas patarimų, kaip išvengti šventinių stresų naminiams gyvūnams:

IMG 6283Pateikiame informaciją apie artimiausiu metu įvyksiančias santuokas, registruojamas Šilutės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje.

90 mete_Alma_SaldukieneGruodžio 18-ąją devyniasdešimties metų jubiliejų šventė Degučiuose gyvenanti vaikų meilės ir globos apsupta Alma Saldukienė.

Jubiliatę sveikino Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Žemaičių Naumiesčio seniūnas Virginijus Stasiulis ir socialinio darbo organizatorė Alma Pupšienė. Visi jie jubiliatei linkėjo daug daug sveikatos ir sulaukti 100 metų.

Ukmergės naujienos

,,,,,