Gyvenimas ir stilius

lapkritisNASA skelbia, jog 2017 m. lapkritis buvo trečiasis pagal šiltumą lapkričio mėnuo, per 137 metų modernių stebėjimų istoriją. Anot NASA mokslininkų Goddard Kosmoso tyrimų institute (GISS) Niujorke atliktos analizės, praėjęs mėnuo buvo +0,87 laipsnio pagal Celsijų šiltesnis už vidutinę pasaulinę lapkričio mėnesio temperatūrą 1951-1980 metais ir nežymiai, vos 0,03_C vėsesnis už 2016 metų lapkritį (+0,90 C).

 

5a3a17cf4d556Įprasta manyti, jog naujuosius metus kiekviena moteris turi sutikti avėdama aukštakulnius. Tačiau besikeičiančios mados tendencijos atskleidžia naują požiūrį, kokius batus turi dėvėti ryškiausią metų šventę švenčianti moteris. Tik svarbiausia nepamiršti, jog visos aprangos detalės harmoningai papildytų viena kitą, kuriant bendrą Naujųjų metų vakarėlio stilių. Apie tai, kaip madą derinti su patogumu, pasakoja „Deichmann“ tinklaraščio „ShoeLove“ autorė Inga Šmigelskytė.

 

1352 986627db1fb92e905d03e78ade31bf7530 – tiek paskelbta pretendentų į Turizmo sėkmingiausiųjų apdovanojimus 2017. Pareikšti savo nuomonę apie tai, kas šiemet sėkmingiausiai pristatė Lietuvą, gali kiekvienas. Gruodžio 22 d. pradėtas balsavimas internetu (www.turizmo-sekmingiausieji.lt). Nugalėtojai bus paskelbti tarptautinėje turizmo parodoje „Adventur“ 2018 m. sausio 26 d.

Tarp paskelbtų Turizmo sėkmingiausiųjų 2017 nominantų – ir Vilniaus eglė, ir Jonas Valančiūnas, ir Marso kanjonų Lietuvoje atradėjai.

 

1353 ba089346081a0caab77bdfeb9739092b_copyŠiuolaikinis turistas, pagrindinės informacijos apie keliones ieškantis internete, vis dažniau gali matyti pasiūlymą atostogoms rinktis Lietuvą. Šiuo metu skirtingose tikslinėse rinkose vyksta net trys e-reklamos kampanijos, skirtos atvykstamojo turizmo į Lietuvą skatinimui.

 

MaximaAtsitraukus nuo kalėdinio stalo dažnas susiduria su problema: ką daryti su šventinių patiekalų likučiais? Išmesti maisto nesinori, tačiau pabaigti valgyti nebėra nei jėgų, nei vietos skrandyje. Bet išeitis yra: pasitelkus kūrybiškumą, šventinių patiekalų likučius nesunku „prikelti naujam gyvenimui“ – panaudoti naujų patiekalų gamybai, tačiau tai reikėtų daryti atsargiai ir itin didelį dėmesį kreipti į patiekalų galiojimą.

nertos kojinytes_RamintaArtėjant gražiausioms metų šventėms šilutiškė Raminta Maziliauskytė nepamiršta tų, kuriems labiausiai reikia šilumos, gerumo ir su maišu savo rankų darbo dovanų kasmet ateina į “Šilutės naujienų” redakciją. Šilčiausius savo palinkėjimus moteris ir šiemet įnėrė į kelioliką nertų batukų porų, kurie bus išdalinti nepasiturinčių šeimų vaikams. Prie savo rankų darbo dovanų Raminta dar pridėjo visą maišą pirktinių kojinyčių.

christmas-2971961 960_720Mielieji, trumpas dienos dygsnis. Toks trumpas, kad vos spėjus atmerkti akis jau ir vėl tamsu. Bet naktis daugiau neilgės. 7.14 lygiai tiek dabar tos dienos, bet dar šiek tiek palūkėkime, sustokime niekur neskubėdami, ir jau visai netrukus pastebėsime, kad diena ilgėja, kad pradedame eiti į šviesą.

 

house-1407562 960_720Nelaimingi atsitikimai, susiję su gyvenamuoju būstu ir turtu, gali gerokai apkartinti šventes. Tipinė nelaimė švenčių metu paliktuose namuose – vandens užliejimas. Ką reikėtų žinoti, švenčių metu išvykstant iš namų ilgesniam laikui, kad nemalonumai nepriverstų grįžti ir negadintų šventinės nuotaikos, pataria specialistai.

 

Arvi keptas_kalakutasArtėjant didžiosioms metų šventėms, dažnas suka galvą, kaip nustebinti ir pamaloninti svečius. O pastarųjų metų apsipirkimo prieš šv. Kalėdas tendencijos rodo, jog kalėdiniam pietų stalui pirkėjai vis dažniau renkasi kalakutą. Būtent dėl šios priežasties gruodžio 20 d. į lietuvišką prekybos tinklą „Maxima“ atkeliauja didžiausias iki šiol, rekordinis kiekis – 10 tūkst. ekologiškai užaugintų kalakutų, kuriuos šventėms paruošė didžiausias šalyje, lietuviškas kalakutų augintojas „Arvi kalakutai“.

Ukmergės naujienos