Gyvenimas ir stilius

Daniausiai pato_siuntose_aptinkami_draudiami_sisti_daiktaiLietuvos paštas ir Muitinės departamentas prašo gyventojų atsakingai ruošti šventines dovanas, kurios bus siunčiamos paštu. Prieškalėdiniu laikotarpiu suintensyvėjus siuntimui pašto siuntose vis dažniau aptinkama pavojingų ir draudžiamų siųsti daiktų.

LackoŠių metų „Eurovizijos“ atrankoje sužibėjęs dainininkas Valdas Lacko apsisprendė – 2017-aisiais dar kartą bandys rungtis dėl kelialapio į konkursą.

Kuklus, nuoširdus 35-erių dainininkas iš Rusnės šįmet tapo tikru atrankos atradimu. Palikęs už nugaros kai kuriuos geriau žinomus atlikėjus, jis su kūriniu „Stay Tonight“ nužingsniavo kone iki atrankos pabaigos – iškrito tik pusfinalyje.

Komisijos dažnai kritikuotas, bet žiūrovų simpatijas paprastumu ir melodinga daina pelnęs Valdas ruošiasi vėl pateikti paraišką „Eurovizijos“ atrankai, kuri LRT televizijos eteryje prasidės kitų metų sausį.

„Šįkart būsiu dar geriau pasiruošęs“, – „Lietuvos rytui“ žadėjo dainininkas.

facebook-577e034cabd2bLietuvos „Facebook“ vartotojai pastebėjo iš savo draugų asmeninės „Messenger“ žinutės pavidalu gaunantys įtartiną laikmeną, kurios pavadinimo formatas yra „photo_xxxx.svg“, kur x simbolio vietoje būna įrašyti atsitiktiniai skaičiai. Atsargiai – neatidarinėkite, nes jokios intriguojančios nuotraukos nepamatysite.

Mano Kaledos32 dienos liko iki Kalėdų! Kaip laukiate šios šventės? Jau puošiate namus? Rašote laišką Kalėdų seneliui? Galvojate, ką gaminsite šventiniam stalui? Planuojate kelionę į šiltus tėvų namus? Aplankysite senai matytus draugus?..

Kalėdų laukiame ir mes, o kad visiems kartu laukti būtų smagiau, skelbiame fotokonkursą „Mano Kalėdos“.

 

keksiukai"Šilutės naujienų" sporto korespondentė Agnė gerai išmano ne tik krepšinio taisykles, bet ir keksiukų kepimo subtilybes. Varškės ir šokoladiniai keksiukai - jos šeimos mėgstamiausi.

20Jaunimą užvaldo aistra programuoti, konstruoti, modeliuoti. Robotikos mokyklos jau perpildytos ne tik didmiesčiuose, techninės kūrybos banga ristasi ir per miestus bei kaimelius. Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotojas Donatas Dobilinskas pripažįsta, kad robotika lengvai įtraukia ir suaugusiuosius.

3 D_LietuvaĮmonė Hnit - Baltic, teikianti profesionalius Geografinių informacinių sistemų (GIS) sprendimus Baltijos šalyse, atveria visuomenei unikalų Lietuvos 3D žemėlapį. Nuo šiol visos Lietuvos trimatį vaizdą galima rasti „Maps.lt“ svetainėje.

279Artėjant šventėms prekybos centrų vitrinose, televizijoje, reklaminiuose leidiniuose ir kitur mirgėte mirga informacijos apie įvairiausias akcijas ir nuolaidas, tačiau Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba vartotojus ir verslininkus ragina neprarasti budrumo.

ozysLapkričio 11-oji - šv. Martynas tradiciniame mūsų kalendoriuje yra paskutinė rudens šventė. O priežodis sako: „Po šv. Martyno tik velniai laužo vantas“. Atseit, lapų medžių šakose nebėra; šiaurys vėjas nuogas šakas blaško.

Ukmergės naujienos

,,,,,