Gyvenimas ir stilius

5 laistymo_klaidos_kurias_daro_nepatyre_sodininkaiPavasaris – sodininkams vienas labiausiai užimtų laikotarpių, kai sodo darbai įsibėga ir vos spėjame suktis. Gamtai kaip reikiant atbudus ne tik planuojame, kokias gėlynais ir želdynais puošti sodo erdves, kaip atbaidyti kenkėjus, bet ir kaip išlaikyti norimą augalų žalumą ištisą sezoną. Klaidų, laistant augalus, daro ir naujokai, ir sodininkaujantys ne vienerius metus. Kaip teisingai laistyti sodo augalus ir neleisti jiems išdžiūti pataria „Fiskars“ apželdinimo ir sodo priežiūros specialistė Kati Jukarainen.

maya-58f9cb073714eNuo debiuto Lietuvos popscenoje 2013-aisiais iki praėjusių metų pabaigos buvo slepiama, kas yra atlikėja Maya. Atspirties tašku dainininkei tapo pilnametystė. Ji prisistatė savo gerbėjams tikruoju vardu. Prisistatymas daugeliui buvo toks pat netikėtas, kaip ir kiekvienas naujas jos kūrinys. Maya jau yra pristačiusi 7 dainas, kurios „Youtube“ sulaukė itin didelio susidomėjimo. Šįkart atlikėja dalijasi ne tik nauja daina „Nelyja“, bet ir specialiai jai sukurtu vaizdo klipu.

LukosiusBalandžio 14 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariate (toliau – Šilalės r. PK) buvo pristatytas naujasis Šilalės r. PK viršininkas šilutiškis Audrius Lukošius.

IMG 3264_LargeKiekvieno pavasario Lietuvos jūrų muziejus laukia su nerimu, nes nežino, kiek ruoniukų-pamestinukų „dovanos“ Baltija. Šiemet muziejaus augintinių kolekcija pasipildė jau dviem gyvūnėliais. Tai – Baltijos pilkųjų ruonių jaunikliai, bangų ir vėjų atplėšti nuo ką tik gretimose pakrantėse apsivaikavusių patelių ir priplakti prie ne itin svetingos mūsų pakrantės.

ilgaamzes Kazlauskiene_ir_KuskieneŠilutės rajono savivaldybė tęsia tradiciją jubiliejų proga pasveikinti rajono ilgaamžius. Kovo pabaigoje Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis ir socialinė darbuotoja Oksana Kalitina aplankė šilutiškes Zofiją Ščerbetkienę, Bronę Kuskienę ir Aldoną Kalinauskienę. Senolėms linkėta daug stiprybės ir sveikatos.

Gydytoju pomegiai_Balcenas_su_Padimansku_krepsinio_rungtyneseNe vien duona žmogus sotus, ne vien vaistais jis gydomas. Todėl Pasaulinės sveikatos dienos išvakarėse sėdame su dviem Šilutės ligoninės gydytojais kalbėtis apie... Ne, ne apie ligas ir vaistus, o apie širdžiai mielus laisvalaikio pomėgius.

„Įrodykite mūsų skaitytojams, kad kiekvienas žmogus turi turėti labai mėgiamą užsiėmimą, kad miela veikla palaiko ne tik fizinę, bet ir psichikos sveikatą“, - prašau urologo Edgaro PADIMANSKO ir odos ligų gydytojo Leono BALČĖNO.

Ir jie įrodo. Vienas nedelsdamas patikina, kad jei žemėje nebūtų motociklo, meškerės ir krepšinio aikštelės, jo jau seniai lauktų „plačiai minkštų palatų duris atvėręs Švėkšnos psichiatrijos departamentas“. O antrasis pirštu pabaksnoja į stalą, ant kurio po stiklu, be naujausių medikamentų informacinių lapelių, guli ir Klaipėdos krepšinio komandos „Neptūnas“ varžybų grafikas visam balandžio mėnesiui.

Abu kartu jie dar išplečia akis ir perklausia: „Negi yra tokių žmonių, kurie hobio neturėtų?..“ Galų gale reziumuoja: „Blogai tokiems, labai blogai“.

easter-1489664Pavasaris...

Saulė, giedras dangus, pirmoji perkūnija ir kupina kraitelė viltingo laukimo...

Štai ir vėl apsisuko metų ratas, štai ir vėl grįžome į tą akimirką, kai tarytum palytėti stebuklingos šviesos atgimstame naujai Vilčiai, Meilei, Tikėjimui, naujam Džiaugsmui.

Velyku stalas_StanelieneSekmadienį - gražiausia pavasario šventė - Velykos. Neseniai rašėme, kaip šią šventę švęsdavo senieji šio krašto gyventojai. Šiandien kalbiname dabartinius - gydytojus, verslininkus, politikus, bankininkus, kultūros įstaigų atstovus: „Kokie Jūsų Velykų pusryčiai? Su kuo valgote kiaušinius?“.

automatinis KDAutomatiniai kavos aparatai yra tokie įrenginiai, kurie atitinka tam tikrus kriterijus: jie gali sumalti kavos pupeles, pumpuoti vandenį, kol jis užkaitinamas iki nustatytos temperatūros, ir užplikyti sumaltas kavos pupeles reikiamu vandens kiekiu. Automatiniai kavos aparatai supila kavą į pastatytą puodelį, o kai kurie jų tuo pat metu gali pilti kavą į du pastatytus puodelius.

Ukmergės naujienos