Gyvenimas ir stilius

Kinai švenčia Drakono metus. / oneperfectbite.blogspot.com nuotr.2012-ieji pagal Rytų kalendorių yra juodojo vandens Drakono metai. Jie prasideda šiandien, sausio 23 d. ir tęsiasi iki 2013 m. vasario 9 d.

Pas mus drakonas – tai pavojinga, pikta pabaisa, iš kurios kadaise riteriai vaduodavo gražiąsias mergeles. Kinijoje Drakonas atrodo visai kitaip. Ten jis įkūnija visas teigiamąsias vyriškos natūros savybes: stiprumą, drąsą, kilniaširdiškumą kartu su išmintimi. Kartais jis būna nevaldomas ir nekantrus. Kaip ir Kiškio, taip ir Drakono ženklas laikomas ypatingai laimingu. Drakonas siejamas su kilmingumu, su imperatoriaus rūmais.

Šio simbolio žmonės yra aktyvūs, sveiki. Jie atviri, nesugebantys veidmainiauti ir meluoti, tačiau dėl šios priežasties jiems gali trūkti taktiškumo. Neapgalvotas žodis gali greitai išsprūsti ir aplenkti mintis. Tačiau nenusiteikite priešiškai, jų patarimai gali būti naudingi.

Trumpas 2012 kinų horoskopas.

budraitis su cdVa, ir vėl tas Budraitis! Greičiausiai taip skamba vienas iš pavydžių anoniminių komentarų internete, kurį kompiuterio klaviatūra tulžingai skrebena nesugebantieji pažiūrėti į akis. Tokie pasakymai poetui, renginių vedėjui ir organizatoriui Marijui BUDRAIČIUI kelia juoką.

Sceninės veiklos 20-metį netrukus paminėsiantis žinomas Šilutės visuomenės veikėjas ir kūrėjas būsimą grandiozinį koncertą skiria, visų pirma, draugams. 2,5 val. trukmės koncerte tuntas garsių Lietuvos atlikėjų dainuos tik M.Budraičio žodžiais.

„Šilutės naujienų“ kava su Marijumi, be kita ko, Šilutės televizijos laidų autoriumi ir prodiuseriu, - jo televizijos studijoje, kur dažniausiai jis atlieka priešingą vaidmenį - kalbina pašnekovus.

Stintos. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Palangos apgyvendinimo įstaigos intensyviai rengiasi naujam svečių antplūdžiui.

Jau dabar aišku, kad daugybė pramogautojų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių valstybių – Latvijos, Rusijos, Švedijos, Vokietijos bei Baltarusijos – vasario 13 – 19 dienomis atvyks į šventinės savaitės, kai bus minima Valentino diena, Vasario 16-oji bei jau devintoji Stintų šventė, renginius.

Oskaras venckusJeigu norite, kad jūsų vaikas būtų protingas, skaitykite jam pasakas. Jeigu norite, kad jūsų vaikas būtų nepaprastai protingas, skaitykite jam dar daugiau pasakų, - kartą pasakė didžiausiu XX a. mokslo genijumi laikomas Albertas Enšteinas.

Būtent vaikystėje išgirstos ir perskaitytos pasakos įkvėpė Šilutės Vydūno gimnazijos dešimtoką Oskarą VENCKŲ jas ekranizuoti - paversti animaciniais filmukais. Menininku, animatoriumi, režisieriumi, fotografu pagrįstai vadinamas gimnazistas savo kūryba jau spėjo išplaukti į platesnius vandenis - animacija sužavėjo tarptautinio festivalio komisiją.

pilnatisJei tryliktą mėnesio dieną pasitaikantis penktadienis yra nesėkminga diena, tai 2012-ieji yra neįprastai nesėkmingi metai. Šis su trylikta mėnesio diena sutampantis penktadienis yra vienas iš trijų (kiti bus balandį ir liepą), kuriuos skirta „ištverti” šiemet. Tiek daug šitokių penktadienių pasitaiko tik kartą per 11 metų, „LiveScience” cituoja „Yahoo”.

Tai didžiausias skaičius, kuris gali pasitaikyti per vienerius kalendorinius metus.

Šilutė perdavė Kultūros sostinės titulą Anykščiams. /  Sigito Grinčinaičio (silutesnaujienos.lt) nuotr.Antradienį Anykščių sakralinio meno centre bus iškilmingai įteikiama Teresės Mikeliūnaitės Anykščių kultūros premija.

Už darbus ir nuopelnus gimtajam kraštui 2011 metų premija paskirta Vilniuje dirbančiai anykštėnei dailės istorikei, menotyrininkei, Lietuvos dailės muziejaus parodų kuratorei Daliai Tarandaitei.

29„Maždaug poros centimetrų gylio šlapio sniego apklotas šeštadienio rytą Šilutę ir jos apylinkes nuo 9.15 iki 11.40 val. uždrėbė. Bet po pietų pradėjo lyti, po to snygis maišėsi su dulksna ir lietumi.

Buvo keli laipsniai šilumos, tad rytą taip akį džiuginusio balto vaizdo apylinkėse jau nebeliko, sniegas baigia ištirpti“, - šeštadienio vakarą sakė Šilutės hidrometeorologijos stoties darbuotoja Nijolė Dulkienė.

zalciu augintojas 3Įprasta sakyti, kad geriausias žmogaus draugas - šuo. Banalu? Su jumis sutinka ir šilutiškis Deividas KUSKYS, kurio augintinių sąrašuose greta šuns ir katės surasime kur kas egzotiškesnių gyvūnų - net du žalčius.

Prižiūrėdamas daugeliui siaubą keliančius šliaužiojančius gyvius, Deividas svajoja apie dar egzotiškesnius gyvūnus - iguaną, kurias šiemet pelnytai galima lyginti su visų metų simboliu - ugnimi spjaudančiu drakonu, nes labai dažnai šie gyvūnai yra vadinami mažaisiais namų drakoniukais.

stubriu neigalusis portretas pgKalėdinė dovana - tokia, kokios Kalėdų Senelis jokiais būdais nepaneštų... Ir jūs apie tokią svajojote? O ji prieš didžiąsias šventes teko Katyčių seniūnijos Stubrių kaime gyvenančiam Vladui JURAŠKAI - Švedijos labdaros organizacija „Pagalba Lietuvai. Tikėjimas. Meilė. Viltis“ saviškių suaukotomis lėšomis pradėjo stubriškio buto remontą.

Ukmergės naujienos