Gyvenimas ir stilius

 

model-1108114 960_720Norite sužinoti, kokios yra žiemos drabužių tendencijos 2019? Esate pametusi galvą dėl mados? Jeigu taip, atidžiai skaitykite straipsnį ir viską sužinosite.

 

cereal-898073 960_720Neretai manoma, kad norint maitintis sveikai ir skaniai tam reikia skirti daug laiko ir pinigų. Vis tik ši taisyklė galioja tikrai ne visada, o bene puikiausias to pavyzdys – košės. Ne veltui visame pasaulyje spalio 10 dieną minima košės diena, kuri nuo 2014 metų kasmet pažymima ir Lietuvoje. Įvairių grūdų košes dietologai rekomenduoja rinktis pakankamai dažnai, o ypač toks maistas yra naudingas vaikams. Tuo metu prekybininkai pastebi, kad jau paruoštų košių ir tam tikrų joms gaminti tinkamų kruopų pardavimai Lietuvoje pastaruoju metu gan ženkliai augo. Be to, pirkėjai ieško vis įvairesnių grūdinių produktų.

 

5bbc416b9d33cTeigiamos kurkumino savybės ne be reikalo vertinamos ne tik medicinoje, kulinarijoje, bet ir kosmetologijos pasaulyje. Jaunystės eliksyru pramintas ekstraktas odos ląsteles prisotina kolageno, kuris padeda kovoti su odos senėjimu. Dėl daugybės sveikatai naudingų kurkumino savybių jį vertina ir mūsų grožio specialistai. Veido mankštų trenerė Viktorija Baltramiejūnienė pripažįsta jau seniai įvertinusi šio ekstrakto naudą ir naudojanti jį įvairioms veido procedūroms.

 

background-1462755 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

 fotokonkursas 1_vietaVakar minėjome Pasaulinę gyvūnijos dieną. Šiai progai įprasminti, „Šilutės naujienų“ redakcija buvo paskelbusi fotokonkursą „Mano augintinis“. Šunis, kates, papūgas, kalakutą, ožiuką, triušį, voverę, gaidžius, gandrą, netgi akvariumo gyventoją aksolotį, veislinius ir neveislinius, naminius ir lauko gyvūnus pamatėme jūsų atsiųstose nuotraukose.

Svarbiausia, kad ir koks bebūtų gyvūnas - jūsų nuotraukose jis mylimas!

Per beveik tris savaites į redakcijos elektroninį paštą atkeliavo 266 nuotraukos, dar daugiau kaip 100 nuotraukų internautai kėlė į komentarus feisbuke.

Kaip ir skelbėme, šios dienos laikraštyje metas paskelbti konkurso prizinių vietų laimėtojus.

egle fRugsėjo 24 dieną Vyriausybės rūmuose buvo pasveikinti sportininkai, kurie pasiekė įspūdingų pergalių pasaulio ir Europos čempionatuose 2018 metais. Tarp apdovanotojų buvo ir šilutiškė rankų lenkikė Eglė Vaitkutė bei jos treneris Aleksandras Pancerovas. Apdovanojimus įteikė pats Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.    

 

065814424-5c0942c9-fda9-48f3-ba45-2a5928a3fa67Seimo pirmininko pavaduotojo pareigas siekiantis eiti Seimo frakcijos Tvarka ir teisingumas seniūnas Remigijus Žemaitaitis nustebino kolegas nauju įvaizdžiu.

Diart kolekyvasAsmeniškai jums pagamintos ir papuoštos darbo knygos, vestuvių ar krikštynų albumai, kūdikių pasiekimų knygos, atvirutės ir dar daugybė kitų rankų darbo dovanų laukia jūsų Lietuvininkų g. 55 įsikūrusiose kūrybinėse dirbtuvėse „DiArt“.

Penktadienį, rugsėjo 14 dieną, įvyko oficialus šių dirbtuvių atidarymas. Su nauju žingsniu šių namų įkūrėją ir sielą šilutiškę Dianą Igarę sveikino šeimos nariai, bičiuliai.

Visgi šioje srityje dirbanti Diana ne naujokė. Jos gamintas darbo knygas jau pamėgo grožio, puošybos ir šou srityse dirbančios Lietuvos žvaigždės. Daugybė albumų, atsiliepimų ar linkėjimų knygų ir kitų „DiArt“ gaminių iškeliauja į įvairius Lietuvos miestus.

Prieš penketą metų rankdarbius verslu pavertusi moteris šiandien išpildė savo svajonę - Šilutėje atidarė knygrišyklos fabrikėlį- dirbtuves. Jai talkina trys pagalbininkės, kasdien atskrieja daug užsakymų.

Veiklioji Diana nežada sustoti ir ateityje - rankdarbių iš popieriaus paslapčių ji norėtų išmokyti ir moteris, kurioms tai būtų ne tik puikus laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir poilsis nuo buities rūpesčių.

katenKiekvienas namuose auginantis gyvūną žino, kad anksčiau ar vėliau jis tampa geriausiu, ištikimiausiu ir labiausiai mūsų pasiilgstančiu draugu. Nesvarbu - tai šuo, katinas, jūrų kiaulytė ar žuvytės.

Artėjant Pasaulinei gyvūnijos dienai, kuri minima spalio 4 dieną, „Šilutės naujienų“ redakcija nutarė surengti fotokonkursą „Mano augintinis“.  Kviečiame siųsti savo augintinių nuotraukas ir bandyti laimėti rėmėjų įsteigtus prizus!

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt