Gyvenimas ir stilius

KuznecovaGruodžio 3-iąją Klaipėdos dramos teatre buvo rodomas jaunos choreografės Ingos Kuznecovos premjerinis šokio spektaklis vaikams „Pamirštų ir nežinomų princesių istorijos“. Linksmas, įžvalgus, intymus ir estetiškai gražus pasirodymas jau sulaukė teigiamų atsiliepimų, o jame kažką sau rado ne tik mergaitės, bet ir berniukai ar vaikus atlydėję tėvai.

Iš Šilutės kilusi ir į Klaipėdą šokio studijų atviliota, dabar šiuolaikinio šokio teatro „Padi Dapi Fish“ kolektyve ne vienerius metus šokanti I.Kuznecova pripažino, kad iš jos statytų spektaklių tai pirmoji premjera, po kurios jautėsi tikrai gerai, nors taip pat tikino, kad choreografės vardas jai dar nėra įprastas.

SantuokosPateikiame informaciją apie artimiausiu metu įvyksiančias santuokas, registruojamas Šilutės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje.

optika 10x5Didžiųjų žiemos švenčių laukiame visus metus, tačiau joms artėjant neretai kalėdinę nuotaiką temdo įtampa. Ypač nerimą kelia kasmetinė kalėdinių dovanėlių pirkimo dilema. Juk šių gražių švenčių proga norisi maloniai nustebinti visus artimuosius. Išties - kokios Kalėdos be dovanų po eglute? Tad „Optikos pasaulis“ siūlo vyti prieššventinę įtampą šalin ir apsilankyti jų optikos salone, kuriame be vargo išrinksite dovanėlę tiek artimajam, tiek sau.

Untitled-2 copyŠilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje lankėsi du šviesuliai: tai kino, televizijos ir teatro aktorė, knygų autorė Nijolė Narmontaitė ir vadybininkas, lektorius, derybų konsultantas, „Tūkstantmečio odisėjos“ XI etapo jachtos „Ambersail“ vienas iš kapitonų Paulius Kovas. Šias įdomias asmenybes pažįsta daugelis, todėl į renginį prigužėjo pilnutėlė salė.

negesNėgė eina! Taip šiomis dienomis džiaugiasi Kuršių marių žvejai, išvydę gaudyklėse tarsi gyvačiukes besiraitančias mažus ungurius primenančias žuvis*. Paslaptingosios žuvys į Kuršių marias ir Lietuvos upes atkeliauja neršti vėlyvą rudenį, kai pakankamai subjūra orai ir pateka jaunatis. Tada prasideda pats jos ėjimo, kitaip tariant, – gaudymo, laikas, kuris trunka iki pat ankstyvo pavasario.

Kaip tinkamai_supakuoti_pato_siuntVis labiau įsismarkaujant šventinių pašto siuntų ir kalėdinių sveikinimų siuntimui, Lietuvos paštas gyventojams pataria, kaip tinkamai pasirūpinti paštu siunčiamomis kalėdinėmis dovanomis, kad jos laiku ir saugiai pasiektų adresatus.

IMG 2770Linksmuolė klounė, stebuklingoji Fėja, nežemiškoji kosminė Mergaitė, Pelytė Mini ar iš pačios Ledo šalies atvykusi Princesė Elza - tai tik nedaugelis personažų, kuriuos gali suvaidinti iš Šyšos kaimo kilusi Skirmantė Tutlytė.

„Darbas su vaikais teikia lobius gerų emocijų, naujovių, tyrumo, nuoširdumo. Aš labai myliu vaikus, galbūt tai yra raktas, kuris man atrakina duris į jų širdeles. Šis darbas man be galo patinka. Dovanoti kitam džiaugsmą - pasakykit, kas gali būti geriau?..“, - apie animatorės darbą kalba mergina.

Skirmantė dar turi ir daugybę kitų veiklų, kurios neleidžia jai snausti. Teatrologijos studijų magistro laipsnio siekianti mergina dar vaidina Klaipėdos parodijos teatre „Žvaigždė“ (rež. Vytautas Balalis) ir Pantomimos teatre „A“, rengia teatro pamokėles vaikams Šilutės darželiuose, yra įkūrusi vaikų švenčių organizavimo įmonę „Mažasis aitvaras“.

elektronine-parduotuve-apsipirkimas-internetu-pirkimas-online-pirkti-internetuVis daugiau lietuvių apsipirkinėja elektroninėse parduotuvėse – tyrimų duomenimis, net penktadalis prekes užsisako internetu ir šis skaičius nuolat auga. Tai suvokdami internetiniai verslai kreipia itin didelį dėmesį į klientų atsiliepimus ir būtent jie tampa elektroninių parduotuvių pokyčių priežastimi.

sturmai60 saulėlydžių. Tiek žurnalistė Asta Lipštaitė palydėjo pamario krašte nusprendusi laikinai pakeisti profesiją.

Ukmergės naujienos

,,,,,