Gyvenimas ir stilius

BudrikisDėl krepšinio į JAV išvykęs šilutiškis Egidijus Budrikis (30 m.) profesionaliu krepšininku taip ir netapo, tačiau sėkmė jį pasivijo kitur. Lietuvis turi papuošalų verslą, filmuojasi reklamose. Į vieną jų pateko todėl, kad yra panašus į NBA oro karaliumi vadinamą Zachą LaVine’ą (21 m.). Lietuvis tapo jo dubleriu, mat krepšinio žvaigždei negalima rizikuoti atliekant triukus.

nuotr. copyDaugumai mūsų rytas neįsivaizduojamas be puodelio kavos. Prie pusryčių stalo, automobilyje važiuojant į darbą ar iš lėto gurkšnojant lauko kavinukėje vasarą – diena prasideda nuo kavos. Rytoj visi prisiekę „kofemanai“ minės Tarptautinę kavos dieną. Šia proga per pasaulį nuvilnys ir milžiniška rytinio kavos puodelio grandinė, kurios tikslas – ne tik prabudinti.

zoologijos sodasRytoj, rugsėjo 30 d., prasideda Lietuvos zoologijos sodo (LZS) akcija „Gilė 2016“. Dalyvauti joje kviečiami savanoriai, norintys ir galintys pririnkti ąžuolo gilių sodo gyvūnams. Ši tradicinė akcija rengiama jau devintą rudenį.

Sirtauto lopsysKetvirtadienį Juodkrantėje buvo sudeginta šilutiškio menininko Andriaus Sirtauto nendrinė skulptūra „Lopšys“.

Virš vandens daugiau nei 5 metrus iškilusi skulptūra kartu su kitais trimis menininkų darbais visą vasarą puošė Gintaro įlanką.

ventes-rage-pauksciu-ziedavimo-ikarstisKur gyvena laimingiausios pasaulyje bitės? Kur yra didžiausia Lietuvoje 4 vandenų skalaujama sala? Kas sieja Mahatmą Gandį su Rusne? Kuo skiriasi žuvienė nuo žuvies sriubos? Išgliaudyti šiuos ir kitus klausimus galima tik pasiryžus leistis į kelionę po Lietuvą – palei Nemuną, į Pamario kraštą ir link Mažosios Lietuvos.

IMG 3087Pateikiame informaciją apie artimiausiu metu įvyksiančias santuokas, registruojamas Šilutės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje.

Foto konkursas susiaiKą norėtumėte užkonservuoti iš praėjusios vasaros ir prisiminti ilgėjančiais rudens ar šaltos žiemos vakarais? Kas tai būtų - atostogų akimirka, reikšmingas gyvenimo įvykis, o galbūt iš tiesų prikonservavote šimtus stiklainėlių baravykų ar senovišku būdu užraugėte agurkus?

Kviečiame dalintis savo įspūdžiais!  

2-59Pateikiame informaciją apie artimiausiu metu įvyksiančias santuokas, registruojamas Šilutės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje.

D3X 0238-EditVasarą pamilome sportinius batelius, rodės, už juos patogesnių nerasi. Tačiau rudens sezonas šįmet dosnus visoms: tiek mados fanatikėms, tiek ieškančioms kompromisų tarp praktiškumo ir tendencijų. „Leisk savo numylėtiems sportinukams pailsėti ir pasiruošk batų lentynoje apgyvendinti rudens naujienas“, -  pataria stilistė ir mados tinklaraščio TryOn.lt autorė Kristina Danilevičė.

Ukmergės naujienos