Gyvenimas ir stilius

DSC 0619Vienos moderniausių Lietuvos baldų gamybos įmonių, Šilutės rajone įsikūrusio „Germanikos“ fabriko darbuotojai įgyvendino tai, ko dar niekam nebuvo pavykę - pagal autentiškus brėžinius atkūrė vieną greičiausių Kuršių mariose plaukiojusių kurėnų. Liepos 5 dieną 8 metrų ilgio tradicinis plokščiadugnis laivas, kokiu kadaise plaukiodavo žuvies supirkėjai (fišmasteriai), iškilmingai nuleistas į Kuršių marių vandenį Kintų paplūdimyje.

 

plane-841441 960_720Kelionės kokybė, ypač sklandi jos pradžia ir pabaiga, saugumas ir maksimaliai patenkinti turistų lūkesčiai turi būti didžiausias kelionių organizatorių prioritetas.Todėl Turizmo departamentas, reaguodamas į šį turistinį sezoną padažnėjusius poilsinių skrydžių užsakomaisiais reisais vėlavimus, inicijavo susitikimą su “Novaturo”, “Tez tour” ir “Small Planet Airlines” atstovais. Susitikimo metu buvo išreikštas susirūpinimas susidariusia padėtimi, atkreiptas dėmesys į kelionių organizatorių ir vežėjų pagrindines atsakomybės sritis bei akcentuota, kad turi būti tinkamai pasirūpinta į nepatogią padėtį patekusiais turistais.

 

medine-delione-princas-ir-drakonasVienas iš ugdomųjų laisvalaikio leidimo būdų yra dėlionė. Kodėl šį užsiėmimą taip myli vaikai ir suaugusieji? Jeigu pasiteirautume psichologų, išgirstume daugybę teigiamų argumentų, tačiau pamąstykime kartu – kodėl detalių dėliojimas ir sujungimas į vientisą paveikslą taip įtraukia.

 

DSC 1035Birželio pabaigoje paskelbta žinia, jog Rusijos Federacijos ambasada Lietuvoje atsisako „Misija Sibiras‘18” komandai išduoti vizas, sukėlė diskusijų bangą viešojoje erdvėje. Situacijai nepasikeitus, projekto organizatoriai teigia, jog šiemet abi ekspedicijų komandas išlydės atlikti savo misijos politinių kalinių laidojimo vietose Kazachstane.

„Šilutės naujienos“ primena, kad šiemet į Sibirą išvyks net du kraštiečiai - Matas Toliušis ir Ieva Kaknevičiūtė.

 

Jolita Vaikute_Karaliaus_vasaraLietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga, liepos 6-ąją, lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ kartu su menininke Jolita Vaitkute pristato instaliaciją iš vaisių „Karaliaus Vasara“. Šiandien minėta kompozicija bus demonstruojama vyksiančiame Pasaulio Lietuvių Jaunimo Susitikime.

 

babe-2972221 960_720Šiemet gimusiems berniukams dažniausiai registruojamas Luko, mergaitėms – Lėjos vardas. Šie vardai iš pernai metų populiariausiųjų sąrašo išstūmė Mato ir Emilijos vardus.

GRUZINAI 2„Jeigu nori būti sveikas, energingas ir geros nuotaikos, valgyk gruziniškus patiekalus, nes jie gaminami be jokių sveikatai kenksmingų priedų. Mūsų patiekaluose naudojama tešla, sūris, grybai, mėsa yra ekologiški, kuo natūralesni“, - sako Džimailas (Jimali) - jau 10 metų Šilutėje gyvenantis gruzinas.

Visada mėgęs gaminti 35-erių metų vyras Šilutėje nusprendė įkurti savo verslą - Taikos gatvėje, naująjame prekybos ir paslaugų centre, atidarė „Kartveliškų patiekalų” užkandinę.

Šilutiškiai jau ragauja šašlykus, charčio sriubą, chačiapurius su mėsa, sūriu ar grybais. Rasida džiaugiasi, kad kol kas girdi tik teigiamus klientų atsiliepimus ir žada, kad meniu bus nuolat keičiamas, o kavinukės darbo laikas derinams prie šilutiškių poreikių.

 

3Nors esame įpratę manyti, kad paspirtukais naudojasi tik vaikai ir paaugliai, juos vis dažniau nusprendžia išbandyti ir suaugusieji. Tai – itin patogi transporto priemonė, leidžianti aktyviai pajudėti, išvengti laiką švaistančių kamščių ar tiesiog smagiai praleisti laisvalaikį. Nors vis dar dažnai abejojama, ar tokia priemonė yra pritaikyta vyresniųjų rinkai, galite dėl to nesijaudinti – paspirtukai suaugusiems tinka ne mažiau nei vaikams, tačiau labai svarbu pasirinkti tinkamą variantą. Taigi prieš įsigydami naująją transporto priemonę, turėtumėte atkreipti dėmesį į tam tikrus aspektus.

Himno giedojimas_MAXIMOS_parduotuvjeLietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ jungiasi prie pilietinės iniciatyvos „Lietuva 4.000.000“ ir kviečia burtis vieningam Lietuvos himno giedojimui. Liepos 6-ąją, 21 valandą, kai lietuviai „Tautiška giesme“ apjuos visą platųjį pasaulį, vieningai Lietuvos himnas suskambės ir daugelyje šalies „Maximos“ parduotuvių.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt