Gyvenimas ir stilius

gelynai Vismantienes_1Sinavadai, viendienės ir plukės, penstemonai, flioksai ir tulpės, pentiniai, juodžolės, palemonai, monsteros, katilėliai ir gvaizdės, bergenijos, saulainiai, saulakės, ramunės, viksvos ir ypač retas, o rudenį neįtikėtinai įspūdingas japoniškasis pelėvirkštis...

Tai tik menka dalis visų daugiamečių augalų, kuriuos randame šalia Žemaičių Naumiesčio, Kulėšų kaimo pakraštyje įsikūrusios Vilijos VISMANTIENĖS ūkyje.

Iš viso jame auga apie 400 dekoratyvinių augalų rūšių, be to, kiekvienos jų - bent po kelias ar net keliolika veislų. Deja, šiemet šalnos pakando didelę dalį augalų, tad dar negalime pamatyti viso  grožio.

kiskiai SysojeŠeši paltais apsirėdę milžiniški kiškiai su kojūkais brenda per Šyšą netoli geltonojo tilto. Čia jie atsirado penktadienį, gegužės 19 dieną. Šios du metrus virš vandens iškilusios skulptūros - Šilutės meno mokyklos Dailės skyriaus mokinių ir mokytojų dovana miestui.

Kad idėja virstų realybe ir džiugintų praeivių akis, prisidėjo daug žmonių.

airijos lietuviams_knygos_pakuojamos

Baigėsi Šilutės Soroptimos klubo inicijuotas ir daugelio Šilutės rajono gyventojų paremtas projektas "Dovanok lietuvišką knygą Airijos lietuviams". Soroptimistės akciją skyrė artėjančiams Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui.

Lietuvos ambasadorė Airijoje Rasa Adomaitienė gegužės 13 dieną šalia Dublino esančiame Blančardstaune (Blanchardstown) vienai iš didžiausių Airijos bibliotekų perdavė Šilutės Soroptimos klubo surinktas knygas.

fatima sulaikyta57-erių šilutiškę Danutę Mockienę supurčiusios tragedijos atėmė viską, kas brangiausia. Po 35-erių sūnaus nužudymo širdies žaizdas besigydančios moters laukė dar viena kraupi nelaimė - antrojo sūnaus mirtis.

Skurdeliene ilgaamze_su_dukra_ir_anuke„Gyvenimas buvo vargingas. Vaikus sunkiai auginau, tačiau džiaugiuosi, kad visi užaugo geri“, - sako penkių vaikų mama Zofija Skurdelienė. Balandžio 20 dieną Šilutėje gyvenanti ilgaamžė atžventė 95-ąjį gimtadienį.

Garbingo jubiliejaus proga ilgaamžę pasveikino Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, socialinė darbuotoja Oksana Kalitina.

EKSA 5Liną mėgstančios ir vasarą stilingos norinčios būti šilutiškės jau turėtų suskubti į Šilutės centre įsikūrusią „Eksos“ parduotuvę - čia pradėta prekiauti naujausia lino kolekcija „Linas tarsi žiedai“.

Jau 8-ąją lino gaminių kolekciją pristatę žinomi Šilutės gamintojai šįkart pasiūlė 17 naujausių modelių, kuriuos sukūrė Lena Vitkauskienė.

Visuomet madingas linas šįkart žavi ne tik iš mados neišeinančia natūralia spalva, bet ir klasikinėmis - balta, juoda, mėlyna bei visai netikėtomis - koraline raudona ir chaki. O išbaigtumo kolekcijai prideda prie modelių priderinti aksesuarai ir rankinės iš to paties lino ir kitų natūralių medžiagų.

Riauba sveikinaIr vardinės, ir garbus 90-mečio jubiliejus - tokias progas gegužės 7-ąją šventęs šilutiškis Stanislovas Ruikys turi ką papasakoti apie ilgą savo gyvenimą. Prisipažįsta: buvo „kaip juodas arklys“ - tiek įvairiausių darbų ir papildomų pareigų visada ir vienu metu jam tekdavo.

Šilutėn senolis su žmona Joana atsikėlė tik prieš 10-metį ir dabar dienas leidžia dailiame namelyje Vandens gatvėje, greta podukros sodybos.

seneliu namai_seja_darzovePavasaris daugelį traukia į sodą ir daržą. Vieniems tai - darbas, kitiems - atsipalaidavimo ir mėgstamas laisvalaikio praleidimo būdas. Ypač, jei daržo puoselėjimas buvo mielas užsiėmimas daugelį metų.

Tą malonumą savo globotiniams nusprendė suteikti Šilutės senelių globos namai, įgyvendindami projektą „Savos daržovės“.

Amway Home_nuotr_1Apdulkėję ir nešvarūs langai, giliai spintose užsigulėję rūbai ar patalynė – tai rūpesčiai, su kuriais artėjant vasarai susiduria daugelis. Nors Lietuvoje vėluojantis pavasaris švaros darbus pavėlino, tačiau vasarą vis tiek norisi pasitikti gaiviuose ir švara dvelkiančiuose namuose. Kaip greitai ir efektyviai susitvarkyti ir išvalyti namus bei įsileisti į juos pavasario gaivos, pataria namų švaros linijos „Amway Home“ ekspertas Stanislavas Lenartas.

Ukmergės naujienos

,,,,,