Gyvenimas ir stilius

CIUOZYKLA 7Po „Šilutės naujienų“ publikacijos, kad Šilutėje nėra jokių žiemiškų atrakcijų, o nuo tvenkinio prie Kultūros ir pramogų centro net nenuvalomas sniegas, kad būtų galima čiuožinėti, Savivaldybės vadovams gimė idėja įrengti mieste čiuožyklą.

Ji antradienį išlieta „Time Team“ krepšinio aikštelėje, prie buvusios Šilutės pradinės mokyklos (dabar priklauso Pamario pagrindinei mokyklai). Čiuožykla paverstas ir tvenkinys prie Pramogų centro.

ledo kelias rusneDaugiau nei 100 tūkstančių peržiūrų gruodžio pradžioje sulaukė Šilutės rajono ekstremalo vaizdo įrašas įkeltas į Youtube.com, pavadintas „Paskraidžiau su CRX“. Pernai filmuotą vaizdelį apie šuolį automobiliu ant užšalusių potvynio apsemtų Rusnės pievų pasičiupo ir kaip naujieną komentavo kone visi didžiausi interneto portalai.

Kokių žiemiškų pramogų šiemet galima atrasti Šilutės rajone, nusprendė pasidomėti „Šilutės naujienos“.

Būtent tokia straipsnio pavadinime pateikta mintis kyla pamačius sasenole 95 sarkiene sveikina simelionisusio 15-ąją 95 metų jubiliejų pasitikusią guvią kulėšiškę Eleonorą ŠARKAUSKAITĘ. Gripu niekada nesirgusi, laikraščius skaitanti be akinių ir puikiai girdinti p.Eleonora stebina dar ir puikiu savo humoro jausmu.

Gaila, bet ilgaamžiškumo paslapties skaitytojams močiutė neatskleidė - sako, kad pati jos nežinanti. Galiausiai pasvarsčiusi nusprendė, kad tiesiog nereikia gulėti lovoje - reikia judėti tol, kol gali.

Copy of antspaudasMieli skaitytojai, jau informavome, jog šiais "Šilutės naujienoms" jubiliejiniais metais sumanėme nemažai malonių staigmenų. Vieną jų Jums pristatome šiandien.

Nuo šiol visus metus, kiekvieną savaitę, Jums pristatysime tuos žmones, kurie mūsų laikraščiui padėjo augti, kurie talkino mums visus 10 metų ir talkina šiandien. Pristatysime trumpus jų pamąstymus apie tai, kas jiems buvo ir yra "Šilutės naujienos", ką davė ir - tikimės - duoda bendradarbiavimas su jomis.

Pirmasis savo mintis išsakė ilgametis laikraščio sporto komentatorius Juozas GRIGONIS:

petr.jpgĮ geriausių 2012 metų šalies sportininkų dešimtuką patekusio boksininko Evaldo Petrausko gyvenimą pakeitė pernai olimpiadoje iškovotas bronzos medalis.

Londono bokso ringe (svorio kategorija iki 60 kg) iškovojęs pirmą olimpinį medalį nepriklausomai Lietuvai E.Petrauskas dabar yra laimingas, nes jo mylimiausi žmonės yra šalia. Iš Airijos į Lietuvą grįžo draugė Dovilė ir dvejų metukų dar neturinti jų dukrelė Gustė, kurią sportininkas kasdien vežioja prabangiu automobiliu.

Sveikina DSC01601Savaitės pradžioje garbų 90-metį šventusi Žemaičių Naumiesčio seniūnijos Ciparių kaimo gyventoja Ona BERTULIENĖ priiminėjo ne tik gausaus artimųjų būrio, bet ir rajono bei seniūnijos vadovų sveikinimus.

Senolė labai laukė savo jubiliejinio gimtadienio, iš anksto apie būsimą šventę klausinėjo kartu gyvenančios dukters Nastazijos. O kai pamatė susirinkusią visą gausią savo šeimą, išgirdo jų sveikinimus, jos akyse suspindo ašaros...

mikolajewo 2012 1Kasmet pagerbiami respublikinio konkurso „Pažangiausias gyvulininkystės ūkis“ laureatai. Šiemet šventė surengta Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijoje.

Į Kauną susirinko pieninių ir mėsinių galvijų, avių, kiaulių, žirgų ir net dekoratyvinių paukščių ūkių šeimininkai - visas Lietuvos gyvulininkystės žiedas. Džiugu, kad tarp 14-kos geriausiųjų yra ir viena Pamario krašto gyventojų pavardė - nugalėtojų vardą pelnė Saugų seniūnijos Lankupių kaimo žirgininkai Valdas ir Valdemaras URBONAI.

„Šilutės naujienų“ pokalbis su žirgų ūkio įkūrėju Valdemaru Urbonu sukosi ir apie veislinių žirgų kainas, ir apie jų varžybas, ir apie minėtąją šventę.

Jusys stebejimaiSvarbus ir išskirtinai efektyvus ekologinio švietimo centras pamario krašte - Ventės rago ornitologijos stotis - išgyvena permainų metą. Nuo sausio 2-osios stoties vadovu paskirtas nuo 1981 metų čia vyriausiuoju ornitologu dirbęs Vytautas Jusys.

Jis pakeitė ilgametį Kauno T.Ivanausko zoologijos muziejaus filialo Ventėje vedėją Leoną Jezerską.

T.Ivanausko zoologijos muziejus yra pirmoji ir vienintelė veterano 87-erių L.Jezersko darbovietė. Jame pradėjo dirbti 1947-ųjų lapkritį, miškų tyrimų srityje ir šiam mėgstamam darbui atidavė 27 metus.

Lietuvos pastas kalendorius 210x297-1Sausio 10 dieną buvo paskelbti antrojo etapo Lietuvos pašto prenumeratos akcijos nugalėtojai. Lietuvos pašto įsteigtas prizas - firminis kalendorius atiteko ir „Šilutės naujienų“ prenumeratorei E.Gailienei iš Šilutės.

Iš viso „Lietuvos paštas“ paskelbė 91 loterijos nugalėtoją, kuriems atiteko įsteigtos dovanos: firminiai kalendoriai, puodeliai ir pašto ženklų rinkiniai.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt