Gyvenimas ir stilius

erlickas pasirasoBesišypsantis veidas - kriminogeninis - tikina humoristas, rašytojas Juozas ERLICKAS. Būtent dėl to, kad dažnam lietuviui norisi tokiam išsišiepusiam laiminguoliui smogti. Žmonės skundžiasi, kad gyvena blogai. O štai rašytojas siūlo - pabandykite gyventi gerai. Gyvenime viską reikia išbandyti!

Pozityvių pastebėjimų, fantasmagoriškų pasakojimų, sarkastiškų įžvalgų visais gyvenimo klausimais ir nuoširdžių dainų buvo galima išgirsti Šilutėje gyvojo klasiko pasirodymo metu. Iš kandaus išminčiaus „Šilutės naujienoms“ pavyko išpešti keletą patarimų opiais šilutiškių gyvenimo klausimais.

interneto svetainePrieš metus, spalio 11 dieną, „Šilutės naujienų“ laikraštis drąsiai ir ambicingai paskelbė - naujoji interneto svetainė nebekonservuos naujienų! Pasakė - padarė. Pasikeitė ne tik svetainės išvaizda - ji tapo vizualiai modernesnė, funkcionalesnė ir estetiškesnė.

Portalas tapo operatyvia Šilutės krašto naujienų platforma, gebančia konkuruoti ir aplenkti vis gausėjantį Šilutės rajono naujienų svetainių rinkinį.

P8175499Jau beveik du dešimtmečius už ypatingus nuopelnus Švėkšnos miesteliui teikiama Jokūbėlio statulėlė, šalia įspūdingos neogotikinio stiliaus šv.Jokūbo bažnyčios jau keli metai stovinti skulptūra, sukurta sekant žymiojo Mikelandželo darbu „Pieta“, lipdiniai Genovaitės viloje, restauruotos vazos ir skulptūros Švėkšnos parke, vazos gėlėms Šilutės gatvėse, - tai tik menka dalelė kūrinių, kuriais savo miestelį ir Šilutę papuošė meistras iš Švėkšnos, tautodailininkas Kęstutis PAULAUSKAS. Beje, dauguma šių darbų padaryti matant tik nuotraukas.

„Didis dalykas turėti tokį žmogų krašte, kuriame yra daug istorinio paveldo ir mažosios architektūros kūrinių. Mums labai pasisekė“, - sako savo kraštietį pristatantis Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis.

turizmo dienaRugsėjo 27 diena yra paskelbta Pasauline turizmo diena. Baigiantis rugsėjui, po Pasaulinės turizmo dienos, sumažėja ir turistų srautai. Taip simboliškai užbaigiamas aktyvusis turistinis laikotarpis Pamario krašte.

Šie metai, po pernykščių jubiliejinių Šilutės miesto metų, neišsiskyrė renginių ir švenčių gausa, tačiau lankytojų mūsų krašte buvo nė kiek ne mažiau. Apibendrinus Turizmo informacijos centro lankomumo duomenis, matomas nežymus lankytojų padidėjimas.

Kaip TIC jau skelbė vasaros viduryje, birželio mėnesį centras sulaukė rekordinio lankytojų skaičiaus. Šį rugpjūtį apsilankė daugiau lankytojų nei pernai – jų skaičius išaugo nuo 495 iki 524. Iš viso šiemet gegužės – rugsėjo mėnesiais sulaukėme 1967 lankytojų (pernai 1898), t.y. kiek daugiau  kaip 3,5 proc. augimas.

Moteris automobilyje. / femita.com nuotr.Devynis metus ir ne ilgiau – tiek beveik pusė lietuvių pasiryžę važinėti vienu automobiliu, rodo portalo Autoplius.lt šių metų rugsėjo mėnesį portale atlikta apklausa. 46 procentai respondentų automobilį keičia kas 4 – 9 metus. Ilgiau nei 10 metų tą patį automobilį vairuoja tik kas dešimtas lietuvis.

“Jeigu vairuotojas mėgsta dažniau keisti automobilį, geriausia rinktis populiariausias markes. Jų kaina paprastai būna kiek didesnė, tačiau per laiką jie nuvertėja mažiau. Vidutiniškai kas penkerius metus automobilis atpinga perpus. Visiškai naujų automobilių vertė jau po pirmųjų metų krenta apie 20 – 30 procentų”, - sako Viktoras Daukšas, Autoplius.lt plėtros vadovas.

Šiuo metu turistai vyksta į Platelius, Nidą, Vilnių ir kt., o ne į Šilutės kraštą, kuris, pasak E.Gentvilo, itin unikalus ir patrauklus. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr. Vakar savivaldybėje diskutuota aktualia Šilutės rajonui turizmo tema. Savivaldybės merė Daiva Žebelienė, merės pavaduotojas Šarūnas Laužikas, administracijos direktorius Raimundas Ambrozaitis priėmė Klaipėdos uosto generalinį direktorių Eugenijų Gentvilą.

Uosto direktorius papasakojo apie uosto veiklą, finansinius pajėgumus, apžvelgė turizmo plėtrą Šilutės krašte.

 

poskaMilijonierius UAB „Mėslita“ direktorius Saulius Poška buria visuomeninį judėjimą „Tiesos ir mėsos“, su kuriuo kandidatuos Seimo rinkimuose.

lapynu kaimas viktorasSustojau pasitikslinti, kur gyvena Viktoras K. iš vieno Saugų seniūnijos kaimo. „Ar ant šieno su juo gulsi?!“ - pasipiktino ir kartu sarkastiškai išsišiepė užkalbinta kaimo moteris.

„Eina čia ir eina „šniūrais“ tos moteriškės, nesuprantu, kaip jis jas sugundo...“ - atsidūsta šalimais stovintis vyras, bet parodo, kur gyvena mano būsimas pašnekovas.

Kai įsuku į Viktoro kiemą, prasilenkiu su policija.

Internete Viktoras - „Karštas666“ arba „Viktoras26“, laikraščio skelbime - 26-erių vaikinas, auginantis vaiką, ieškantis moters be žalingų įpročių rimtai draugauti.

Kaimo žmonės šneka kitaip: „Jis apvaisins visą Lietuvą! Prie jo tvoros reikėtų prilipinti užrašą kaip piktas šuo - „Mergaitės, saugokitės!!!“ Ir prašė užrašyti tris šauktukus.

90metis gecasRugsėjo pradžioje 90-metį atšventęs Katyčių seniūnijos Uikšių kaimo gyventojas Povilas GEČAS gausiems savo svečiams pasakojo prieš keturis dešimtmečius čigonės ištartą pranašystę, jog 90-mečio tikrai sulauksiąs.

Tuomet dabartinis ilgaamžis čigone nepatikėjo, mat šioji nesugebėjusi teisingai atspėti jo vardo. Bet laikas bėgo ir šiandien jis svarsto, jog teisi ir protinga buvusi toji pranašautoja...

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt