Gyvenimas ir stilius

Per du darbo dešimtmečius P.Auksorius pats padarė nemažai tokių lesyklų ir ėdžių.Savaitgalį savo profesinę šventę minėję visos Lietuvos miškininkai šį kartą suvažiavo į Ukmergę. Čia pagerbti darbščiausi šios profesijos atstovai, tarp kurių buvo ir Šilutės urėdijos atstovas - Žemaičių Naumiesčio girininkijos eigulys Pranas AUKSORIUS.

Naumiestiškiui įteikta Generalinio miškų urėdo Benjamino Sakalausko pasirašyta padėka už brandų ir prasmingą darbą Šilutės krašto miškams bei nuolatinį tobulėjimą profesinėje veikloje.

Ilgametis miškininkas jau yra pelnęs ne vieną savivaldybės ir seniūnijos padėką, bet ir šį kartą sako tikrai nesitikėjęs tokios pagarbos.

Vėjo jėgainės Šilutės rajone vertinamos prieštaringai. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.Šeštadienį, 11.35 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją, o nuo pirmadienio - ir „Lietuvos ryto“ portale bus galima pamatyti TV laidos „Pradėk nuo savęs“ reportažus.

Tarp 97 proc. pokerio žaidėjų vyrų nesunku pastebėti šviesiaplaukę šilutiškę. / Asmeninio archyvo nuotr.„Aš būsiu tokia pat kieta kaip Antanas Guoga!“ - sako vienintelė pokerio profesionalė iš Lietuvos, šilutiškė Daiva BARAUSKAITĖ.

Stebint jos ryžtą tuo suabejoti sunku. Šiuo metu Didžiojoje Britanijoje gyvenanti mergina pokerio pasaulyje geriau žinoma pseudonimu Baltic Blondie - Blondinė iš Baltijos šalies. Dar karjeros pradžioje Las Vegase po pergalės Blondinei ranką spaudė ir komplimentus žėrė apie 80 vyrų, kuriuos ji nurungė prie pokerio stalo.

Daiva iš Šilutės išvyko dirbti manekene, vėliau - studijavo verslą ir ekonomiką, dirbo gerai apmokamą perspektyvų darbą finansų srityje, kol nusprendė surizikuoti - metė tai ir tapo profesionalia pokerio žaidėja.

„Šilutės naujienų“ istorijoje - pirmasis straipsnis apie pokerį ir gražuolę lietuvaitę, besiskinančią kelią į aukštumas.

silutiskiai svedijoje 9Rugsėjo 5-10 dienomis Švedijoje viešėjusi šilutiškių delegacija sėkmingai baigė pirmąjį trimečio tarptautinio kultūrinio projekto „Kultūros paveldo išsaugojimas Pietų Baltijos regione - CRAFTLAND“ etapą. Per miesto gimtadienį į folkloro festivalį projekto partnerius švedus ir lenkus Šilutėn pakvietę mūsiškiai su kolegomis vėliau susitiko Lenkijoje - ten varžėsi sporto turnyre. Švedijoje įvyko paskutinis šių metų renginys - trijų šalių amatų mugė.

90-mete paupariene 10Rugsėjo pirmąją 90 metų jubiliejaus sulaukusiai Pranciškai Pauparienei gyvenimas nepagailėjo sunkumų, tačiau atseikėjo ir gražių dienų. Slaugydama paralyžuotą vyrą, moteris užaugino net 10 vaikų, apgaubdama juos meile ir rūpesčiu.

Dabar garbaus amžiaus mamą slaugo Šilutėje gyvenanti dukra Joana Olchovneva, kuri irgi įsitikinusi, jog nėra nieko geriau, kaip grįžtant iš darbo į namus žinoti, kad juose laukia vienas brangiausių žmonių - mama.

Boksininkas E.Petrauskas. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Dvidešimtmetis boksininkas iš Šilutės E. Petrauskas, po Londono olimpinių žaidynių Lietuvai parvežęs bronzos medalį, interviu LNK laidai „Nuo…iki“ šį pirmadienio vakarą 19.55 val. pirmą kartą atvirai prabils apie brangiausią jam žmogų – pusantrų metukų dukrą Gustę.

„Ji su mama netrukus atvažiuos į Lietuvą, galėsiu su Guste praleisti bent dvi savaites, – sako Evaldas, – nors dar nenupirkau jau dovanų, dabar ji gaus viską, ko tik paprašys, o jei sakote, kad išlepinsiu, nieko, tokius mažus vaikus reikia lepinti“.

Palangoje susituokė V.Martinaitis ir K.Servaitė. / Gedimino Žilinsko nuotr.Palangoje ištekėjo iš Šilutės kilusi, profesionalus modelis Kristina Servaitė. Jos išrinktasis - verslininkas Vytautas Martinaitis, rašo lrytas.lt.

Ne vienerius metus draugavusi pora aukso žiedus sumainė Palangoje. Šventė su būriu draugų persikėlė į šalia kopų esantį prabangų viešbutį „Villa Chateau Amber“. Terasoje įrengta lauko palapinė pokyliui.

90 metisRugpjūčio 26-ąją garbingą 90 metų jubiliejų atšventęs Šilutės senelių globos namų gyventojas Bronius KATAUSKAS pirmadienį sulaukė netikėtų svečių.

Su gėlėmis ir gomurį pasaldinančiomis dovanėlėmis jį aplankė rajono merė Daiva Žebelienė, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Šimelionis, Seimo narys Remigijus Žemaitaitis ir p.Broniaus sūnėnas - savivaldybės Tarybos narys Vladas Kainovaitis.

mitkus namuosePagal pokario metų sovietų įstatymus, į tolimosios Rusijos platybes buvo tremiami ne tik stambūs, daug žemės turėję ūkininkai ar vadinamieji „banditai“ (partizanai). Už tūkstančių kilometrų, į Sibirą, palikę viską, ką buvo užgyvenę, prievarta iškeliavo ir tie, kurių giminės buvo, pavyzdžiui, partizanų ryšininkai.

Taip 1949-ųjų kovo pabaigoje nutiko ir tuomet, paauglystėje, dar Rietave gyvenusio, o dabar jau daug metų šilutiškio Antano MITKAUS šeimai - tėvams, močiutei ir keturiems vaikams. Užteko to, kad du tėvo broliai buvo partizanų ryšininkai, kartais dalyvaudavo kovinėse operacijose ir buvo nuteisti kalėti po 25 metus.

Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos pirmininko pavaduotojas, ilgametis choro „Pamario aidas“ dainininkas A.Mitkus savo tų dienų prisiminimais pasidalijo ir su „Šilutės naujienų“ skaitytojais.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt