Gyvenimas ir stilius

Naktinė Šilutė. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija, vykdydama informacinę saugaus eismo kampaniją „Susiprask", inicijuoja internetinį projektą „Tamsios gatvės". Jo metu interneto tinklapyje adresu http://susiprask.lt/tamsiosgatves/ esančiame žemėlapyje lankytojai kviečiami pažymėti neapšviestas ir todėl, jų manymu, nesaugias pėstiesiems ir dviratininkams gatvių ir kelių atkarpas.

Žymėjimus galės matyti visi tinklalapio lankytojai – tikimasi, kad tai paskatins juos būti atidesnius šiose vietose ir segėti atšvaitus keliaujant pėsčiomis ar dviračiais.

egleDruskininkietė Eglė Jezepčikaitė (18 m.) tiki, kad yra gimusi po laiminga žvaigžde. Vos tik lietuvė įžengė į mados pasaulį, jos nuotrauka papuošė žurnalą „Vogue”, o dizaineriai apipylė darbo pasiūlymais.

Druskininkų „Ryto” gimnazijos abiturientės veidas šį rudenį papuošė vokiškojo „Glamour”, rusiškojo „Vogue”, itališkųjų „Velvet” ir „Vanity Fair” žurnalus.

Per beveik dvejus metus 178 centimetrų ūgio šviesiaplaukė E.Jezepčikaitė yra ėjusi garsių mados namų podiumais Jungtinėse Amerikos Valstijose, Singapūre, Italijoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir Austrijoje.

"Šilutės naujienos" jau rašė apie Eglę: Modelis Eglė Jezepčikaitė: „Juknaičiuose iš laimės paaugu kelis centimetrus“ (foto)

oldwomanSena kaip pasaulis tiesa - nesutarimai ir kivirčai tarp giminių dažniausiai kyla dėl turto ir pinigų. Vienas toks ginčas neseniai spręstas Šilutės r. apylinkės teisme. Teismą pralaimėjusioji pusė asmeninį šeimos gyvenimą nusprendė paviešinti ir laikraštyje. Tačiau vienos tiesos, kaip žinia, nebūna, tad nenuostabu, kad antroji pateikė visai kitokią įvykių versiją.

Kas teisesnis, teismas jau nusprendė. Motinos niekada nemylėtas sūnus įrodė, kad lazda visada turi du galus: meilės sūnui nuo jo kūdikystės nerodžiusi ir leidusi jį skriausti mama gyvenimo saulėlydyje iš sūnaus nesulauks ne tik globos ir meilės, bet ir finansinės paramos.

Tačiau panašu, kad istorija tuo nesibaigs ir giminės dar bylinėsis aukštesnės instancijos teisme.

skaitoNuo šiol skaityti laikraštį „Šilutės naujienos“ dar patogiau! Negyvenate Šilutės rajone, bet norite žinoti, kuo alsuoja Jūsų mylimas kraštas? Prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją ir skaitykite „Šilutės naujienas“ bet kurioje pasaulio vietoje anksčiau už visus!

sveksnos senoleKlausantis 90-metės Elenos JANČAUSKIENĖS pasakojimų apie Švėkšną, kurioje ji praleido visą savo gyvenimą, kaip kinematografinėje juostoje atgyja miestelio istorija. Galima užuosti didžiojo gaisro dūmus, pajusti vaikų baimę, kurie paveikti prietarų vengė žydų, ar net išvysti po parką vaikščiojantį grafą Pliaterį.

Senolė kikena, kad praeitį atsimena kur kas geriau, nei kur neseniai pasidėjo lazdelę.

miskininkai uredas bairasauskasYpatingą šventę savaitės pradžioje minėjo gausus Šilutės urėdijos miškininkų kolektyvas: kartu su visos šalies miškininkais jie sulaukė žinios, jog Lietuva pripažinta geriausiai miškus saugančia valstybe pasaulyje. Tai paaiškėjo Jeilio (JAV) universiteto mokslininkams paskelbus kasmetinį Aplinkos gerovės indeksą.

O pirmadienį miškininkai sveikino savo vadovą - urėdą Stepą Bairašauską, mat tądien suėjo 20 metų, kai jis vadovauja urėdijai.

beataTV3 televizija, paskelbusi jubiliejinės, dešimtosios, „Išsipildymo akcijos 2012“ startą, kulinarinių atradimų laidoje „Beatos virtuvė“ kviečia tapti visuotinės iniciatyvos – „Pyragų diena“ – nariais!

Beata Nicholson visus savo gerbėjus lapkričio 6-osios išvakarėse kviečia iškepti skaniausią pyragą, leisti jam per naktį „subręsti“ ir atsinešti į darbą, pavaišinti visus bendradarbius.

Kapiniu tvarkymas„Aš matau tiktai žemę, o į tai, kas apačioje, aš nesigilinu“, - pristatydama savo darbo specifiką juokauja Violeta. Moteris, save vadinanti menininke, kuria ne drabužius ar interjero dizainą, o... kapų aplinką.

Šilutės, Klaipėdos bei aplinkinių rajonų kapinėse jau penktus metus besidarbuojanti verslininkė sako, kad jos darbo sezonas prasideda ankstyvą pavasarį, vos išėjus įšalui, ir baigiasi lapkritį, kuomet žemę sukausto šaltis ir sniegas.

Energijos ir geros nuotaikos nestokojanti Violeta Vėlinių išvakarėse „Šilutės naujienoms“ papasakojo apie savo darbą, dabartines kapų tvarkymo tendencijas bei susidūrimus su anapusiniu pasauliu.

briuselyje turizmo centras EDEN konferencijaEuropos Komisija jau 6 metus vykdo projektą EDEN (European Destinations of Excellence). Lietuvoje EDEN projektą koordinuoja Valstybinis turizmo departamentas ir 5 metus iš eilės jis vykdė projektą „Patraukliausios turizmo  vietovės“.

Nemuno deltos regioninis parkas 2009 metais buvo vienas iš šio konkurso laimėtojų. Tuomet projektui Šilutės kraštą ir Nemuno deltos regioninį parką pristatė tuometinis VšĮ Šilutės turizmo ir verslo informacinis centras.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt