Gyvenimas ir stilius

sventinis talas juros gerybesRemiantis prekybos tinklo MAXIMA duomenimis, paskutinės metų dienos pardavimai ūgtelėjo iki 6 procentų, o kalėdiniai pardavimai išliko tokie patys kaip ir prieš metus. Kalėdų ir Naujųjų metų šventiniam stalui lietuviai rinkosi šviežią žuvį, vištieną, gurmaniškus užkandžius ir tortus.

health-sciencesSeimo sprendimu 2013-ieji paskelbti šešių skirtingų progų minėjimo metais.

Parlamentarai atskirais savo sprendimais 2013-uosius yra paskelbę Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio per Atlantą, sveikatingumo, tarmių, 1863 metų sukilimo, edukologės Meilės Lukšienės, Klaipėdos krašto atgavimo metais.

to-do-list-long1Sausio 2-ąją lrytas.lt pavadino metų darbų planavimo diena.

Sveiki visi, po ilgų švenčių susirinkę į darbovietes! Tegu per visus metus darbai Jums sekesi puikiai! Bet svarbiausia - tarp darbų raskite laiko sau - ne dieną ir ne dvi, o savaitę - kitą...

Prague Astronomical Clock by LarxzissBelaukiant Naujųjų metų šventės, dažnam iškyla klausimas: kaip palydėti paskutinę metų dieną, kad kitais metais viskas klostytųsi sėkmingai? 2013-ieji yra juodosios vandens Gyvatės metai.

Gyvatė nekelia didelių reikalavimų dėl vietos ir būdo, kaip sutikti Naujus metus. Jūs galite švęsti tiek šeimos rate, tiek restorane draugų kompanijoje, išvykti į kelionę arba romantiškai praleisti laiką su mylimu žmogumi kokioje nors užmiesčio sodyboje. Tačiau Naujųjų metų išvakarėse reikėtų vengti didelio triukšmo, nes gyvatė - toks gyvūnas, kuris mėgsta ramybę.

deguciu radiolokacines vade krasauskaite jurgitaDegučių radiolokacinio posto vadę J.Krasauskaitę džiugina vietos bendruomenė, gėlių auginimas, eksperimentai virtuvėje ir susitikimai su artimaisiais

Šilutės rajono gyventojai geriausiai pažįsta Lietuvos kariuomenės pėstininkus - Inžinerijos bataliono karius, kurie kasmet teikia pagalbą nuo potvynio kenčiantiems pamario gyventojams, amfibijomis evakuoja žmones, gabena į apsemtas vietoves maistą ir vaistus.

Mažiau šilutiškiams matomas Šilutės rajone veikiantis Karinių oro pajėgų padalinys - Oro erdvės stebėjimo kontrolės valdybos radiolokacinis postas, įsikūręs Degučių kaime, buvusios sovietinės radiolokacijos stoties vietoje. 

mere zebeliene daivaGruodžio 13-ąją suėjo pusė metų, kai rajono savivaldybei vadovauja merė Daiva ŽEBELIENĖ.

Kieta ar minkšta mero kėdė moteriai? Ar dirbant politikų - vyrų - apsuptyje netenka pastebėti nuostatos, esą ką norėti iš moters, jos juk ir protas moteriškas?.. Ar lieka laiko šeimai, ramiam pasivaikščiojimui po miestą vakare, mažiems moteriškiems poreikiams - kirpyklai, manikiūrui?

Apie tokius dalykus buvo šį kartą išskirtinai moteriškas „Šilutės naujienų“ pokalbis su rajono vadove jos pusmečio darbo šiose pareigose proga.

Tikima, jog Kūčių vakarą įvyksta magiškų dalykų. / supermommoments.com nuotr.Yra visokiausių laukimų: nekantriai lauki, kada baigsi mokyklą, universitetą, lauki to vienintelio ar vienintelės, laukti Kalėdų.

Prasistumdę prekybos centruose ir nutįsusiomis rankomis grįžęs namo, praplušę virtuvėje - galiausiai klestelite kaip pelų maišai prie stalo. Ko gero, neklysime teigdami, kad laukiamas netgi tas klestelėjimas. Visada kažko lauki, tikiesi, spėji...

Visiems yra tekę girdėti pasakojimų, jog Kūčių naktį, merginos, pasikišusios po pagalve vyriškas kelnes susapnuodavo savo būsimąjį. Taip pat, Kalėdų rytą išsitraukdavo iš po pagalvės iš daugelio lapelių užrašytą būsimo vyro vardą.

Kūčių burtų gausu. Nebijantiems, smalsiems ir tikintiems, kad lygiai dvyliktą valandą nakties net vanduo vynu gali pavirsti, pateikiame keletą Kūčių nakties burtų.

lesto paramaPokalbio su daugiavaike mama fone - televizoriaus ekrane savo virtuvėje čiauškanti kulinarė Beata. Ji moko, kaip pasigaminti kalėdines pagalvėles. Ingrida KINČIENĖ šypteli, jog jai nėra laiko rankdarbiais užsiimti, nes aplink dūzgia būrys vaikų, o daugiausia dėmesio reikalauja mažylis.

Gausią Ingridos ir Edvardo KINČIŲ šeimą prieš Kalėdas lankė Šilutės seniūnas, AB „Lesto„ Šilutės klientų aptarnavimo centro darbuotojai. Švenčių proga jie nutarė pasidalinti gerumu.

gty horoscopes dm 120622 wblogArtėjantys 2013-ieji žada būti sudėtingi visų Zodiako ženklų atstovams. Daug ką prisireiks pradėti iš naujo, nuolat koreguoti planus. Tačiau tai dar nereiškia, kad būsimi Gyvatės metai neatneš laimės. Tiesiog reikės iš naujo mokytis suprasti, ką reiškia tokios sąvokos, kaip džiaugsmas, pasitenkinimas, meilė, laimė.

Prireiks daug ko atsisakyti, nes susilaikymas, savotiškas asketiškumas taps būtina tobulėjimo, judėjimo į priekį sąlyga. Kai kurios pramogos taps neprieinamos arba tokios brangios, kad žmonėms reiks jų atsisakyti ir ieškoti alternatyvų.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt