Gyvenimas ir stilius

lapaliu 100mete su sveciaisUžauginti vaikai, išsūpuoti anūkai ir proanūkiai, nudirbti jau visi darbai ir sulauktas 100 metų jubiliejus. Tokią sukaktį švenčianti Saugų seniūnijos Lapalių kaime gyvenanti Marija BRATĖNIENĖ pastaruoju metu priiminėja gausius sveikintojų būrius.

Trečiadienį į atokią sodybą suko ir rajono savivaldybės, Saugų seniūnijos bei „Sodros“ vadovų automobiliai, žurnalistai. Senolei linkėta ne tik sveikatos, bet ir 110-ties metų sulaukti, kuomet jau ir visos televizijos į Lapalius suvažiuosiančios...

D.Laukevičius vakare. Trečioji diena. / Asmeninio archyvo nuotr.Rusniškis Domantas Laukevičius tęsia 700 km žygį baidare Talinas - Klaipėda. Publikuojame keliautojo dienoraštį - įspūdžius, kurias jis dalinasi "Facebook'e".

Būtina susipažinti, kokie reikalavimai taikomi su augintiniu keliaujant lėktuvais, traukiniais, keltais ir automobiliu. /  Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Vasara – atostogų metas. Dažnam keliautojui, auginančiam naminį gyvūnėlį,  norisi per atostogas pasiimti ir augintinį. Tokiais atvejais dažnai trūksta informacijos, ko reikia, kad gyvūnas galėtų saugiai keliauti drauge.

rusniskis Domantas 1Nesvarbu, kad ir tektų misti smėliu, žalia žuvimi ar sūriu jūros vandeniu, rusniškis Domantas LAUKEVIČIUS pasiryžęs įgyvendinti beprotišką gyvenimo iššūkį - vienas baidare įveikti 700 kilometrų atstumą Baltijos jūra nuo Talino iki Klaipėdos.

Taip 22-ejų vaikinas sumanė originaliai sujungti trijų Baltijos šalių pakrantės miestus projektu „Mūsų Baltijos krantas“.

Šiuo metu D.Laukevičius ketvirtą dieną iriasi tikslo link, bandydamas susidraugauti su vėjo ir vandens stichijomis. Vienas baidarėje su irklu, mobiliuoju telefonu, racija ir muzikos grotuvu. Klaipėdą irkluotojas planuoja pasiekti per dvi savaites.

R.Ubartas. / Asmeninio archyvo nuotr.Disko metikui Romui Ubartui ir visiems Lietuvos olimpiečiams ši vasara – jubiliejinė. Prieš dvidešimt metų Barselonos vasaros olimpinėse žaidynėse lietuvio mestas diskas nuskriejo toliausiai (65,12 m.), sporto istorijoje aukso raidėmis įrašydamas R.Ubarto ir Lietuvos vardą.

Pirmą kartą po nepriklausomybės atkūrimo viso pasaulio akivaizdoje Barselonos stadione ant Matjuic kalvos R.Ubarto ir mūsų šalies garbei pakilo trispalvė ir nuskambėjo tautinė giesmė.

atostogosStatistikos departamento duomenimis pirmąjį 2011 m. ketvirtį internetu naudojosi 64 proc. visų 16–74 metų amžiaus gyventojų (palyginimui – 2010 m. tuo pačiu laikotarpiu internetu naudojosi apie 60 proc. tokio amžiaus asmenų). Bent kartą per savaitę internetu naudojosi net 96 procentai internautų.

Daugiausia internete ieškoma informacijos, naudojamasi elektroniniu paštu, skaitomos naujienos, laikraščiai ir žurnalai, taip pat palaikomi tarpasmeniniai ryšiai.

cirkas papugosPalikimu gavęs namuką, cirko artistas Vladimiras GORODETSKY jį pardavė ir nusipirko... dvi didžiąsias papūgas. Taip įgyvendino vaikystės svajonę auginti šiuos paukščius.

Jau daugiau nei 12 metų unikalius triukus su didžiosiomis papūgomis atliekantis artistas šiemet pasirodo profesionaliame „Baltijos cirke“. Stebėdami ryškiaspalvių arų, o ypač - čiauškučių kakadu žaismingus triukus, šilutiškiai turėtų būti ištempę ausis - galbūt papūgos ištars naujai išmoktą lietuvišką žodį.

Eglė Jakštytė. / Luko Balandžio nuotr.Birželį „Myliumuzika.lt“ svetainėje prasidėjo vasara - užplūdo naujos vasariškos dainos. Nemažai jų įkopė į populiariausiųjų dvidešimtuką. Į pirmąją sąrašo vietą įšoko Eglės Jakštytės nauja daina „Skrendu“, o paskui ją – „Pinup girls“ naujiena „Aš nebe tavo“.

Merginoms pavyko į trečią vietą išstumti net du mėnesius sąrašo viršūnėje buvusią Donato Montvydo eurovizinės dainos lietuvišką versiją „Nenuleisk akių“.

lektuvasPrasidėjo vasara, o kartu su ja ir atostogų metas. Lietuvos padangę pamažu jau užtvindo kylantys ir besileidžiantys keleiviniai lėktuvai. Daug žmonių atostogas praleisti pasirenka svetur. Šiais metais šalies oro uostai siūlo naujus maršrutus ir nemažą krypčių skaičių.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt