Gyvenimas ir stilius

90metis bagdonasGražaus būrio svečių praėjusią savaitę buvo pilni šilutiškio Zenono BAGDONO namai. Pasveikinti 90-ąjį gimtadienį vasario 20-ąją švenčiančio tėčio suvažiavo trys dukros, sūnus, aštuoni vaikaičiai ir vienas provaikaitis. Atvyko net rajono meras, Socialinės paramos skyriaus ir seniūnijos vadovai.

Žvalus jubiliatas pats pasitiko svečius, sodino užstalėn ir vieną po kito pasakojo ilgo savo gyvenimo nutikimus. Nors ir sunkaus, nelepinusio to gyvenimo kelio būta, bet kartu ir daug gero dovanojusio: mokslo paragauti leidusio, sveikatos nepagailėjusio, nuo skaudžių smūgių apsaugojusio.

29 naujagime 1Vasario 29-ąją dieną, 15 val. 14 minučių Šilutės ligoninėje gimė mažylė. Tiek jai, tiek jos šeimai ši diena ypatinga: tikrąją savo gimimo dieną mergaitė kalendoriuje galės žymėti tik kas ketverius metus.

Jos mama šio fakto nesureikšmina ir sako, kad švęsti teks išvakarėse.

martynas su gelemisSvajonės pildosi. Vieniems - artėjant Kalėdoms, kitiems - prieš Velykas.

Pamenate 19-metį Martyną GIRULĮ, „Šilutės naujienų“ 10 numeryje prašiusį: „Padėkite man turėti rankas...“

Dabar Martynas jau žino, kad vieną rankelę jis tikrai turės. „Esu labai labai laimingas“, - sako jis.

O skaitytojų gerumo sujaudinti jo tėvai, su ašaromis akyse dėkojantys visiems, aukojusiems jų sūnaus operacijoms, sako niekada nemanę, kad tokia maža Šilutės krašto žemė gali išauginti tiek nepaprasto gerumo ir plačių širdžių žmonių...

blindaDidžiausios Lietuvoje integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėjos TEO teikiamų paslaugų „Interaktyvioji GALA“ klientai nuo penktadienio savo namuose galės išvysti itin didelio žiūrovų dėmesio sulaukusią kino juostą „Tadas Blinda. Pradžia“.

Televizijos GALA videonuomoje filmą bus galima peržiūrėti raiškiuoju (angl. high definition - HD) formatu.

beissoulNet septyni „Eurovizijos“ atrankos konkurso dalyvių kūriniai vasario mėnesį pateko į populiariausių portalo „Myliumuzika.lt“ dainų dvidešimtuką. O daugiausiai simpatijų iš jų susilaukė Monikos Linkytės „Laiminga diena“, Beissoul „Why“ ir Vytauto Matuzo „Take it back“.

Šios dainos daugiausiai balsų sulaukė ir pačiame „Eurovizijos“ konkurse – jos pateko į finalą.

mamontovas"Šilutės naujienos" skelbia konkursą – atspėkite, koks bus kovo mėnesio "Myliumuzika.lt" dainų trejetukas ir laimėkite dainininko Andriaus Mamontovo CD "Elektroninis dievas".

Jurga Šeduikytė. / Organizatorių nuotr.Nereikia laukt, pavasaris ateis nelauktai, - dainuoja Andrius Mamontovas albume "Pavasariniai žiedai". Niūniuodami šią dainą, pirmąją pavasario dieną skelbiame "Šilutės naujienų" ir portalo "Myliumuzika.lt" konkurso nugalėtoją.

Konkurse dalyvavo 11 dalyvių. Arčiausiai tiesos - atspėjusi du trejetuke esančius atlikėjus - buvo Audronė ŠATKUTĖ. Jai atitenka puiki dovana - dainininkės Jurgos Šeduikytės CD "+37° (Goal of Science)" su atlikėjos autografu!

Kai kurios motinos nesirūpina dar negimusiu kūdinkiu. / addiction.narcononrehab.com asociatyvi nuotr.Trečiadienį į namus iš Rokiškio rajono ligoninės išleista 28 metų gimdyvė, sekmadienį pagimdžiusi visiškai girtą naujagimį. Vos gimusio berniuko organizme medikai rado 2 promiles alkoholio. Girta gimdyti atvažiavusi moteris (1,7 promilės) medikams tvirtino, kad nėra girtuoklė – tądien ji išgėrusi vos dvi stiklines sidro, rašo portalas lrytas.lt.

Į Rokiškį ši moteris prieš pusantrų metų atsikraustė iš Šilutės rajono. Per internetinę pažinčių svetainę moteris susipažino su septyneriais metais vyresniu rokiškėnu ir atsikraustė gyventi pas jį.

zuvedros sokejai5Šilutiškius sportinių šokių mokantys treneriai Lina DIKTANAITĖ ir Donatas BLUSIS, praėjusią savaitę tapo ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžių kavalieriais.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt