Gyvenimas ir stilius

55„BTA Insurance Company” filialo Lietuvoje duomenimis, pernai gyventojų patirti nuostoliai dėl turto vagysčių išaugo trečdaliu.

Vagis vienodai viliojo tiek butuose, tiek nuosavuose namuose sukauptas turtas. Vidutinis gyvenamojo namo turto vagystės nuostolis buvo 20 proc. didesnis nei buto vagystės bei siekė 2 000 litų.

retail trade food shoppingVisose trijose Baltijos šalyse namų ūkių išlaidų dalis maistui ir nealkoholiniams gėrimams viršija 20 proc. Tačiau dėl savo dydžio, ši išlaidų grupė turi ir daugiau erdvės optimizavimui nei kitos.

„Swedbank“ Asmeninių finansų institutas toliau primena 9 atsakingo apsipirkimo patarimus, galinčius padėti tai padaryti.

Apsipirkti pradėkite namuose. Kad netektų 101-ąjį kartą ištarti „lyg ir nieko ypatingo nenusipirkau - tik būtiniausių maisto prekių, o šitiek išleidau!", pirkti pradėkite dar neišėję iš namų. Žinant maisto produktų likučius namuose, turint aiškų pirkinių planą ir tikslų jų sąrašą, Jūsų apsipirkimas bus kryptingas bei racionalesnis.

kauno dienaBendrovės „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ duomenimis, Lietuvoje gyvybę dažniau pradeda drausti žmonės, įžengę į ketvirtąją dešimtį: apsidraudusių moterų amžiaus vidurkis – 40 metų, vyrų – 37,5 metų.

Moterys dažniau nei vyrai pasirūpina gyvybės draudimu – tarp apsidraudusiųjų yra 58% moterų ir 42% vyrų. Aktyviausiai gyvybės draudimu rūpinasi panevėžietės - Panevėžio regione moterų apdrausta 71% daugiau nei vyrų, Klaipėdoje 53%, Kaune 28%.

295129 ldj8HvFaktinei žiemai už lango tebesitęsiant, o sinoptikams pavasario atėjimą žadant ne anksčiau kaip balandžio pabaigoje, kelionių organizatoriai intensyviai ruošiasi vasaros sezonui.

Ankstyvą lietuvių susidomėjimą vasaros atostogomis patvirtina ypač greitai tirpstantys kelionių organizatorių paruošti vasaros kelionių paketai.

skautai DSC 0662„TDOTI / TDOTA (Thinking Day On The Air / Thinking Day On The Internet)“ - pirmą kartą Lietuvoje - Švėkšnos gimnazijoje įvykusio tarptautinio renginio pavadinimas, skirtas Susimąstymo dienai.

Sambūrį, kurio tikslas buvo išbandyti trumpųjų radijo bangų galimybes bendraujant su skautais iš atokiausių pasaulio kraštų, organizavo skautų vadovai iš Danijos.

Pabendrauti, pasibūti, tarpkultūrine patirtimi pasidalinti pas švėkšniškius suvažiavo skautai iš įvairių Lietuvos miestų. Kartu su danais bei radijo mėgėjais iš mūsų šalies skautai pirmą kartą Lietuvoje trumposiomis radijo bangomis bandė susišaukti su bendraminčiais iš atokiausių pasaulio kraštų.

senole seniunasUžsukęs į svečius pas 90-metę šilutiškę Eleną NORKIENĘ, nejučia akimis ieškai senolės, kuri pasitiko šį garbingą jubiliejų, nes prie durų ateina akivaizdžiai bent dešimtmečiu jaunesnė močiutė.

Jubiliatė tik nusijuokia ir iš karto mūsų skaitytojams atskleidžia savo guvumo paslaptį - tokią išvaizdą bei sveikatą išsaugoti padėjo geras humoro jausmas, kasdienis juokas ir šypsena.

Kovo 8-ąją pasveikinti E.Norkienės atvyko Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus bei Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Šimelionis.

lapynu kaimas viktorasTelevizijos laidos "24 valandos" žurnalistės jau antrą kartą suko į Šilutę aplankyti Viktoro K.

Laidos siužetas - aplink tą patį Viktorą, kuris buvo tapęs ir mūsų straipsnio herojumi ("Moterų ekspertui širdį nuolat daužo neištikimos draugės").

2011 m. spalio 18 dieną transliuotoje laidoje "24 valandos" Viktoras pats prašė pagalbos - tikėjosi surasti pirmąją žmoną ir pamatyti savo vaiką. Jų surasti žurnalistams nepavyko.

Šių metų kovo 7 dieną rodytoje laidoje situacija apsivertė aukštyn kojomis - Viktorą prašė surasti viena iš jo buvusių sugyventinių, auginanti greitai metų sulauksiantį jo sūnų. Moteris nori, kad Viktoras pripažintų vaiko tėvystę.

zvaigzdune 1„Keliaujantis festivalis“, kurį organizuoja VšĮ „Pramogų karalystė“, kasmet keliauja vis į kitą miestą - į Rygą, Krokuvą, Taliną, į Čekijos, Olandijos ir kitų Europos šalių miestus.

856176 450775271661957 1531872734 oKaune gyvenanti Vasarė Juknytė prieš savo devintąjį gimtadienį artimųjų ir klasės draugų paprašė nenešti jai jokių daiktų, o padovanoti pinigų - juos visus mergaitė skyrė beglobių šunų ėdalui.

„Nieko išskirtinio aš nepadariau“, - kukliai ištarė Vasarė, nustebinta atgarsio internete, kurį sukėlė jos nesavanaudiškas poelgis.