Gyvenimas ir stilius

cirkas papugosPalikimu gavęs namuką, cirko artistas Vladimiras GORODETSKY jį pardavė ir nusipirko... dvi didžiąsias papūgas. Taip įgyvendino vaikystės svajonę auginti šiuos paukščius.

Jau daugiau nei 12 metų unikalius triukus su didžiosiomis papūgomis atliekantis artistas šiemet pasirodo profesionaliame „Baltijos cirke“. Stebėdami ryškiaspalvių arų, o ypač - čiauškučių kakadu žaismingus triukus, šilutiškiai turėtų būti ištempę ausis - galbūt papūgos ištars naujai išmoktą lietuvišką žodį.

Eglė Jakštytė. / Luko Balandžio nuotr.Birželį „Myliumuzika.lt“ svetainėje prasidėjo vasara - užplūdo naujos vasariškos dainos. Nemažai jų įkopė į populiariausiųjų dvidešimtuką. Į pirmąją sąrašo vietą įšoko Eglės Jakštytės nauja daina „Skrendu“, o paskui ją – „Pinup girls“ naujiena „Aš nebe tavo“.

Merginoms pavyko į trečią vietą išstumti net du mėnesius sąrašo viršūnėje buvusią Donato Montvydo eurovizinės dainos lietuvišką versiją „Nenuleisk akių“.

lektuvasPrasidėjo vasara, o kartu su ja ir atostogų metas. Lietuvos padangę pamažu jau užtvindo kylantys ir besileidžiantys keleiviniai lėktuvai. Daug žmonių atostogas praleisti pasirenka svetur. Šiais metais šalies oro uostai siūlo naujus maršrutus ir nemažą krypčių skaičių.

Šimtametė Marija Bratėnienė iš Lapalių kaimo. / Vilijos Budrikienės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Šilutės rajono savivaldybės merė Daiva Žebelienė ir Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis 100-ojo jubiliejaus proga pasveikino dvi ilgametes jubiliates.

Garbingo amžiaus sulaukusi Marija Bratėnienė, gyvenanti sūnaus ir marčios namuose Lapalių kaime (Saugų sen.), atvykusius svečius pasitiko su gera nuotaika, šypsena ir šūsnimi jaunystės prisiminimų.

atostogos44 proc. gyventojų su savimi į kelionę pasiimamus daiktus įvertina maždaug 5 000 litų, 39 proc. teigia kelionėje apsieinantys su daiktais, kurių  vertė sudaro 1 000 litų, o dešimtadalis apklaustųjų atskleidė, kad jų į kelionę pasiimamų daiktų vertė siekia net iki 10 tūkst. litų, kaip rodo Skandinavijos draudimo bendrovės „If“ atlikta visuomenės nuomonės apklausa.

„Nuolat analizuodami kelionių rizikos tendencijas matome, kad mūsų tautiečių į kelionę pasiimamų daiktų vertė didėja. Šį reiškinį siejame su tuo, kad žmonės įsigyja vis brangesnę filmavimo ar fotografavimo techniką, o įprastus mobiliuosius telefonus keičia į gerokai didesnės vertės išmaniuosius“, – sako „If“ Lietuvos turto žalų grupės vadovė Giedrė Vitkauskienė.

Anot ekspertės, minėta technika paprastai ir tampa ilgapirščių taikiniu keliaujant, nors pasitaiko atvejų, kai pavagiami ir drabužiai, kosmetikos priemonės, kiti iš pažiūros nedidelės vertės asmeniniai daiktai.

kulesu 90metisRetai, juo labiau - pas seną žmogų, pamatysi tiek mokslo knygų, ir dar - rusų kalba, kiek jų yra Žemaičių Naumiesčio seniūnijos Kulėšų kaime gyvenančio Antano JUNČO namuose.

Šviesią atmintį išsaugojęs senolis nesuklysdamas vardija ne tik svarbiausių savo gyvenimo įvykių metus, bet ir mėnesius bei dienas.

Antaninių dieną - birželio 13-ąją - 90-mečio sulaukusį p.Antaną sveikino seniūnijos vadovai, o „Šilutės naujienos“ paprašė prisiminti savo ilgą gyvenimą.

musu miesteliaiŠeštadienį, 12.00 val., per LTV kanalą laidoje "Mūsų miesteliai" bus rodomas filmuotas pasakojimas apie Rusnę.

70 metu vestuvesYpač retą jubiliejų neseniai šventė Gardame gyvenantys Petronėlė ir Juozapas GENIAI - santuokos 70-ties metų sukaktį.

Palaimintosiomis arba dar Dėkingumo vestuvėmis vadinamą tokią bendro gyvenimo metų šventę gardamiškiai 91-erių Petronėlė ir 89-erių Juozapas Geniai minėjo gegužės 31-ąją. Garbius jubiliatus sveikino dukros su šeimomis, anūkai ir proanūkiai, seniūnijos vadovai, Šilutės neįgaliųjų draugijos, kurios nariai jie jau daug metų yra, atstovai.

 

P5193378Klasikinė, liaudies, sakralinė, pop, disko, soul, house stiliaus muzika, džiazas, bliuzas, rokas, regis, repas, rokenrolas, hiphopas, sunkusis metalas - muzikos stilių yra išties daug ir be galo įvairių. Skirtingą muzikos poveikį organizmui pastebėjo dar senovės egiptiečiai. Ar iš tiesų muzika gali gydyti? Kokia ir kaip?

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt