Gyvenimas ir stilius

Sausainiai. / ineedtext.com nuotr.Vasario 14 dieną beveik visame pasaulyje švenčiama Meilės diena. Nors daugelis mėgsta pašiepti šią dieną, tačiau turbūt yra daugiau optimistiškai nusiteikusių žmonių, kurie nors vieną dieną per metus visą dėmesį atiduoda brangiam žmogui.

Šią dieną savo mylimus žmones stengiamės nustebinti ne tik dovanomis, bet ir kuo išradingesniais meilės prisipažinimais. Jei jūsų mylimas žmogus domisi ekologija, sveika gyvensena, stengiasi prisidėti prie klimato kaitos mažinimo ar tiesiog yra nepaprastas gamtos mylėtojas, nustebinkite jį aplinkos nežalojančiomis dovanomis.

Valentino dienos prekyba. / princesses-fw.blogspot.com nuotr.Prekybos tinklo „Norfa“ pirkėjai jau po truputį ruošiasi Valentino dienai.

Didžiausio pirkėjų antplūdžio laukiama savaitgalį. Tarp populiariausių Valentino pirkinių – saldumynai, atvirukai, šlepetės bei pižamos. Vyrai savo mylimoms moterims dažniausiai perka parfumeriją ir kosmetiką.

vilkyciu simtameteŠimtametė vilkytiškė Bronė KAIRIENĖ pasakoja, kad gyvenimas buvo nelengvas: anksti tapusi našlaite, iš prad-ių turėjo tik medinį šaukštą ir aliumininę šakutę. Dabar senolė jaučiasi turtinga, mat išaugino penkis vaikus, turi būrį anūkų ir provaikaičių.

Žvali, šmaikštaujanti šimtametė ilgaamžiškumo recepto nepateikia, tik ne kartą pakartoja, kad nori judėti ir krutėti.

Ledrogės. / Organizatorių nuotr.Savaitgalį prieš Užgavėnes (vasario 17-19 d.) visi atvykę į "Stintapūkio" šventę Neringoje turės galimybę sužinoti daugiau apie poledinę stintų bumbinimo tradiciją bei patys tai išbandyti, praeiti „Blynų blynelių taku“, pasimėgauti kavinių, restoranų ir kt. įstaigų siūlomais gardumynais bei pamatyti dar niekur, niekam iki šiol nerodytą rekonstruotų kuršietiškų kostiumų kolekciją Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre „Agila“, kurią paruošė Lietuvos liaudies kultūros centras.

martynas rankosKas supras tėvų skausmą, kai ilgai lauktas sūnus gimsta neįgalus, o medikai ištaria vilčių nepaliekantį verdiktą: „Jis niekada nevaikščios, savo rankomis niekada negalės apsitarnauti savęs“?

Kas širdimi pajus trimečio, penkiamečio mažylio išgyvenimus, kai paklaustas, ko norėtų dovanų, jis paprašo... batukų ir naujų kojyčių? Pagaliau, kas galėtų žvelgti į akis dabar jau 19-mečiui vaikinui, kai išgirdus klausimą apie svajones, jose pasirodo ašaros?.. Daug ašarų.

Svajonių tiek daug! Jos tokios žemiškos ir kuklios: kad norėtų nors sargu dirbti, kaip nors vidurinę mokyklą baigti, būti nors kiek naudingas žmonėms...

Taip gyvena Martynas, kurio istoriją jau daug metų seka tūkstančiai Lietuvos ir Švedijos žmonių. Gyvena ir svajoja, ir turi vilčių.

Neseniai Martynui gimė dar viena viltis - pagaliau turėti bent vieną ranką. Ir vos užgimusi viltis atsimušė į negailestingą gyvenimo realybę: tos rankelės kaina - net 120 tūkstančių litų...

Jurga Šeduikytė. / Organizatorių nuotr.Daugiau nei 100 populiariausių Lietuvos atlikėjų ir daugiau nei 5 tūkstančiai jų dainų – visa tai galima rasti rugsėjo pabaigoje veikti pradėjusiame naujame muzikos portale "Myliumuzika.lt". Tai pirmasis legalus lietuviškas muzikos įrašų projektas internete.

Jo kūrėjai tikisi, kad portalas taps alternatyva pasauliniame tinkle nelegaliai platinamiems muzikos įrašams.

Nuo šiol kiekvieną mėnesį "Šilutės naujienų" interneto svetainėje "silutesnaujienos.lt" bus skelbiamos praėjusio mėnesio portalo "Myliumuzika.lt" apžvalgos bei labiausiai klausomų dainų reitingai. Dar geresnė naujiena - kas mėnesį turėsite galimybę laimėti lietuvių atlikėjo CD su autografu!

Džiordana Butkutė. / Myliumuzika.lt nuotr.Vos prasidėjus 2012 metams Lietuvos atlikėjai pradžiugino lietuviškos muzikos gerbėjus naujomis dainomis.

Daugiau nei trejus metus nekūrusi Džordana Butkutė ryžosi išleisti dainą „Tylios mintys“, kuri iš karto įsiveržė į populiariausių portalo „Myliumuzika.lt“ dainų trejetuką. Akivaizdu, kad atlikėja vis dar turi daugybę gerbėjų.

Karikatūra. / portraitsbyjessperna.com nuotr.Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje ir Nacionalinė karikatūristų asociacija „Humor Sapiens“ skelbia Lietuvos karikatūrų parodos konkursą „Už vienodą darbą – vienodas atlygis!“ Juo skatinama atkreipti dėmesį į būtinybę mažinti moterų ir vyrų nelygybę darbo rinkoje.

Stintų šventė Palangoje. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Vasario 18 dieną Palanga jau devintą kartą organizuoja tradicinę šventę „Palangos Stinta“. Jos metu miesto svečiai galės susipažinti su pajūrio krašto žvejiškomis tradicijomis, istorija bei kulinariniu paveldu.

Žvejiška šventė „Palangos Stinta 2012“ prasidės penktą kartą organizuojamomis stintų meškeriojimo varžybomis nuo jūros tilto bei tradicinėmis magaryčiomis žvejams ir svečiams. J. Basanavičiaus gatvėje visą dieną jūsų lauks šviežios, agurkais kvepiančios, iškart iškeptos ar išrūkytos, vytintos, dainuojančios, šokančios, metalinės, molinės bei gintarinės stintos, gardi žuvienė, patys tikriausi žvejai bei įvairūs žvejiški monai – koncertas „Žvejų liaudies melodijos“, inkaro kilnojimo varžybos, stintų valgymo varžytuvės ir kitos žvejiškos įdomybės.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt