Gyvenimas ir stilius

autobusasES ketina geriau apginti ir autobusais bei laivais keliaujančiųjų teises

Artėjanti vasara – kelionių metas. Tam, kad netikėti rūpesčiai nesugriautų kruopščiai planuotų atostogų, prieš keliaujant svarbu pasidomėti savo, kaip keleivių, teisėmis. Tai tampa ypač aktualu, kai sužinome, kad greitai jų turėsime daugiau – jau liepos mėnesį Europos Sąjunga balsuos dėl keleivių teisių didinimo.

Taigi, ką verta žinoti prieš keliaujant lėktuvu, autobusu, traukiniu ar laivu?

titanikasPraėjus 100 metų nuo "Titaniko" išplaukimo į tragiškai pasibaigusią pirmąją kelionę, daugiau kaip tūkstantis žmonių balandžio 8 dieną leidosi į atsiminimo turą tuo pačiu maršrutu.

Jis, kaip ir "Titaniko" kelionė, sekmadienį prasidėjo Anglijos Sauthemptono uoste.

Laivas plauks "Titaniko" maršrutu ir naktį iš balandžio 14-osios į 15-ąją bus toje vietoje, kur prieš šimtmetį nuskendo legendinis laineris.

muzikuoja naumiestiske GinteMeniškos prigimties Žemaičių Naumiesčio gimnazijos abiturientė Gintė Majutė labiausiai save  išreiškia muzikuodama ir dainuodama.

Būdama dar visai vaikas Gintė susižavėjo fortepijonu grojančia savo pussesere Kristina Baltutyte ir užsidegė dideliu noru mokytis muzikos. Mama užrašė į Muzikos mokyklos fortepijono klasę. Tam reikėjo skirti daug laiko - pamokos Šilutėje du kartus per savaitę, o kur dar namų darbai. Padedant mokytojai Danutei Zalcienei, prieš ketverius metus Gintė baigė muzikos mokyklą.

floriste sonata valaitienePuikiais floristikos darbais iki šiol šilutiškius džiuginusi salono „Kvietkelis“ šeimininkė Sonata VALAITIENĖ jau puoselėja planus auginti... savo mokinius.

Tokios mintys Sonatai kyla todėl, kad ji prieš savaitę baigė trejus su puse metų trukusius floristikos mokslus pagal šveicaro Peter Hess programą. Šios, prieš 32 metus sukurtos programos mokyklos jau yra ne tik Šveicarijoje, bet ir Italijoje, Kanadoje, Maskvoje, o pastaruoju metu - ir Kaune. Šilutiškė buvo viena iš pirmosios laidos narių. Iš viso mokyklą baigė 15 mūsų šalies floristų, nors studijas pradėjo net 42.

Vita girdvainienePavasaris pagausino ir jaunatviškiausio rajono laikraščio „Šilutės naujienos“ gerbėjų būrį socialiniame tinkle „Facebook“. Priešingai nei pavasarinis ledas, draugų ne tirpsta, o gausėja - jų daugiau nei 4 tūkstančiai!

Šia proga vieną iš gerbėjų nutarėme pamaloninti itin Pamario kraštą atspindinčia, unikalia ir žaisminga dovana - puodeliu su žuvelėmis.

Labiausiai šios dovanos norėjo Vita GIRDVAINIENĖ, tad ji mėgausis gėrimais iš naujojo puodelio.

jurga"Šilutės naujienos" skelbia šio mėnesio konkursą – atspėkite, koks bus balandžio mėnesio "Myliumuzika.lt" dainų trejetukas ir laimėkite dainininkės Jurgos Šeduikytės albumą "+37° (Goal of Science)" su atlikėjos autografu.

jurga"Šilutės naujienos" skelbia gegužės mėnesio konkursą – atspėkite, koks bus gegužės mėnesio "Myliumuzika.lt" dainų trejetukas ir laimėkite dainininkės Jurgos Šeduikytės albumą "+37° (Goal of Science)" su atlikėjos autografu.

balandzio pirmoji muziejus benetis planas 1„Tai vienas geriausių pokštų, kokie yra buvę Šilutės žiniasklaidoje ligi šiol (kas supranta, aišku). Šaunuoliai!“ - taip vienas skaitytojas įvertino penktadienio „Šilutės naujienų“ laikraštyje paskelbtą žinią, kad bus griaunamas senasis Šilutės muziejus ir jo vietoje išsikeros dar vienas prekybos gigantas.

Ši žinia tapo pagrindinė šilutiškių diskusijų tema savaitgalį. Dabar aistras raminame - muziejus stovi ir stovės, protas valdžiai dar nepasimaišė, nes „investicijų sutartis“ buvo tik balandžio pirmosios pokštas.

balandzio pirmoji muziejus benetis

DĖMESIO! Straipsnis balandžio 1-osios melagystė.

Šią savaitę paaiškėjo visuomenę šokiruosiantys Šilutės valdžios planai, puoselėjami jau ne vieną mėnesį. Miesto centre bus nugriautas istorinis muziejaus pastatas, o jo vietoje užsienio kompanija, valdanti vieną iš didžiųjų prekybos tinklų Lietuvoje, planuoja statyti didelį prekybos, verslo ir pramogų centrą. Investuotojai kol kas vengia viešumo ir planais dalijasi tik su rajono valdžia.

Dėl šios investicijos teks gerokai pakoreguoti senamiesčio veidą ir nugriauti dabartinį Šilutės muziejaus pastatą. Šią žinią „Šilutės naujienoms“ nenoriai patvirtino rajono meras Virgilijus Pozingis, teigdamas, kad naudą pajus viso rajono gyventojai.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt