Gyvenimas ir stilius

brosiura apie silute20110228 02Šilutės rajono savivaldybė, finansavusi reprezentacinių leidinių leidybą, didžiąją dalį tų leidinių buvo perdavusi Šilutės muziejui, kurio Turizmo informaciniame centre lankytojai galėjo tų leidinių nusipirkti.

Ežeras. / Stock.XCHNG nuotr.Lietuvoje priskaičiuojama beveik 6 000 ežerų ir mažų ežerėlių, tačiau tik prie nedidelės jų dalies galima poilsiauti ar gyventi. Šalies ežerų kadastro duomenimis, ežeringiausi Lietuvos rajonai – Zarasų, Molėtų, Ignalinos, Trakų, Elektrėnų ir Lazdijų, o vidurio Lietuvoje ir pamaryje ežerų reta. Ir tai dar ne visos kliūtys norintiems įsikurti prie ežero – būtina laikytis ir aplinkos apsaugos reikalavimų, turėti leidimą statybai. Visgi apie sklypą ant ežero kranto ar netoli jo svajoja ne tik eiliniai pirkėjai, bet ir žymūs žmonės.

Sklypas prie ežero – vienas geidžiamiausių nekilnojamojo turto objektų Lietuvoje. Finansų ir nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės „Newsec/Re&Solution“ ekspertų teigimu, ieškodami sklypo pirkėjai būtent jo vietą įvardija kaip patraukliausią savybę.

dviratisDažniausiai nelaimingi atsitikimai, kuriuose nukenčia dviratininkai, įvyksta dėl susidūrimo su netikėtomis kliūtimis kelyje ar praslydusių ratų.

Seesam Insurance AS Lietuvos filialo duomenys rodo, jog apie 80 proc. visų dviratininkų patiriamų nelaimių įvyksta jiems nukritus nuo dviračių būtent dėl šių priežasčių.

Tuo tarpu du trečdaliai Seesam kartu su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) apklaustų dviratininkų teigia, jog daugiausia problemų jiems kelia nekokybiški dviračių takai ar jų nebuvimas.

Bauskės turizmo informacinis centras įrengtas naujojoje restauruotoje Bauskės rotušėje. / Šilutės TIC nuotr.Turizmo informacijos centre pats vasaros sezono įkarštis. Birželio mėnesį centras sulaukė rekordinio lankytojų skaičiaus, iš viso apsilankė 515 lankytojų (pernai sulaukta 318), iš jų - 293 Lietuvos piliečiai bei 222 užsienio turistai.

Balandžio ir gegužės mėnesiais Turizmo ir informacijos centrą aplankė dvigubai mažiau lankytojų (iš viso 245, iš jų 168 iš Lietuvos) nei birželio mėnesį.

Antrąjį šių 2012 metų ketvirtį pastebėtas nežymus užklausimų mažėjimas, tiek telefonu, tiek elektroniniu paštu. Telefonu sulaukta 87 (praėjusiais metais 102) paklausimų, elektroniniu paštu – 27 (praėjusiais metais 28).

Karvės ola. / greatbaltic.eu nuotr.Lietuviai aktyviausiai dalyvauja „Didžiajame žygyje po Baltijos šalis 2012“. Žaidime, prasidėjusiame gegužės 1 d. ir kviečiančiame aplankyti įdomiausius trijų Baltijos valstybių objektus, jau užsiregistravo apie 1300 dalyvių iš visų trijų Baltijos valstybių.

Pirmajame dešimtuke karaliauja lietuviai, užimantys dvi pirmąsias, taip pat šeštąją ir dešimtąją vietas. Vienintelė dešimtuke esanti estė džiaugiasi trečiąja vieta, o likę penki „dešimtukininkai“ – latviai.

Rusnės šunų parodoje. / © silutesnaujienos.ltTalentingus gyvūnus turintys šilutiškiai sekmadienį, liepos 15 d., nuo 14 valandos galės jų gabumus pademonstruoti televizijos projekto atrankos komisijai ir galbūt gaus progą pasirodyti visai Lietuvai per TV3 televiziją.

baidaresRusniškis Domantas Laukevičius toliau iriasi tikslo link. Jaunuolis tęsia 700 km žygį baidare Talinas - Klaipėda. Publikuojame keliautojo įspūdžius, kuriais jis dalinasi "Facebook'e".

E.Skrolytė šokių projekte. / TV3 nuotr.Prasidėjus vasarai televizijos laidų vedėja Eglė Skrolytė prisimena vieną slaptą vietelę, į kurią kasmet vyksta su didžiausiu malonumu. Šilutės rajone esanti Šturmų gyvenvietė nors ir nėra plačiai žinoma turistų, ten yra kur apsistoti, paragauti ką tik sugautos šviežios žuvies ir pasėdėti ant Kuršių marių kranto.

Pas šeimininkus, kurie kaskart priima Eglę su kompanija, moteris netgi turi po dideliu medžiu pastatytą savo asmeninį suoliuką, interviu lrytas.lt prisipažįsta laidų vedėja.

lapaliu 100mete su sveciaisUžauginti vaikai, išsūpuoti anūkai ir proanūkiai, nudirbti jau visi darbai ir sulauktas 100 metų jubiliejus. Tokią sukaktį švenčianti Saugų seniūnijos Lapalių kaime gyvenanti Marija BRATĖNIENĖ pastaruoju metu priiminėja gausius sveikintojų būrius.

Trečiadienį į atokią sodybą suko ir rajono savivaldybės, Saugų seniūnijos bei „Sodros“ vadovų automobiliai, žurnalistai. Senolei linkėta ne tik sveikatos, bet ir 110-ties metų sulaukti, kuomet jau ir visos televizijos į Lapalius suvažiuosiančios...

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt