Gyvenimas ir stilius

metu bibliotekininkeŠiemet kaip niekad ilgai paslaptyje laikytas geriausios Pamario krašto bibliotekininkės vardas, kaip jau tapo įprasta, buvo ištartas baigiantis Nacionalinei bibliotekų savaitei. Tačiau į šventę bibliotekoje susirinkę svečiai sužinojo ne tik tai, kad geriausios 2011 m. Pamario bibliotekininkės titulas suteiktas Sandrai JABLONSKIENEI.

Visų antakiai šoktelėjo aukštyn, o lūpos kryptelėjo lankeliu, kai iš save trečiojo amžiaus atstove ir Pamario krašto bendruomenių išrinktąja titulavusios senjoros lūpų išgirdo, kad 2012 m., pasirodo, yra paskelbti staigaus senėjimo metais...

DonatasArtėjant tarptautiniam dainų konkursui „Eurovizija 2012“, kuris vyks Azerbaidžane, Baku, gegužės 22, 24 ir 26 dienomis, į Myliumuzika.lt klausomiausių dainų sąrašo viršūnę balandžio mėnesį įsiveržė Donato Montvydo lietuviškoji eurovizinės dainos versija – „Nenuleisk akių“.

Kovo mėnesį daina buvo pasiekusi tik 7-ąją vietą. Šią dainą sparčiai vejasi Eglės Jakštytės kūrinys „Apie tave“. Kovo mėnesį pasirodžiusi kaip naujiena 15-oje Myliumuzika.lt sąrašo vietoje, balandžio mėnesį ši daina jau įkopė į antrąją vietą.

Iš populiariausiųjų sąrašo niekaip nenori trauktis 2012-ųjų pradžioje į jį patekusios dainos: SEL „Aš žiūriu į tave pasauli“, Džordanos Butkutės „Tylios mintys“, Mino „Netobulas angelas“ ir net žiemiškoji Natalija Bunkės daina „Širdis ant balto sniego“.

jurga"Šilutės naujienos" skelbia šio mėnesio konkursą – atspėkite, koks bus gegužės mėnesio "Myliumuzika.lt" dainų trejetukas ir laimėkite dainininkės Jurgos Šeduikytės albumą "+37° (Goal of Science)" su atlikėjos autografu.

Atspėjusiems dainų trejetuką atiteks išskirtinis albumas - su dainininkės autografu!

silutes city copyMuzikos ritmu jaunieji Šilutės atlikėjai užvaldė sceną. Popso, roko, kantri ir repo stilių kokteilį suplakė repo grupės „Šilutės city“ nariai Žilvinas Jakas ir Nerijus Jocas. Pajutę renginių trūkumą, vaikinai nutarė šią nišą užpildyti ir patys suorganizavo koncertą.

laiskasŠiais laikais visuomenė neįsivaizduoja kasdienybės be moderniųjų technologijų, kurios palengvina gyvenimą, paspartina darbus.

Viena naujųjų technologijų yra elektroninis paštas, kuris pagreitina žmonių bendravimą, tačiau palaipsniui sumažina popierinių laiškų populiarumą.

Kita vertus, šiame kibernetiniame amžiuje ranka rašytas laiškas vis dar išlieka vertybe, tai gražus būdas dalytis šiluma.

Nors dabar ranka rašyti laiškai nebėra tokia populiari bendravimo priemonė kaip XX amžiuje, vis dėlto nemažai žmonių siunčia popierinius laiškus, kurie turi nenuginčijamai didesnę sentimentalią vertę negu elektroniniai laiškai ar trumposios SMS žinutės.

sveksnos 90meteSvarbių svečių iš rajono ir seniūnijos sulaukė Švėkšnoje gyvenanti Elena OŽELIENĖ. Sulaukė todėl, kad data buvo svarbi - balandžio 17-ąją močiutė šventė 90-metį.

Pas sūnų seniūnijos specialistą Bronių Oželį miestelio centre gyvenančią senolę supa gausus būrys artimųjų. Visai netoli - Švėkšnoje, Šilutėje ir Klaipėdoje įsikūrė 5 jos sūnūs ir dukra, padovanoję jai 12 vaikaičių ir 11 provaikaičių.

keramikas valciukas su zmona salneKeramiko, skulptoriaus Audriaus VALČIUKO namus supainioti su kitų sudėtinga, mat jau prie durų pasitinka molinukas. Kintų seniūnijos Suvernų kaimelyje gyvenantis tautodailininkas pastebi, kad jį supanti gamta, aplink siaučiančios stichijos nuramina, įkvepia ir sukuria harmoniją. Trūksta laiko - tai vienintelė priežastis, iki šiol neleidžianti talentingam menininkui prie kitų pomėgių pridėti dar kelis: išmokti groti ir buriuoti.

Kuo susijusi šiemetinė „Eurovizijos“ daina ir lietuviškas identitetas? Audrius paaiškina.

blusturgisPagaliau sulaukėm! Jau nuo gegužės 6 dienos senamiestį kiekvieną sekmadienio rytą budins trečiąjį gyvavimo sezoną skaičiuojantis Klaipėdos blusų turgus!

Kviečiami klaipėdiečiai ir miesto svečiai turiningai praleisti laiką bei kartu kurti šventinę nuotaiką.

Kviečiami visi – Blusų turgus šiais metais miestelėnus džiugins kaskart vis nauja programa, bus organizuojamos dekupažo pamokėlės, gatvės šachmatų turnyrai. Naujovė – meniška skelbimų lenta, kurioje kiekvienas norintis prekiauti, bet neturintis tam laiko, galės paskelbti savo žinutę.

laimingasDidžioji dalis internautų mano, kad gyvenimas yra nuostabus – tokią išvadą galima daryti suskaičiavus, kiek kartų ir kokiais savo jausmais lankytojai pasidalino internetinėje svetainėje www.kaipjautiesi.lt. Visų jausmams atviros svetainės kūrėja, emocinės paramos tarnyba „Jaunimo linija“, žada, jog svetainėje išreikšti jausmai neliks pamiršti – jie bus surašyti į lietuviškų jausmų žodyną.

Per pirmąsias tris svetainės www.kaipjautiesi.lt veikimo savaites jos lankytojai jau įrašė daugiau nei pusketvirto šimto skirtingų jausmų ar jų apibūdinimų. Iš viso jausmais pasidalinta daugiau nei 1000 kartų. Dažniausiai svetainės lankytojai rinkosi frazę „gyvenimas nuostabus“ – taip savo jausmą apibūdino kas dvyliktas jausmais pasidalinęs www.kaipjautiesi.lt lankytojas.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt