Gyvenimas ir stilius

90mete mizgeriene groja SA400134Išskirtinę šventę savo ilgaamžei kaimynei surengė Saugų seniūnijos Žemaitkiemio kaimo bendruomenės nariai - 90-ties metų sulaukusi Juzefa MIZGIRIENĖ praėjusią savaitę pagerbta vietos bendruomenės namuose.

Senolę sveikino ir savivaldybės bei seniūnijos vadovai, o ji ir tądien visus stebino žvalumu - net sveikinama nenustygo vietoje ir čia pat įsisuko į valso sūkurį.

lagaminasArtėjant atostogų sezonui, visi nekantriai planuojame savo poilsį, ieškome skrydžių ir apgyvendinimo. Tačiau nereikia pamiršti, kad įvairios smulkmenos gali sugadinti Jūsų atostogų nuotaiką. Vėluojant ar dingus bagažui, prieš akis iškyla ryškus šios problemos stereotipas – popietė karštame paplūdimyje su šiltais megztiniais.

Kaip to išvengti?

dulkysŠilutiškis krepšininkas Deividas Dulkys (24 m.), žaidžiantis Floridos universiteto „Seminoles“ komandoje, savo artimuosius ir gerbėjus nustebino malonia žinia. Vaikinas pasipiršo savo draugei, amerikietei Mccal Maynor (23 m.), rašo lrytas.lt.

Sportininkas patikina, kad jis nėra meilės emigrantas – prieš šešerius metus išvykti už Atlanto jį privertė kitos aplinkybės, o savo mylimąją lietuvis sutiko studijuodamas universitete Floridoje.

Karvė Venspilyje. / cowparade.ventspils.lv nuotr.Kaimyninėje Latvijoje ant jūros kranto įsikūrusį Ventspilį birželio 30 d. užplūs spalvingų karvių banda – Ostos promenadoje vyks garsiausia ir didžiausia pasaulyje vieša meno paroda „Karvių paradas“ („CowParade“). Pirmą kartą Lietuvoje vyks „Karvių parado“ renginys „Karvių turas“ („Cow Tour“), kuris vyks Palangoje birželio 2 d., 16 val.

„Karvių turo“ metu į Palangą bus atvežta viena garsaus Latvių menininko ištapyta karvė.

E.Emelyanovas Pamaryje pristatė savo naujausią knygą „Dviejų tūkstantmečių sandūroje“. / F.Bajoraičio viešosios bibliotekos nuotr.Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje šilutiškius į susitikimą pakvietė kraštietis, 1952 m. Šilutės pirmosios vidurinės mokyklos (dabar - Šilutės pirmoji gimnazija) abiturientas Emelyanas Emelyanovas.

Nusipelnęs Rusijos Federacijos mokslo veikėjas, Rusijos gamtos mokslų akademijos narys, geologijos ir mineralogijos profesorius, habilituotas daktaras E.Emelyanovas Pamaryje pristatė savo naujausią knygą "Dviejų tūkstantmečių sandūroje" (2012), atskleidžiančią autoriaus kelią į didįjį mokslą.

DonatasMontvydas-DonnyMontell CDJau šįvakar antrajame "Eurovizijos" pusfinalyje pasirodys Lietuvos atstovas – Donatas Montvydas su daina "Love Is Blind". Tad "Šilutės naujienų" ir portalo "Myliumuzika.lt" konkurse dovanojame ypatingą dovaną – tik ką pristatytą D.Montvydo pirmąjį solinį albumą "Donny Montell' su atlikėjo autografu!

Paskutinis skambutis Šilutėje. / © silutesnaujienos.ltDaugiau jokių kontrolinių, namų darbų, vėlavimo ar bėgimo iš pamokų, mokytojų grūmojimų - tik paskutinį kartą čirškiantis mokyklos skambutis. Paskutinės pamokos ir pertraukos, vakarai su bendraklasiais, šėlionės su klasės draugais mokyklos išleistuvėse. Darželinukai, paliekantys nerūpestingą vaikystę ir nedrąsiai žengsiantys į mokyklą.

Visa tai įdomu stebėti per fotoaparato akį, todėl "Šilutės naujienos" skelbia nuotraukų konkursą "Viso gero, mokykla!".

Dee and Kamy. / Organizatorių nuotr.Dar prieš kelis metus jaunatviškumu trykštantis hiphopo duetas buvo tituluojamas, kaip geriausias naujokų repo projektas Lietuvoje. Naujokų rūbai rodos jau išaugti! Niekada nesnaudžiantys, pastoviai dirbantys studijoje ar koncertuojantys produktyvūs muzikantai Dee & Kamy pristato naują produktą – vaizdo klipą kūriniui „Best Lines”.

yellow taxi1Visos Lietuvos didžiausio užmaršuolio titulą būtų galima prikabinti vienam vilniečiui, kuris prieš kelerius metus troleibuse pametė dvejų metukų dukrytę. Jos pasigedo tik grįžęs namo. Šilutėje tokio įvykio dar nepasitaikė, tačiau taksi vairuotojai sako, kad jiems netrūksta ne tik kasdienių, bet ir intriguojančių, o kartais šokiruojančių radinių, tokių kaip... panaudotas tamponas!

Linksmai provokuodami jie klausia, kas žino daugiau - žurnalistai ar taksi vairuotojai?

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt