Gyvenimas ir stilius

Veneros tranzitas. / "Australian Space Alliance" nuotr.Ankstų birželio 6-tosios rytą įvyks unikalus reiškinys - Veneros tranzitas - Venera praskries priešais Saulės diską. Veneros pozicija tarp Žemės ir Saulės vadinama "Veneros tranzitu". Tai antrasis ir paskutinis Veneros tranzitas per Saulę šį šimtmetį. Kitas pasikartos tik po 105 metų - 2117 m. gruodžio 11 d. ir 2125 m.

Miesto sodas. / Zitos Stankevičienės nuotr.Nors Lietuva, palyginti su kitomis Europos valstybėmis, yra nedidelė šalis, kiek daug joje galima pamatyti ir aplankyti. Šalies regionai išsiskiria ne tik savita urbanistika, architektūriniais pastatais, bet ir istorija, tarmėmis, tradicijomis.

Todėl atostogauti verta ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje, kur daug gražių ir įdomių vietų.

D.Dulkys svečiuojasi "Zip FM" studijoje. / Kadras iš Youtube.com"Zip Fm" laidos "Radistai" vedėjai tęsia krepšinio temą. Šį kartą tiesioginiame eteryje vedėjas Jonas Nainys kamantinėjo iš JAV sugrįžusį Lietuvos rinktinės kandidatą Deividą Dulkį, kuris laidoje lankėsi su sese Kamile.

Iš Šilutės kilęs gynėjas pasakojo apie pasiryžimą siekti svajonės, pirmuosius žingsnius NCAA lygoje ir norą atstovauti nacionalinei mūsų šalies komandai.

90mete mizgeriene groja SA400134Išskirtinę šventę savo ilgaamžei kaimynei surengė Saugų seniūnijos Žemaitkiemio kaimo bendruomenės nariai - 90-ties metų sulaukusi Juzefa MIZGIRIENĖ praėjusią savaitę pagerbta vietos bendruomenės namuose.

Senolę sveikino ir savivaldybės bei seniūnijos vadovai, o ji ir tądien visus stebino žvalumu - net sveikinama nenustygo vietoje ir čia pat įsisuko į valso sūkurį.

lagaminasArtėjant atostogų sezonui, visi nekantriai planuojame savo poilsį, ieškome skrydžių ir apgyvendinimo. Tačiau nereikia pamiršti, kad įvairios smulkmenos gali sugadinti Jūsų atostogų nuotaiką. Vėluojant ar dingus bagažui, prieš akis iškyla ryškus šios problemos stereotipas – popietė karštame paplūdimyje su šiltais megztiniais.

Kaip to išvengti?

dulkysŠilutiškis krepšininkas Deividas Dulkys (24 m.), žaidžiantis Floridos universiteto „Seminoles“ komandoje, savo artimuosius ir gerbėjus nustebino malonia žinia. Vaikinas pasipiršo savo draugei, amerikietei Mccal Maynor (23 m.), rašo lrytas.lt.

Sportininkas patikina, kad jis nėra meilės emigrantas – prieš šešerius metus išvykti už Atlanto jį privertė kitos aplinkybės, o savo mylimąją lietuvis sutiko studijuodamas universitete Floridoje.

Karvė Venspilyje. / cowparade.ventspils.lv nuotr.Kaimyninėje Latvijoje ant jūros kranto įsikūrusį Ventspilį birželio 30 d. užplūs spalvingų karvių banda – Ostos promenadoje vyks garsiausia ir didžiausia pasaulyje vieša meno paroda „Karvių paradas“ („CowParade“). Pirmą kartą Lietuvoje vyks „Karvių parado“ renginys „Karvių turas“ („Cow Tour“), kuris vyks Palangoje birželio 2 d., 16 val.

„Karvių turo“ metu į Palangą bus atvežta viena garsaus Latvių menininko ištapyta karvė.

E.Emelyanovas Pamaryje pristatė savo naujausią knygą „Dviejų tūkstantmečių sandūroje“. / F.Bajoraičio viešosios bibliotekos nuotr.Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje šilutiškius į susitikimą pakvietė kraštietis, 1952 m. Šilutės pirmosios vidurinės mokyklos (dabar - Šilutės pirmoji gimnazija) abiturientas Emelyanas Emelyanovas.

Nusipelnęs Rusijos Federacijos mokslo veikėjas, Rusijos gamtos mokslų akademijos narys, geologijos ir mineralogijos profesorius, habilituotas daktaras E.Emelyanovas Pamaryje pristatė savo naujausią knygą "Dviejų tūkstantmečių sandūroje" (2012), atskleidžiančią autoriaus kelią į didįjį mokslą.

DonatasMontvydas-DonnyMontell CDJau šįvakar antrajame "Eurovizijos" pusfinalyje pasirodys Lietuvos atstovas – Donatas Montvydas su daina "Love Is Blind". Tad "Šilutės naujienų" ir portalo "Myliumuzika.lt" konkurse dovanojame ypatingą dovaną – tik ką pristatytą D.Montvydo pirmąjį solinį albumą "Donny Montell' su atlikėjo autografu!

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt