Gyvenimas ir stilius

muzikuoja naumiestiske GinteMeniškos prigimties Žemaičių Naumiesčio gimnazijos abiturientė Gintė Majutė labiausiai save  išreiškia muzikuodama ir dainuodama.

Būdama dar visai vaikas Gintė susižavėjo fortepijonu grojančia savo pussesere Kristina Baltutyte ir užsidegė dideliu noru mokytis muzikos. Mama užrašė į Muzikos mokyklos fortepijono klasę. Tam reikėjo skirti daug laiko - pamokos Šilutėje du kartus per savaitę, o kur dar namų darbai. Padedant mokytojai Danutei Zalcienei, prieš ketverius metus Gintė baigė muzikos mokyklą.

floriste sonata valaitienePuikiais floristikos darbais iki šiol šilutiškius džiuginusi salono „Kvietkelis“ šeimininkė Sonata VALAITIENĖ jau puoselėja planus auginti... savo mokinius.

Tokios mintys Sonatai kyla todėl, kad ji prieš savaitę baigė trejus su puse metų trukusius floristikos mokslus pagal šveicaro Peter Hess programą. Šios, prieš 32 metus sukurtos programos mokyklos jau yra ne tik Šveicarijoje, bet ir Italijoje, Kanadoje, Maskvoje, o pastaruoju metu - ir Kaune. Šilutiškė buvo viena iš pirmosios laidos narių. Iš viso mokyklą baigė 15 mūsų šalies floristų, nors studijas pradėjo net 42.

Vita girdvainienePavasaris pagausino ir jaunatviškiausio rajono laikraščio „Šilutės naujienos“ gerbėjų būrį socialiniame tinkle „Facebook“. Priešingai nei pavasarinis ledas, draugų ne tirpsta, o gausėja - jų daugiau nei 4 tūkstančiai!

Šia proga vieną iš gerbėjų nutarėme pamaloninti itin Pamario kraštą atspindinčia, unikalia ir žaisminga dovana - puodeliu su žuvelėmis.

Labiausiai šios dovanos norėjo Vita GIRDVAINIENĖ, tad ji mėgausis gėrimais iš naujojo puodelio.

jurga"Šilutės naujienos" skelbia šio mėnesio konkursą – atspėkite, koks bus balandžio mėnesio "Myliumuzika.lt" dainų trejetukas ir laimėkite dainininkės Jurgos Šeduikytės albumą "+37° (Goal of Science)" su atlikėjos autografu.

jurga"Šilutės naujienos" skelbia gegužės mėnesio konkursą – atspėkite, koks bus gegužės mėnesio "Myliumuzika.lt" dainų trejetukas ir laimėkite dainininkės Jurgos Šeduikytės albumą "+37° (Goal of Science)" su atlikėjos autografu.

balandzio pirmoji muziejus benetis planas 1„Tai vienas geriausių pokštų, kokie yra buvę Šilutės žiniasklaidoje ligi šiol (kas supranta, aišku). Šaunuoliai!“ - taip vienas skaitytojas įvertino penktadienio „Šilutės naujienų“ laikraštyje paskelbtą žinią, kad bus griaunamas senasis Šilutės muziejus ir jo vietoje išsikeros dar vienas prekybos gigantas.

Ši žinia tapo pagrindinė šilutiškių diskusijų tema savaitgalį. Dabar aistras raminame - muziejus stovi ir stovės, protas valdžiai dar nepasimaišė, nes „investicijų sutartis“ buvo tik balandžio pirmosios pokštas.

balandzio pirmoji muziejus benetis

DĖMESIO! Straipsnis balandžio 1-osios melagystė.

Šią savaitę paaiškėjo visuomenę šokiruosiantys Šilutės valdžios planai, puoselėjami jau ne vieną mėnesį. Miesto centre bus nugriautas istorinis muziejaus pastatas, o jo vietoje užsienio kompanija, valdanti vieną iš didžiųjų prekybos tinklų Lietuvoje, planuoja statyti didelį prekybos, verslo ir pramogų centrą. Investuotojai kol kas vengia viešumo ir planais dalijasi tik su rajono valdžia.

Dėl šios investicijos teks gerokai pakoreguoti senamiesčio veidą ir nugriauti dabartinį Šilutės muziejaus pastatą. Šią žinią „Šilutės naujienoms“ nenoriai patvirtino rajono meras Virgilijus Pozingis, teigdamas, kad naudą pajus viso rajono gyventojai.

Valandai išjunkite šviesas. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Nuo Niujorko Taims Skvero iki Sidnėjaus Operos Rūmų, nuo Brunėjaus iki Lietuvos - šių metų kovo 31 dieną 20.30 val. vietos laiku daugiau nei milijardas žmonių visame pasaulyje vienai valandai išjungs šviesas, taip leisdami planetai 60 minučių atsikvėpti.

Martin Lu sukūrė SEL dainis "Aš žiūriu į tave, pasauli" dainos remiksą. / Youtube.com nuotr.Jau trečiąjį šių metų mėnesį "Myliumuzika.lt" sąrašo viršuje nepajudinamai laikosi grupės SEL daina „Aš žiūriu į tave, pasauli“, sukurta praeitų metų pabaigoje.

Tą atspėjo ir "Šilutės naujienų" bei portalo "Myliumuzika.lt" konkurso nugalėtojas Tomas RIMŠEVIČIUS.

Jis taip pat tiksliai įvardijo visą "Myliumuzika.lt" kovo mėnesio trejetuką!

Vaikinas laimėjo Andriaus Mamontovo CD "Elektroninis dievas".

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt