Gyvenimas ir stilius

Karvės ola. / greatbaltic.eu nuotr.Lietuviai aktyviausiai dalyvauja „Didžiajame žygyje po Baltijos šalis 2012“. Žaidime, prasidėjusiame gegužės 1 d. ir kviečiančiame aplankyti įdomiausius trijų Baltijos valstybių objektus, jau užsiregistravo apie 1300 dalyvių iš visų trijų Baltijos valstybių.

Pirmajame dešimtuke karaliauja lietuviai, užimantys dvi pirmąsias, taip pat šeštąją ir dešimtąją vietas. Vienintelė dešimtuke esanti estė džiaugiasi trečiąja vieta, o likę penki „dešimtukininkai“ – latviai.

Rusnės šunų parodoje. / © silutesnaujienos.ltTalentingus gyvūnus turintys šilutiškiai sekmadienį, liepos 15 d., nuo 14 valandos galės jų gabumus pademonstruoti televizijos projekto atrankos komisijai ir galbūt gaus progą pasirodyti visai Lietuvai per TV3 televiziją.

baidaresRusniškis Domantas Laukevičius toliau iriasi tikslo link. Jaunuolis tęsia 700 km žygį baidare Talinas - Klaipėda. Publikuojame keliautojo įspūdžius, kuriais jis dalinasi "Facebook'e".

E.Skrolytė šokių projekte. / TV3 nuotr.Prasidėjus vasarai televizijos laidų vedėja Eglė Skrolytė prisimena vieną slaptą vietelę, į kurią kasmet vyksta su didžiausiu malonumu. Šilutės rajone esanti Šturmų gyvenvietė nors ir nėra plačiai žinoma turistų, ten yra kur apsistoti, paragauti ką tik sugautos šviežios žuvies ir pasėdėti ant Kuršių marių kranto.

Pas šeimininkus, kurie kaskart priima Eglę su kompanija, moteris netgi turi po dideliu medžiu pastatytą savo asmeninį suoliuką, interviu lrytas.lt prisipažįsta laidų vedėja.

lapaliu 100mete su sveciaisUžauginti vaikai, išsūpuoti anūkai ir proanūkiai, nudirbti jau visi darbai ir sulauktas 100 metų jubiliejus. Tokią sukaktį švenčianti Saugų seniūnijos Lapalių kaime gyvenanti Marija BRATĖNIENĖ pastaruoju metu priiminėja gausius sveikintojų būrius.

Trečiadienį į atokią sodybą suko ir rajono savivaldybės, Saugų seniūnijos bei „Sodros“ vadovų automobiliai, žurnalistai. Senolei linkėta ne tik sveikatos, bet ir 110-ties metų sulaukti, kuomet jau ir visos televizijos į Lapalius suvažiuosiančios...

D.Laukevičius vakare. Trečioji diena. / Asmeninio archyvo nuotr.Rusniškis Domantas Laukevičius tęsia 700 km žygį baidare Talinas - Klaipėda. Publikuojame keliautojo dienoraštį - įspūdžius, kurias jis dalinasi "Facebook'e".

Būtina susipažinti, kokie reikalavimai taikomi su augintiniu keliaujant lėktuvais, traukiniais, keltais ir automobiliu. /  Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Vasara – atostogų metas. Dažnam keliautojui, auginančiam naminį gyvūnėlį,  norisi per atostogas pasiimti ir augintinį. Tokiais atvejais dažnai trūksta informacijos, ko reikia, kad gyvūnas galėtų saugiai keliauti drauge.

rusniskis Domantas 1Nesvarbu, kad ir tektų misti smėliu, žalia žuvimi ar sūriu jūros vandeniu, rusniškis Domantas LAUKEVIČIUS pasiryžęs įgyvendinti beprotišką gyvenimo iššūkį - vienas baidare įveikti 700 kilometrų atstumą Baltijos jūra nuo Talino iki Klaipėdos.

Taip 22-ejų vaikinas sumanė originaliai sujungti trijų Baltijos šalių pakrantės miestus projektu „Mūsų Baltijos krantas“.

Šiuo metu D.Laukevičius ketvirtą dieną iriasi tikslo link, bandydamas susidraugauti su vėjo ir vandens stichijomis. Vienas baidarėje su irklu, mobiliuoju telefonu, racija ir muzikos grotuvu. Klaipėdą irkluotojas planuoja pasiekti per dvi savaites.

R.Ubartas. / Asmeninio archyvo nuotr.Disko metikui Romui Ubartui ir visiems Lietuvos olimpiečiams ši vasara – jubiliejinė. Prieš dvidešimt metų Barselonos vasaros olimpinėse žaidynėse lietuvio mestas diskas nuskriejo toliausiai (65,12 m.), sporto istorijoje aukso raidėmis įrašydamas R.Ubarto ir Lietuvos vardą.

Pirmą kartą po nepriklausomybės atkūrimo viso pasaulio akivaizdoje Barselonos stadione ant Matjuic kalvos R.Ubarto ir mūsų šalies garbei pakilo trispalvė ir nuskambėjo tautinė giesmė.