Gyvenimas ir stilius

Mindaugas Mišeikis dalyvauja "Lietuvos talentuose 2011". / Youtube.com nuotr. Šį sekmadienį per TV3 televiziją rodomame konkurse "Lietuvos talentai 2011" pasirodys ir su kitais dalyviais varžysis Mindaugas Mišeikis iš Mingės kaimo. Pirmajame ture jis gavo tris komisijos palaikymo balsus ir pateko į pusfinalį.

Šilutės eglė. / Sigito Grinčinaičio (silutesnaujienos.lt) nuotr.Didžiuosiuose Lietuvos miestuose jau spindi Kalėdų eglės. Portalas DELFI tęsia tradiciją ir jau šeštąkart savo skaitytojus kviečia išrinkti gražiausią Kalėdų medį.

Šįmet kviečiama rinktis iš 20 didžiausių Lietuvos miestų žaliaskarių. Tarp visų miestų - ir Šilutės eglė, kurią nufotografavo "Šilutės naujienų" fotografas.

 „Gerai Gerai & Miss Sheep”. / V.Bali nuotr.Sniego – nė kvapo. Tačiau tai visai netrukdo švęsti Kalėdas anksčiau ir taip nuotaikingai, lyg už lango siaustų pūgos. Tokios pozicijos laikosi ką tik savo metų koncertą surengę „Gerai Gerai & Miss Sheep”. Reklaminį garso takelį jaunimo mėgstamam prekės ženklui PILDYK sukūręs duetas prisėdo studijoje ir tiesiog jį pavertė linkma, jaukia kalėdine daina.

“Žiūrėjom į šį darbą tikrai nuoširdžiai, tad mintis, jog reikėtų 40 sekundžių gabalėlį paversti pilnaverte daina, atėjo labai natūraliai“, - sako „Gerai Gerai & Miss Sheep”.

Šilutės eglė. / Sigito Grinčinaičio (silutesnaujienos.lt) nuotr.Ar laukiate didžiųjų žiemos švenčių? Siūlome pasidalinti savo laukimo nuotaika su visais!

"Šilutės naujienos" skelbia kalėdinį fotografijų konkursą.

kaledu puokstes valaitieneArtėjant didžiosioms metų šventėms kiekviena šeimininkė pradeda sukti galvą, kaip išradingiau papuošti namus, padabinti dovanėles artimiesiems. Tiems, kas pristinga originalių idėjų, į pagalbą ateina gėlių salono „Kvietkelis“ šeimininkė Sonata VALAITIENĖ.

Jau antri metai floristė kviečia į trumpalaikius kursus, kurių metu supažindins su pagrindiniais namų, kalėdinių dovanų, žvakių ir puokščių dekoravimo akcentais, papasakos apie šios srities tradicijas ir naujoves.

turizmo informacijos centras nuotr ticPenktadienį Šilutės turizmo informacijos centras į susitikimą sukvietė turizmo paslaugas plėtojančius rajono verslininkus, gidus ir šiaip turizmo plėtra besidominčius šilutiškius.

Apžvelgti besibaigiantys metai, aptartos šios srities problemos, pasidalinta ateinančių metų planais kaip į rajoną galėtume pritraukti dar daugiau turistų.

SG109713Vakar vakare ant tilto krašto pastebėtas sėdintis nykštukas. Jis, kaip ir iliuminuotas geltonasis Šilutės simbolis, yra "Šilutės butų ūkio" kalėdinė dovana miestui. Tiltas bus įžiebtas šiandien, kartu su centrine egle. 350 metrų lemputėmis apraizgytas statinys nušvinta jau antrą kartą.

Šviesos origami skulptūra. / Organizatorių nuotr.Kalėdiniu laikotarpiu Palangos J. Basanavičiaus gatvė pasipuoš kurorte dar neregėtomis dekoracijomis – pramogautojų pamėgtoje alėjoje išsirikiuos septynios metalinės origami principu sukurtos jūrinės tematikos skulptūros, kurios naktį švies skirtingomis spalvomis.

Idėjos autorius bei įgyvendintojas menininkas Andrius Petkus jau dėlioja paskutiniuosius taškus.

Dailyraščio konkursas. / Stock.XCHNG nuotr.Jau nuo šiandien, gruodžio 1 d., Lietuvos gyventojai kviečiami rankų miklumą bandyti nacionaliniame Vinco Kudirkos Dailyraščio konkurse „Rašom! 2012“.

Antrus metus iš eilės organizuojamo renginio metu bus išrinkti dailiausios bei originaliausios rašysenos Lietuvos gyventojai.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt