Gyvenimas ir stilius

Dee and Kamy. / Organizatorių nuotr.Dar prieš kelis metus jaunatviškumu trykštantis hiphopo duetas buvo tituluojamas, kaip geriausias naujokų repo projektas Lietuvoje. Naujokų rūbai rodos jau išaugti! Niekada nesnaudžiantys, pastoviai dirbantys studijoje ar koncertuojantys produktyvūs muzikantai Dee & Kamy pristato naują produktą – vaizdo klipą kūriniui „Best Lines”.

yellow taxi1Visos Lietuvos didžiausio užmaršuolio titulą būtų galima prikabinti vienam vilniečiui, kuris prieš kelerius metus troleibuse pametė dvejų metukų dukrytę. Jos pasigedo tik grįžęs namo. Šilutėje tokio įvykio dar nepasitaikė, tačiau taksi vairuotojai sako, kad jiems netrūksta ne tik kasdienių, bet ir intriguojančių, o kartais šokiruojančių radinių, tokių kaip... panaudotas tamponas!

Linksmai provokuodami jie klausia, kas žino daugiau - žurnalistai ar taksi vairuotojai?

daugiavaike motina su prezidenteJau penktąją mūsų rajono daugiavaikę motiną, išauginusią ir dorais žmonėmis išauklėjusią 7 ar daugiau vaikų, šalies Prezidentai apdovanoja ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliais.

Šiemet Motinos dienos proga toks apdovanojimas įteiktas pirmajai Gardamo seniūnijos atstovei - Juškaičių kaime gyvenančiai Bronei DAMBRAUSKIENEI.

Į sostinę vaikų palydėta motina liko sužavėta priėmimu Prezidentūroje ir Prezidentės pagarba ir vis kartojo: „Nesitikėjau gyvenimo pabaigoje tokio dėmesio ir pagarbos sulaukti“.

O trečiadienį į Juškaičius suko seniūnijos ir rajono vadovų automobiliai - ir jie sveikino rajoną garsinančią Motiną, kurios vienos šeimoje jau yra daugiau nei 100 žmonių.

buhalteriu dienaKasmet antrąjį gegužės penktadienį švenčiama Buhalterių diena, skirta pagerbti žmones, pasirinkusius nelengvą, bet garbingą ir atsakingą buhalterio profesiją.

Mieli buhalteriai, mūsų finansų žinovai, atitrūkite nuo nesibaigiančių darbų ir švęskite savo šventę!

Pirmasis gegužės sekmadienis - Motinos diena. / stock.xchng nuotr. Kokius žodžius pasakyti mamai Motinos dienos proga? „Google“ paieškos sistema išmeta per 35 tūkst. rezultatų. „Šilutės naujienų“ pašnekovams tokia užklausa visai nereikalinga.

Galvodami apie savo mamas lopšelių-darželių „Ąžuoliukas“ ir „Gintarėlis“ mažieji čiauškėjo, linkėjo, pasakojo iš savos patirties ir nutilę nuoširdžiai prisipažino, jog net neranda tokių žodžių, kuriais galėtų savo meilės dydį apibūdinti.

Poetiškai apie savo mamas kalbėjo Šilutės pradinės mokyklos vaikai, o vyresnieji, prisiminę vaikystę, neslėpė, kokias išdaigas buvo iškrėtę.

Vienas iš lankytinų objektų - Šilutės rajone - Ventės rago švyturys. / greatbaltic.eu nuotr.Įspūdingoms vasaros atostogoms ir kelionėms su šeima – ne Turkijos ar Ispanijos kurortai, o įdomiausi maršrutai po Lietuvos, Latvijos ir Estijos vietoves. Gegužę startuoja „Didysis žygis po Baltijos šalis” 2012 – kelionių projektas, kviečiantis aplankyti gražiausius istorinius, architektūrinius, gamtos objektus, muziejus trijose Baltijos šalyse.

Visi 30 rekomenduojamų objektų šiais metais – „Patraukliausios Europos turizmo vietovės“ (EDEN) apdovanojimų laimėtojai bei kandidatai, kuriuos spaudos konferencijos metu Neries regioniniame parke pristatė Lietuvos Valstybinio turizmo departamento vadovė Raimonda Balnienė, Estijos ambasadorius Lietuvoje Tiit Naber, Latvijos investicijų ir plėtros agentūros atstovė Jelena Markūne bei parko vadovė Audronė Žičkutė.

metu bibliotekininkeŠiemet kaip niekad ilgai paslaptyje laikytas geriausios Pamario krašto bibliotekininkės vardas, kaip jau tapo įprasta, buvo ištartas baigiantis Nacionalinei bibliotekų savaitei. Tačiau į šventę bibliotekoje susirinkę svečiai sužinojo ne tik tai, kad geriausios 2011 m. Pamario bibliotekininkės titulas suteiktas Sandrai JABLONSKIENEI.

Visų antakiai šoktelėjo aukštyn, o lūpos kryptelėjo lankeliu, kai iš save trečiojo amžiaus atstove ir Pamario krašto bendruomenių išrinktąja titulavusios senjoros lūpų išgirdo, kad 2012 m., pasirodo, yra paskelbti staigaus senėjimo metais...

DonatasArtėjant tarptautiniam dainų konkursui „Eurovizija 2012“, kuris vyks Azerbaidžane, Baku, gegužės 22, 24 ir 26 dienomis, į Myliumuzika.lt klausomiausių dainų sąrašo viršūnę balandžio mėnesį įsiveržė Donato Montvydo lietuviškoji eurovizinės dainos versija – „Nenuleisk akių“.

Kovo mėnesį daina buvo pasiekusi tik 7-ąją vietą. Šią dainą sparčiai vejasi Eglės Jakštytės kūrinys „Apie tave“. Kovo mėnesį pasirodžiusi kaip naujiena 15-oje Myliumuzika.lt sąrašo vietoje, balandžio mėnesį ši daina jau įkopė į antrąją vietą.

Iš populiariausiųjų sąrašo niekaip nenori trauktis 2012-ųjų pradžioje į jį patekusios dainos: SEL „Aš žiūriu į tave pasauli“, Džordanos Butkutės „Tylios mintys“, Mino „Netobulas angelas“ ir net žiemiškoji Natalija Bunkės daina „Širdis ant balto sniego“.

jurga"Šilutės naujienos" skelbia šio mėnesio konkursą – atspėkite, koks bus gegužės mėnesio "Myliumuzika.lt" dainų trejetukas ir laimėkite dainininkės Jurgos Šeduikytės albumą "+37° (Goal of Science)" su atlikėjos autografu.

Atspėjusiems dainų trejetuką atiteks išskirtinis albumas - su dainininkės autografu!