Gyvenimas ir stilius

E.Jezepčikaitė pakliuvo ant turkiškojo "Vogue" žurnalo viršelio. / Asmeninio archyvo nuotr.Pasirinkimas: trim mėnesiams į Prancūziją, dviem mėnesiams į Niujorką ar mėnesiui į Angliją? 17-metė manekenė Eglė JEZEPČIKAITĖ prisipažino, kad labiausiai norėjo pasilikti... Juknaičiuose. Mergina sako, kad mažame kaimelyje, kur gyvena jos seneliai ir brolis, ji pailsi geriausiai, jaučiasi gražesnė ir iš laimės vasarą paauga kelis centimetrus.

Vos pradėjusi modelio karjerą Eglė patraukė užsienio mados žinovų dėmesį ir netrukus papuošė mados pasaulio Biblija laikomo žurnalo „Vogue“ turkiškosios versijos viršelį. „Šilutės naujienų“ pokalbis su Egle - apie grožio formules.

airija 017Neseniai Airijoje viešėjęs šilutiškis televizijos laidų ir renginių vedėjas Marijus BUDRAITIS iš svečios šalies grįžo kupinas įspūdžių ir sužavėtas lietuvaičių sėkmės istorijų.

„Kai žmonės skaitys šį straipsnį, ko gero, juos ims pavydas - tie lietuviai, su kuriais teko bendrauti, Airijoje gyvena išties neblogai ir yra rimtai įsikabinę į gyvenimą šioje šalyje“, - sakė M.Budraitis.

 IMG 4873Kovo 21-oji yra Tarptautinė miego diena, minima daugelyje Europos šalių. Lietuviškų čiužinių gamintoja nusprendė šią dieną pažymėti kitaip: kviečia gyventojus užsukti į čiužinių parduotuves ir iki valiai pasnausti ant ekspozicijose esančių čiužinių.

eifelisŠilutės meno mokyklos Dailės skyriaus mokytojas Andrius Sirtautas sukūrė fotomontažą, kuriame pavaizduota, kaip pagal natūralų mastelį Šilutėje atrodytų Egipto garsenybė Cheopso piramidė ir Paryžiaus pasididžiavimas Eifelio bokštas.

bundorfas kolekcija buteliukaiParoda, skirta tik moteriškai auditorijai. Tokių Šilutėje reta, bet kaip tik tokia paroda kovo 8 dieną atidaryta Šilutės muziejuje.

Parodos „Kvapų ir muzikos pasaulis“ iniciatorės - muziejininkės parodyti dailiosios lyties atstovėms dar daugiau grožio prikalbino žinomą šilutiškį kolekcininką Henriką BUNDORFĄ.

Jis iš įvairiausių bene pusės tūkstančio kvepalų buteliukų kolekcijos atrinko apie 130 įdomiausių eksponatų, o jų pristatymą papuošė žymios dainininkės Mirei Matje dainos iš H.Bundorfo plokštelių kolekcijos. Prancūziška muzika itin derėjo prie išskirtinio grožio kvepalų buteliukų - juk kas, jei ne Paryžius diktavo ir tebediktuoja madas, tarp jų - ir kvepalų?..

Simboliška, jog ir pačiam kolekcininkui kovo 8-oji - įsimintina diena, mat tai jo gimtadienio išvakarės. Tad parodos atidarymo metu moteris su švente sveikinęs p.Henrikas ir pats sulaukė gausių sveikinimų 80-mečio jubiliejaus proga.

Paroda veiks iki kovo 26 dienos.

90mete beniulieneGimtadienis - kovo 11-ąją - Lietuvos valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Pastaruosius du dešimtmečius kartu su nepriklausoma Lietuva jį švenčia šilutiškė Konstancija BENIULIENĖ. Šiemet senolės šventė ypatinga - 90-mečio!

Ateidama į šį pasaulį p.Konstancija atsinešė ir vardą, tad savaitgalį jos namuose buvo triguba šventė: jubiliejus, vardadienis ir Lietuvos gimtadienis.

SOCDEMU GELES 1Jau dešimtą kartą Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus nariai kovo 8 dieną pakvietė moteris į „Gilijos“ kavinę pasidžiaugti atėjusiu pavasariu ir, žinoma, paminėti Tarptautinę moters dieną.

virgina pankauskieneKovo 8-osios proga „Šilutės naujienos“ ieškojo veiklios ir iniciatyvios moters, asmenybės, galinčios pasigirti ne vien karjeros pasiekimais.

„Man patinka būti moterimi. Be to, moteriškumo tikrai nereikia gėdytis“, - tikina antrai kadencijai Šilutės r. apylinkės teismo pirmininkės pareigoms eiti paskirta teisėja Virgina PANKAUSKIENĖ.

Per praėjusius metus 30 baudžiamųjų, apie 350 civilinių ir apie 50 administracinių bylų išnagrinėjusi teisėja išties švyti moteriškumu ir tik dar kartą patvirtina posakį, kad teisėjų bijoti neverta. Jei tik, žinoma, nesate kuo nors prasikaltęs, o jūsų kaltė yra įrodoma nepaneigiamais faktais.

IMG 3836Tylus rytas Petrelių kaime, Saugų seniūnijoje. Iš tautodailininko Rimanto PILIBAVIČIAUS ir jo žmonos Astos namų kiemo į keliuką išbėga kudlotas šuo Vajus, vardą gavęs nuo žodžio „vėjas“.

Paskui jį ateina ir sodybos šeimininkas, tautodailininkas R.Pilibavičius. Sukame į namuose įrengtas kūrybines dirbtuves ir susėdę prie Rimanto rankomis ornamentuoto virtuvės stalo, šnekame apie tai, už ką tautodailininkas taip vertinamas, - apie tapybą ant senų Pamario trobų lentų.