Gyvenimas ir stilius

jurga"Šilutės naujienos" skelbia gegužės mėnesio konkursą – atspėkite, koks bus gegužės mėnesio "Myliumuzika.lt" dainų trejetukas ir laimėkite dainininkės Jurgos Šeduikytės albumą "+37° (Goal of Science)" su atlikėjos autografu.

balandzio pirmoji muziejus benetis planas 1„Tai vienas geriausių pokštų, kokie yra buvę Šilutės žiniasklaidoje ligi šiol (kas supranta, aišku). Šaunuoliai!“ - taip vienas skaitytojas įvertino penktadienio „Šilutės naujienų“ laikraštyje paskelbtą žinią, kad bus griaunamas senasis Šilutės muziejus ir jo vietoje išsikeros dar vienas prekybos gigantas.

Ši žinia tapo pagrindinė šilutiškių diskusijų tema savaitgalį. Dabar aistras raminame - muziejus stovi ir stovės, protas valdžiai dar nepasimaišė, nes „investicijų sutartis“ buvo tik balandžio pirmosios pokštas.

balandzio pirmoji muziejus benetis

DĖMESIO! Straipsnis balandžio 1-osios melagystė.

Šią savaitę paaiškėjo visuomenę šokiruosiantys Šilutės valdžios planai, puoselėjami jau ne vieną mėnesį. Miesto centre bus nugriautas istorinis muziejaus pastatas, o jo vietoje užsienio kompanija, valdanti vieną iš didžiųjų prekybos tinklų Lietuvoje, planuoja statyti didelį prekybos, verslo ir pramogų centrą. Investuotojai kol kas vengia viešumo ir planais dalijasi tik su rajono valdžia.

Dėl šios investicijos teks gerokai pakoreguoti senamiesčio veidą ir nugriauti dabartinį Šilutės muziejaus pastatą. Šią žinią „Šilutės naujienoms“ nenoriai patvirtino rajono meras Virgilijus Pozingis, teigdamas, kad naudą pajus viso rajono gyventojai.

Valandai išjunkite šviesas. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Nuo Niujorko Taims Skvero iki Sidnėjaus Operos Rūmų, nuo Brunėjaus iki Lietuvos - šių metų kovo 31 dieną 20.30 val. vietos laiku daugiau nei milijardas žmonių visame pasaulyje vienai valandai išjungs šviesas, taip leisdami planetai 60 minučių atsikvėpti.

Martin Lu sukūrė SEL dainis "Aš žiūriu į tave, pasauli" dainos remiksą. / Youtube.com nuotr.Jau trečiąjį šių metų mėnesį "Myliumuzika.lt" sąrašo viršuje nepajudinamai laikosi grupės SEL daina „Aš žiūriu į tave, pasauli“, sukurta praeitų metų pabaigoje.

Tą atspėjo ir "Šilutės naujienų" bei portalo "Myliumuzika.lt" konkurso nugalėtojas Tomas RIMŠEVIČIUS.

Jis taip pat tiksliai įvardijo visą "Myliumuzika.lt" kovo mėnesio trejetuką!

Vaikinas laimėjo Andriaus Mamontovo CD "Elektroninis dievas".

2010 m. beveik 70 „Kritinės masės” dalyvių Šilutėje atidarė dviratininkų sezoną ir siekė atkreipti miesto vadovų dėmesį į jų problemas. / © silutesnaujienos.ltAtidaromas "Kritinės masės" sezonas! Šiandien, kovo 30 d., penktadienį, 18 val. visi dviračių mėgėjai tradiciškai renkasi Šilutės senojo turgaus aikštėje. Iš ten pajudės "Kritinės masės" dviratininkų kolona.

julijaRestoranų tinklas „McDonald‘s“ dviem vaikams iš Lietuvos šiemet padės išvykti į UEFA EURO 2012™. Liepos mėnesį Kijeve vyksiančiame Europos futbolo čempionate jaunieji futbolo aistruoliai ne tik žiūrės nepamirštamas profesionalų rungtynes, bet ir stebint milijonams žiūrovų už rankos į stadioną išves savo futbolo dievaičius. Programą „Player Escort“ „McDonald‘s“ Lietuvoje įgyvendina jau trečią kartą.

Jaunieji futbolo sirgaliai iš Lietuvos į pasaulinio lygio futbolo rungtynes drauge su „McDonald‘s“ keliauja jau ne pirmą kartą. 2010 m. kelionę į Pasaulio futbolo čempionatą, vykusį Pietų Afrikos respublikoje, laimėjo šešiametė Julija Daugėlaitė iš Šilutės rajono. 2008 m. vykusio konkurso pagrindinį prizą laimėjo septynmetis Rytis Bugajecas iš Vilniaus.

rastokaite lina 2Be grimo ir be kostiumo daugeliui neatpažįstama aktorė Lina RASTOKAITĖ - Siaurusaitienė neslepia, kad gyvenime yra išvis nepastebima, netgi pilka, o žmonės gatvėje neatsisuka, autografų neprašo. „Nenešu ypatingos aktoriaus auros“, - svarsto ji.

Visgi paslapties aura aktorę gaubia. Po monospektaklio duodama interviu „Šilutės naujienoms“ ji mintimis dar klaidžiojo po personažo vidinį pasaulį...

Visa diena ašarų, skaudus gumbas kaktoje, papildantis spektaklio ritmiką, personažų nuosėdos viduje, beveik nervinis gastritas iš jaudulio - to nebūtų be mylimojo, kuriam, nors šalia atsirastų ir turtingesnis, ir gražesnis, L.Rastokaitė ištikima. Mylimasis - teatras.

Kame ta scenos trauka, scenos magija, stiprumu prilyginama net narkotikui, Teatro dienos proga bandėme išsiaiškinti.

kiosiai kaimas 1Prieš kelias savaites laikraštyje išspausdintas straipsnis „Pamario Tadas Blinda: tragiška avarija privertė gyventi blaiviai“ jo herojui buvo lyg šventė. Po tiek metų pastangų buvo išgirstas Kiošių kaimo gyventojo pagalbos šauksmas paviešinti didelę bėdą.

Invalidu tapęs Vytas LAZICKAS kas dieną gyvena baimėje, kad kieme stovintis senas plytinės kaminas vieną kartą grius ir palaidos jį gyvą.