Gyvenimas ir stilius

Vaidilutes gatves namasBeveik 13 mln. litų kainuojantis individualus namas ir butas už beveik 4 mln. litų, daugiausiai prabangių namų parduodama sostinės Valakampių rajone, o butų – Senamiestyje ir centre. Tokios brangiausių parduodamų būstų tendencijos pastebėtos įvertinus daugiau nei 80 tūkst. lankomiausiame nekilnojamo turto skelbimų portale Domoplius.lt skelbiamų objektų.

Į brangiausiai parduodamų individualių namų penketuką patenkančių objektų kaina viršija 5 mln. litų, tuo tarpu butų kaina svyruoja nuo 1,8 iki 3,9 mln. litų. Dauguma šių objektų yra parduodami Vilniuje, keletas – Klaipėdoje.

sleptuve rimkusSpauda skalambija - pasaulio pabaiga artėja: 20 tonų nugaišusių žuvų nusėjo Norvegijos pakrantę, negyvi paukščiai krintantys iš dangaus - trečias apokalipsės ženklas? O kur dar žemės drebėjimai, cunamiai, saulės užtemimai, ir, spėjama, atsiradę 2 mėnuliai danguje!

Amerikiečiai jau griebėsi veiksmų - perka brangias patarimų knygas „Išlikimo vadovas“ arba rezervuoja vietas bunkeriuose.

larisaNuolat vyro smurtą kentusi katytiškė gyvenimą baigė tragiškai. Savęs gelbėti nenorėjusios moters gyvybės neišsaugojo ir naujas Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymas. Žiauriai vyro sumušta moteris praėjusią savaitę mirė Šilutės ligoninėje.

Daug metų žmoną daužęs ir prieš porą savaičių vėl iki sąmonės netekimo pritalžęs vyras pagaliau sės už grotų. Tačiau kas palengvins mamos netekusių vaikų skausmą?

Meilė būna įvairi. / funkhoone.com nuotr.Glostomos katės ima murkti. Ar kas nors šiandien jus paglostė? O jūs ką nors jau apkabinote? Kada bučiavote paskutinį kartą?

Artėjant meilės pilnai Valentino dienai "Šilutės naujienos" kviečia šiuos klausimus panagrinėti ir organizuoja fotografijų konkursą "Mano meilė".

Kinai švenčia Drakono metus. / oneperfectbite.blogspot.com nuotr.2012-ieji pagal Rytų kalendorių yra juodojo vandens Drakono metai. Jie prasideda šiandien, sausio 23 d. ir tęsiasi iki 2013 m. vasario 9 d.

Pas mus drakonas – tai pavojinga, pikta pabaisa, iš kurios kadaise riteriai vaduodavo gražiąsias mergeles. Kinijoje Drakonas atrodo visai kitaip. Ten jis įkūnija visas teigiamąsias vyriškos natūros savybes: stiprumą, drąsą, kilniaširdiškumą kartu su išmintimi. Kartais jis būna nevaldomas ir nekantrus. Kaip ir Kiškio, taip ir Drakono ženklas laikomas ypatingai laimingu. Drakonas siejamas su kilmingumu, su imperatoriaus rūmais.

Šio simbolio žmonės yra aktyvūs, sveiki. Jie atviri, nesugebantys veidmainiauti ir meluoti, tačiau dėl šios priežasties jiems gali trūkti taktiškumo. Neapgalvotas žodis gali greitai išsprūsti ir aplenkti mintis. Tačiau nenusiteikite priešiškai, jų patarimai gali būti naudingi.

Trumpas 2012 kinų horoskopas.

budraitis su cdVa, ir vėl tas Budraitis! Greičiausiai taip skamba vienas iš pavydžių anoniminių komentarų internete, kurį kompiuterio klaviatūra tulžingai skrebena nesugebantieji pažiūrėti į akis. Tokie pasakymai poetui, renginių vedėjui ir organizatoriui Marijui BUDRAIČIUI kelia juoką.

Sceninės veiklos 20-metį netrukus paminėsiantis žinomas Šilutės visuomenės veikėjas ir kūrėjas būsimą grandiozinį koncertą skiria, visų pirma, draugams. 2,5 val. trukmės koncerte tuntas garsių Lietuvos atlikėjų dainuos tik M.Budraičio žodžiais.

„Šilutės naujienų“ kava su Marijumi, be kita ko, Šilutės televizijos laidų autoriumi ir prodiuseriu, - jo televizijos studijoje, kur dažniausiai jis atlieka priešingą vaidmenį - kalbina pašnekovus.

Stintos. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Palangos apgyvendinimo įstaigos intensyviai rengiasi naujam svečių antplūdžiui.

Jau dabar aišku, kad daugybė pramogautojų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių valstybių – Latvijos, Rusijos, Švedijos, Vokietijos bei Baltarusijos – vasario 13 – 19 dienomis atvyks į šventinės savaitės, kai bus minima Valentino diena, Vasario 16-oji bei jau devintoji Stintų šventė, renginius.

Oskaras venckusJeigu norite, kad jūsų vaikas būtų protingas, skaitykite jam pasakas. Jeigu norite, kad jūsų vaikas būtų nepaprastai protingas, skaitykite jam dar daugiau pasakų, - kartą pasakė didžiausiu XX a. mokslo genijumi laikomas Albertas Enšteinas.

Būtent vaikystėje išgirstos ir perskaitytos pasakos įkvėpė Šilutės Vydūno gimnazijos dešimtoką Oskarą VENCKŲ jas ekranizuoti - paversti animaciniais filmukais. Menininku, animatoriumi, režisieriumi, fotografu pagrįstai vadinamas gimnazistas savo kūryba jau spėjo išplaukti į platesnius vandenis - animacija sužavėjo tarptautinio festivalio komisiją.

pilnatisJei tryliktą mėnesio dieną pasitaikantis penktadienis yra nesėkminga diena, tai 2012-ieji yra neįprastai nesėkmingi metai. Šis su trylikta mėnesio diena sutampantis penktadienis yra vienas iš trijų (kiti bus balandį ir liepą), kuriuos skirta „ištverti” šiemet. Tiek daug šitokių penktadienių pasitaiko tik kartą per 11 metų, „LiveScience” cituoja „Yahoo”.

Tai didžiausias skaičius, kuris gali pasitaikyti per vienerius kalendorinius metus.