Gyvenimas ir stilius

 graziausias pasto_zenklasLietuvos paštas gyventojus kviečia rinkti gražiausią 2016 metais išleistą pašto ženklą. Daugiausia simpatijų pelnęs ženklas atstovaus Lietuvai tarptautiniame Asiago filatelijos meno konkurse. Balsuoti už labiausiai patinkantį pašto ženklą ir skirti „kelialapį“ į vadinamąją pašto ženklų olimpiadą galima internetiniame tinklalapyje www.gražiausiaspaštoženklas.lt iki balandžio 13 dienos.

santuokaPateikiame informaciją apie artimiausiu metu įvyksiančias santuokas, registruojamas Šilutės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje.

grauzikai zenklasLietuvos paštas, tęsdamas pašto ženklų serijos „Lietuvos raudonoji knyga“ leidybą, pristato retas ir nykstančias faunos rūšis. Naujuose išleidžiamuose pašto ženkluose pavaizduotos į Lietuvos raudonąją knygą įrašytos dvi graužikų rūšys. Pašto ženklai pasirodys apyvartoje šį šeštadienį, balandžio 8 dieną.

Sultekis Velykiu_gamybaJau baigėsi kovas ir atkeliavo Velykų, sulatekio, karvelinio arba mildvynio mėnuo - balandis. Kovo 25 dieną, šeštadieninė Lietuvininkų tarmės mokyklėlė virto etno dirbtuvėlėmis. Šilutės Hugo Šojaus muziejaus direktorė Indrė Skablauskaitė papasakojo apie senuosius mūsų krašto papročius, o Švėkšnos muziejininkė Monika Žąsytienė pamokė pasigaminti pavasario pranašus Velykius, vaikų dar vadinamus „oliziukais“.

 1Pasaulis išgirsta vis daugiau talentingų lietuvių. Dainininkė Beatrich – abiturientė iš Šilutės – nė nesapnavo, kad jos muzika galėtų sudominti „Warner Music“, o „Spotify“ platformoje vos per pusantro mėnesio perklausos pasieks šešiaženklius skaičius. Šiandien Beatrich, jau turėdama armiją gerbėjų ir pavydėtinas perspektyvas, pristato savo naujausios dainos „Hollywood“ vaizdo klipą.

ilgaamze„Visokių vargų esu mačiusi ir nežinau, kodėl dar taip ilgai gyva išbuvau“, - sako Bronė Šilinskienė, kovo 20 dieną atšventusi 90-ąjį gimtadienį.Ilgaamžė gyvenime patyrė daug negandų: sunkią vaikystę, karo baisumus, vėliau visą laiką sunkiai dirbo, palaidojo abu sūnus ir vyrą.

Tačiau nepaisant visko Bronė spinduliuoja gerumu, šviesiu protu. Šiandien savo dienas ji skaidrina malda ir darbu netoli namų esančiame darželyje.

Pries ir_po__pagrazinimo_funkcijaKad ir ką beplaktų pikti liežuviai, tačiau grožio kultas, nors ir dažnai sukritikuojamas, tačiau vis tiek dar velniškai gajus. Botulino toksino injekcijos, adatų terapija ir raukšles lyginantys veido kremai su sraigių sekretu ar placenta, ar net visagalis „fotošopas“ - seniai nieko nebestebina. Tiesa, nustebinti gali visiškai nauja telefonų gamintojų funkcija - jūsų išvaizdos pagražinimas tiesioginės transliacijos metu.

kazys budrys_su_birbynePraėjusį sekmadienį, kovo 19-ąją, gražią sukaktį sutiko žinomas viso Vainuto krašto muzikantas, liaudies instrumentų meistras, Gorainių bendruomenės narys Kazys Budrys. Ta proga šventę jubiliatui surengė, jį sveikino ir bendruomenė, ir jo vadovaujamo Gorainių ansamblio nariai.

Kalbinamas jubiliatas išvardijo ne vieną savo dabartinės veiklos sritį: priminė esąs pensininkas, muzikantas, bitininkas, ūkininkas, medžiotojas ir žvejys. Todėl pastarieji 26-eri metai, kuomet lyg ir turėtų pelnytai ilsėtis, jam nė kiek nepabodę. „Nėra dienos, kad aš neturėčiau ką veikti“, - sakė jis.

17155175 699900970180913_5043565769204695984_nBalandžio 5-6 (trečiadienį ir ketvirtadienį) Šilutėje, veterinarijos gydykloje, esančioje Gluosnių g. 4, vyks NEMOKAMA sterilizacijos /kastracijos akcija.

Ukmergės naujienos

,,,,,