Gyvenimas ir stilius

 

1Ne tik Lietuvoje, tačiau ir kitose užsienio valstybėse gėlių dovanojimas yra gana gaji tradicija. Daugeliu atveju gėlės yra ne kaip priedas, tačiau pagrindinė dovana, kuri džiugina namus ne tik nuostabia išvaizda, tačiau ir aromatais. Tiesa, skirtingose šalyse gėlių dovanojimo tradicija skiriasi. Jeigu Lietuvoje karaliauja rožės, tai kitose šalyse dažnai meilei prisipažinti dovanojamos lauko gėlės.

senole 03_20Kovo mėnesį 90-ies metų jubiliejų pasitiko Šilutėje gyvenanti Juzefa Bendžienė. Senjorę pasveikino Šilutės savivaldybės ir seniūnijos atstovai.

zalpys ilgaamzisVisą gyvenimą Šilutėje gyvenantis Alfonsas Žalpys buvo aktyvus, mėgo šokti tautinius šokius, kartu dirbo ir gražiai sugyveno su žmona Ona. Taikus būdas, konfliktų vengimas ir optimizmas padėjo Alfonsui sulaukti gražaus 90 metų jubiliejaus.

Untitled4Šeima, tai mūsų didžiausias gyvenime turimas turtas, būtent ji mums padeda judėti į priekį, nepasiduoti ir išlikti pozityviems. Tačiau skubantis gyvenimas, darbų gausa dažnai atima labai daug mūsų laiko ir paskęstame darbuose, o laiko šeimai lieka vis mažiau, kas su laiku turi labai neigiamą poveikį, tiek mūsų savijautai, tiek tarpusavio ryšiui.

 

5e72177459375Dėl karantino uždarius sporto klubus ir grupines treniruotes, fizinį aktyvumą palaikyti norintys gyventojai ieško būdų treniruotis namuose. Pasak jogos trenerės Linos Jurevičiūtės, sportas namuose ir grupinėse treniruotėse kartu su treneriu skiriasi. Namuose netaisyklingai atliekami pratimai gali būti ne tik neefektyvūs, bet ir žalingi raumenims, sąnariams. Trenerė pataria, kaip sporto ritualus perkelti į namus ir dalinasi jogos asanomis pradedantiesiems.

 

636741666617348891-best-toilet-paper-charmin-gettyimagesNors prekybininkai ramina, kad maisto ir būtiniausių produktų atsargų pakaks, gyventojai ir toliau šluoja parduotuvių lentynas. Be ilgai negendančių maisto produktų viena populiariausių prekių Lietuvoje šiomis dienomis tapo tualetinis popierius, dėl kurio trūkumo jaudinamasi bene labiausiai. Vis dėlto gamintojai ramina visuomenę ir tikina, kad su tualetinio popieriaus stygiumi Lietuva nesusidurs bei skatina apsipirkinėti atsakingai.

 

autoMylintys transporto priemone dažniausiai rūpinasi ne tik gedimais, mažiausiais nesklandumais, tačiau taip pat ir auto priedais, kurie gali užtikrinti, kad su mašina kasdien įveikiami atstumai ne tik padės sutaupyti daug laiko, tačiau ir užtikrins komfortabilias keliones. Tiesa, šiuo metu auto priedų pasiūla tokia plati bei tokia įvairi, tad rasti tinkamiausius gali atrodyti sunku. O ko reikia, kad kelionės būtų patrauklios – aptarsime mes straipsnyje.

 

NuotrUnsplashcomKiekvieną pavasarį kartu su šviežių daržovių derliumi ant lietuvių pietų stalo sugrįžta pavasarinės salotos, šaltibarščiai ir daugybė kitų patiekalų. Laukiamiausių daržovių sąraše esantis agurkas yra ypač mėgstamas dėl daugybės savo savybių. Prekybos tinklo „Iki“ ekspertai atskleidžia, kodėl lietuviai taip vertina šią daržovę ir pataria, ką pasigaminti iš šviežių agurkų be jau įprastų patiekalų.

 

1-zidiniaiŠaltuoju metų laiku ar vėsų vasaros vakarą sunku rasti jaukesnę vietą nei prie židinio. Šilta antklodė, puodelis karštos arbatos ar kakavos, knyga ar mylimo žmogaus glėbys – ko dar gali reikėti? Juk dabar galima mėgautis tokia visapusiška šiluma be didelio vargo. Židiniai gali būti įvairiausi, tereikia išsirinkti jums ir jūsų namams tinkamiausią.