Gyvenimas ir stilius

motina SkurdelieneArtėjant Motinos dienai, gegužės 5-ąją, į šalies Prezidentūrą ir vėl suvažiuos didžiausios pagarbos vertos moterys iš visos Lietuvos - 7 ir daugiau vaikų pagimdžiusios ir dorais žmonėmis išauklėjusios motinos, kurias sukvietė šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Šilutės rajonas šiemet į iškilmes išlydės Vainute gyvenančią Aldoną SKURDELIENĘ, kuriai Prezidentė įteiks ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį.

Lietuvos patas_aptarnavimasLietuvos paštas kviečia rinkti geriausiai klientus aptarnaujančius darbuotojus. Gyventojai galės įvertinti paštų ir finansinių paslaugų „PayPost“ skyrių darbuotojų bei LP EXPRESS kurjerių darbą. Gyventojų vertinimai – savotiškos rekomendacijos, remiantis jomis visoje šalyje bus ieškoma Lietuvos pašto herojų.

1Dėvėtų drabužių parduotuvėse dažnai galima atrasti tikrų lobių, o tai lengviau padaryti žinant ko, kur ir kada reikia ieškoti, teigia viena iš tinklaraščio apie madą TryOn.lt autorių Rugilė Kančaitė.

13849 6b0594ea4bb2f503cea8ebeaf7725b84Lietuvos vaikų vasaros poilsiui įvairiose šalies stovyklose, švietimo ir kitose įstaigose šiemet valstybė ir savivaldybės ketina išleisti 1 mln. eurų, penktadaliu daugiau nei pernai. Švietimo ir mokslo ministerija tam skiria 300 tūkst. eurų. Dar 700 tūkst. eurų vaikų vasaros stovykloms planuoja skirti savivaldybės.

Untitled-1 copyRusnėje (Šilutės r.) jau pradėtas statyti laivas, kuriuo birželio pabaigoje į naują žygį leisis istoriko Alfredo Bumblausko vadovaujamos Nacionalinės ekspedicijos dalyviai. Pernykščio televizijos projekto (LRT televizija) autoriai užsimojo šiemet upėmis apiplaukti istorines Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Abiejų Tautų Respublikos žemes Lenkijoje.

Naujojo maršruto kontūrai jau nubrėžti, Rusnėje statomas kur kas didesnis ir talpesnis laivas, kuriuo plauks ekspedicijos dalyviai. Planuojamas televizijos projektas truks ilgiau negu pernykštis – žygeiviai Lenkijos upėmis plauks apie tris savaites.

img 6Pradėdami rinktis patalynę, turite išsiaiškinti koks komplekto dydis Jums reikalingas.

Valdas Lacko Su TavimŠių ir praėjusių metų Nacionalinėje Eurovizijos atrankoje didelio pasisekimo ir populiarumo sulaukęs rusniškis Valdas Lacko pristato naują dainą „Su Tavim“.

Zarambiene ilgaamze_90„Jūs galvojate, kad aš apsirikau? Nieko aš neapsirikau - man tikrai 90 metų“, - ją atėjusių pasveikinti svečių nuostabai sako šilutiškė Adolfina Zarambienė.

O nustebti tikrai buvo dėl ko: 90-metį švenčianti močiutė pasitiko pasipuošusi, su šypsena ir spinduliuojanti gerą nuotaiką. Negana to, ji dar prasitarė, kad labai mėgstanti šokti, tad dar kartais ir į anūko Aurimo klubą „Goldenroom“ nueinanti.

Minges kaimas_pylimai_be_medziuĮ keliones po Lietuvą mėgstame išsiruošti 1–3 dienoms, o daugiausiai išlaidaujame nuvykę į Klaipėdos apskritį, – tokius duomenis atskleidžia Statistikos departamentas. Trumpalaikių apgyvendinimo paslaugų teikėjai pastebi, kad brangių atostogų iliuziją sukuria poilsiautojai prie jūros, vykstantys į Palangą arba Nidą, tačiau ilsintis ne kurortiniuose miesteliuose ar kaimeliuose, galima ne tik sutaupyti, bet ir pamatyti unikalių reiškinių. Ar žinojote, kad Klaipėdos apskrityje galite pasijusti kaip Japonijoje, Venecijoje ir net Amerikos indėnų kaime?

Ukmergės naujienos

,,,,,