Gyvenimas ir stilius

Ilgaamze 102102 metai! Ypatingas gimtadienis, kurio sulaukė Gardamo seniūnijoje gyvenanti Zofija Kontrimienė.

„Mūsų miela, gera močiutė“, - gražiausiais žodžiais apie ilgaamžę atsiliepia „Senjorų Eldorado“ kolektyvas ir kiti šios rezidencijos gyventojai.

Zofijos dukra - vienuolė sesuo Adelė stebuklu laiko tai, kad visą gyvenimą ligota buvusi jos mama sulaukė tokio gražaus amžiaus. Zofija buvo ištekėjusi už našlio su 7 vaikais. Visi vaikai ją mylėjo ir ji juos. Geriausias to įrodymas - kad dauguma jų atvyko pasveikinti savo „babytės“ su gimtadieniu.

Ilgaamžę sveikino giminaičiai, dvasininkai, senjorų rezidencijos darbuotojai, Šilutės valdžios atstovai.

 

APalikis iluvaSkeptiškai nusiteikusiems, kelionei po Lietuvą gali užtekti ir pusdienio. Smalsiems ir pasiruošusiems atrasti – vargiai pakaks ir kelių dienų. Unikalios Lietuvos vietovės dar tik skinasi kelią į populiariausių šalies turizmo vietovių sąrašą. Jose kol kas pasitinka ne turistų pilni autobusai, o unikalūs atradimai: svetingi šeimininkai, istorinis bei kultūrinis paveldas, ir, žinoma, poilsis.

 

LietiniainuotrPixabayNors šiemet šalta žiema, kurią reikėtų varyti iš kiemo, mūsų neaplankė, šilti orai nekeičia nuo seno nusistovėjusių tradicijų. Apie artėjantį pavasarį bylojanti Užgavėnių šventė yra neatsiejama nuo persirengėlių, kaukių, Lašininio ir Kanapinio kovos bei, žinoma, blynų. Kad jie būtų ypač gardūs, prekybos tinklo „Iki“ ekspertai primena, jog galima išsikepti pačių įvairiausių blynų ir pateikia keletą jų idėjų.

 

20200219121350 Kaipsumaintimaistovaistymirplanuotialdytuvoturin.freepik.comnuotrPreliminariais Jungtinių Tautų maisto ir žemės ūkio organizacijos (FAO) skaičiavimais, kiekvienas Europos Sąjungos gyventojas kasmet išmeta apie 173kg, o kiekvienas lietuvis – apie 60 kg maisto. Kodėl jo išmetama tiek daug? Viena iš priežasčių – netinkamas šių produktų laikymas ir netvarkingas šaldytuvas. Dalinamės taisyklėmis, kurios padės palaikyti tvarką šaldytuve ir sumažinti švaistomo maisto kiekį.

 

fireworks-865104 1280Jei jūs įprastai negalite nei vienos šventės įsivaizduoti be fejerverkų, kurie neįtikėtino grožio spalvomis išmargina naktinį dangų ir būsimos šventės, kurią turite suorganizuoti, metu jūs taip pat esate numatę pasitelkti fejerverkus, turėtumėte pasinaudoti keliais labai naudingais patarimais, kurie yra skirti tiek saugumo užtikrinimui, tiek ir pačių fejerverkų įsigijimui bei pasiruošimui juos naudoti.

 

notebook-2386034 1280Kartais gyvenime mes susiduriame su situacijomis, kuriose mums žūtbūt prireikia papildomų lėšų. Pavyzdžiui, tai gali būti būsto remonto būtinybė, automobilio įsigijimas ar tiesiog atsiranda nenumatytų didelių finansinių išlaidų, kurių tiesiog nėra jokios galimybės išvengti. Jei tokiose situacijose mes neturime galimybės arba nenorime finansinės pagalbos kreiptis į savo artimuosius arba draugus, tenka pagalvoti apie kreditorių teikiamas paskolas. Ir nors paskolos internetu kai kuriems iš jūsų gali atrodyti kaip pakankamai rizikingas finansinis sprendimas, vis dėlto kartais tai yra vienintelis sprendimas.

 

Untitled-2 copyAtsukus laiką 10 metų atgal daugeliui dokumentų naikikliai atrodytų kaip mistinė įranga apie kurią niekada neteko girdėti. Šiuo metu biuro giljotinos reikalingos kiekvieną dieną, tad nieko keisto, kad ofisuose dažniausiai yra net po kelias, kad netektų laukti, kol popieriai bus paverčiami makulatūra.

 

20200218090132 skruzdeles640x405Socialiniuose tinkluose gyventojai dalijasi pirmųjų žibučių, snieguolių bei pumpurus kraunančių medžių fotografijomis. Meteorologai taip pat patvirtino: ši žiema pati šilčiausia per daugiau nei 200 metų, kai Lietuvoje atliekami meteorologiniai stebėjimai. O kaip toks pavasaris žiemą paveiks įvairius kenkėjus?

savivaldybePenktadienį Savivaldybės vadovai ir kolegos į užtarnautą poilsį išlydėjo du daug metų Šilutės savivaldybėje dirbusius specialistus: Kanceliarijos skyriaus vedėją Daną Junutienę ir Komunikacijos skyriaus vyr. specialistą informatiką Antaną Balvočių.

Kalbinami „Šilutės naujienų“ jiedu prisipažino šią gyvenimo permainą priimantys natūraliai ir neabejojantys, kad nuobodžiauti ir dabar neturėsią kada, nes jau yra suplanavę daug sau įdomios veiklos.