Gyvenimas ir stilius

 

EligijusSakoma, jog jaunoji Z karta nepakenčia pamokslavimo. Šių dienų vaikai ir paaugliai nori, kad suaugusieji su jais bendrautų kaip su sau lygiais. Tai – didelis iššūkis tėvams, ypač kai tenka ieškoti kompromiso kasdienėje buityje. Užaugę pertekliaus laikais, kai daugybę įprastų darbų atlieka technika (skalbimo mašina, indaplovė), o kartu ir kompiuterizuotame pasaulyje, kuriame apstu virtualių pramogų, jaunajai kartai sunku suprasti, kad norint išlaikyti namus tvarkingus, jiems reikia skirti dėmesio

Įdomu pastebėti, jog tvarkos stoka, kurią tėvai kasdien regi vaiko kambaryje, bendroje buityje, ne visuomet reiškia, jog vaikas yra netvarkingas ir už namų ribų. Pedagogai atkreipia dėmesį, jog dalis mokinių tėvų, klausdami jų patarimo, kaip sutarti su vaiku dėl kasdienės disciplinos stokos, nustemba išgirdę, kad klasėje jų vaikas yra tvarkingas, noriai valo lentą, išeidamas palieką darbo vietą švarią. Tačiau kodėl su juo sunku sutarti namuose, o kiekvienas prašymas pasikloti lovą prilygsta mūšiui?

 

Desert ruoimasŠiemet gegužės 6-ąją švęsime ne tik Mamos dieną, bet ir minėsime Tarptautinę dieną be dietų. Kuomet susijungia šios dvi progos savo mylimą mamą būtina palepinti gardžiu desertu ir tądien pamiršti visus mitybos kraštutinumus. Nesudėtingais desertų receptais dalinasi lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ maisto gamybos departamento direktorius Aidas Poleninas.

 

Lacko suaugPoryt – Motinos diena. Kaip ją sutiks žymus Eurovizijos dalyvis Valdas Lacko?

 

Fotokonkursas 1_vietaJau sekmadienį sveikinsime savo brangiausius žmones - mamas, močiutes, promočiutes, tad atėjo metas paskelbti ir „Šilutės naujienų“ fotokonkurso „Aš ir mano mama“ nugalėtojus! Tikimės, kad mūsų rėmėjų - „Beatos virtuvės“, „Heydekrug kepyklos“, „Šilutės naujienų“, „Meilenės“, „Pamario kepyklos“ įsteigti prizai sukurs dar šventiškesnę nuotaiką.

 

vertimai-vilniujeĮvairaus pobūdžio tekstų vertimas – sudėtingas, specialių įgūdžių reikalaujantis darbas. Norint būti geru vertėju neužtenka tik mokėti dvi kalbas ir turėti kompiuterį. Profesionalus vertėjas turi pasižymėti tam tikromis savybėmis, turėtų tam tikrų įgūdžių, apie kuriuos pakalbėsime šiam straipsnyje.

 

Untitled-1 copyVSAT Pagėgių pasienio rinktinėje kinologai varžėsi dėl geriausiojo vardo bei dėl „Ramzio taurės“. Vyriausias Pagėgių pasienio rinktinės kinologas Marius Ausiukevičius sako, kad Ramzis nebus pamirštas, todėl jau nuo praeitų metų, VSAT Pagėgių rinktinės kinologų su tarnybiniais šunimis meistriškumo varžybos, pavadintos VSAT Pagėgių rinktinės tarnybinių šunų meistriškumo varžybos „Ramzio taurė“.

Lagamino staliukasDažnas, turintis kaimo sodybą ar kolektyvinį sodą, ten gabena įvairius senus ir nebenaudojamus rakandus. Jų sandėliukuose bei palėpėse galima atrasti įvairiausių daiktų, kurie yra palikti dar prosenelių ar senelių ir kaupiami juos niekaip nepanaudojant. Tačiau neretai tas senienas galima atnaujinti, restauruoti arba paversti kitos paskirties namų interjero detalėmis.

 

Untitled-1 copyVestuvės – viena svarbiausių gyvenimo švenčių, tad jas planuojantys turi apgalvoti tikrai nemažai dalykų, kurių vienas svarbiausių – vestuviniai žiedai, kurie, kaip tikimasi, bus mūvimi visą gyvenimą. Norintiems rasti pačius tinkamiausius žiedus tenka apgalvoti ne taip ir mažai dalykų, taigi, kurie jų yra patys svarbiausi?

 

tv1Artėja dar viena graži pavasario šventė - Motinos diena, tad šia proga skelbiame jau tradicinį „Šilutės naujienų“ fotokonkursą „Aš ir mano mama“. Iki gegužės 3 dienos lauksime jūsų nuotraukų su mylimomis mamomis, močiutėmis, promočiutėmis. Tai puiki progi ne tik dalyvauti konkurse, bet ir pasveikinti pasaulyje brangiausius žmones.

Už fotografijas kviesime balsuoti „Šilutės naujienų“ feisbuko puslapyje. Vienas dalyvis gali atsiųsti ne daugiau kaip 3 nuotraukas. Jūsų nuotraukų lauksime el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Ukmergės naujienos