Gyvenimas ir stilius

meiles paieskosArtėjanti visų įsimylėjėlių diena - vasario 14-oji - daugeliui susuka galvas, o ypač tiems, kas šalia neturi antrosios pusės.

Štai draugės ieškantis šilutiškis sugalvojo originalų susipažinimo būdą, kuris netgi daug ko gyvenime mačiusias moteris privertė kikenti.

Taigi 32 metų Valentinas (vardas pakeistas) nuėjo į kirpyklą ir paliko vizitinę kortelę su užrašu „Laisvas paprastas vaikinas, be žalingų įpročių, nori susipažinti su laisva mergina nuo 24 iki 30 metų, rimtai draugystei“.

Tokia žinia greitai nuvilnijo per visą miestą ir pasiekė „Šilutės naujienų“ redakciją.

0.461251001486717236Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus kolekcija praturtėjo unikaliu eksponatu – neįprastos spalvos briedės iškamša. Tokia spalva susidarė dėl kūno dangos pigmentacijos – joje melanino gerokai mažiau, nei turėtų būti.

ratomskyte monika_portretas_MG_3907Vasaris ypatingas ne tik todėl, kad jis - paskutinis žiemos mėnuo, nešantis žinią apie tai, jog greitai sulauksime šiltų saulės spindulių, sugrįžusių paukščių klegėjimo. Šis mėnuo pažymėtas ypatingomis datomis - jau pripratome vasario 14-ąją minėti Įsimylėjėlių dieną, o Vasario 16-ąją buriamės su pagarba atšvęsti Valstybės atkūrimo dieną. Abi šias iš pirmo žvilgsnio skirtingas šventes vienija bendras jausmas -meilė. Meilė draugui, artimui, meilė Tėvynei, jos praeičiai, dabarčiai bei ateičiai.

Ta proga kviečiame susipažinti su kuriančia kraštiete Monika Ratomskyte, kuri teigia, kad ją įkvepia būtent meilė. Mergina ne tik kuria eilėraščius, jos poezija virsta ir skambiomis dainomis.

Monikos sukurti tekstai jau antrus metus skambėjo iš rusniškio Valdo Lacko lūpų per nacionalines „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankas.

Legionieriai„Nebijokite su mumis pasisveikinti ar pasikalbėti. Mes esame draugiški ir mokame pasakyti „Labas“, - linksmai sako Šilutės krepšinio komandos legionieriai Ulyssesas Thomasas III (Ulysses Thomas III) ir Brianas Stevenas Wanamakeris (Brian Steven Wanamaker).

Mezon - NKL sezono metu Šilutėje gyvenantys amerikiečiai yra rezultatyvūs žaidėjai, per varžybas į priešininkų krepšius įmetantys ir po 20 taškų. O štai Ulysesso dėjimas viena ranka buvo pripažintas gražiausiu epizodu 14-ąją Mezon-NKL pirmenybių savaitę.

„Šilutė - mažas miestas, bet man patinka žmonės, maistas“ , - atvirauja Ulyssesas. Beje, Šilutė yra pirmasis miestas Europoje, į kurį jis prieš metus atvyko žaisti krepšinio.

Profesionaliems krepšininkams Lietuva patinka, tačiau mūsų mieste jiems trūksta sporto renginių, kino, vietų, kur būtų galima pavalgyti įvairesnio maisto.

Japonas pirm_kart_ragauja_cepelinYra manančių, kad lietuviški didžkukuliai nėra tas patiekalas, kuriuo galime didžiuotis. Visgi dažnas lietuvis bent kartą metuose pasiduoda mažai nuodėmei suvalgydamas porciją cepelinų viešint savaitgalį pas mamą ar vartant meniu lietuviškos virtuvės restorane. Tuo tarpu beveik 7 iš 10-ies lietuvių didžiuodamiesi pristato cepeliną, kaip svarbiausią nacionalinį patiekalą – rodo „Bernelių užeigos“ inicijuota apklausa, kurioje dalyvavo 1700 respondentų.

id 37789_915x400Lietuvos gyventojai rizikos stengiasi išvengti visur, kur tik gali. Draudikų duomenys parodė, kad ir pramogaudami jie siekia apsisaugoti nuo finansinių nuostolių. Prieš kelis mėnesius Lietuvoje pradėtu teikti bilietų draudimu Lietuvos gyventojai aktyviai draudžia ne tik brangesnius, daugiau nei 50 Eur kainuojančius bilietus, bet ir tuos, kurių kaina siekia ne daugiau kaip 15 eurų.

Valdas LackoŠeštadienį 21 val. per LRT televiziją bus transliuojama nacionalinė „Eurovizijos 2017“ atranka, kurioje aštuntuoju numeriu pasirodys rusniškis Valdas Lacko su daina „It's So Unfair“.

juknaitiskis lukas__sediPrieš 9 metus juknaitiškis Lukas Grikšas (23 m.) kartu su tėvais išvyko gyventi už Atlanto - į Kanadą, Toronto miestą, Ontarijos provincijos sostinę, kuri neretai pavadinama kanadietiškuoju Niujorku.

Apsisprendimas palikti gimtąsias vietas jaunam vaikinui buvo tikras iššūkis, nes Šilutėje jis jau kopė į pergalingas bokso turnyrų aukštumas. Bet šiose aukštumose vaikinas pabuvojo ir gyvendamas Kanadoje, kur kelerius metus tęsė bokso treniruotes. Vėliau, pabaigęs mokslus ir įgijęs profesiją juknaitiškis apsisprendė savo verslo sumanymus sieti su Europa, tai sėkmingai šiuo metu ir daro.

90mete bartkiene_su_dukromisĮ atokiai Grabupėlių kaimo pakraštyje, tiesiog miške stovinčią sodybą prieš porą savaičių suko kaip niekada daug automobilių - tai todėl, kad šioje sodyboje gyvenanti Elena Bartkienė sausio 13-ąją šventė 90-ąjį jubiliejų.

Įsimintiną dieną gimusi senolė visus sveikintojus sutiko su šypsena, dėkojo už aplankymą ir dovanas, o išlydėjo dainuodama, mat dainų moka tiek, kad gal visą dieną galėtų jas traukti.

Ukmergės naujienos

,,,,