Gyvenimas ir stilius

 

foto-tapetas-komar-2-1313 30110100064_2511265Namų ir biuro interjeras yra svarbus visiems žmonėms, kurie tose patalpose praleidžia daug laiko. Juk patalpa turi būti tokia, kurioje būtų malonu būti, dirbti, ilsėtis, pasitikti draugus ir įdomiai leisti savo laisvalaikį. Tikriausiai kiekvienas sutiktų, kad prieš imantis erdvės apstatymo baldais, pirmiausia būtina pasirūpinti sienomis. Būtent joms dekoruoti įvairūs gamintojai ir dizaineriai yra sugalvoję pačių unikaliausių ir įdomiausių būdų, vienas iš jų – fototapetai.

 

house-facade-882533 960_720Mūsų namų išorinį vaizdą mato visi – ir kaimynai, ir praeiviai, ir svečiai. Todėl nenuostabu, jog kiekvienas stengiamės neapsileisti ir laikas nuo laiko atnaujinti savo namo fasadą. Tuomet iškyla aibė klausimų: kokios fasado plokštės pačios patvariausios, ekonomiškiausios ir draugiškiausios mūsų piniginei. O ir estetinis vaizdas be galo svarbus, nes išorinį rūbą mūsų namai dėvės ne vienerius metus. Tuomet į  pagalbą tenka pasitelkti šios srities žinovus.

 

Idarytos bulvesLysvėms bei parduotuvių lentynoms puošiantis gausiu sezoninių daržovių derliumi, verta išmėginti naujus patiekalų receptus, kuriais nustebinsite šeimos narius ir svečius. Šiuo metu didžiausiose lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvės pirkėjai gali rinktis iš beveik keturių šimtų vaisių ir daržovių rūšių. Tad ką spalvingo, šviežio, o svarbiausia naudingo pasigaminti iš sezono gėrybių, dalinasi maisto gamybos ekspertas.

 

how-to-hire-a-cleaning-serviceKruopštus valymas užima laiko, tačiau kas, jeigu pasakysime, kad namus galima išvalyti daug greičiau ir tikrai ne prasčiau? Žemiau išvardinti patarimai – tai profesionalų patikrinti būdai, padėsiantys mažiau laiko skirti varginančiam valymui, ir daugiau poilsiui.

 

model-1108114 960_720Norite sužinoti, kokios yra žiemos drabužių tendencijos 2019? Esate pametusi galvą dėl mados? Jeigu taip, atidžiai skaitykite straipsnį ir viską sužinosite.

 

cereal-898073 960_720Neretai manoma, kad norint maitintis sveikai ir skaniai tam reikia skirti daug laiko ir pinigų. Vis tik ši taisyklė galioja tikrai ne visada, o bene puikiausias to pavyzdys – košės. Ne veltui visame pasaulyje spalio 10 dieną minima košės diena, kuri nuo 2014 metų kasmet pažymima ir Lietuvoje. Įvairių grūdų košes dietologai rekomenduoja rinktis pakankamai dažnai, o ypač toks maistas yra naudingas vaikams. Tuo metu prekybininkai pastebi, kad jau paruoštų košių ir tam tikrų joms gaminti tinkamų kruopų pardavimai Lietuvoje pastaruoju metu gan ženkliai augo. Be to, pirkėjai ieško vis įvairesnių grūdinių produktų.

 

5bbc416b9d33cTeigiamos kurkumino savybės ne be reikalo vertinamos ne tik medicinoje, kulinarijoje, bet ir kosmetologijos pasaulyje. Jaunystės eliksyru pramintas ekstraktas odos ląsteles prisotina kolageno, kuris padeda kovoti su odos senėjimu. Dėl daugybės sveikatai naudingų kurkumino savybių jį vertina ir mūsų grožio specialistai. Veido mankštų trenerė Viktorija Baltramiejūnienė pripažįsta jau seniai įvertinusi šio ekstrakto naudą ir naudojanti jį įvairioms veido procedūroms.

 

background-1462755 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

 fotokonkursas 1_vietaVakar minėjome Pasaulinę gyvūnijos dieną. Šiai progai įprasminti, „Šilutės naujienų“ redakcija buvo paskelbusi fotokonkursą „Mano augintinis“. Šunis, kates, papūgas, kalakutą, ožiuką, triušį, voverę, gaidžius, gandrą, netgi akvariumo gyventoją aksolotį, veislinius ir neveislinius, naminius ir lauko gyvūnus pamatėme jūsų atsiųstose nuotraukose.

Svarbiausia, kad ir koks bebūtų gyvūnas - jūsų nuotraukose jis mylimas!

Per beveik tris savaites į redakcijos elektroninį paštą atkeliavo 266 nuotraukos, dar daugiau kaip 100 nuotraukų internautai kėlė į komentarus feisbuke.

Kaip ir skelbėme, šios dienos laikraštyje metas paskelbti konkurso prizinių vietų laimėtojus.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt