Sportas

Tinklinis NaumiestisŠilutės rajono kaimo vietovių mokyklų tinklinio varžybose pirmąsias vietas iškovojo Žemaičių Naumiesčio gimnazijos merginų ir Kintų pagrindinės mokyklos vaikinų komandos.

Krepsis 2_1Sausio 9 d. pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO - NKL“) iškovojo Vilniaus „Perlo“ krepšininkai, kurie savo namuose 98:79 nugalėjo „Šilutės“ komandą.

FutbolasŠilutės futbolo sporto salėje visą gruodį vyko rajono salės futbolo 5x5 pirmenybės (kalėdinis turnyras). Čempionų taurę iškovojo komanda „Rusnė“ (vadovai Tomas Kolpertas, Rokas Sirtautas). Finalinėse rungtynėse rusniškiai, pademonstravę technišką žaidimą, įveikė Šilutės „Mėgėjus“ (vad. Martynas Agintas) – 9:5 (4:0). Trečią vietą užėmė praėjusių metų čempionai „Šilutės vandenys“ (vad. Valdas Urbonas).

Lengvoji jaunimuiSausio 10 - 11 dienomis Šiauliuose vykusiame Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jaunių ir jaunimo čempionate Šilutės sporto mokyklos jaunimo komanda iškovojo komandinę trečios vietos taurę.

Regbis naum_2Sekmadienį Vydūno gimnazijos sporto salėje vyko tikra vaikų regbio šventė, skirta Laisvės gynėjų dienai paminėti. Į turnyrą suvažiavo svečiai iš įvairių Lietuvos kampelių. Pirmą kartą regbio varžybose dalyvavo komanda iš Žemaičių Naumiesčio. Varžybos tapo tikra šventės puošmena.

Krepsis 1Stratego Kęstučio Mačijausko vadovaujama „Šilutės“ krepšininkų ekipa senuosius metus paliko užmarštyje, o naujuosius pradėjo pergalėmis. Atsisveikinę su komandą palikusiu legionieriumi iš Turkijos šilutiškiai namuose įveikė varžovus iš Baltarusijos, o išvykoje neturėjo problemų su „Jonavos“ krepšininkais.

Samai vejasŽemaitijos krašto krepšinio veteranų varžybose „Žalgirio taurei“ laimėti po dviejų ratų Šilutės „Šamai“ įsitvirtinę turnyrinės lentelės viršūnėje, po šventinių atostogų išvykoje pralaimėjo Šakių „Vėjo“ komandai 77:76.

SunkiojiKlaipėdos sunkiosios atletikos sporto centre vyko tradicinis, jau 25-asis, kalėdinis jaunųjų sunkiaatlečių turnyras. Aštuoni Šilutės sporto mokyklos sunkiosios atletikos komandos sunkiaatlečiai, treniruojami Laimio Li-čin-chai ir Liudo Čičirkos varžėsi skirtingose svorio kategorijose. Ant nugalėtojų pakylos lipo visi šilutiškiai.

2 sunkiojiŠilutės sunkiosios atletikos klubo „Lokys“ sportininkai (treneriai Liudas Čičirka, Laimis Li-Čin- Chai) 2109-uosius baigė rajono pirmenybėmis.