Sportas

bokslas latvijojeŠilutės sporto mokyklos boksininkai, kuriuos treniruoja Vincas Murauskas, dalyvavo tarptautiniame bokso turnyre Ozolniekuose (Latvija).

Šilutės sporto mokyklai atstovavo 7 boksininkai. Penki iš jų iškovojo medalius, o vienas apdovanotas taure už geriausią techniką.

krepsinis pamario_krasto_turnyrasPrieš savaitę Šilutės sporto mokykla surengė šešiolikmečiams krepšininkams (gim. 2001 m.) skirtą turnyrą „Pamario kraštas”.

Jame nugalėjo Klaipėdos V.Knašiaus krepšinio mokykla, o Šilutės sporto mokyklos krepšininkai, vos vienu tašku nusileidę klaipėdiečiams, buvo antri.

kroso estafete_pirmoji_gimnazijaKėdainiuose varžėsi stipriausios Lietuvos mokyklų kroso estafečių komandos. Po ilgos pertraukos tarp geriausių Lietuvos kroso estafečių bėgikų buvo ir Šilutės Pirmosios gimnazijos greitakojai. Mūsų gimnazistai savo amžiaus grupėje iškovojo I vietą.

boksas lozoraityteKauno rajone, Garliavoje, vyko 2017 m. Lietuvos jaunių (vyrų ir moterų) bokso čempionatas. Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko treniruojama Greta Lozoraitytė iškovojo sidabrą, nors jai šios varžybos buvo tik antros.

EPetrauskasirMPonomariovasdeinjeOlimpinį medalį iš Londono į Lietuvą parvežęs boksininkas Evaldas Petrauskas atviras – didžiausia baimė yra nuvilti ne save, o aplinkinius. Taip pat dukart olimpinėse žaidynėse jau dalyvavęs E. Petrauskas priduria, kad boksininko duona – sunki ir iki šiol prieš lipant į ringą jį apima didžiulis jaudulys.

krosas justas_budrikas_cempionasPalangoje vyko Lietuvos kroso čempionatas bei jaunimo iki 23 m., jaunimo, jaunių, jaunučių ir vaikų pirmenybės. Šilutės sporto mokyklos garbę ginti išvyko 13 lengvaatlečių, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis.

Geriausiai sekėsi Justui Budrikui, kuris parsivežė auksą bei pelnė savo trenerės pagyrimų.

1Nors Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ir Regionų krepšinio lygos (RKL) sezonai jau pasibaigė, o Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) - pats kovų įkarštis, krepšininkai, kurie rungtyniavo žemesnėse lygose nesiilsi. Komanda „Reunion“, sudaryta NKL žaidėjų pagrindu ir vadovaujama trenerio Laimono Eglinsko, jau šiandien išvyksta į Kiniją. Jie Azijoje sieks parodyti save bei taip pratęsti sezoną ir ruoštis jau kitam.

stangistaiKlaipėdoje vyko finalinės jaunių (iki 17 metų) - jaunimo (iki 20 m.) sunkiosios atletikos varžybos. Dalyvavo 13 komandų sportininkai, iškovoję šią teisę zoninėse atrankos varžybose. Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Liudas Čičirka ir Laimis Ličinchai, pelnė 5 apdovanojimus, o šilutiškis Lukas Kordušas tapo absoliučiu jaunimo čempionu.

zemaitijos taure_lengvoji_berniukai_FullSizeRenderKlaipėdoje vyko „Žemaitijos taurės“ vaikų, jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos paskutinio etapo varžybos, kuriose dalyvavo jaunieji lengvaatlečiai iš Klaipėdos, Palangos, Plungės, Gargždų, Veiviržėnų, Telšių, Kaltinėnų, Pagėgių, Šilalės, Raseinių ir Šilutės rajono.