Sportas

irkluotojai 16300434_10154908304829194_76620932696009007_oKasmet prieš prasidedant sezonui irkluotojai pasitikrino fizinį pajėgumą. Varžybose dalyvavo daugiau nei 250 dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir Lenkijos, Latvijos, Rusijos (Kaliningradas).

lengvoji begimas_su_kliutimisŠilutės sporto mokyklos auklėtiniai, lydimi trenerių Linos Leikuvienės, Medardo Urmulevičiaus ir Stasio Oželio, dalyvavo Vilniuje vykusiose Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybėse. Mūsiškiai iškovojo du čempionų vardus ir iškovojo I vietą kaip komanda, rajonų grupėje aplenkusi 32 komandas.

nkl krepsinis__F1_PukelisSavaitgalį „Šilutės“ ekipa žaidė dvejas rungtynes su Mezon-NKL lydere - Marijampolės „Sūduva - Mantinga“.

Savo aikštėje marijampoliečiai įveikė „Šilutę“ 104:73. Kitą dieną šilutiškiams savo namų aikštėje pranašumo įrodyti irgi nepavyko - teko pripažinti dar vieną „Sūduvos - Mantingos“ pergalę rezultatu 99:84.

Dabar šilutiškiai turi 17 pergalių ir 16 pralaimėjimų ir yra šeštieji turnyrinėje lentelėje.

nkl krepsinis_pukelis_f1Sausio 25 d., trečiadienį, „Šilutė“ išvykoje žaidė su Raseinių „Rasų“ krepšininkais ir rezultatu 100:96 išplėšė trečią pergalę iš eilės. Penktadienį mūsiškiai sulaukė svečių iš sostinės - „Perlo“ komandos ir vėl iškovojo pergalę 86:72.
Dabar „Šilutės“ sąskaitoje 17 pergalių ir 14 pralaimėjimų. Mūsų komanda Nacionalinės krepšinio lygos čempionate užima 5 vietą.

zemaitijos taure_sveksna_1Šeštadienį vykusiose „Žemaitijos taurės 2017“ I etapo vaikų lengvosios atletikos varžybose švėkšniškiai sportininkai pranoko net mokytojų lūkesčius. Iš 12 lengvaatlečių, vykusių į varžybas, 7 grįžo su apdovanojimais, pasiekę aukštų asmeninių rezultatų.

rajono pirmenybes_fen_team_pilupisSausio 21 dieną startavo Šilutės rajono krepšinio pirmenybės, kuriose dalyvauti užsiregistravo 12 komandų.

Ne paslaptis, kad į finalines pirmenybių varžybas susirenka daugiau žiūrovų nei į Nacionalinės krepšinio lygos varžybas. Aistruoliai laukia sportinių intrigų ir puse lūpų kalba, kad pernai metų čempionai - Žemaičių Naumiesčio „Pilupis“ - nenusiteikęs perleisti čempionų titulo. Pernai bronzą iškovojo „Fen Team“. Gal jie šiemet nušluostys visiems nosį? O gal nauja „Vandentiekio“ komanda įneš naujovės gurkšnį?

Kad būtų atsakyta į visus šiuos žiūrovams rūpimus klausimus, reikės palaukti iki balandžio, nes tada planuojami rajono pirmenybių finalai.

1 lengvaatleciaiŠilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė, Stasys Oželis ir Medardas Urmulevičius, dalyvavo Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo pirmenybėse Panevėžyje.

Jaunių ir jaunimo grupėse abi Šilutės SM komandos užėmė III vietas, o bendroje įskaitoje Šilutės lengvaatlečių komanda, surinkusi 169 taškus, iškovojo I vietą, už nugaros palikusi net 35 rajonų komandas!

nkl krepsinis_fŠį savaitgalį „Šilutė“ sužaidė tik vienerias rungtynes - namuose susitiko su Šakių „Vyčio“ krepšininkais.

Mūsiškiams pavyko atsirevanšuoti už pralaimėjimą prieš porą savaičių išvykoje.

Šį kartą Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutės“ komanda įtikinamai nugalėjo „Vytį“ - 93:78, taip pratęsdami Šakių krepšininkų pralaimėjimų seriją iki keturių iš eilės.

„Šilutės“ sąskaitoje dabar yra 15 pergalių ir 14 pralaimėjimų.

dziudo finalininkaiSausio 12-13 dienomis Kėdainių arenoje vyko Lietuvos Respublikos jaunučių ir jaunių dziudo čempionatas. Šilutės sporto mokyklos dziudo imtynininkai į čempionatą vyko su treneriu Rimvydu Lukošiumi.

Ukmergės naujienos