Sportas

F1 isvykaPraėjusį savaitgalį „Šilutės“ krepšininkai namuose nežaidė, Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) dvejas rungtynes jie žaidė išvykose.

Penktadienį Laimono Eglinsko auklėtiniai 92:75 (25:16, 18:17, 27:19, 22:23) susitvarkė su „Tauragės“ ekipa, o kitą dieną taip pat nebuvo nuolankūs ir Molėtuose - laimėjo 98:89 (31:19, 24:16, 16:20, 27:34) prieš „Ežerūną“. Dabar „Šilutė“ puikuojasi trečioje vietoje (9/3), nusileisdama Marijampolės (10/2) ir Šakių (11/1) krepšininkams.

dziudo pliksnys_domasVilniuje vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre „Vilniaus taurė 2017“ dalyvavo sportininkai iš Baltarusijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos miestų. Šilutės dziudo klubui „Kumikata“ atstovavo Domas Plikšnys. Jis svorio kategorijoje iki 34 kg savo amžiaus grupėje iškovojo III vietą.

 

sveksnoje metiku_varzybos_burauskasŠvėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokiniai dėkingi buvusiai švėkšniškei, olimpietei Indrei Jakubaitytei, kad ji įsteigė  taures ir medalius stipriausiems kiekvienų metų metikų varžybų dalyviams.

DSC 31351„Šilutės“ vyrų komanda savaitgalį dvejas rungtynes žaidė namie: penktadienį susitiko su Vilniaus „Perlo“ krepšininkais, kuriuos įveikė rezultatu 83:77, o kitą dieną pasitiko svečius iš Šakių - „Vyčio“ komandą, kuri turnyrinėje lentelėje puikuojasi pirmoje vietoje. Šis susitikimas, po tikrai įdomios kovos, baigėsi mūsiškių nenaudai 81:90.

Dabar Laimono Eglinsko vadovaujama komanda turi septynias pergales ir tris pralaimėjimus bei puikuojasi garbingoje trečioje vietoje. Pirmoji vieta priklauso „Vyčio“ krepšininkams, antroji - Marijampolės „Sūduvai - Mantingai“.  

stalo tenisas_vaikaiTelšiuose vyko tradicinis stalo teniso turnyras, skirtas trenerio V.Giedraičio atminimui. Turnyre dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Artūras Silius, bei Traksėdžių mokyklos neformalaus vaikų švietimo grupės geriausi mažosios raketės valdytojai, kuriuos treniruoja Jonas Piekautas.

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams pavyko laimėti medalių.

samai veteranu_krepsinisŠilutės vyrų krepšinio veteranų komanda „Šamai“ ir šiemet dalyvauja Tauragės apskrities veteranų krepšinio lygoje. Joje devynios komandos varžosi dėl 2017- 2018 metų Žalgirio sporto draugijos tautės.

Šilutės „Šamų“ komanda sužaidė jau trejas rungtynes, iš kurių dvejas laimėjo, o vienas pralaimėjo. Turnyrinėje lentelėje „Šamai“ dalijasi 3-6 vietas su kitų miestų komandomis.

dziudo __f1Šilutės sporto mokyklos trenerio Rimvydo Lukošiaus treniruojami dziudo imtynininkai dalyvavo tarptautiniame dziudo turnyre Alytuje, skirtame karininkui A.Juozapavičiui atminti, o kitą dieną  kovojo Šakiuose surengtame tarptautiniame dziudo turnyre.

NKL krepsinis_brownasSavaitgalį vyrų krepšinio komanda „Šilutė“ ir namuose, ir išvykoje palaužė varžovus ir į savo sąskaitą pridėjo dar dvi pergales.

Išvykę į Marijampolę šilutiškiai nutraukė keturių „Sūduvos - Mantingos“ pergalių seriją „Mezon NKL“ pirmenybėse, įveikdami ją rezultatu 79:100, o namie po įdomios ir atkaklios kovos 83:81 palaužė Klaipėdos „Neptūną - Akvaservis“.

Dabar vyriausiojo trenerio Laimono Eglinsko vadovaujama „Šilutės“ komanda užima II vietą turnyrinėje lentelėje (6 pergalės, 2 pralaimėjimai), nusileisdama tik Šakių „Vyčiui“ ((7 pergalės, 1 pralaimėjimas).
Su „Vyčiu“ „Šilutė“ susitiks šį šeštadienį namuose - Vydūno gimnazijos sporto salėje.

stalo tenisas_2Traksėdžių sporto salėje vyko Šilutės rajono stalo teniso dvejetų pirmenybės. Jose dalyvavo 18 porų.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt