Sportas

nkl krepsinis_pukelis_gvildzio_fotoSavaitgalį „Šilutės“ krepšininkai namuose sulaukė svečių - Klaipėdos „Nafta - Uni - Akvaservis“. Tai II vietą Mezon-NKL čempionato turnyrinėje lentelėje užimanti komanda. Išsiaiškinti, kuri komanda stipresnė, prireikė pratęsimo. Deja, po papildomai sužaistų 5 minučių pergalė atiteko klaipėdiečiams - 79:86.

Išvykoje Telšiuose mūsiškiams sekėsi geriau - rezultatu 67:94 įveikė „Telšių“ komandą.

Bendroje įskaitoje „Šilutė“ dabar turi 18 pergalių ir 17 pralaimėjimų bei turnyrinėje lentelėje yra penktoji.

dziudo vaikai_FVasario 4 dieną Jurbarke vyko didelis tarptautinis vaikų dziudo turnyras. Turnyre dalyvavo per 300 sportininkų iš Rusijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos, tarp jų - ir gausus šilutiškių būrys.

Kitą dieną Latvijoje vyko U-21 atvirasis dziudo čempionatas, kuriame irgi galynėjosi šilutiškiai.

Abejose varžybose Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Rimvydo Lukošiaus, iškovojo medalių.

krepsinis rajono_pirmenybes_Fen_Team___pilupisŠilutės rajono krepšinio pirmenybės darosi vis įdomesnės, po truputį aiškėja stipriausios ir silpniausios komandos.
Kaip ir pernai, šiemet pirmenybių taurę bei piniginį prizą Usėnų verslininko Petro Rimkaus - Dėduko atminimo garbei įsteigė jo draugai. O komandos, kurios užims 2 ir 3 vietas, gaus VšĮ „Šilutės sportas“ įsteigtas taures ir medalius.

Krepšinio pirmenybėse Usėnų Dėduko taurei laimėti šiuo metu lyderiauja „Vandentiekis“, „Fen-Team“, „Pilupis“ bei Sporto mokyklos auklėtiniai, gimę 1999 m.

irkluotojai 16300434_10154908304829194_76620932696009007_oKasmet prieš prasidedant sezonui irkluotojai pasitikrino fizinį pajėgumą. Varžybose dalyvavo daugiau nei 250 dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir Lenkijos, Latvijos, Rusijos (Kaliningradas).

lengvoji begimas_su_kliutimisŠilutės sporto mokyklos auklėtiniai, lydimi trenerių Linos Leikuvienės, Medardo Urmulevičiaus ir Stasio Oželio, dalyvavo Vilniuje vykusiose Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybėse. Mūsiškiai iškovojo du čempionų vardus ir iškovojo I vietą kaip komanda, rajonų grupėje aplenkusi 32 komandas.

nkl krepsinis__F1_PukelisSavaitgalį „Šilutės“ ekipa žaidė dvejas rungtynes su Mezon-NKL lydere - Marijampolės „Sūduva - Mantinga“.

Savo aikštėje marijampoliečiai įveikė „Šilutę“ 104:73. Kitą dieną šilutiškiams savo namų aikštėje pranašumo įrodyti irgi nepavyko - teko pripažinti dar vieną „Sūduvos - Mantingos“ pergalę rezultatu 99:84.

Dabar šilutiškiai turi 17 pergalių ir 16 pralaimėjimų ir yra šeštieji turnyrinėje lentelėje.

nkl krepsinis_pukelis_f1Sausio 25 d., trečiadienį, „Šilutė“ išvykoje žaidė su Raseinių „Rasų“ krepšininkais ir rezultatu 100:96 išplėšė trečią pergalę iš eilės. Penktadienį mūsiškiai sulaukė svečių iš sostinės - „Perlo“ komandos ir vėl iškovojo pergalę 86:72.
Dabar „Šilutės“ sąskaitoje 17 pergalių ir 14 pralaimėjimų. Mūsų komanda Nacionalinės krepšinio lygos čempionate užima 5 vietą.

zemaitijos taure_sveksna_1Šeštadienį vykusiose „Žemaitijos taurės 2017“ I etapo vaikų lengvosios atletikos varžybose švėkšniškiai sportininkai pranoko net mokytojų lūkesčius. Iš 12 lengvaatlečių, vykusių į varžybas, 7 grįžo su apdovanojimais, pasiekę aukštų asmeninių rezultatų.

rajono pirmenybes_fen_team_pilupisSausio 21 dieną startavo Šilutės rajono krepšinio pirmenybės, kuriose dalyvauti užsiregistravo 12 komandų.

Ne paslaptis, kad į finalines pirmenybių varžybas susirenka daugiau žiūrovų nei į Nacionalinės krepšinio lygos varžybas. Aistruoliai laukia sportinių intrigų ir puse lūpų kalba, kad pernai metų čempionai - Žemaičių Naumiesčio „Pilupis“ - nenusiteikęs perleisti čempionų titulo. Pernai bronzą iškovojo „Fen Team“. Gal jie šiemet nušluostys visiems nosį? O gal nauja „Vandentiekio“ komanda įneš naujovės gurkšnį?

Kad būtų atsakyta į visus šiuos žiūrovams rūpimus klausimus, reikės palaukti iki balandžio, nes tada planuojami rajono pirmenybių finalai.

Ukmergės naujienos