Sportas

F1 modePaskutinį sausio savaitgalį „Šilutės“ ekipa žaidė dvejas rungtynes. Penktadienį sulaukėme svečių iš Šakių. Šios kovos laukė visi sirgaliai, ir iki paskutinės sekundės tikėjo šilutiškių pergale. Gaila, bet tądien pergale džiaugėsi „Vyčio“ krepšininkai, rezultatu 71:74.

Kitos dienos kova vyko Joniškyje ir buvo labai įdomi ir atkali. Rezultatu 84:89  vis dėlto Laimono Eglinsko vadovaujamai komandai pavyko palaužti varžovus ir išsivežti pergalę namo. Išvykoje dienos ir rungtynių žaidėju tapo Modestas Žaunieriūnas, pelnęs 22 taškus (5/8 trit., 3/4 dvit.) ir surinkęs 24 naudingumo balus.

nojusŠilutės sporto mokyklos auklėtiniai, lydimi lengvosios atletikos trenerio Stasio Oželio, sausio 19 dieną vyko į Lietuvos jaunučių pirmenybes Šiauliuose. Dalyvavo 8 miestai bei 31 vienas rajonas. Rajonų grupėje Šilutės rajono komanda užėmė šeštą vietą, surinkusi 73 taškus.

Kitą dieną treneriai su jauniausiais lengvaatlečiai išvyko į „Žemaitijos taurės“ vaikų varžybų I etapą Klaipėdoje. Iš ten medalių neparsivežta, bet pasisemta geros patirties.

 Sveksna krepsinisSausio viduryje visoje Lietuvoje startavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo mokyklų mokinių krepšinio 3x3 tarpzoninės varžybos, o vasario 3 dieną, finalinėse varžybose Jonavoje, šių varžybų nugalėtojai rinksis kovai dėl stipriausios krepšinio 3x3 komandos vardo šalyje.

dziudoSausio 13 dieną Kaune vyko tarptautinis dziudo turnyras Sausio 13-osios aukoms atminti.

 krepsinis vilkyciuoseVilkyčių pagrindinės mokyklos Neformalaus vaikų švietimo programos dalyviai sportinius metus užbaigė krepšinio varžybomis, kurios skirtos buvusio mokinio Gyčio Pakalniškio garbei. Jis ir yra šių varžybų pagrindinis rėmėjas jau antrus metus.

F nklSavaitgalį „Šilutės“ ekipa namuose nepasigailėjo „Palangos“ krepšininkų ir rezultatu 103:67 įveikė juos. Bet kitą dieną pralaimėjimo skonis aplankė jau mūsiškius - juos gan nesunkiai įveikė Mažeikių „Ereliai“, rezultatu 94:61.

Tiek namų rungtynėse, tiek išvykoje daugiausiai taškų komandai pelnė amerikietis Calebas Oetjenas. Namų rungtynėse Modestas Žaunieriūnas atakavo varžovų krepšį taikliais tritaškiais (6/11), o Andrius Gaidys ne tik puikiai gynėsi, bet perėmė ir nemažai kamuolių bei taip pat realizavo 4 tolimus metimus iš 6.

„Šilutės“ komanda vis dar trečioje vietoje (19/9), bet ant kulnų jai lipa Klaipėdos Neptūnas - Akvaservis (18/10).

F lengvojiSavaitgalį Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Stasys Oželis, Medardas Urmulevičius ir Lina Leikuvienė vyko į Šiaulius, kur dalyvavo Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse. Mūsiškiams pavyko tapti geriausiais ir jaunių, ir jaunimo grupėje. Varžybose dalyvavo 11 jaunių ir 4 jaunimo atstovai, visi dalyvavę jauniai iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos jaunių pirmenybėse Kaune vasario 9-10 d.

sales futbolas_I_vieta_F2Baigėsi emocingosios Šilutės rajono mažojo futbolo (5x5) salės pirmenybės, kurios startavo dar pernai lapkričio 11 d. Pirmanybėse dalyvavo penkios komandos: šilutiškių „Svajonių komanda“, FK „Šilutė“ jaunių ekipa, „Pamarys“, „Šilutės vandenys“ bei į pirmenybės grįžęs Rusnės „Žvejas“.

Ketvirtą kartą iš eilės pirmenybių čempionais tapo Valdo Urbono vadovaujami „Šilutės vandenys“, nors ant kulnų lipo rusniškiai, kuriems atiteko sidabras. Treti liko „Pamario“ futbolininkai.

F2 justasNacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) „Šilutės“ ekipa, vedama Justo Nausėdo, išplėšė pergalę prieš Telšių krepšininkus 80:71.

Išvykoje prieš Jonavos klubą mūsiškiams sekėsi nekaip. Tądien aikštelėje pranašesni buvo šeimininkai, ir po kovos teko pripažinti jų pergalę, rezultatu 91:75.

„Šilutės“ komanda vis tiek turnyrinėje lentelėje lieka trečia, savo sąskaitoje turėdama 18 pergalių ir 8 pralaimėjimus.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt