Sportas

krepsinis nkl f3Savaitgalį Šilutės „Šilutė“ išvykoje žaidė su Marijampolės „Sūduva“, o namuose mūsiškiai parodė fantastišką žaidimą prieš Joniškio „Delikatesas“. Šių rungtynių metu svečių treneris nesugebėjo valdyti savo pykčio ir net apšaukė „Atėnės“ šokėjas.

sportininku pagerbimas f1Laisvės gynėjų dieną Šilutės rajono savivaldybėje surengtas geriausių 2011 metų sportininkų pagerbimas.

Sportininkus, kurie visus metus garsino Šilutės kraštą bei pasiekė aukštų rezultatų, rajono vadovai apdovanojo piniginiais prizais.

dulkysMan atrodo, kad visi vaikystėje svajoja apie tokias rungtynes. Šiandien išmušė mano valanda sužibėti”, - ištarė Lietuvos krepšininkas Deividas Dulkys po neįtikėtino pasirodymo JAV studentų krepšinio lygoje (NCAA) šeštadienį.

Šimtai granato raudonio spalva išsipuošusių Floridos valstybinio universiteto krepšinio komandos sirgalių užtvindė aikštę ir apsupo nepakartojamo vakaro herojų iš Lietuvos, rašo lrytas.lt.

krepsinis samai F1Šilutės veteranų komanda „Šamai“ amžiaus grupėje 50+ iškovojo pirmąją pergalę čempionate. Nepameluosiu pasakiusi, kad tai jie padarė visai nesunkiai. Gal 2012 metai mūsiškiams bus geresni nei praėjusieji ir jie dažniau pradės jausti pergalės skonį, o ne pralaimėjimo kartėlį?..

ranku lenkimas vaitkute ir zvirblyteŠilutės rajono savivaldybės taryba yra patvirtinusi sportininkų skatinimo tvarką, pagal kurią numačiusi apdovanoti piniginiais prizais svarių tarptautinių ir respublikinių laimėjimų pasiekusius sportininkus ir jų trenerius.

Lėšos apdovanojimams skiriamos iš Sporto plėtros programos lėšų.

Pukis 11 copyReišmingiausi praėjusių metų sporto įvykiai, kurie garsino Pamario kraštą bei paliko pėdsaką pasaulio sporto metraštyje

krepsinis nkl 20120107001Šventėms pasibaigus, visi grįžtame į darbus, ne išimtis - ir krepšininkai. Šilutės vyrų komanda „Šilutė“ po beveik dvi savaites trukusių atostogų vėl grižo į aikštelę.

Deja, savaitgalį ji turėjo susitaikyti su dviem pralaimėjimais. Šilutiškiams nepadėjo ir naujas komandos draugas - Deividas Petravičius, kuris parodė tikrai puikų žaidimą.

sunkioji f0Gruodžio 21-ąją Šilutės sporto mokyklos sunkiosios atletikos treneriai Liudas Čičirka ir Laimis Ličinchajus organizavo rajono moksleivių individualų čempionatą, kuriame dalyvavo per 40 jaunųjų sunkiaatlečių.

Pasak trenerių, tai puiki proga mokiniams pajausti varžybų atmosferą ir pasiruošti respublikiniams čempionatams.

Šokėjos. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Jau 27-tus metus Juknaičių pagrindinėje mokykloje vyksta tradicinis krepšinio turnyras „Kalėda“. Prie mokyklos iniciatyvos prisijungia ir bendruomenė, įsteigusi nugalėtojams prizus.

Pasak varžybų organizatoriaus, Juknaičių pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojo Rimo Urbono, tradicinės varžybos buvo įgavusios platų mastą, vienais metais rungtyniavo net 11 komandų. Su Šilutės rajono sportininkais varžėsi net Klaipėdos karo jūreiviai.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt