Sportas

Kaledinis futbolo turnyrasRajono mažojo futbolo (5x5) kalėdinio turnyro VšĮ „Šilutės sportas“ taurėms laimėti nugalėtoja tapo komanda „Pamarys“. II vietą laimėjo Policijos komisariato rinktinė, III vietą - „Šilutės vandenys“.

Tradicinio kalėdinio turnyro maratonas prasidėjo gruodžio 5 d. Vydūno gimnazijos sporto salėje, baigėsi gruodžio 16 d. Dėl „Šilutės sporto“ apdovanojimų varžėsi 7 komandos.

boksas f 1Bokso treneris Vincas Murauskas kelis savo auklėtinius lydėjo į Panevėžyje vykusias Lietuvos moksleivių pirmenybėse, kur buvo suvažiavę visų miestų, kurie tik kultivuoja boksą, sportininkai - apie 180 dalyvių. Ji rungėsi 13-oje svorio kategorijų.

1271078453tinklinisŽemaičių Naumiesčio gimnazijoje vyko tinklinio savaitė pereinamajai taurei laimėti.

Lapkričio 21-ąją susirungė septintos, aštuntos bei pirmos gimnazijos klasės, į varžybas susirinko 6 komandos. Pergalingai pradėjusi varžybas, Ia klasė jas ir baigė niekam nepasidavusi, užėmė I vietą ir išsaugojo pernai laimėtą taurę. II vietą užėmė 8b klasė, kuri tik 2 taškais buvo pranašesnė už III vietos laimėtojus Ib klasę. Varžybas organizavo mokytojai Vilija Parnarauskienė ir Vidas Karnauskas.

lengvoji

Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai su treneriu Stasiu Oželiu dalyvavo Lietuvos jaunučių pirmenybių zoninėse varžybose, bei Žemaitijos taurės varžybose. Iš ten jaunieji sportininkai parsivežė ne vieną auksinį medalį.

Prie 3000 m starto linijos tądien stovėjo greitasis Gytis Šumalovas. Jis iš visų dalyvavusių jaunučių šiame bėgime buvo greičiausias (10:47,92) ir, stojęs ant garbingos pakylos, atsiėmė aukso medalį.

iqgwv8854Gruodžio pradžioje šilutiškis Evaldas Petrauskas, atstovaujantis Lietuvos suaugusiųjų rinktinei, dalyvavo Izraelyje vykusiame tarptautiniame bokso turnyre. Jis 75 kg svorio kategorijoje iškovojo I vietą, finale įveikęs Ukrainos atstovą, kuris buvo dviejų olimpinių žaidynių dalyvis.

krepsinis nkl f 1Savaitgalį šilutiškiai praleido ant ratų - dvejas varžybas žaidė išvykoje: penktadienį aplankė Mažeikius, o šeštadienį užsuko ir į Klaipėdą, kur susitikimas tarp „Nafta - Universitetas“ ir „Šilutės“ ekipų pareikalavo ne tik daug jėgų iš žaidėjų, bet ir sirgaliams neprastai patampė nervus.

lengvoji mulskis D Bagdonaite II vietaKlaipėdos manieže vyko  Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos zoninės varžybos. Čia dėl teisės dalyvauti finalinėse varžybose varžėsi  12 Žemaitijos zonos komandų. Savo jėgas su sporto mokyklų auklėtiniais šiose varžybose išbandė Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokiniai.

krepsinis samai f3Prieš porą savaičių Šilutėje išbandyti jėgas susitiko net 4 Lietuvos veteranų krepšinio lygos (LVKL) komandos skirtingose amžiaus grupėse. Šilutės „Šamų 40+“ komanda nusileido Pakruojo „Parketo“ krepšininkams. Dar vienai Šilutės veteranų komandai - „Šamai 45+“ - nepavyko atsilaikyti prieš „Alaus mėgėjus“ iš Panevėžio.

Ir praėjusį sekmadienį mūsų „Šamai 45+“ per plauką nepasiekė pergalės, tačiau žiūrovams nepagailėjo itin aštrių žaidimo akimirkų.

ranku lenkimas vaitkute ir zvirblyteLapkričio 28 - gruodžio 4 d. Almatoje (Kazachstanas) vyko XXXIII Pasaulio rankų lenkimo čempionatas. Jame dalyvavo virš 1200 sportininkų iš 47 šalių.

Lietuvai atstovavo 4 sportininkai, tarp jų net dvi Šilutės rankų lenkimo klubo „Pamarys“ atstovės: Eglė Vaitkutė ir Raminta Žvirblytė (treneris Aleksandras Pancerovas).