Sportas

nkl krepsinisSavaitgalį Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutės“ vyrų krepšinio ekipa sužaidė dvejas rungtynes.

Šeštadienį Marijampolėje „Šilutę“ rezultatu 96:58 sutriuškino NKL lyderė „Sūduva - Mantinga“.

Sekmadienį „Šilutė“ namuose rezultatu 100:83 nugalėjo Molėtų „Ežerūną“.

Pastaroji pergalė mūsiškiams buvo iš lengvesnių, bet labai svarbi - nugalėjusi „Ežerūną“, „Šilutė“ gavo teisę toliau kovoti pirmojoje grupėje.

boksas balsys_auciute_jokulys2016 metus šauniomis pergalėmis užbaigė  trys Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Vincas Murauskas. Tai Austėja Aučiūtė, Vytautas Balsys ir Robertas Jokulys.

krepsinis silutes_komanda_DSC08099„Šilutės“ vyrų krepšinio komanda, kuriai vadovauja Robertas Kuncaitis, paskutinę 2016 metų savaitę žaidė dvejas rungtynėse išvykoje. Gaila, bet užbaigti metus pergalėmis nepavyko.

„Šilutė“ nusileido Šakių „Vyčiui“ rezultatu 88:83, o Vilniaus „Perlo - MRU“ komanda buvo pranašesnė 81:72.

Dabar „Šilutė“ turi 12 pergalių ir tiek pat pralaimėjimų bei užima 6 vietą turnyrinėje lentelėje.

Jau kitose rungtynėse „Šilutės“ komandoje turėtume pamatyti naują žaidėją - Arvydą Eitutavičių. Jis anksčiau rungtyniavo užsienyje ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

ledo ritulio_komanda_silute_2016Šilutės ledo ritulio klubas, kuriam vadovauja S.Česnulis, ir UAB „Tomas Gold“ (direktorius A.Jončas) antrus metus iš eilės pasitinkant Kalėdas suorganizavo keturių komandų ledo ritulio turnyrą, kuris vyko Klaipėdos „Akropolio“ ledo arenoje.

krepsinis f1_mazeikiai„Šilutės“ vyrų krepšinio komanda penktadienį namuose sulaukė svečių iš Mažeikių. Roberto Kuncaičio vadovaujamai „Šilutei“ sekėsi dominuoti po krepšiais, tad pergalę pavyko pasiekti rezultatu 86:75.

Dabar „Šilutė“ savo sąskaitoje turi 12 pergalių ir 10 pralaimėjimų. Turnyrinėje lentelėje užima 6-7 vietas, kurias dalijasi su „Žalgirio-2“ komanda.

futbolas vandenys_fBaigėsi Šilutės rajono mažojo futbolo pirmenybės „Šilutės sportas“ taurei laimėti. Pirmenybėse dalyvavo penkios komandos: „Vinulta“, „Vainutas“, „Šilutės vandenys“, „Armuha“ ir FK „Šilutė“ jauniai.

Po dvi savaites trukusių rungtynių gruodžio 17-ąją paaiškėjo pirmenybių nugalėtojai - „Šilutės vandenų“ komanda. Antra liko „Armuha“, trečia - „Vinulta“.

eglinskas iseina_kuncaitisPrieš savaitę vykusios Nacionalinės krepšinio lygios čempionato rungtynės tarp „Šilutės“ ir „Nafta - Uni - Akvaservis“ komandų buvo paskutinės treneriui Laimonui Eglinskui. Šilutiškių trenerių štabe Laimonas darbavosi nuo praėjusio sezono vidurio.

dziudo FŠeštadienį, gruodžio 17 d., Kėdainiuose vyko tarptautinis dziudo turnyras ir tuo pat metu Kaune vyko dziudo programų konkursas. Kėdainiuose Šilutės dziudo klubui „Kumikata“ atstovavo du sportininkai, o į Kauną išvyko didesnis būrys imtynininkų, kurie ant tatamio parodė įdomią programą.

sunkioji atletika_DSCF0333Gruodžio 14 dieną vyko Šilutės rajono moksleivių asmeninės sunkiosios atletikos pirmenybės, kurias organizavo Šilutės sporto mokykla. Dalyvių buvo iš Vainuto, Rusnės bei, žinoma, Šilutės.

Treneriai Liudas Čičirka ir Laimis Ličinchai, kurie vedė pirmenybes, neslėpė džiaugsmo, kad šią sporto šaką ryžtasi išbandyti ne tik berniukai, bet ir vis daugiau merginų. Šįkart štangas kėlė viena šilutiškė ir viena vainutiškė.

Pirmenybėse dalyvavo 34 sunkiaatlečiai - nuo aštuonmečių iki aštuoniolikmečių. Iš viso mokiniai varžėsi 10-yje svorio kategorijų.

Ukmergės naujienos