Sportas

 FMūsų miesto komanda Šilutės „Šilutė“ savaitgalį pajuto pergalės skonį bei pralaimėjimo kartėlį. Penktadienį išvykoje mūsiškiai žaidė su Mažeikių „Ereliais“, kurie palaužė „Šilutę“ gan ženkliai - 92:70. Šeštadienį namuose šilutiškiai susitiko su „Palangos“ krepšininkais ir tik paskutinę sekundę Justo Nausėdo dėka, rezultatu 73:70 išplėšė pergalę.

„Šilutė“ turnyrinėje lentelėje išsaugojo antrąją vietą.

nausedas F2„Šilutės“ krepšininkai po šio savaitgalio pasirodymų Kaune ir Šilutėje šoktelėjo iš trečios vietos į antrąją. Tiesa, ja dalinasi su marijampoliečiais, su kuriais pergalių ir pralaimėjimų skaičius vienodas -12/4.  Penktadienį išvykoje „Šilutės“ ekipa laimėjo prieš Kauno KTU krepšininkus 84:96, o kitą dieną namuose palaužė varžovus iš Joniškio, rezultatu 78:56.

Ir tai tik dvi geros naujienos iš trijų, mat amerikiečiui Calebui Brownui Oetjenui priklauso NKL sezono rezultatyvių perdavimų rekordas (15), kuriuos atletas surinko susitikime su Kaunas KTU ekipa.

1 dziudoLapkričio 25 dieną Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai dalyvavo trijuose turnyruose.

20171123 1651100Pirmą kartą Lietuvos istorijoje buvo organizuojamas tarpvalstybinis moterų bokso turnyras. Lapkričio 18 dieną Lietuvos boksininkės Pasvalyje kovojo su baltarusėmis, latvėmis ir estėmis, tarptautiniame mače dalyvavo 11 lietuvių. Iš jų net keturios šilutiškės, kurias treniruoja Vincas Murauskas. Čempionėmis tapti pavyko trims lietuvaitėms, iš kurių dvi šilutiškės.

cid 15fc4dfb2d2115121603Klaipėdos centrinio stadiono sporto salėje vyko Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionatas, kuriame varžėsi geriausi mūsų šalies sunkiaatlečiai iš Telšių, Anykščių, Marijampolės, Vilniaus ir kitų šalies miestų. Lyderio vardą apgynė ir nebe pirmą kartą Lietuvos čempionu tapo Aurimas Didžbalis.

Bet ne tik klaipėdiečiai turi kuo pasigirti: Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Lukas Kordušas taip pat tapo čempionu savo svorio kategorijoje. Iškovotas ir bronzos medalis, kuriuo pasipuošė buvęs mūsų mokyklos auklėtinis Tomas Ličinchai, nusileidęs tik A.Didžbaliui.

regbis f1Lapkričio 19 d. Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje vyko vaikų ir jaunučių nekontaktinio regbio pirmenybės „Pamario regbis“. Pirmenybėse varžėsi dviejų amžiaus grupių mergaitės ir berniukai iš aštuonių Lietuvos miestų.

Tai pirmosios nekontaktinio regbio pirmenybės, kurios buvo surengtos Šilutės mieste. Jas organizavo mūsų kraštietė Austėja Minkevičiūtė, jai talkino Klaipėdos regbio klubo „Klaipėdos kovos“ pirmininkas Donatas Streckis su savo komanda bei Vydūno gimnazijos direktorė Marina Stirbienė.  

1 saskesKretingoje vyko tradicinis šaškių komandų turnyras „Auksinis ruduo“, kuriame varžėsi devynios klubų rinktinės. Tarp jų - ir Šilutės šaškių-šachmatų klubo nariai. Jie ne tik dalyvavo, bet ir parsivežė sidabrinius medalius, nusileidę tik Telšių „Smūgio“ komandai. Negana to, Benediktas Bagočius tapo geriausiu trečios lentos žaidėju.

 

pamarysLapkričio 11 dieną Kaune vyko Lietuvos futbolo mėgėjų lygos (LFML) nugalėtojų taurės finalinės varžybos, kuriose dalyvavo 8 stipriausios šalies regionų komandos. Turnyro debiutantas buvo mūsų miesto komanda „Pamarys“, kuriai vadovauja Vaidas Dedurkevičius. Kad patekti į finalus, jie turėjo įveikti nemažai komandų Šilutės rajono mažojo futbolo pirmenybėse.

„Pamarys“ kelialapį į finalines varžybas Kaune laimėjo tapdamas šių metų Šilutės rajono mažojo futbolo pirmenybių čempionu. Finale Kauno manieže jų laukė septyni varžovai: Kauno „Žaliakalnis“, Panevėžio „Baltic-Flora Express“, Kėdainių „Ažytėnai“, Tauragės „LibertyBeach“, Jurbarko „Imsrei“, Marijampolės „Eurostandartas“ ir Alytaus „Daugis“.

 

DSC01372„Šilutės“ ekipa, už kurios vairo stovi vyr. treneris Laimonas Eglinskas, savaitgalį sužaidė dvejas rungtynes su ta pačia Kauno „Žalgiris-2“ komanda. Penktadienį namuose vykusiose rungtynėse šilutiškiai užbaigė Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) pirmąjį ratą pergale prieš kauniečius rezultatu 77:71. Po pirmojo rato mūsiškiai įsitaisė trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Gaila, kad kitą dieną antrojo rato startas nebuvo toks sėkmingas: išvykus į Kauną varžovai atsirevanšavo už vakarykštę dieną ir įveikė mūsiškius rezultatu 87:62. Džiugu nors tai, kad „Šilutė“ vis tiek išsaugojo III vietą turnyrinėje lentelėje (10/4).

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt