Sportas

 

pamarysLapkričio 11 dieną Kaune vyko Lietuvos futbolo mėgėjų lygos (LFML) nugalėtojų taurės finalinės varžybos, kuriose dalyvavo 8 stipriausios šalies regionų komandos. Turnyro debiutantas buvo mūsų miesto komanda „Pamarys“, kuriai vadovauja Vaidas Dedurkevičius. Kad patekti į finalus, jie turėjo įveikti nemažai komandų Šilutės rajono mažojo futbolo pirmenybėse.

„Pamarys“ kelialapį į finalines varžybas Kaune laimėjo tapdamas šių metų Šilutės rajono mažojo futbolo pirmenybių čempionu. Finale Kauno manieže jų laukė septyni varžovai: Kauno „Žaliakalnis“, Panevėžio „Baltic-Flora Express“, Kėdainių „Ažytėnai“, Tauragės „LibertyBeach“, Jurbarko „Imsrei“, Marijampolės „Eurostandartas“ ir Alytaus „Daugis“.

 

DSC01372„Šilutės“ ekipa, už kurios vairo stovi vyr. treneris Laimonas Eglinskas, savaitgalį sužaidė dvejas rungtynes su ta pačia Kauno „Žalgiris-2“ komanda. Penktadienį namuose vykusiose rungtynėse šilutiškiai užbaigė Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) pirmąjį ratą pergale prieš kauniečius rezultatu 77:71. Po pirmojo rato mūsiškiai įsitaisė trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Gaila, kad kitą dieną antrojo rato startas nebuvo toks sėkmingas: išvykus į Kauną varžovai atsirevanšavo už vakarykštę dieną ir įveikė mūsiškius rezultatu 87:62. Džiugu nors tai, kad „Šilutė“ vis tiek išsaugojo III vietą turnyrinėje lentelėje (10/4).

F1 lapkritisLapkričio 11 dieną Smiltynėje (Klaipėda) vyko Lietuvos lengvosios atletikos kroso V etapas. Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Stasys Oželis ir Lina Leikuvienė, iš varžybų grįžo ne tik su aukštais individualiais pasiekimais, bet ir su komandine trečiosios vietos taure. Aukščiausią pasiekimą ne tik komandos sudėtyje, bet visos Lietuvos mastu pelnė Justas Budrikas, jis Lietuvoje yra lyderis bėgant krosą ir vidutinius nuotolius jaunučių amžiaus grupėje.

 dziudo mantasŠakių sporto centre vyko Lietuvos mokinių dziudo pirmenybės.

F1 isvykaPraėjusį savaitgalį „Šilutės“ krepšininkai namuose nežaidė, Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) dvejas rungtynes jie žaidė išvykose.

Penktadienį Laimono Eglinsko auklėtiniai 92:75 (25:16, 18:17, 27:19, 22:23) susitvarkė su „Tauragės“ ekipa, o kitą dieną taip pat nebuvo nuolankūs ir Molėtuose - laimėjo 98:89 (31:19, 24:16, 16:20, 27:34) prieš „Ežerūną“. Dabar „Šilutė“ puikuojasi trečioje vietoje (9/3), nusileisdama Marijampolės (10/2) ir Šakių (11/1) krepšininkams.

dziudo pliksnys_domasVilniuje vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre „Vilniaus taurė 2017“ dalyvavo sportininkai iš Baltarusijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos miestų. Šilutės dziudo klubui „Kumikata“ atstovavo Domas Plikšnys. Jis svorio kategorijoje iki 34 kg savo amžiaus grupėje iškovojo III vietą.

 

sveksnoje metiku_varzybos_burauskasŠvėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokiniai dėkingi buvusiai švėkšniškei, olimpietei Indrei Jakubaitytei, kad ji įsteigė  taures ir medalius stipriausiems kiekvienų metų metikų varžybų dalyviams.

DSC 31351„Šilutės“ vyrų komanda savaitgalį dvejas rungtynes žaidė namie: penktadienį susitiko su Vilniaus „Perlo“ krepšininkais, kuriuos įveikė rezultatu 83:77, o kitą dieną pasitiko svečius iš Šakių - „Vyčio“ komandą, kuri turnyrinėje lentelėje puikuojasi pirmoje vietoje. Šis susitikimas, po tikrai įdomios kovos, baigėsi mūsiškių nenaudai 81:90.

Dabar Laimono Eglinsko vadovaujama komanda turi septynias pergales ir tris pralaimėjimus bei puikuojasi garbingoje trečioje vietoje. Pirmoji vieta priklauso „Vyčio“ krepšininkams, antroji - Marijampolės „Sūduvai - Mantingai“.  

stalo tenisas_vaikaiTelšiuose vyko tradicinis stalo teniso turnyras, skirtas trenerio V.Giedraičio atminimui. Turnyre dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Artūras Silius, bei Traksėdžių mokyklos neformalaus vaikų švietimo grupės geriausi mažosios raketės valdytojai, kuriuos treniruoja Jonas Piekautas.

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams pavyko laimėti medalių.

Ukmergės naujienos