Sportas

DziudoVasario 3 dieną Rygoje vyko atviras Latvijos U-21 dziudo čempionatas. Jame dalyvavo sportininkai iš Estijos, Lietuvos ir Latvijos.

Komanda VandenuŠilutės rajono krepšinio pirmenybių pirmasis ratas baigėsi ir startavo antrasis - dar įdomesnis ir kovingesnis. Komandų aštuonetas skeltas per pusę: keturios komandos varžosi dėl Didžiosios taurės, keturios dėl Mažosios. Lyderių vaidmenyje vis dar išlieka Žemaičių Naumiesčio „Pilupis“ (vadovas M.Lileikis) komanda, kuriai dauguma prognozuoja Didžiąją taurę.

„Su tokia sudėtimi jie tikrai turėtų išlikti lyderių pozicijoje“ - kalbėjo VšĮ „Šilutės sportas“ direktorius Dainius Gricevičius.   

Geriausi silutes_boksininkai_MurauskasVasario pradžioje Lietuvos bokso federacija apdovanojo geriausius 2017 metų Lietuvos boksininkus, trenerius, teisėjus ir varžybų organizatorius.

Geriausiųjų praėjusių metų boksininkų penketuke - iš Šilutės kilęs, 2012 metais olimpinį medalį iš Londono į Lietuvą parvežęs boksininkas Evaldas Petrauskas ir jaunuoju Lietuvos bokso talentu tituluojams Vytautas Balsys.

Antrus metus iš eilės apdovanotas ir bokso treneris šilutiškis Vincas Murauskas.

image1Panevėžyje vyko atviras Lietuvos bendrojo fizinio pasiruošimo (BFP) čempionatas. Renginyje varžėsi baidarių / kanojų irklavimo sportininkai iš visos Lietuvos bei svečiai iš Latvijos, Lenkijos ir Rusijos. Dalyvavo apie 300 sportininkų įvairiose amžiaus grupėse.

Į čempionatą vyko ir 7 Šilutės sporto mokyklos irkluotojai, kuriuos lydėjo treneris Nedas Bartušis. Geriausiai čempionatui buvo pasiruošęs šilutiškis Heraldas Kairys, jis Lietuvos BFP čempionate iškovojo II vietą.

2 krepsis„Šilutės“ ekipa, už kurios vairo yra vyr. treneris Laimonas Eglinskas, savaitgalį namuose nesunkiai susitvarkė su varžovais iš Molėtų - 92:66, bet išvykoje užsivedusių tauragiškių neįveikė ir nusileido jiems  79:69. Namų rungtynėse naudingiausiu rungtynių žaidėju pripažintas Paulius Malašauskas: nors komandai pelnė vos 3 taškus, bet jo puikus žaidimas dalinant gražius bei rezultatyvius perdavimus komandos draugams, taip pat atkovotų kamuolių kiekis leido jam surinkti 20 naudingumo balų. Klysti tądien jis nebuvo nusiteikęs.

F __Šilutės rajono krepšinio pirmenybėse lyderių vaidmenį puikiai saugo Žemaičių Naumiesčio „Pilupis“ (vadovas M.Lileikis), kuris paskutinėse rungtynėse nesunkiai įveikė „Draugystę“, o prieš tai varžybose po nelengvos kovos įveikė ir pajėgią Šilutės „Vandentiekio“ komandą (vadovas V.Urbonas). Pirmąjį ratą naumiestiškiai užbaigė be pralaimėjimų.

F1 modePaskutinį sausio savaitgalį „Šilutės“ ekipa žaidė dvejas rungtynes. Penktadienį sulaukėme svečių iš Šakių. Šios kovos laukė visi sirgaliai, ir iki paskutinės sekundės tikėjo šilutiškių pergale. Gaila, bet tądien pergale džiaugėsi „Vyčio“ krepšininkai, rezultatu 71:74.

Kitos dienos kova vyko Joniškyje ir buvo labai įdomi ir atkali. Rezultatu 84:89  vis dėlto Laimono Eglinsko vadovaujamai komandai pavyko palaužti varžovus ir išsivežti pergalę namo. Išvykoje dienos ir rungtynių žaidėju tapo Modestas Žaunieriūnas, pelnęs 22 taškus (5/8 trit., 3/4 dvit.) ir surinkęs 24 naudingumo balus.

nojusŠilutės sporto mokyklos auklėtiniai, lydimi lengvosios atletikos trenerio Stasio Oželio, sausio 19 dieną vyko į Lietuvos jaunučių pirmenybes Šiauliuose. Dalyvavo 8 miestai bei 31 vienas rajonas. Rajonų grupėje Šilutės rajono komanda užėmė šeštą vietą, surinkusi 73 taškus.

Kitą dieną treneriai su jauniausiais lengvaatlečiai išvyko į „Žemaitijos taurės“ vaikų varžybų I etapą Klaipėdoje. Iš ten medalių neparsivežta, bet pasisemta geros patirties.

 Sveksna krepsinisSausio viduryje visoje Lietuvoje startavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo mokyklų mokinių krepšinio 3x3 tarpzoninės varžybos, o vasario 3 dieną, finalinėse varžybose Jonavoje, šių varžybų nugalėtojai rinksis kovai dėl stipriausios krepšinio 3x3 komandos vardo šalyje.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt