Sportas

1 lengvaatleciaiŠilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė, Stasys Oželis ir Medardas Urmulevičius, dalyvavo Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo pirmenybėse Panevėžyje.

Jaunių ir jaunimo grupėse abi Šilutės SM komandos užėmė III vietas, o bendroje įskaitoje Šilutės lengvaatlečių komanda, surinkusi 169 taškus, iškovojo I vietą, už nugaros palikusi net 35 rajonų komandas!

nkl krepsinis_fŠį savaitgalį „Šilutė“ sužaidė tik vienerias rungtynes - namuose susitiko su Šakių „Vyčio“ krepšininkais.

Mūsiškiams pavyko atsirevanšuoti už pralaimėjimą prieš porą savaičių išvykoje.

Šį kartą Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutės“ komanda įtikinamai nugalėjo „Vytį“ - 93:78, taip pratęsdami Šakių krepšininkų pralaimėjimų seriją iki keturių iš eilės.

„Šilutės“ sąskaitoje dabar yra 15 pergalių ir 14 pralaimėjimų.

dziudo finalininkaiSausio 12-13 dienomis Kėdainių arenoje vyko Lietuvos Respublikos jaunučių ir jaunių dziudo čempionatas. Šilutės sporto mokyklos dziudo imtynininkai į čempionatą vyko su treneriu Rimvydu Lukošiumi.

krepsinis F_nr8„Šilutės“ krepšininkai sausio 13 dieną uostamiestyje susitiko su Klaipėdos „Nafta - Uni - Akvaservis“ krepšininkais ir pralaimėjo 84:72.

O sausio 14-ąją trenerio Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutės“ ekipa savo žiūrovų akivaizdoje įveikė „Telšių“ komandą 92:70.

Dabar „Šilutė“ I pogrupio septintuke užima 5-ąją vietą (turi 14 pergalių ir tiek pat pralaimėjimų).

ScreenShot20170118at16 27_02_2Šilutės“ komandos legionierius Ulyssesas Thomasas puikiai apskaičiavo laiką ir antrojo kėlinio pabaigoje po savo dėjimo viena ranka nepaliko šanso varžovams atakuoti krepšį, o šis epizodas pripažintas gražiausiu 14-ąją Mezon-NKL pirmenybių savaitę.

vilkyciu krepsinis_Du paskutinius 2016-ųjų metų mėnesius Vilkyčiuose virė krepšinio kovos - vyko Kalėdinis krepšinio turnyras.

Jame dalyvavo šešios vyrų komandos: „Saugos“, „Vilkyčiai 1“, „Vilkyčiai 2“, „Germanika“, „Priekulė 1“, „Priekulė 2“.

Vakarais turėjo ką veikti ir krepšininkai, ir sirgaliai, susirinkę sirgti už mėgstamą komandą ir mėgautis gražiomis krepšinio akimirkomis.

tinklinis vilkyciai_SAM_4021Džiugu, kad vilkytiškiai organizuoja įvairias sportines varžybas, įtraukdami ir vietos gyventojus, ir bičiulius iš toliau, taip skatindami užimtumą ir turiningą laiko leidimą. Didžiausia sporto entuziastė - kūno kultūros mokytoja Danguolė Černeckytė Vilkyčiuose surengė ir Kalėdinį tinklinio turnyrą.

juknaiciu krepsinis_nugaletojai_emigrantaiJau keletą metų vėlyvą rudenį Juknaičių pagrindinės mokyklos sporto salėje vakarais renkasi sportuoti jaunimas iš visos seniūnijos. Į sporto salę vyrus atveda ne tik noras sportuoti, bet ir noras geriau su komanda pasiruošti tradiciniam krepšinio turnyrui „Kalėda“ (3x3).

Gruodžio 29 d. gausus krepšinio mėgėjų būrys tradiciškai rinkosi į Juknaičių pagrindinės mokyklos sporto salę. Čia kasmetiniame krepšinio turnyre „Kalėda“ dalyvavo 11 komandų.

nkl krepsinisSavaitgalį Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutės“ vyrų krepšinio ekipa sužaidė dvejas rungtynes.

Šeštadienį Marijampolėje „Šilutę“ rezultatu 96:58 sutriuškino NKL lyderė „Sūduva - Mantinga“.

Sekmadienį „Šilutė“ namuose rezultatu 100:83 nugalėjo Molėtų „Ežerūną“.

Pastaroji pergalė mūsiškiams buvo iš lengvesnių, bet labai svarbi - nugalėjusi „Ežerūną“, „Šilutė“ gavo teisę toliau kovoti pirmojoje grupėje.

Ukmergės naujienos