Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Prie Sausgalvių – grįžtančius paukščius pasitinkant

Image - Prie Sausgalvių – grįžtančius paukščius pasitinkant

Pasienio ruožui priskiriami Sausgalviai – ypatingi. Ne tik tuo, kad yra dalis įstabiojo Nemuno deltos regioninio parko. Norintiems būti pirmaisiais, kurie pasitinka iš žiemojimo pargrįžtančius paukščius, reikėtų vykti būtent čia.

Pirmadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Seimo narys R. Žemaitaitis siūlo panaikinti nedarbo išmokas arba piniginę socialinę paramą neblaivie

Image - Seimo narys R. Žemaitaitis siūlo panaikinti nedarbo išmokas arba piniginę socialinę paramą neblaivie

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis užregistravo du naujus įstatymo projektus - Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo 8 straipsnio pakeitimo įstatymo projektą (toliau - Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams

Antradienis, 29 Gruodis Komentarai (15)

Oficialūs pranešimai

Valstybės garantuojama pirminė teisinė pagalba – kas tai?

Image - Valstybės garantuojama pirminė teisinė pagalba – kas tai?

 Klausimas: Norėčiau gauti konsultaciją teisiniais klausimais, tačiau neturiu finansinių galimybių kreiptis į advokatus. Ar galima teisinę konsultaciją gauti

Ketvirtadienis, 14 Liepa Komentarai (1)

Politika

VTEK tirs politikės elgesį

Image - VTEK tirs politikės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) informavo, kad pradėjo tyrimą dėl Šilutės rajono savivaldybės tarybos narės Sandros Tamašauskienės

Antradienis, 14 kovas Komentarai (0)

Problema

Pažadėjęs nebedaryti nusižengimų, neįgalus vyras tą pačią dieną pažadą sulaužė

Image - Pažadėjęs nebedaryti nusižengimų, neįgalus vyras tą pačią dieną pažadą sulaužė

Neseniai Žemaičių Naumiesčio gyventojai policijos pareigūnams priminė vieno neįgalaus degutiškio keliamas problemas: jis neįgaliojo vežimėliu važinėja kelio viduriu, nedėvi jokio šviesą atspindinčio elemento, neretai elgetauja prie parduotuvių ir taip gąsdina

Penktadienis, 24 kovas Komentarai (0)

Savivaldybėje

Sukčiai nesnaudžia ir „tampa“ policininkais, bankininkais, pardavėjais

Image - Sukčiai nesnaudžia ir „tampa“ policininkais, bankininkais, pardavėjais

Po seniūnijas kartu su rajono savivaldybės vadovais važinėjantys ir su gyventojais bendraujantys policijos atstovai visur primena vieną aktualiausių šių dienų problemų - sukčiavimą.Pastaruoju metu šio „verslo“ profesionalai sugalvojo naujų būdų,

Sekmadienis, 26 kovas Komentarai (0)

Seniūnijose

Naumiestiškiai norėtų vaizdo kamerų, dantisto, o nebenorėtų elgetautojų

Image - Naumiestiškiai norėtų vaizdo kamerų, dantisto, o nebenorėtų elgetautojų

Žemaičių Naumiestyje apsilankę savivaldybės vadovai išgirdo gyventojų priekaištų dėl to, kad iki šiol jų miestelyje nėra vaizdo stebėjimo kamerų, kad nerandama priemonių suvaldyti gėdą darančio išmaldos prašytojo, o suskaudus dančiui

Šeštadienis, 25 kovas Komentarai (0)

Aktualijos

 gerumo vakaras_juknaiciai_serviene_gaubys_barkauskiene_IMGP8581Lygiai prieš metus, Vasario 16-ąją, Juknaičių bendruomenės atstovai iškilmingai buvo sutikti garsiuosiuose Naisiuose (Šiaulių r.), kur jiems buvo suteiktas visus metus lydėjęs ypatingas statusas - Juknaičiai buvo paskelbti Mažąja Lietuvos kultūros sostine ir atstovavo Pamariui bei Klaipėdos kraštui.

Iš tos viešnagės juknaitiškiai į namus parsivežė ir kultūros sostinės simbolį - vėliavą, kuri plevėsavo visuose renginiuose. O jų per praėjusius metus tikrai nestigo. Tad tvirtai atlaikę renginių laviną, visus metus puoselėję kultūrą savame krašte ir garsinę Pamarį šalies bei už jos esančiose ribose, į išskirtinį padėkos vakarą „Gerumas neturi vardo“ praėjusį šeštadienį ir vėl rinkosi aktyviausi bendruomenės atstovai. Rinkosi padėkoti vieni kitiems, prisiminti bendrus projektus, renginius, sėkmes ir išbandymus.

mezga salika_berniukasŠvėkšnos „Diemedžio“ ugdymo centro idėja - numegzti ilgą „Draugystės“ šaliką - virto tikru virusu, kuriuo užsikrėtė visos miestelio įstaigos, bendruomenės ir pavieniai gyventojai.

Šio šaliko atsiradimo autorė, „Diemedžio“ ugdymo centre auklėtoja dirbanti Loreta Stirbienė „Šilutės naujienoms“ sakė, jog šiuo metu jau sunku atspėti, kokio ilgio iš tikrųjų bus šis šalikas.

Visą mezginį išvynioti ir jo ilgį pamatuoti ketinama per Užgavėnes, kai miestelio aikštėje varyti lauk žiemos susirinks linksmai nusiteikusi bendruomenė bei visi tie, kas prisidėjo prie ilgojo „Draugystės“ šaliko mezgimo mintimis, darbais ar kitokia pagalba.

Tikrai nekyla abejonių, kad tą dieną, kai šalikas bus ištiestas ant akmeninio grindinio, jo ilgis sieks daugiau nei 100 m.

Copy of_SILUMOS_TINKLAI_MACIULIS_1„Šilutės šilumos tinklų“ ilgamečiam direktoriui Algiui Šauliui pasitraukus į užtarnautą poilsį, vadovauti įmonei paskirti du nauji vadovai.

Pagrindinio įmonės akcininko - Savivaldybės - vadovybės sprendimu, direktoriumi paskirtas Vaidotas Mačiulis, iki šiol dirbęs „Šilumos tinklų“ direktoriaus pavaduotoju. O naujasis direktorius savo pavaduotoju pasiskyrė Šilutės savivaldoje gerai žinomą politiką, Šilutės urėdijoje 29 metus gamybos padalinio vadovo pareigas ėjusį Saulių Vytuvį.

atimti vaikai_1_thejournal.ieMažojo Matuko nužudymas, supurtęs visą Lietuvą, išjudino ir Šilutės rajono visuomenę - žmonės Vaikų teisių apsaugos darbuotojams, policijai, socialiniams darbuotojams nuolat praneša apie neprižiūrimus ar skriaudžiamus vaikus.

Šiemet iki pusės vasario Šilutės rajone iš girtaujančių šeimų paimti 9 vaikai, pernai per du pirmuosius metų mėnesius buvo paimti 2 vaikai.

pastas-4Valdantiesiems „valstiečiams“ pavyko sustabdyti daug nerimo sukėlusią Lietuvos pašto pertvarką, apie kurią „Šilutės naujienos“ rašė Nr. 10, straipsnyje „Kaimo ateitis - be pašto. Ar tikrai šviesi?..“

veliavaArtėjant Vasario 16-ajai, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai primena, kad valstybinių švenčių dienomis ant valstybės ir savivaldybės institucijų, įstaigų, kitų įstaigų, įmonių ir organizacijų, pastatų, gyvenamųjų namų turi būti iškelta vėliava.

KPC RENOVACIJA_4Pradėtas Šilutės kultūros ir pramogų centro (KPC) rekonstrukcijos projektavimas vargu ar džiugina šiame centre repetuojančius kolektyvus ir čia dirbančius kultūros darbuotojus. Planuojama, kad po rekonstrukcijos pastate tik trečdalis patalpų liks kultūrai, o visa kita bus atiduota bendruomenėms ir asociacijoms - jų komercinei veiklai vystyti.

Taip yra todėl, kad didžiąją dalį rekonstrukcijai reikalingų lėšų skiria Vidaus reikalų ministerija ir reikalauja rekonstruotas patalpas perleisti verslioms bendruomeninėms organizacijoms. Bendruomenių patalpose negalės vykti jokie koncertai, šokėjų ar dainininkų repeticijos...

kiauliu maras_rolandoValstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba imasi griežtų priemonių prieš afrikinio kiaulių maro (AKM) grėsmės neįvertinusius ūkininkus: visuose be išimčių ūkiuose - ir stambiuose, ir visai smulkiuose - bus pradėti išsamūs tikrinimai, o prasižengusieji, t.y., saugumo priemones nepakankamai taikę ūkių savininkai, bus baudžiami.

Pernai tikrinant Šilutės rajone esančius kiaulių ūkius buvo pasitelkti ir seniūnijų žemės ūkio specialistai, kurie iš viso patikrino 79 ūkius. Pažeidimų nustatyta 11-oje ūkių. Juos vėliau lankė VMVT specialistai, nesitvarkantiems buvo surašyti administracinės teisės pažeidimų protokolai, jie priversti susitvarkyti.

„Jei dar liko manančių, kad išvengs prievolės vykdyti reikalavimus, tai jie apsirinka: tikrinsime visus, o jei reikės - ir bausime“, - įspėjo Šilutės VMVT viršininkas Edmundas Ciparis.

 

10-ways-avoid-debt-again-headerKruopščiai planuodami šeimos pinigus, rodos, turėtume jaustis ramūs ir užtikrinti, kad lėšų pakaks viskam. Tačiau netikėtai atsiradus nenumatytoms išlaidoms, dažnas pasijuntame įvarytas į kampą. Kur gauti papildomų pinigų? Atsakymą žino jau 15 metų sėkmingai rinkoje dirbanti įmonė „Lateko lizingas“.

Ukmergės naujienos