Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Šilutės ligoninės teritoriją apvalys nuo sovietmečio teršalų

Image - Šilutės ligoninės teritoriją apvalys nuo sovietmečio teršalų

Šilutės parko lankytojai, pereinatys Šyšos tiltelį ties Šilutės ligonine, kelias dienas matė šiek tiek bauginantį vaizdelį - upės vagoje plūduriavo boninė užtvara. Tokios užtvaros įprastai ištiesiamos tik ypatingų nelaimių metu,

Trečiadienis, 23 Gegužė Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (0)

Oficialūs pranešimai

Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

Image - Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

  Nuo rugpjūčio 21 dienos mažėja vietinė rinkliava už įvažiavimą transporto priemone į Kuršių nerijos nacionalinio parko teritoriją – jis lengviesiems automobiliams mažės net keturis kartus nuo 20 iki 5

Penktadienis, 11 Rugpjūtis Komentarai (0)

Politika

S.Tamašauskienė - Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės skyriaus kandidatė į mer

Image - S.Tamašauskienė - Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės skyriaus kandidatė į mer

„Trečią kartą iš eilės vadovausiu TS-LKD Šilutės skyriui, ir vėl dalyvausiu rinkimuose į Šilutės rajono savivaldybės merus 2019 metais - taip šiandien nusprendė mūsų skyrius. Dėkoju bičiuliams bendražygiams už pasitikėjimą.

Šeštadienis, 28 Balandis Komentarai (0)

Problema

Rusnės saloje Uostadvario ornitologinį draustinį užkariavo... kormoranai

Image - Rusnės saloje Uostadvario ornitologinį draustinį užkariavo... kormoranai

Jeigu kas nors nori pamatyti šiurpą keliančius gamtos vaizdus - rūgščių išmatų nuėstus medžius, tirštai pažaliavusį tvenkinių vandenį, turėtų apsilankyti Rusnės saloje, Uostadvario ornitologiniame draustinyje. Tik nereikia tikėtis, kad tame

Šeštadienis, 19 Gegužė Komentarai (1)

Savivaldybėje

Šilutės centre renovuojami kanalizacijos tinklai

Image - Šilutės centre renovuojami kanalizacijos tinklai

Į Šilutės miesto centrą ir šiemet sugrįžo vandens tiekėjų technika ir darbininkai, kurie toliau vykdo magistralinių kanalizcijos tinklų renovacijos darbus.  Solidžiais sunkvežimiais ir vamzdynais miesto centrinę gatvę perpus padalinę vandentiekininkai

Ketvirtadienis, 24 Gegužė Komentarai (0)

Seniūnijose

Ramučiuose - „Sutažo fantazijos“

Image - Ramučiuose - „Sutažo fantazijos“

  Lietuvos nacionalinės bibliotekų savaitės metu Ramučių bibliotekoje vyko kūrybinis - edukacinis užsiėmimas „Sutažo fantazijos“, kurį vedė ir savo kūrybinius darbus pristatė Dalia Šikšnienė. Ši kraštietė žinoma Ramučių gyventojams, nes čia

Pirmadienis, 21 Gegužė Komentarai (0)

Aktualijos

file59833201 63ba2ac4Internautai įvairiausiais būdais reiškia savo poziciją Seimo rinkimuose. Socialiniame tinkle „Facebook“ sukurtas puslapis „Neleisk babytei balsuoti“, čia žaibišku greičiu plinta ir nuorodos į neseniai įkurtą svetainę „paprotink artimą“, raginančią priešintis „dėdės Ruspaskich“, „senelio Paksoido“ ir kitų personažų valiai.

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) narys Justinas Žilinskas šiuos interneto pokštus vertina dviprasmiškai.

Rinkimai į LR Seimą. / Gedimino Savicko (ELTA) nuotr.Reaguodama į rinkėjų nusiskundimus dėl masinio balsų pirkimo ir organizuoto rinkėjų vežimo į rinkimų apygardas rinkimų į Lietuvos respublikos Seimą išankstinio balsavimo metu ir rinkimų dieną spalio 14 d., Šilutės rajono savivaldybės merė Daiva Žebelienė prašo imtis visų priemonių užkirsti tam kelią antro rinkimo turo metu.

Šilutės rajono vadovė išsiuntė kreipimasi LR Vyriausybės Ministrui Pirmininkui Andriui Kubiliui, Vidaus reikalų ministrui Artūrui Melianui ir VRK pirmininkui Zenonui Vaigauskui.

isankstiniai rinkimai pirmasRinkėjai, kurie sekmadienį per antrąjį rinkimų turą negalės atvykti balsuoti į rinkimų apylinkę, trečiadienį ir ketvirtadienį gali balsuoti iš anksto bet kurios savivaldybės administracijos pastate nuo 8.00 iki 20.00 val. Balsuojant ne rinkimų dieną ne savo apygardoje yra būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir rinkėjo kortelę.

Balsavimas namuose vyks spalio 26 ir 27 dienomis nuo 8.00 iki 20.00 val.

Rinkėjai, kurie įrašyti į namuose balsuojančių rinkimų apygardos rinkėjų sąrašą, bet neįrašyti į rinkimų apylinkės, kurios teritorijoje jie laikinai apsistoję, rinkėjų sąrašą, balsuoti namuose galės spalio 25 dieną nuo 8.00 iki 20.00 val.

maisto bankas sveiksna 1Savaitgalį Šilutėje, kaip ir dar 51-ame šalies mieste, šurmuliavo „Maisto banko“ akcija - šilutiškiai aukojo maisto produktų vargingai gyvenantiems žmonėms.

Suskaičiuota, kad mūsų mieste iš viso būta 1580 aukotojų - tiek šeimų pirko ir dovanojo maisto produktų. Produktus priiminėjo ir registravo 79 savanoriai.

Konstitucijos-egzaminasKonstitucijos egzamino I ture Šilutėje šiemet dalyvavo keli šimtai šilutiškių moksleivių ir Šilutės pirmosios gimnazijos mokytojas istorikas Algirdas Gečas.

V.Jusys 5556Lyg raudonų bruknių uogos byrėtų į smėlį tarp pirštų. Toks jausmas apima, sauja pasėmus lėtai ropojančių raudontaškių boružėlių kirbynę iš bet kurio pašalio Ventės rage. Jos spurda ir veržiasi per tarpupirščius atgal ant šilumą saugančių akmenų.

Dešinioji Kuršių marių priekrantė, akmenys, bangų suplaktas žvirgždas, smėlis, nudžiūvę stagarai ir dar žaliuojanti augmenija – apnikti šimtais tūkstančių šių vabalėlių. Jie paniojasi į voratinklius, kurių nesisbaigiančiais tinklais apregztos viksvos, gervuogių krūmai ir pievų žolynai.

SSIURBLINESJau antrą savaitę Atmatoje ties Rusne darbuojasi žemsiurbė. Visu ilgiu išrangiusi gruntolaidžio žarnas ji užgulė dugno seklumas. Variklių gaudesys dusliu aidu ritosi link žiočių, iki kurių - tik trys kilometrai. Per jas iš Kuršių marių link Minijos žiočių dar vis prasklendžia pramoginiai laivai, vienišos jachtos ir žvejų kateriai.

„Žemsiurbė pagilins laivakelį į Uostadvario žiemos uostą, kad dugno sąnašos netrukdytų“, - užkalbintas sakė vietinis gyventojas, ilgametis vidaus vandens kelių prižiūrėtojas kapitonas Steponas Gintalas. Pasak jo, kai šis laivakelis bus garantinio 1,5 metro gylio, žemsiurbę vilkikas per žiotis nutemps į dešinįjį Minijos intaką.

darbas paieska 1Viešieji darbai - bent nedidelė galimybė darbo neturintiems žmonėms gauti atlyginimą, o vėliau - ir socialinę paramą. Šiemet tokius darbus mūsų rajone dirbo daugiau nei 700 žmonių, bet kai kurių „darbas“ sukėlė aplinkinių pasipiktinimą...

DSC 1187 copyŠilutės rajono tarybos Etikos komisija susirinko svarstyti klausimą dėl Tarybos narės Stasės Skutulienės įgaliojimų nutraukimo anksčiau laiko, tačiau sprendimo negalėjo priimti, nes S.Skutulienė į Etikos komisijos posėdį neatėjo ir jokių dokumentų, pateisinančių jos praleistus 5 rajono Tarybos posėdžius, nepateikė.

Prašymą atšaukti S.Skutulienę iš rajono Tarybos nario pareigų pateikė Socialdemokratų frakcijos nariai.

Ukmergės naujienos