Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Laboratoriniai tyrimai Kuršių marių žuvų taršos nepatvirtino

Image - Laboratoriniai tyrimai Kuršių marių žuvų taršos nepatvirtino

 Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad siekiant įvertinti galimą teršalų poveikį žuvininkystės produktų saugai, sausio mėnesį buvo atrinkti Kuršių marių ir Baltijos jūros priekrantės vandenų žuvų

Šeštadienis, 25 Sausis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (4)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Liberalų sąjūdis pretendentu į Seimą siūlo A. Endziną

Image - Liberalų sąjūdis pretendentu  į Seimą siūlo A. Endziną

Kelti savo skyriaus pirmininką Audrių Endziną pretendentu į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje rinkimų apygardoje Šilutės liberalsąjūdiečiai nusprendė trečiadienį, partijos skyriaus visuotiniame

Antradienis, 21 Sausis Komentarai (0)

Problema

Ūkininkams rimtai grasina kiaulių maras ir paukščių gripas

Image - Ūkininkams rimtai grasina kiaulių maras ir paukščių gripas

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, jog mūsų šalies ūkininkams šiuo metu rimtai grasina du virusai: Lenkijoje jau užfiksuota 10 paukščių gripo atvejų, o šalia Šilutės esančiame Plungės rajone neseniai

Penktadienis, 17 Sausis Komentarai (0)

Savivaldybėje

V. Musvydaitė buria žingsniuotojus į didžiausią ėjimo renginį Lietuvoje

Image - V. Musvydaitė buria žingsniuotojus į didžiausią ėjimo renginį Lietuvoje

Išbandžiusi ne vieną sporto šaką sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė pastaruosius kelerius metus yra atradusi ėjimą. Į šį nesudėtingą sportinį užsiėmimą įtraukusi savo šeimą, juo stengiasi užkrėsti ir vis daugiau Lietuvos

Pirmadienis, 27 Sausis Komentarai (2)

Seniūnijose

Gardamo parapija turi naują kunigą

Image - Gardamo parapija  turi naują kunigą

Šilutės rajono katalikų bendruomenės gyvenime - pokyčiai. Tikintieji į naują tarnystę Gardame išlydėjo kunigą Raimondą Jonauską. Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas kunigą paskyrė šv. Roko bažnyčios administratoriumi. Jis taip pat bus

Sekmadienis, 26 Sausis Komentarai (0)

Aktualijos

daromBalandžio 21-ąją (šeštadienį) 10 val. mes ir vėl kviečiame visus aktyvius, draugiškus ir atsakingus žmones tapti savanoriais ir prisijungti tvarkant mūsų miestus bei apylinkes!

Anot akcijos organizatorių, galime didžiuotis, kad Lietuva buvo viena iš pirmųjų šalių, prieš penkerius metus palaikiusių akciją „Darom“, ir viena iš keleto šalių, pavyzdingai ją kasmet rengiančių.

euraiArtėjančių Velykų stebuklas - taip šilutiškė Akvilė (vardas pakeistas, - aut. past.) įvardija jai nutikusį dalyką. Neįtikėtina, tačiau daugiau nei prieš metus pametusi 500 eurų (apie 1700 litų) moteris šią savaitę pinigus atgavo.

Pasaulyje pasitaiko atvejų, kuomet radę dideles pinigų sumas žmonės jas grąžina. Štai neseniai Rusijos Krasnojarsko mieste, lifte, moteris rado beveik 500 deimantų ir nusprendė juos grąžinti savininkui.

ASOCIACIJAŠilutės rajono bendruomenių asociacijoje „Lamatos žemė“ prasidėjo pokyčiai - antradienį asociacijos narių neeilinio visuotinio susirinkimo metu valdybos pirmininkė Edita Grinčinaitienė neteko pareigų. Susirinkime dalyvavo bemaž visi asociacijos nariai - 34 iš 36. 16 balsavo už tai, kad E.Grinčinaitienė gali toliau eiti asociacijos valdybos pirmininkės pareigas, 18 buvo prieš.

Naujuoju asociacijos pirmininku išrinktas rajono Tarybos narys, Vainuto bendruomenės pirmininkas Vytautas Laurinaitis.

Jis ir rajono mero pavaduotojas Vaidas Pavilonis buvo šio neeilinio visuotinio susirinkimo iniciatoriai, kad asociacijos nariai išklausytų Žemės ūkio ministerijos atlikto audito išvadas ir pareikštų nepasitikėjimą asociacijos valdybos pirmininke E.Grinčinaitiene.

stancikiene aurelijaSeimo narė konservatorė Aurelija STANCIKIENĖ, Seimo Aplinkos apsaugos komiteto ir Antikorupcijos komisijos narė, narpliojusi Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovų atleidimo aplinkybes, sako, kad ir šilutiškiai gali prisidėti prie kovos už teisingumą - fiksuoti ir informuoti apie atvirus neteisingumo faktus teisėsaugos institucijų darbe.

Pokalbis su parlamentare A.Stancikiene - apie teisėsaugos institucijų kontrolę, antikorupcinę veiklą.

17 chelsfield point show flat for journalist photos 013Šilutės rajono savivaldybės taryba nustatė kategorijų sąrašą, kam gali būti suteikti tarnybiniai butai.

Nuo šiol tarnybiniai butai bus suteikiami tik Šilutės ligoninės gydytojams.

Savivaldybės Ūkio skyriaus Turto poskyrio vyriausioji specialistė Nijolė Grigonienė aiškinamajame rašte rajono Tarybai teigia, kad Šilutės rajono savivaldybei šiuo metu nėra poreikio turėti tarnybinių gyvenamųjų patalpų.

sniegasŠiais metais anksti švenčiamos Velykos, atrodo, bus visai nepavasariškos. Savaitgalį prognozuojamas sniegas, naktimis vietomis šals iki 6 laipsnių.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, trečiadienį beveik visoje šalyje bus gana intensyvūs krituliai, šiauriniuose rajonuose vyraus sniegas, pietiniuose - lietus.

SOCDEMAI 2Penktadienį socialdemokratų Šilutės skyriaus nariai susitiko su savo remiamais kandidatais į LR Seimą Šilutės - Pagėgių ir Šilutės - Šilalės vienmandatėse rinkimų apygardose - Artūru Skardžiumi ir Albinu Ežerskiu. Tą dieną įvyko skyriaus visuotinis ataskaitinis susirinkimas.

Skyriaus vadovai Alvidas Šilmelionis ir Algirdas Balčytis pasidžiaugė, kad socialdemokratų gretos Šilutėje auga ir skyrius jau vienija beveik 200 narių. Susirinkimo metu naujiems nariams buvo įteikti partijos narių pažymėjimai.

saugos valdzia degutieneSavivaldybės vadovų su praėjusių metų veiklos ataskaita sulaukę Saugų seniūnijos gyventojai buvo taikūs ir suktų klausimų nekėlė.

Saugiškiai diskutavo apie vaikų girtavimą ir auklėjimą, „kelių erelius“ bei menką policijos finansavimą, kaip ir visur - apie prastą kelių būklę, o atvykę svečiai dalijosi pamąstymais dar ir apie... krašto įvaizdį respublikinėse televizijose.

E.Užpelkis paukščius stebi Rupkalvių ornit. draustinyje. / Astos Alkaitės nuotr.Po Šaktarpio šventės, kuria pavasarį praėjusį šeštadienį sveikino Rusnės salos bendruomenė ir seniūnija, stebėti pamario krašte paukščius norinčiųjų itin padaugėjo.

Pirmą kartą pakvietėme žmones į pamario paukščių karaliją ir nudžiugome, kad atvyko keliasdešimt ekipažų, šeimos net iš Kauno, Jonavos, kitų miestų,- sakė Nemuno deltos regioniniame parke (NDRP) nuo 2006-ųjų dirbanti ekologė Kristina Mudinaitė.

Todėl jau brandinama idėja dažniau rengti pažintinių ekspedicijų, nes jos pasirodė populiarios.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt