Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Lietuvoje užfiksuoti rekordai: paskelbė, kur buvo šilčiausia

Image - Lietuvoje užfiksuoti rekordai: paskelbė, kur buvo šilčiausia

  Trečiadienį Nidoje ir Šilutėje pasiekti sausio 15 dienos šilumos

Trečiadienis, 15 Sausis Komentarai (1)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (4)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Image - Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Po dviejų bandymų surengti Savivaldybės taryboje balsavimą dėl vicemero Sigito Šepučio atstatydinimo, opozicija surengė spaudos konferenciją.Pasak opozicijos politikų, vieną kartą valdančioji koalicija nusprendė išbraukti interpeliacijos klausimą iš Tarybos dienotvarkės, o

Antradienis, 15 Spalis Komentarai (0)

Problema

Nevalytos nuotekos tekėjo į marias. Kaip reaguoja šilutiškiai?

Image - Nevalytos nuotekos tekėjo į marias. Kaip reaguoja  šilutiškiai?

  Antradienio pavakarę Lietuvą apskriejo sukrečianti žinia, jog Klaipėdos AB „Grigeo Klaipėda“ į Kuršių marias leido nevalytas nuotekas. Paskelbti šiurpūs faktai: tarša normas viršijo iki 130 kartų, į marias galimai išleista

Sekmadienis, 12 Sausis Komentarai (0)

Savivaldybėje

Skelbiami 2020 m. karo prievolininkų sąrašai: 18-23 m. jaunuoliai kviečiami pasitikrinti, ar pateko

Image - Skelbiami 2020 m. karo prievolininkų sąrašai: 18-23 m. jaunuoliai kviečiami pasitikrinti, ar pateko

  Jau galima sužinoti, kas bus kviečiami atlikti karo prievolę šiais metais – šiandien paskelbti 2020 m. karo prievolininkų sąrašai. Jie skelbiami šioje interneto svetainėje https://sauktiniai.karys.lt. Prie kiekvienos karo prievolininko pavardės

Trečiadienis, 15 Sausis Komentarai (0)

Seniūnijose

Saugose sužibo penktoji Padėkos vakaro žvakutė

Image - Saugose sužibo penktoji  Padėkos vakaro žvakutė

Yra laikas dirbti ir laikas pasidžiaugti darbo vaisiais. Saugų seniūnijos kolektyvas, norėdamas atsidėkoti už įvairiapusę pagalbą, į penktąją Padėkos vakaro šventę pakvietė Savivaldybės atstovus, seniūnaičius, bendruomenių pirmininkus, mokyklų vadovus, saviveiklininkus,

Ketvirtadienis, 16 Sausis Komentarai (0)

Aktualijos

VALDZIOS ATASKAITOS 1Šią savaitę rajono vadovai - meras Virgilijus Pozingis, vicemerė Stasė Skutulienė, Savivaldybės administracijos direktorė Ida Vasiljevienė, jos pavaduotoja Dainora Butvydienė pradėjo lankyti rajono seniūnijas. Nuo kovo 12 iki balandžio 3 dienos planuoja susitikti su visų seniūnijų gyventojais.

Valdžia žmonėms atsiskaito už per metus atliktus darbus. Daugiausia kalbama apie sumažėjusį savivaldybės biudžetą, taupymo priemones, vaikų skaičiaus mažėjimą mokyklose.

Rusniškiams ir šilutiškiams aktualiausi buvo klausimai apie šilumos, vandens, atliekų rinkliavos kainas. Tik ar valdžia girdi jų abejones ir nuoskaudas?

Kartu su rajono vadovais į susitikimus vyksta Policijos komisariato, savivaldybės įmonių UAB „Šilutės vandenys“ ir UAB „Šilutės šilumos tinklai“ vadovai.

nupjove mediRedakcija sulaukė Šilutės M.Jankaus gatvės 3A ir Laisvės alėjos 5 namo gyventojų, panorusių padėkoti Šilutės seniūnijos vadovams.

Žmonės džiaugiasi, kad išpildytas jų prašymas nukirsti didelį aplinkos teršėją - šalia namų augusį bene 25 metrų topolį. Kai darbininkai, pakelti automobiliniu kranu į padanges, nupjovė ilgiausias šakas, gyventojai net plojo, dėkingi spaudė rankas seniūnui Raimondui Steponkui ir jo pavaduotojui Algirdui Ivanauskui.

Apsemtas kelias. / Asociatyvi Martinos Pužaitės nuotr.Šeštadienį, kovo 17 d., vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis  kartu su viceministru Mindaugu Ladiga,  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) prie Vidaus reikalų ministerijos (VRM) direktoriumi  generolu Remigijumi Baniuliu bei Valstybės sienos apsaugos tarnybos  prie VRM vadu generolu Vainiumi Butinu vyko apžiūrėti potvynio zonos Šilutės ir Pagėgių savivaldybėse.

„Įsitikinome, kad šiais metais didesnės potvynio grėsmės nėra, Ekstremalių situacijų komisijos posėdžio nešauksime. Nepaisant to, visos tarnybos budriai seka situaciją ir yra pasirengusios visu pajėgumu reaguoti tokiai grėsmei kilus“, – sakė ministras R.Palaitis.

HARISTA 1Šilutėje pradėta teikti nauja paslauga - remontuok savo automobilį pats. Tokią paslaugą automobilių savininkams pasiūlė UAB „Harista“, įsikūrusi pramoniniame miesto rajone, Šiaurės g. 2.

Įmonės savininkas Harri Jurgschat, daug metų gyvenęs Vokietijoje, sakė, kad tokia paslauga toje šalyje pakankamai populiari. Lietuvoje savarankiškai susiremontuoti automobilį galima tik Vilniuje.

IMG 3943Jau nuo trečiadienio gyventojai gali pildyti ir teikti preliminarias elektronines turto ir pajamų deklaracijas už 2011 metus.

Visas deklaravimo naujoves rajono žiniasklaidai pristatė Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Šilutės poskyrio vedėja Rasa BANAITIENĖ ir vyriausioji specialistė Dalia TRIBIČIENĖ.

mokyklinis autobusiukasVis mažėjant tautos atžalų, kasmet uždaromos mokyklos, o tiems Lietuvoje likusiems vaikams tenka įveikti vis tolesnį kelią iki mokyklų. Tad kaip apie rūpestį švietimu ir jaunąja karta besuoktų politikai ir valdininkai, situacija klostosi ne vaikų naudai.

Su tuo susidūrė ir atokiame Švėkšnos seniūnijos Bumbuliškės kaime gyvenanti jau tris atžalas auginanti ir ketvirtosios besilaukianti šeima. O pradėję reikalauti, kad į mokyklą būtų pavėžėjama ne tik penktokė jaunėlė, bet ir septintokė vyresnėlė, tėvai gavo atsakymus: pagal įstatymus nepriklauso.

bulldog-at-vetŠilutės valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba ir šiemet organizuoja mokinių kūrinių konkursą „Kai užaugsiu, būsiu veterinaras“, kuris skirtas Pasaulinei veterinarijos gydytojų dienai - balandžio 30 d. - paminėti.

Kada vanduo pralauš pylimą, niekas nežino. / Sigito Grinčinaičio (silutesnaujienos.lt) asociatyvi nuotr.Lietuvoje – dar vienas absurdas: privačios bendrovės likvidatoriumi pasiskelbęs žmogus metė iššūkį valstybei ir sugebėjo sustabdyti darbus, kurie būtini, kad Rusnė būtų apsaugota nuo galimai pragaištingų potvynio pasekmių, rašo lrytas.lt.

child violenceSocialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas, reaguodamas į pastaruoju metu padažnėjusius vaikų smurto prieš vaikus atvejus, kreipėsi į visuomenę, vaiko teisių apsaugos specialistus, švietimo organizacijas, mokinių tėvus, jaunimą ir kviečia visus, kuriems rūpi vaikų gerovė, nelikti abejingus pastaruoju metu kylant vaikų smurto prieš vaikus atvejams.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt