Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Pasivaikščiojimas po aukštapelkės širdį populiarėja

Image - Pasivaikščiojimas po aukštapelkės širdį populiarėja

Vasario 8 d. Nemuno deltos regioninis parkas (direktorius Žilvinas Čėsna) surengė tradicinį pelkių žygį po vieną didžiausių ir įspūdingiausių pelkių Lietuvoje – Aukštumalos aukštapelkę. Žygyje dalyvavo daugiau kaip pusšimtis žygeivių

Antradienis, 11 Vasaris Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (4)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Liberalų sąjūdis pretendentu į Seimą siūlo A. Endziną

Image - Liberalų sąjūdis pretendentu  į Seimą siūlo A. Endziną

Kelti savo skyriaus pirmininką Audrių Endziną pretendentu į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje rinkimų apygardoje Šilutės liberalsąjūdiečiai nusprendė trečiadienį, partijos skyriaus visuotiniame

Antradienis, 21 Sausis Komentarai (0)

Problema

Gydytojų namo išsiųsta šilutiškė mirė nuo infarkto

Image - Gydytojų namo išsiųsta  šilutiškė mirė nuo infarkto

Su miokardo infarkto požymiais į Šilutės ligoninę besikreipusi moteris buvo išsiųsta namo ir netrukus mirė. Pacientų sveikatai padarytos žalos nustatymo komisija sutuoktinės netekusiam vyrui nurodė kompensuoti 30 tūkstančių eurų, o

Trečiadienis, 12 Vasaris Komentarai (1)

Savivaldybėje

Šilutės miškininkams – naujas visureigis kovai su gaisrais

Image - Šilutės miškininkams –  naujas visureigis kovai su gaisrais

Šilutės miškininkai papildė savo automobilių parką - pirmadienį parsivarė naujutėlaitį, gaisrų gesinimui skirtą visureigį „Isuzu D-MAX Space cab“. Valstybinių miškų urėdija (VMU) iš viso išdalijo 23 tokius visureigius, kuriuose yra

Trečiadienis, 12 Vasaris Komentarai (0)

Seniūnijose

Saugų seniūnija jau turi seniūną

Image - Saugų seniūnija jau turi seniūną

Šilutės savivaldybės administracija jau gavo Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pažymą, kad pasirinktas pretendentas į Saugų seniūnus Arvydas Stonis gali eiti pareigas valstybės

Antradienis, 4 Vasaris Komentarai (0)

Aktualijos

17 chelsfield point show flat for journalist photos 013Šilutės rajono savivaldybės taryba nustatė kategorijų sąrašą, kam gali būti suteikti tarnybiniai butai.

Nuo šiol tarnybiniai butai bus suteikiami tik Šilutės ligoninės gydytojams.

Savivaldybės Ūkio skyriaus Turto poskyrio vyriausioji specialistė Nijolė Grigonienė aiškinamajame rašte rajono Tarybai teigia, kad Šilutės rajono savivaldybei šiuo metu nėra poreikio turėti tarnybinių gyvenamųjų patalpų.

sniegasŠiais metais anksti švenčiamos Velykos, atrodo, bus visai nepavasariškos. Savaitgalį prognozuojamas sniegas, naktimis vietomis šals iki 6 laipsnių.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, trečiadienį beveik visoje šalyje bus gana intensyvūs krituliai, šiauriniuose rajonuose vyraus sniegas, pietiniuose - lietus.

SOCDEMAI 2Penktadienį socialdemokratų Šilutės skyriaus nariai susitiko su savo remiamais kandidatais į LR Seimą Šilutės - Pagėgių ir Šilutės - Šilalės vienmandatėse rinkimų apygardose - Artūru Skardžiumi ir Albinu Ežerskiu. Tą dieną įvyko skyriaus visuotinis ataskaitinis susirinkimas.

Skyriaus vadovai Alvidas Šilmelionis ir Algirdas Balčytis pasidžiaugė, kad socialdemokratų gretos Šilutėje auga ir skyrius jau vienija beveik 200 narių. Susirinkimo metu naujiems nariams buvo įteikti partijos narių pažymėjimai.

saugos valdzia degutieneSavivaldybės vadovų su praėjusių metų veiklos ataskaita sulaukę Saugų seniūnijos gyventojai buvo taikūs ir suktų klausimų nekėlė.

Saugiškiai diskutavo apie vaikų girtavimą ir auklėjimą, „kelių erelius“ bei menką policijos finansavimą, kaip ir visur - apie prastą kelių būklę, o atvykę svečiai dalijosi pamąstymais dar ir apie... krašto įvaizdį respublikinėse televizijose.

E.Užpelkis paukščius stebi Rupkalvių ornit. draustinyje. / Astos Alkaitės nuotr.Po Šaktarpio šventės, kuria pavasarį praėjusį šeštadienį sveikino Rusnės salos bendruomenė ir seniūnija, stebėti pamario krašte paukščius norinčiųjų itin padaugėjo.

Pirmą kartą pakvietėme žmones į pamario paukščių karaliją ir nudžiugome, kad atvyko keliasdešimt ekipažų, šeimos net iš Kauno, Jonavos, kitų miestų,- sakė Nemuno deltos regioniniame parke (NDRP) nuo 2006-ųjų dirbanti ekologė Kristina Mudinaitė.

Todėl jau brandinama idėja dažniau rengti pažintinių ekspedicijų, nes jos pasirodė populiarios.

SIAULIU TRLPraėjusį savaitgalį du didžiulius skaitmeninius televizorius Šilutės senelių globos namų ir Macikų socialinės globos namų gyventojams padovanojo Šiaulių bankas, kuris vasario mėnesį minėjo 20 metų veiklos sukaktį.

Televizorius į minėtas įstaigas atgabeno Šiaulių banko Šilutės filialo direktorė Gražina Treigienė ir rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis.

TARYBOJE 1 copyTrys Šilutės rajono savivaldybės politikos sunkiasvoriai, buvę rajono merai - Arvydas Jakas, Šarūnas Laužikas ir Algirdas Balčytis Šilutės r. savivaldybės Etikos komisijos paprašė išaiškinti, ar mero pavaduotojas Vaidas Pavilonis nenusižengė politinei etikai.

V.Pavilonis Kontrolės komitete pagrasino išaiškinti ir viešai paskelbti Savivaldybės administracijos darbuotojų, priklausančių politinėms partijoms, pavardes.

Reaguodamas į šią ir kitas V.Pavilonio kalbas, Arvydas Jakas perskaitė pareiškimą rajono merui ir Tarybai „Dėl rajono mero institucijos, aukščiausių rajono vadovų įvaizdžio kompromitavimo“.

pastasVisus gyventojus bei įmones Lietuvos paštas ragina iki birželio 1 dienos įsirengti gaunamųjų laiškų dėžutes.

To nepadariusiems iki minėto termino, pašto siuntas, pranešimus ir prenumeratą bus galima atsiimti tik teritoriją aptarnaujančiame pašte.

take awayBendžaminas Franklinas yra sakęs, kad mažos skylutės ir didelį laivą paskandinti gali. Tačiau net jei ta valtis - finansinė gerovė, dažnas smulkių išlaidų deramai neįvertina ar tiesiog neužtenka valios tas skyles surasti ir užkimšti.

„Swedbank" Asmeninių finansų instituto ekspertai vardina populiarius žalingus finansinius įpročius, kurie nepastebimai, bet užtikrintai gramzdina ir tuština asmeninį biudžetą.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt