Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Pavasaris – medelių sodinimo metas Šilutėje

Image - Pavasaris – medelių sodinimo metas Šilutėje

Atėjęs pavasaris - pats geriausias laikas atsinaujinti, pradėti naujus darbus ir gerai leisti laiką. Nors pasaulinis virusas pristabdė gyvenimą, Šilutės seniūnijos ir „Šilutės komunalininko“ darbininkai nesnaudžia. Šilutės mieste jau pasodinta

Penktadienis, 15 Gegužė Komentarai (1)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (5)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Šilutės savivaldybės taryboje pasikeitė opozicijos lyderis

Image - Šilutės savivaldybės taryboje pasikeitė opozicijos lyderis

Šilutės savivaldybės tarybos posėdyje balandžio 23 dieną opozicijos lyderė, konservatorė Sandra Tamašauskienė paskelbė apie savo atsistatydinimą iš lyderės pareigų. Ji sakė, kad jos atsistatydinimas yra sutarties su opozicijos partneriais -

Ketvirtadienis, 7 Gegužė Komentarai (0)

Problema

Senoji Šilutės autobusų stotis stumiama į aukcioną

Image - Senoji Šilutės autobusų stotis stumiama į aukcioną

Šilutės vaizdą darkantys ir visus įvažiuojančius į mūsų miestą šiurpinantys senieji autobusų stoties pastatai pagaliau pradėti stumti privatizacijai.Šilutiškiai jau seniai piktinasi, kad šie nebenaudojami pastatai netvarkomi, kad juose dažnai būriuojasi

Pirmadienis, 25 Gegužė Komentarai (1)

Savivaldybėje

Vaikų darželiai atgijo: turi modernių termometrų, lanko pusė vaikų

Image - Vaikų darželiai atgijo:  turi modernių termometrų, lanko pusė vaikų

Ar įmanoma, kad penkiametis vaikas susirgtų... depresija? Mintis regis, nereali, tačiau kaip tik tokiu klausimu nustebina mažametės mama. Toji mintis moterį ne juokais pradėjo kamuoti pastarąjį mėnesį, kol ji buvo

Antradienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Seniūnijose

Juknaitiškiai įžuvino tvenkinį ir jau svajoja apie paplūdimį

Image - Juknaitiškiai įžuvino tvenkinį ir jau svajoja  apie paplūdimį

Didžiajame Juknaičių ežere apsigyveno amūrai, karpiai, plačiakakčiai - iš viso apie 360 žuvų. Įžuvinti ilgus metus apleistą, nendrėmis apaugusį vandens telkinį sugalvojo aktyvūs bendruomenės nariai, prieš tai pasitarę su specialistais

Penktadienis, 15 Gegužė Komentarai (0)

Aktualijos

Is bibliotekos archyvoKetverius metus vykdytas nacionalinis projektas "Bibliotekos pažangai", kurio aktyvi dalyvė buvo ir Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka, pasiekė finišo tiesiąją.

 

Įgyvendindamos šį projektą Lietuvos bibliotekos atliko istorinį šuolį per epochas. Tapo ne tik rašytinės atminties ir aktualios informacijos sklaidos, žinių ir kultūrinio laisvalaikio su knyga buveinėmis, bet ir pelnė bibliotekinių paslaugų vartotojų pripažinimą.

tekorieneJei Šilutės gatvėje paklaustum praeivio, kuris miestas jam yra gražiausias, manau, kone kiekvienas atsakytų, kad gražiausia yra gimtoji Šilutė. Tokia nuomonė neturėtų stebinti, nes jau šeštą šimtmetį pradėjęs skaičiuoti Pamario rajono centras iš tiesų yra unikalus.

Tačiau jei į Šilutę bei joje gyvenančius žmones pažvelgsi per Lewiso Carrollo aprašytus kreivus veidrodžius, tada vaizdas iš tiesų pasirodys ne tik iškraipytas, bet ir bjaurus.

Panašu, kad tokį žiūrėjimo kampą pasirinko Šilutės savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Birutė Tekorienė.

asociacijoje seniunai Jonas BudreckasTrys seniūnai - Vainuto Vitalijus Mockus, Švėkšnos Alfonsas Šeputis ir Žemaičių Naumiesčio Jonas Budreckas dalyvavo Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos suvažiavime.

Malonus netikėtumas suvažiavime laukė J.Budrecko - jam įteiktas reikšmingas apdovanojimas už darbinę veiklą - Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos medalis „Už nuopelnus Lietuvos savivaldai“.

kitos seniunijos sveksnos stendaiPraėjusiame laikraščio numeryje rašėme, kokios naujovės atsiras seniūnijose, kai šios gaus po kelis ar keliolika tūkstančių litų pagal respublikinę vietos bendruomenių savivaldos šių metų programą.

Šį kartą kalbinome Švėkšnos, Juknaičių, Vainuto, Žemaičių Naumiesčio ir Usėnų vietos bendruomenių tarybų (VBT) vadovus ir informuojame šių seniūnijų gyventojus.

speyside-forest-path3Kiekvieno piliečio apsilankymas ir poilsiavimas miške turi būti atsakingas ir tvarkingas. Pagal šiuo metu Lietuvoje galiojančius teisės aktus yra nedaug atvejų, kai visuomenės lankymasis miškuose ribojamas, tačiau, kad ir kaip bebūtų apmaudu, daugeliui dar pritrūksta supratimo, kaip tinkamai naudotis šiuo turtu. Vis dar retai pagalvojama apie savo nepadorų elgesį gamtos atžvilgiu.

SKOLA

ATNAUJINTA

Šiandien įvyko Šilutės rajono savivaldybės tarybos neeilinis posėdis, kuriame opozicija siekė atleisti iš pareigų merą Virgilijų Pozingį, jo pavaduotojus Vaidą Pavilonį ir Stasę Skutulienę bei Savivaldybės administracijos direktorę Idą Vasiljevienę.

rinkimai px600Teisingumo ministerija kviečia piliečius siūlyti savo kandidatūras į Seimo rinkimams apygardose sudaromų rinkimų komisijų narius.

Šių komisijų nariai vykdo ir prižiūri, kaip vyksta rinkimai konkrečioje apygardoje, teikia informaciją apie rinkimų eigą rinkėjams, sudaro apylinkių rinkimų komisijas, prižiūri balsavimą paštu, rinkimų agitacijos metu atlieka politinės reklamos stebėseną, svarsto skundus ir kt.

REFERENDUMO 1Referendumo „TAIP Seimo atgimimui“ vienas iš organizatorių, visuomeninio judėjimo „TAIP“ lyderis Šilutėje Arvydas Jakas, kartu su savo pavaduotoju Egidijumi Jovaiša paskelbė, kad referendumo pritarėju jau galima tapti ir internetu. Organizacija „TAIP“, siekdama aktyvinti pilietiškumą, sudarė sąlygas žmonėms išreikšti savo nuomonę dėl referendumo organizavimo internetu.

skutuliene copyTrečiadienį, birželio 13 dieną, Šilutės rajono meras Virgilijus Pozingis kviečia 15-ąjį šios kadencijos rajono Tarybos posėdį, kuriame politikai spręs aukščiausios valdžios likimą: atleisti ar neatleisti iš pareigų patį merą V.Pozingį ir jo pavaduotojus - Stasę Skutulienę bei Vaidą Pavilonį.