Sveikatos šaltinis

Vaikas žaidžia. / playonwords.com nuotr.Žaislai ir vaikystė yra neatsiejami dalykai. Žaisdami vaikai bendrauja, mokosi, lavinasi, susipažįsta su pasauliu. Dažnas namų palėpėje laiko vieną ar kitą mylimiausią vaikystės žaislą. Dabar, kuomet parduotuvių lentynos lūžta nuo gausybės žaislų asortimento, dėl prastos kokybės ir nepatvarumo retai pavyksta mėgstamą žaislą išsaugoti kelis dešimtmečius.

Vaikų akis ypač traukia sintetinis žaislų pasaulis, todėl dažnai nedvejodami palepiname mažylius gražiais, ryškiais ir iš pažiūros tvirtais žaislais. Daugelis šių savybių priklauso nuo naudojamų cheminių medžiagų: pigmentų, dažų, degumą mažinančių medžiagų, minkštiklių, antioksidantų ir stabilizatorių, tirpiklių bei kitų medžiagų.

icemanLietuvos sinoptikams prognozuojant sparčiai artėjančius į Lietuvą žiemos speigus, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro visuomenės sveikatos specialistai primena, kaip gintis nuo šalčio ir pataria ką daryti sušalus.

laparoskopine operacija monitoriusŠilutės ligoninės chirurgai, urologai ir ginekologai nuo šių metų pradžios ligonius operuoja nauja laparoskopine įranga.

Šios įrangos privalumus jau įvertino visi minėtų skyrių medikai ir sako, kad dabar dirbti lengviau, operacijos trunka trumpiau, o pooperacinis laikotarpis ligoniams praeina lengviau.

MPj0439333000011Kad ir kaip stengtumėmės jo išvengti, gripas kasmet kerta netikėtai, o kartais net ir labai skaudžiai, lydimas įvairiausių komplikacijų.
Gydytojai išskiria tris gripo virusų tipus - A, B ir C. Pirmųjų dviejų tipų virusai sukelia epidemijas, dėl A tipo viruso kas 10-40 metų kyla pandemija (epidemija išplitusi po visą pasaulį).

ovidijus ringys 1Jėgas atimanti, alinanti dieta, kalnai skalbinių ir pagerėję mokymosi rezultatai - įdomiausius savo sportinės karjeros vingius kaip žirnius beria Šilutę garsinantis gimnazistas Ovidijus RINGYS.

„Gerai, kad specialaus šepetėlio dantims kol kas nereikia“, - šypteli vaikinas, o mums belieka tik klausytis, ką apie itin raumenis vystančią sporto šaką pasakoja šis jaunas sportininkas ir kuo čia dėtas dantų šepetėlis.

Ar ši sporto šaka prideda sveikatos ar atima, spręskite patys.

facial-implant-surgery-indianapolis-dr-barry-eppley1Prieš dešimtmetį žiūrėdama filmus, kurių herojai po plastinių operacijų tapdavo visai kitokie, maniau, kad kur jau kur, bet Lietuvoje ši medicinos sritis tikrai neegzistuoja.

Šiandien plastinė chirurgija ir jos funkcijos visuomenėje geriau suvokiamos, tačiau nedrįsčiau tvirtinti, kad neatsirastų vis dar manančių, jog tai - „išrinktųjų“ privilegija, sunkiai prieinama paprastam žmogui, arba, kad ji tarnauja vien gaivališkai grožio industrijai.

Blueberry-BenefitsAlkio jausmas, silpnumas, nuolatinės mintys apie tai, ką čia tokio sukrimtus, signalizuoja - laikas valgyti. Pasistiprinus, pasisotina ne tik skrandis, bet ir visi kiti organai.

Tačiau jei valgome paskubomis, mažai galvodami apie maisto kokybę, natūralu, jog vieniems ar kitiems organams ilgainiui pradeda trūkti vitaminų, mineralų, kitų naudingųjų medžiagų.

Rezultatas - įvairūs negalavimai, sveikatos sutrikimai, ligos.

Sloga. / whattoexpect.com nuotr.Nors vaistinių lentynos gausiai nuklotos receptiniais ir nereceptiniais vaistais, kurių informaciniuose lapeliuose žadama, kad vos keletą kartų pavartoję išsigydysite varvančią nosį. Visgi, vaistukai ne visada veikia arba kartu su gydomuoju  atkeliauja ir šalutinis poveikis.

Verta pagalvoti apie natūralius slogos gydymo būdus, kurie garantuoja saugumą ir veiksmingumą. Iš gausybės receptų atrinkome keturis efektyviausius, kurie greičiausiai išvys slogą iš jūsų organizmo ir ši nebenorės sugrįžti!

HKitchen-Fruit-Salad-PostŽiemą, kai gyvenimo ritmas sulėtėja ir daugiau laiko praleidžiama namuose, prie televizoriaus ekrano, dažnai labai greitai priauga papildomų kilogramų, kurie vasarą nutirpsta.
Tai normalus procesas.

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Sveikatos mokyklos visuomenės sveikatos specialistai pataria kaip galite to išvengti.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt