Kultūra ir švietimas

fotografijos apie_aukstumalaNesvarbu, kad už lango sniego kalnai ir spigina šaltis, - pavasaris jau ne už kalnų. Tuoj atgims gamta, sujudės upių vanduo, grįš paukščiai. Ne veltui neseniai paminėta pavasario pranašo Vieversio diena. Pasitinkant pavasarį Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos  Rusnės filiale vasario 26 dieną atidaryta Karolinos Ambraškienės fotografijų paroda apie unikalią, vieną iš didžiausių Vakarų Lietuvoje Aukštumalos pelkę.

specialiuju poreikiu_vaiku_paroda2Nuo vasario 16 d. iki kovo 16 d. Šilutės švietimo pagalbos tarnyboje eksponuojama respublikinė vaikų kūrybinių darbų paroda „100 gražiausių žodžių Lietuvai“.

Strikses 5Niekam nėra paslaptis, kad šokių klubo „Atėnė“ šokėjų grupės „Striksės“ merginos Šilutėje yra labai mylimos ir vertinamos. Merginos, šokdamos per krepšinio minučių pertraukėles, kasmet verčia didžiuotis ne tik klubo vadoves, savo artimuosius, bet ir viso mūsų krašto žmones. O tai turi svarų pagrindą: „Striksės“, norėdamos pasiekti aukštų įvertinimų ir rezultatų, turi didelius norus, deda daug pastangų ir darbo, aukoja asmeninį laiką ar net sveikatą.

Svarbiausia, kad šie gražūs pavyzdžiai merginas verčia siekti dar didesnių aukštumų, jaunus žmones veda link aukštesnių tikslų, didesnių svajonių.

Radzevicius ir_StarkusPo pasaulį nuolat besiblaškantys garsiausi Lietuvos keliautojai Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus galiausiai atsigręžė į Lietuvą. Vasario pradžioje startavo jų, kartu su Turizmo departamentu kurtas 10 TV laidų ciklas „Aplink Lietuvą“.  

Prieš porą savaičių buvo parodyta laida ir iš Pamario krašto. Keliautojai lankėsi Švėkšnos Genovaitės viloje, valgė didikų maisto - karpio su spirgučiais. Šilutėje juos sužavėjo Hugo Šojaus dvaro aplinka, muziejus.

C Misko_Archyvas-38Su Neringa Nekrašiūte ir Ramūnu Šimukausku.

Kovo 13  d. 18 val. Šilutės kultūros centre muzikinės komedijos KARŠTOJI KIRPĖJO KĖDĖ aktoriai Jūsų nuotaikai padarys gerą ir madingą šukuoseną. Jūsų laukia daug gražaus humoro su RAMŪNU ŠIMUKAUSKU ir užburiančiomis NERINGOS NEKRAŠIŪTĖS ir EGLĖS KRASNOVĖS atliekamomis dainomis. Gera nuotaika - GARANTUOTA!

vyduno asambleja_alimpiadininkaiAtkurtos Lietuvos valstybės jubiliejaus išvakarėse, vasario 15 dieną, Vydūno gimnazijoje nuo pat ankstyvo ryto prasidėjo didelė šventė.

vaiku varzytuvesPasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filiale vyko virtualios žinių varžytuvės „Aš - kartu su Lietuva“, kuriose dalyvavo Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriaus pradinių klasių mokiniai, juos palaikė ikimokyklinukai.

jaunimo dienos„Mes vis bėgam ir kartais, vos spėję ištarti „Labas ir iki!“, prabėgam vieni kitus. Tai gal susitikim pakalbėti apie tai, kas svarbu?.. Apie tai, kas vakarais vis sugrįžta tuo neduodančiu užmigti klausimu? Apie tai, kas labiausiai džiugina ir skaudžiausiai liūdina? Ne apie tai, kaip atrodom, kiek gavom iš matematikos kontrolinio ar ką studijuojam, bet apie tai, kas drasko širdį!..“

Taip nuoširdžiai skambėjo kvietimas į Kauno arkivyskupijos jaunimo centro organizuojamą Jaunimo susitikimų dieną „Srovės nešami“.

 

monopolisTurbūt ne vienas iš mūsų yra žaidęs legendinį „Monopoly“ žaidimą. Tai būdavo puikus laiko praleidimo būdas su šeimos nariais ar draugais. Dabar, norint pažaisti monopolį, bendraminčių toli ieškoti nereikia.

Šis žaidimas gana smarkiai paplitęs tiesiog internete, kur galima žaisti su kompiuterio parinktais varžovais ar netgi su draugais esant skirtingose vietose.

Tam net nereikia turėti kompiuterio – žaisti galima tiesiog išmaniuoju mobiliuoju telefonu.

Ukmergės naujienos