Kultūra ir švietimas

ekslibrisu kurimas_traksedziu_biblioteka1Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių filiale vyko edukacinė grafikos kūrimo pamoka „Ieškant Pamario ženklų: vandens kultūra, tradicijos, papročiai“, surengta vykdant Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Knygos istorija: nuo rašto ištakų iki ekslibriso“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.

raudonkepuraite judumo_savaite2Minint Europos judumo savaitę Šilutės vaikų darželio „Raudonkepuraitė“ bendruomenė visą savaitę skyrė sveikatai ir fiziniam aktyvumui - vyko netradicinio judumo savaitė „Žingsniuokime kartu”. Visą savaitę vaikai su mokytojais priminė vieni kitiems, kad tik judėjimas pakelia nuotaiką ir gerina sveikatą. Savaitės tikslas – formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius, skatinti pasitikėjimą savo jėgomis, teigiamai vertinti judėjimo svarbą.

amusement-2456905 960_720Gimnazistai per vasarą ne tik atostogavo, pramogavo ar dirbo, bet ir dalyvavo svarbiuose mokymuose, kopė į sporto olimpą, tobulino užsienio kalbos žinias svečiose šalyse.Jūsų dėmesiui - Šilutės pirmosios gimnazijos trečiokų Osvaldo Guščiaus, Ugnės Bertašiūtės ir abituriento Ernesto Arlausko vasaros prisiminimai.

Europos paveldo_dienosRugsėjo 20-22 dienomis visoje Lietuvoje vyko Europos Tarybos programos „Europos paveldo dienos“. Šių metų tema - „Kultūros paveldas: pažink ir pramogauk“. Šioms dienoms paminėti skirti renginiai vyko ir Šilutėje.

Kintu vaikaiKintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre pradinių klasių mokiniams surengta viktorina „Jei nežinau, tai sužinosiu“. Renginys vyko įgyvendinant projektą „Robotų ir savo krašto tyrinėtojai“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.

DSC 1615Baigėsi 11-asis Tarptautinis žuvienės virimo čempionatas, sutraukęs milžinišką būrį žmonių iš visos Lietuvos ir svečių iš užsienio. Aistroms nurimus ir emocijoms susigulėjus, čempiono žiedą į Lazdijus išlydėjus, norisi padėkoti visiems prisidėjusiems prie šio čempionato organizavimo.

 

Usenu bibliotekoje_jaunimuiUsėnų bibliotekoje vyko pažintinė pamokėlė „Aš esu biblioteka“, dalyvaujant Usėnų pagrindinės mokyklos pirmos klasės mokiniams.

 

Vydunieciai Nato_egzaminasRugsėjo 14 d. į Krašto apsaugos ministeriją iš visos Lietuvos rinkosi NATO egzamino „Ką žinome apie NATO?“ finalo dalyviai. Jie varžėsi dėl geriausio žinovo vardo ir pagrindinio prizo - kelionės į NATO būstinę Briuselyje.

 

JAUNIMO _1Šilutės atvira jaunimo erdvė prieš porą savaičių paliko rekonstruoti pradėtą Šilutės kultūros ir pramogų centrą ir išsikraustė į Liepų g. 16 pastatą. Erdvės patalpas surasti labai paprasta - į jas įeinama iš pirmosios pastato laiptinės.
Atvirosios jaunimo erdvės darbuotojas ir tuo pat metu Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narys Rimvydas Petrauskis pasikvietė susipažinti su naujai įkurtomis jaunimo erdvės patalpomis Jaunimo reikalų tarybą, kuriai vadovauja Savivaldybės politikas Tomas Budrikis.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt