Kultūra ir švietimas

turizmo mokykla 3 edita NOŠilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykla įgyvendino mobilumo projektą „Europos virtuvė 3“, kurį finansavo Europos Sąjungos Mokymosi visą gyvenimą programa Leonardo da Vinči paprogramė.

rusne ledo kelias rogutesAr tik rusniškiai nebus originaliausiai Lietuvoje paminėję Nepriklausomybės atkūrimo šventę?

ventes uzgavenes uzlaizytineKintų ir aplinkinių Ventės, Šturmų, Mingės kaimų bendruomenės Užgavėnių šventę organizuoja jau ketvirtą kartą ir kasmet sulaukia vis daugiau svečių ir vis daugiau pagyrimų.

purvinai 040Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje įvyko žinomo architekto,  humanitarinių mokslų daktaro, docento Martyno Purvino knygos „Mažosios Lietuvos etnografiniai kaimai“ sutiktuvės.

maironisŠilutės F.Bajoraičio viešoji biblioteka šilutiškius pakvietė į renginį "Jau niekas tavęs taip giliai nemylės", skirtą prisiminti mūsų tautos dvasios žadintoją, poetą ir kunigą Maironį, kurio 150-ąsias gimimo metines šiais metais minime.

Renginio dalyviai susipažino su Maironio gyvenimo ir kūrybos bei jo atminimo įamžinimo svarbesniais faktais, bibliotekoje eksponuojama paroda "Maironis – XX amžiaus romantizmo poetas".

svksniskiai prezidenturoje vasario 16Valstybės atkūrimo dienos minėjimo renginiai pamario krašte prasidėjo nuo Stemplių, Šilutės rajono Švėkšnos seniūnijos pakraščio, kuriame 1872 metais gimė, augo ir brendo 1918-ųjų Vasario 16-osios akto signataras prelatas, visuomenės ir valstybės veikėjas profesorius Kazimieras Steponas Šaulys.

1964 metais jis mirė emigracijoje Šveicarijoje.

Užgavėnės. / silutesnaujienos.ltŠilutės kultūros ir pramogų centras antradienį, vasario 21 d., 16.30 val., visus kviečia į Užgavėnių šventę susibėgti, pasigavėti, žiemą pavarinėti!

Palangos verslininkai netvėrė džiaugsmu: šventė sulaukė svečių antplūdžio. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Kaip ir žadėta, į devintąją šventę "Palangos stinta" suplūdo minios žmonių iš visų Lietuvos kampelių. "Čia tikras skruzdėlynas!" - stebėjosi šiauliškis Dainius.

knygaLR Kultūros ministerija, atsakydama į Lietuvos bibliotekininkų draugijos raštą "Dėl 2012 metų savivaldybių viešųjų bibliotekų biudžetų", informuoja, kad skirs gerokai daugiau lėšų knygoms pirkti.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt