Kultūra ir švietimas

raudonkepuraite palangoje„Patirties sklaida - svarbiausia pedagogo meistriškumo tobulinimo  galimybė“ - šios kompetencijos siekdami Šilutės rajono priešmokyklinio ugdymo metodinio būrelio pedagogai surengė edukacinę kelionę į Palangos lopšelį - darželį „Nykštukas“ pasidalinti gerąja darbo patirtimi bei užmegzti bendradarbiavimo ryšius.

Apsilankę ir susipažinę su darželio vidaus bei išorės edukacinėmis erdvėmis, pabendravę su ugdytiniais ir pedagogais, atlikę „nykštukų“ užduotis, pedagogai susėdo diskusijai „Priešmokyklinio ugdymo vaikų pasiekimų ir pažangos vertinimas“.

maisto seminaras 1Žinia, kad jau nuo kitų metų ikimokyklinių įstaigų auklėtinių maitinimą planuojama paskirti vienai, konkursą laimėsiančiai įmonei, sukėlė nerimą ne tik lopšelių - darželių vadovams, bet ir visuomenės sveikatos specialistams.

Prieš savaitgalį susirinkę į Klaipėdos visuomenės sveikatos centro (KVSC) Šilutės skyriaus surengtą seminarą „Maisto svarba augančiam organizmui“, ikimokyklinių įstaigų darbuotojai ne tik dalijosi patirtimi, kaip kiekvienoje įstaigoje yra organizuojamas vaikų maitinimas.

Grupė "Forte". / © silutesnaujienos.ltTrečiųjų "Pamario talentų" scena nušvito lazerių ir talentų spalvingumu. Sausakimšoje Šilutės kultūros ir pramogų centro salėje ant scenos varžėsi net 17 dalyvių.

Šiemet talentai įšdrįso ne tik dainuoti, bet ir šokti įvairaus žanro šokius ar miksuoti DJ setus.

syliai adventasŠylių bibliotekoje surengta popietė, skirta prasidėjusiam adventui.

Niūrus lapkritis užleidžia vietą gruodžiui, o jis pasikeitimų atneša ne tik į gamtą, bet ir į sielą. Mat tai - advento mėnuo, jo ramybė ir susikaupimas veda į didžiausią krikščionių šventę - Kalėdas.

Saulius Bertulis - segė. / Organizatorių nuotr.Šiandien, gruodžio 2 d., Klaipėdos galerijoje "Baroti" bus atidaryta atkuriamo Klaipėdos krašto auksakalių cecho paroda "Pradžia".

Parodos metu bus demonstruojami papuošalai, stalo įrankiai, emalės technika pagaminti objektai, sukurti Klaipėdos miesto bei krašto juvelyrų ir susijusių profesijų atstovų. Tarp jų - ir auksakalių iš Šilutės darbai.

plakatasAtėjo metas padėkoti Šilutės krašto žmonėms ir kiekvienam, kuris savo idėja, darbu, pajauta, parama į 2011 metų metraštį padėjo įrašyti du įspūdingus faktus: išdidžiai skelbė Lietuvai ir pasauliui žinią - Šilutė švenčia 500 metų jubiliejų ir Šilutė - Lietuvos kultūros sostinė 2011.

Tad dar kartą visi kartu išgyvenkime šventės būtį. Laukiame jūsų renginiuose!

5Šilutės šokių kolektyvo „Žvaigždūnė“ 50-ies šokėjų grupė viešėjo Švedijoje. Kolektyvą pakvietė ir kelionę bei koncertą organizavo Geteborgo miesto lietuvių bendruomenė, kuriai pirmininkauja Vaida Urbonienė, ir Geteborgo miesto savivaldybė, kuriai atstovavo ABF - didžiausios švietimo asociacijos Geteborge atstovas Reza Talebi.

Naująją „Žvaigždūnės“ programą „Vandens žiedas“, kuri buvo skirta Šilutės miesto jubiliejui, stebėjo ir sveikinimo kalbą sakė Lietuvos garbės konsulė Geteborge Birgitta Jacobbson Ekblom.

svietimo pertvarka naujakuriai purlysLapkričio viduryje Savivaldybės Švietimo skyrius pristatė rengiamą Šilutės rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2012-2015 metų bendrojo plano projektą.

Mokyklų vadovai sužinojo, kad neteks kai kurių savo skyrių, dabar veikiančių kaimuose, kai kurioms mokykloms teks atsisakyti formuoti vyresniąsias klases.

Koncertuoja ansamblis "Ramytė". / A.Norbutienės nuotr.Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko Šilutės kraštotyros draugijos folkloro ansamblio "Ramytės" dainų vakaras "Kol neužpustė laiko vėjai...", skirtas Liudviko Rėzos 235-osioms gimimo metinėms.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt