Kultūra ir švietimas

saugu jaunimasSukdamiesi nesibaigiančių darbų ir rūpesčių rate nevisada pastebime, kad kažkur netoliese liūdi vienišas žmogus. Tos vienišos akys lieka pamirštos. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos mokinių komanda aplankė vienišus seniūnijos senelius ir dovanojo savo dėmesį, šilumą, supratingumą ir mažas dovanėles: medų ir pyragėlius.

 

IMG 8997Profesionalus komedijos teatras „Domino“ sausio 29 d. į Šilutę atvyksta su tikrais įvykiais paremta nuotykių komedija „Pasiklydęs skambutis“. Taip yra nutikę kiekvienam iš mūsų. Ir, greičiausiai, net ne vieną kartą...

 

Sveksnos gimnazGruodžio pabaigoje Švėkšnos „Saulės“ gimnazijoje vyko jau tradicinis paramos vakaras „Padėkime tiems, kurių nelanko Kalėdų senelis“. Vakaro metu surinktos dovanos jau pristatytos berniukui, kuriam labai reikia paramos.

 

laiskai is_turkijos_pirmoji_gimnazija„Visada norėjau rašyti tau laiškus. Šiais rėksmingais laikais, kai visi dudena vienas per kitą, neklausydami pašnekovų, galbūt vienintelis būdas išsisakyti yra laiškų rašymas. Laiško niekas nepertrauks, neužginčys, nori nenori turės išklausyti tavo mintį iki galo...“ (R.Gavelis „Jauno žmogaus memuarai“).

 

IMG 2851Gruodžio viduryje įvykęs jau tradicija tapęs paramos koncertas „Žiemos šokis“ kvietė atlikti gerą darbą – nusipirkus bilietą tokiu būdu prisidėti prie sunkiai besiverčiančioms šeimoms reikalingų daiktų pirkimo. Nebe pirmus metus paramą renkančios trijų Šilutės šokių klubų vadovės ir šiemet gali pasidžiaugti, jog renginys pavyko: šeimos sulaukia staigmenų, o svarbiausia, kad pagerinamos jose augančių vaikų gyvenimo sąlygos. Šiemet iš viso bus paremtos devynios šeimos.

 

90 Mirauskas_3Per Kūčias 90-metį atšventęs šilutiškis Stasys Mirauskas jo pasveikinti atvykusius savivaldybės atstovus pasitiko ne bet kaip – linksmai grodamas armonika. Garbaus amžiaus sulaukęs vyras turi kuo džiaugtis: jo sveikata ir laime itin rūpinasi žmona Rūta ir visas būrys artimųjų.

 

dvi drauges_susitikoPrieš Naujuosius metus LRT laidoje „Nacionalinė paieškų tarnyba“ buvo parodytas siužetas apie dviejų vaikystės draugių - Vidos ir Luanos susitikimą po daugiau kaip 30 metų nesimatymo.

„Maždaug prieš 30 metų kaimynystėje Šilutėje gyveno dvi šeimos, draugavo tarpusavyje, svečiuodavosi vieni pas kitus, o ypač suartėjo dvi tose šeimose gyvenančios merginos. Anuomet jau gerokai vyresnė Vida ir dar nė neįžengusi paauglystę Luana. Šilti draugystės prisiminimai niekur nedingo net vienos iš jų šeimai išsikėlus gyventi į kitą miestą“, - pasakota laidos įžangoje.

Įdomiausia, kad dabar dvi draugės iš Šilutės gyvena Airijoje, o jų susitikimas buvo tarsi Kalėdinė dovana.

 

bociaiLietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Šilutės bendrijos nariai gruodžio 27 d. surengė senųjų metų palydėtuves.

 

Naujieji sveksnojeJau 16-ą kartą aktyviausi Švėkšnos gyventojai sutikti Naujuosius metus rinkosi miestelio centre. Tradiciškai visus čia ir vėl sukvietė „Vestuvių muzikantų“ festivalio organizatorius Vytautas Raibys.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt