Kultūra ir švietimas

 

atenes mazosiosPenktadienis ir 13 diena toli gražu  nebuvo sudėtinga data žavioms, darbščioms bei nuoširdžiai šokiui atsidavusioms šokių klubo „Atėnė“ šokėjoms. Tądien net keturios klubo grupės iš Klaipėdos, kur vyko tradicinis renginys - respublikinis sporto ir meno festivalis „Vaikai - olimpinės gėlės 2018“, sugrįžo su taurėmis ir nominacijomis.

lietuviu kalbaBalandžio 12 d. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Nijolė Sodonienė vedė netradicinę lietuvių kalbos pamoką „Laisvalaikio skaitymai - perskaityta ir dar neskaityta  knyga“ Kintų pagrindinės mokyklos 9 klasės mokiniams.

F saluniukaiIš konkurso į konkursą, - taip norėtųsi pradėti pasakojimą apie Šilutės šokių klubą „Salūnas“, kuriam vadovauja energingoji Reminta Stoškuvienė. Vos grįžę iš vieno konkurso ir savaitę repetavę salūniečiai jau dalyvauja kitame.

Balandžio 14 d. keturios „Salūno“ grupės dalyvavo šokio festivalyje - konkurse „Space“, iš kur grįžo su plačiom šypsenom: jie buvo geriausi!

knygos vaikams_bibliotekojeBalandžio 13 dieną Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filiale vyko Ilonos Ežerinytės knygos „Šunojaus diena“ pristatymas, dalyvaujant Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriaus 3- 4 klasių pradinukams. Susirinkusius jaunuosius knygų  skaitytojus pasitiko Viltės Kirstukaitės dainelė „Svajotojas šuo“.

Mickiene ilgaamzeKlausantis Gardamo ilgaamžės Marijos Mickienės gyvenimo atsiminimų būtų galima parašyti knygą. Jaunystėje ji kartu su seseria buvo ištremta į Sibirą ir atsidūrė vaikų namuose, iš kurių po metų vienui viena parkeliavo į Lietuvą...

Balandžio pradžioje 90 metų jubiliejų atšventusi Marija džiaugiasi dukra, anūku, trim proanūkiais ir tuo, kad gimtadienio proga savo namuose sulaukė daug garbių svečių.

jaunimo taryba_isvyka_i_kelme2Šilutės, Katyčių, Kintų atvirųjų jaunimo erdvių nariai bei Šilutės rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos nariai su pirmininku, rajono Tarybos nariu Tomu Budrikiu  lankėsi Kelmėje.

rusneje vaikams_knygomsBalandžio 10 ir 17 dienomis Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Rusnės filiale vyko edukaciniai užsiėmimai Rusnės vaikų darželio auklėtiniams „Auginame skaitytojus”. Darželinukai supažindinti su jiems mažai pažįstamu knygų pasauliu, knygų rūšimis, elgesio bibliotekoje taisyklėmis.

temideBalandžio 13 d. F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko jau tradicinis rajoninis teisinių žinių konkursas - protų mūšis „Temidė“. Konkursą organizavo Šilutės policijos komisariatas, rajono savivaldybės Švietimo skyrius bei viešoji biblioteka.

neigalieji metu_ataskaitaŠilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Micienė, kaip ir kasmet pavasarį, visus rajono neįgaliuosius sukvietė išklausyti ataskaitą apie per metus nuveiktus darbus. Šiemet susirinkimas sutapo su mažųjų Velykėlių išvakarėmis, tad buvo gera proga ne tik prisiminti praėjusių metų renginius, bet ir susibėgus į būrį sudaužyti ne vieną margutį, sudainuoti linksmą dainą.

Ukmergės naujienos