Pergalės buvo beveik pasiekiamos ranka…

fulbolas silute silasLFF pirmojoje lygoje vis tęsiasi kovos. FK „Šilutė“ namuose žaidė su Kazlų Rūdos „Šilo“ komanda. Mūsiškiams nepavyko nutraukti svečių pergalių maratono, Šilutės futbolininkai rezultatu 3:2 (2:2) nusileido svečiams ir leido jiems iškovoti šeštąją pergalę iš eilės.

Išvykoje rungtynių scenarijus buvo panašus: mūsiškiams nepavyko pasipriešinti ir rezultatu 2:1 teko pripažinti Telšių „Džiugo“ pranašumą.

Antrajame kėlinyje – tik 1 įvartis

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Šilo“ futbolininkai, jiems jau 16-ąją minutę pavyko įmušti įvartį ir išsiveržti į priekį – 1:0. Praėjus dar 10 minučių, „Šilo“ futbolininkai savo persvarą padvigubino – 2:0.

Pirmajam kėliniui baigiantis itin sėkmingą puolimą pademonstravo „Šilutė“ – 44-ąją minutę atsilikimą per pusę sumažino Laimonas Trakšelis (1:2). Teisėjo sprendimu, baigiantis pirmajai rungtynių daliai buvo pridėtos dar kelios minutės. Tai puikiai išnaudojo Šilutės komandos kapitonas Edgaras Lukoševičius ir tiksliai pasiuntęs kamuolį į varžovų vartus išlygino rezultatą – 2:2.

Pirmasis kėlinys buvo tikrai rezultatyvus – net 4 įvarčiai, bet apie antrąjį to pasakyti negalima. Abi komandos šauniai dirbo gynyboje, tad ilgą laiką rezultatas buvo lygus.

80-ąją varžybų minutę pergalingą įvartį pelnė „Šilo“ futbolininkas. Per likusią rungtynių dalį komandos daugiau tikslių atakų nesurengė ir „Šilas“ iškovojo pergalę rezultatu 3:2.

Įvarčiai: 16 min. – Gytis Urba (0:1), 26 min. – Darius Cibulskas (0:2), 44 min. – Laimonas Trakšelis (1:2), 45 + 1 min. – Edgaras Lukoševičius (2:2), 80 min. -Darius Cibulskas (2:3).

Įspėjimai: 38 min. – E.Lukoševičiui („Šilutė“) geltona kortelė, 45 + 1 min. – G.Urbai („Šilas“) – geltona kortelė, 61 min. – Ž.Baniui („Šilas“) geltona kortelė, 69 min. – P.Juškai „Šilutė“ geltona kortelė, 90 + 2 min. – E.Puzarai („Šilas“) – geltona kortelė.

Iškovoti pergalės nepavyko

„Šilutės“ ir Telšių „Džiugo“ rungtynių pirmajame kėlinyje atakuoti bandė abi ekipos ir tai darė  gana agresyviai. Įpusėjus pirmajam kėliniui kamuolio kontrolę perėmė mūsiškiai. 23-ąją minutę, po tikslaus perdavimo iš krašto, atakos smaigalyje atsidūręs Donatas Surblys tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Šilutę“ į priekį – 1:0. Daugiau įvarčių niekam pelnyti nepavyko ir pirmasis kėlinys baigėsi šilutiškių naudai.

59-ąją minutę pavojingą ataką surengė telšiškiai. Nors Šilutės vartininkas puikiai reagavo į varžovo pasiųstą kamuolį, tačiau kamuolys skrodė vartų tinklą, ir „Džiugas“ išlygino rezultatą – 1:1.

80-ąją minutę telšiškiai įmušė dar vieną įvartį į „Šilutės“ saugomus vartus, ir „Džiugas“ išsiveržė į priekį – 2:1. Per likusį kėlinio laiką „Šilutei“ nepavyko nei išlyginti, nei persverti rezultato ir teko pripažinti dar vieną pralaimėjimą 2:1.

Įvarčiai: 24 min. – D.Surblys (0:1), 59 min. – E.Marozas (1:1), 80 min. – E.Marozas (2:1).

Įspėjimai: 21 min. – D.Surbliui „Šilutė“) geltona kortelė, 36 min. – M.Čeponui („Džiugas“) geltona kortelė, 67 min. – D.Augustinavičiui („Džiugas“) geltona kortelė, 72 min. – T.Kazlauskui („Šilutė“) geltona kortelė, 80 min. – E.Marozui („Džiugas“) geltona kortelė, 89 min. – M.Lėkiui („Šilutė“) geltona kortelė, 90 + 2 min. – T.Kazlauskui („Šilutė“) raudona kortelė.