Antrose „7bet-NKL“ sezono rungtynėse šilutiškiai patyrė nesėkmę

Toliau neklumpanti Kauno r. „Omega-Tauras-LSU“ (2-0) išvykoje 85:75 (22:27, 16:15, 21:13, 26:20) įrodė pranašumą prieš „Šilutės-PDS.lt“ (1-1).

Lentelė.

„7bet-NKL“ debiutantus į pergalę vedė įžaidėjas Šarūnas Vasiliauskas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 24 taškai (4/9 dvit., 4/5 trit., 4/4 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 29 naudingumo balai. Robertas Subotkevičius per 37 minutes pridėjo 23 taškus (3/5 dvit., 4/9 trit., 5/6 baud.) ir 23 efektyvumo balus.

Po išmesto ginčo kamuolio per mažiau nei 3 minutes žemaičiai susikrovė dviženklę persvarą (13:3) ir išliko priekyje visą pirmąją dvikovos pusę (42:38). Į nugarą šeimininkams vis kvėpavę Kauno krepšininkai spurtavo 10:0 atkarpa ir trečiojo kėlinio viduryje palenkė svarstykles į savo pusę (50:44).

Nors „Šilutei-PDS.lt“ vėl pavyko išsiveržti į priekį (54:50), Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai surengė dar galingesnį spurtą ir prasidėjus lemiamam ketvirčiui pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą ir daugiau nebesidairė atgal (65:55).

Šilutiškiams Gabrielius Mažeika per 33 minutes pelnė 16 taškų (1/3 dvit., 4/10 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 efektyvumo balų. Šeimininkai šioje akistatoje vertėsi be praėjusiose rungtynėse iš rikiuotės iškritusio Tomo Lekūno.

„Šilutė“: Gabrielius Mažeika 16 (4/10 trit., 8 atk. kam.), Yevhenas Balabanas 12, Vadymas Prokopenko 11 (2/3 trit., 8 atk. kam., 3 blok.), Laurynas Balkūnas 10 (5/9 dvit., 10 atk. kam., 3 per. kam.), Tadas Cibulskas 8 (2/5 trit.), Aurimas Urbonas (4 rez. perd., 4 kld.) ir Nojus Jankūnas po 7.

„Omega-Tauras-LSU“: Šarūnas Vasiliauskas 24 (4/9 dvit., 4/5 trit., 5 rez. perd., 29 naud.), Robertas Subotkevičius 23 (4/9 trit., 5/6 baud.), Ignas Juškevičius 15 (6/9 dvit., 5 atk. kam.), Dominykas Domarkas 10 (3 per. kam.).